Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 14:17
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Rīga-enerģētiskais vampīrs - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Rīga-enerģētiskais vampīrs
Rīga-enerģētiskais vampīrs
otomarsDatums: Svētdiena, 12.Septembrī.2010, 22:27 | Komentāri # 1
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Biju šodien uz dažām stundām aizlaidis uz Rīgu un pietiks ilgākam laikam.Braucu ar autobusu ciest . Mājās atgriezos pārguris un galīgi beigts. man tās masas tracina+luksofori un pārējie lielpilsētas labumi-izņemot belašus autoostā cool .tagad pēc pirts dzīvība manī sāk atgriesties beach .
VIVA LA PROVINCIJA !!!

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.


Komentāru rediģēja otomars - Svētdiena, 12.Septembrī.2010, 22:27













 
zigisDatums: Svētdiena, 12.Septembrī.2010, 22:31 | Komentāri # 2
ebay specs

Komentāri: 607
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Kur tad mašīna palika?
 
otomarsDatums: Svētdiena, 12.Septembrī.2010, 22:33 | Komentāri # 3
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
mājās-bodnieces kundze pa ciemiem braukāja bimbat .ar mašīnu pa Rīgu braukt -rezultāts būtu tāds pats-ieskrieties pat normāli nevar.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.


Komentāru rediģēja otomars - Svētdiena, 12.Septembrī.2010, 22:35













 
AigarsDatums: Pirmdiena, 13.Septembrī.2010, 00:21 | Komentāri # 4
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man centrs arī nepatīk, bet savā nomalē jūtos labi un ar dzīvi apmierināts. Enerģija man tikai pieaug cool2
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
pooollDatums: Pirmdiena, 13.Septembrī.2010, 07:17 | Komentāri # 5
Censonis
Komentāri: 80
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pie tā pierod. Agrāk dzīvoju Jūrmalā - pār ielu varēja iet neskatoties apkārt, miers klusums un svaigs gaiss... :)
Tad nācās pārcelties uz Rīgu... :(
Bet ar gadiem ir pierasts - tagad aizbraucot uz laukiem bezmazvai panika piemetas - tāds klusums, ka izturēt nevar. Visapkārt vakaros tumš kā ellē, katru sīkāko skaņu var dzirdēt....

Latvijā nav bezdarbs, Latvijā vienkārši viss jau ir izdarīts!
 
sgardDatums: Otrdiena, 14.Septembrī.2010, 20:35 | Komentāri # 6
Pedagogs

Komentāri: 289
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
tās masas tracina+luksofori un pārējie lielpilsētas labumi-izņemot belašus autoostā

Puzli likt patīk? jānopērk 5 belaši un jāsaliek kaķītis? :) nyam
Bet vispār es piekrītu, ka lielpilsēta izsūc.
 
otomarsDatums: Otrdiena, 14.Septembrī.2010, 20:44 | Komentāri # 7
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
man vienalga-vai suņu vai kaķu gaļa iekšā-īsts krievu hamburgers.nostalģija+garšīgs.tas ir rituāls no bērnu dienām autenē nocirst pāris belašus.ekoloģiska manta.hamburgers,hezburgers ir tīrā ķimija a belašs svaigs-varbūt norīta pa ielu vēl skraidīja cool
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
DirektorsDatums: Otrdiena, 14.Septembrī.2010, 21:18 | Komentāri # 8
Censonis
Komentāri: 93
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
man vienalga-vai suņu vai kaķu gaļa iekšā-īsts krievu hamburgers.nostalģija+garšīgs.tas ir rituāls no bērnu dienām autenē nocirst pāris belašus

100% piekrītu cool


Dzīvot ir labi, bet labi dzīvot ir vēl labāk!!!
 
ArklsDatums: Otrdiena, 28.Septembrī.2010, 13:11 | Komentāri # 9
Vietējais guru
Komentāri: 108
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es katru dienu strādāju Rīgas centrā, bet dzīvoju un atpūšos dzimtajā Tukumā (pēc 10 gadu dzīvošanas Rīgas cenrā). Atpūsties un uzņemt spēkus vislabāk ir provincē-pārbaudīts uz sevis!! cool2

Pievienots (28.Septembris.2010, 13:11)
---------------------------------------------
Vislabāk man patīk manas sievas pārmaiņas, jo viņa ir 100% rīdziniece un visu savu 25g. dzīvīti bija dzīvojusi uz Brīvības ielas pretī viesnīcai Latvija(Reval hotel). Sākumā aizbraucām padzīvot tikai pa vasaru, bet esam palikuši Tukumā pavisam. Viņa tagad pēc 2 gadu dzīvošanas Tukumā aizbraucot uz Rīgu ik pa laikam nesaprot kā varējusi tur dzīvot beach
Vienīgais bez kā nevarētu dzīvot ir tā kustība darba sfērā, bet privātajai dzīvei ir jābūt mierā un harmonijā. Tādi mani uzskati. Man 29g.
Veiksmi. ata


Rakt vai nerakt? - Tāds ir jautājums!
 
otomarsDatums: Otrdiena, 28.Septembrī.2010, 16:32 | Komentāri # 10
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Zelta vārdi! cool es arī esmu pieradis dzīvot pats savā pagalmā un pie jūras. tā es no bērna kājas dzīvoju Ainažos [manu vecāku māja] netālu no jūras. gadus 12 atpakaļ pārcēlos uz Salacgrīvu.tagad pavisam tuvu dzīvoju pie jūras-mežiņā. kas bija pie manis tie jau redzēja ausis .citas vietas man nevajag.absolūts miers. beach beach beach beach beach
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AigarsDatums: Otrdiena, 28.Septembrī.2010, 18:12 | Komentāri # 11
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kaut arī dzīvoju Rīgā, piekrītu jūsu viedoklim :) Mani glābj tas, ka dzīvoju Rīgas nomalē un man blakus ir ezers, divas upes, meži un vēl tuvu arī jūra. Centrā es ne par kādu naudu negribētu dzīvot! au
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...

Komentāru rediģēja Aigars - Otrdiena, 28.Septembrī.2010, 18:36













 
sancho76Datums: Otrdiena, 28.Septembrī.2010, 18:47 | Komentāri # 12
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Aigars, nu nemuld, ja Tev dotu platīna tīģeri ar dimanta acīm dzīvotu kā nelabais centrā raksta
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
AigarsDatums: Otrdiena, 28.Septembrī.2010, 19:52 | Komentāri # 13
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
smej
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
otomarsDatums: Trešdiena, 29.Septembrī.2010, 17:29 | Komentāri # 14
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Burlaks tāds trakais ! Nomales sūrais džekiņš. af a centrā arī ir upe -liekas par Daugavu sauc.tāpat centrā arī ir meži- parki.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AigarsDatums: Trešdiena, 29.Septembrī.2010, 18:21 | Komentāri # 15
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vo, vo, centrā nav burlaku ceļa! smej
Un nav tur nekādu mežu, da i jūra tālu. Tāpat nav manas Vecdaugavas un Ķīšezera. Tā, ka nevajag te uz manu nomali, ja?: aikido smej

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Rīga-enerģētiskais vampīrs
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024