Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2024, 00:04
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Ieteikumi - Page 3 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Ieteikumi (par vietni un kopējo mūsu attīstības virzienu)
Ieteikumi
MeilisDatums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 09:31 | Komentāri # 51
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rukets)
īstajiem arheologiem tik vien interesē lai detektoristi uzvedina uz kādām pēdām un tad tik sākas īstais darbs, neviens neraud par tām monētinām ko viņi tur salasa jo tur kur meklē detektoristi tāpat viss savandīts, bet īstā arheoloģija sākas tur kur ar detektoru nekas tāpat nav atrodams, un visi ir apmierināti.

Interesanti izklausās tas ka visi apmierināti, it īpaši arheologi... Bet var jau būt ka angļi iecietīgāki savā starpā.
Cik noprotu pie viņiem nav pieņemts bet saskaņošanas slapstīties pa svešiem īpašumiem. Ar to jau laikam arī sākas šī hobija ētiskā puse un pieklājība pret apkārtesošajiem. Pēc savas pieredzes arī varu teikt ka sajūta nav omulīga rokoties pa kādu teritoriju kur nezinu kam tā pieder un vai kāds pēkšņi nepienāk ar skarbiem vārdiem. Kolīdz esi izrunājies ar saimnieku tad pavisam cita ''aršana'' vechuks

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Otrdiena, 12.Martā.2013, 09:32













 
AlexandrsDatums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 10:09 | Komentāri # 52
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
emils92 - Nu no vienas puses pareizi, būs ko meklēt mūsu bērniem, mazbērniem,... :D kuri jau ar augstākajām tehnoloģijām izvilks to, ko mēs palaidām garām. Bet interesanti, kad tad tā pastardiena pienāks, kad nu būs tās tehnoloģijas un tiks atļauts ar tām strādāt mūsu arheologiem? Tagad nerok, nemeklē tāpēc, ka nav pienācīgu atbalsta programmu mūsu arheoloģiskajai pētniecībai. Visu lieguma zonu takš nevar ierāmēt un uzrakt, tas ilgtu ilgi... un būtu grūti izdarāms. Ar detektoru var sameklēt atsevišķus interesantus punktus, kurus vēlāk varētu padziļinātāk pētīt jau dziļākos un plašākos slāņos. Mēs varam pētīt tik, cik tas ir mūsu dotā laika tehnoloģiju iespejās, galvenais šeit jābūt garantija, ka arheoloģisko pieminekļu atradumi nepamet valsti un nepoazūd nereģistrēti kautkur privātajās kolekcijās. To visu var ievērot attiecībā uz pieminekļiem jau pēc 30marta. Bet tad, kad būs tās augstās tehnoloģijas, ja vispār būs, tad arī turpinās strādāt un piedzīs to, ko mēs nebūsim spējuši paveikt. Jo ja visi arheologi tā domātu, un gaidītu kautkādas nākotnes mistiskās tehnoloģijas, mēs diezvai šodien zinātu, ka bij tādas Baltu ciltis to bagātā kultūra un brīvā ticība.
 
GengisDatums: Sestdiena, 16.Martā.2013, 23:53 | Komentāri # 53
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Kādēļ noslēpāt salidojuma tēmu no savējiem? Bij tak interesanti palasīt Jūsu ( vecmeistaru) domas,kā arī bija uz ko tiekties jaunajiem!!!
 
otomarsDatums: Svētdiena, 17.Martā.2013, 00:04 | Komentāri # 54
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Salidojuma tēma tika paslēpta zināmu apstākļu dēļ- kad būs laiks, tad tiks runāts konkrēti.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
GengisDatums: Svētdiena, 17.Martā.2013, 01:24 | Komentāri # 55
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tas tak zirgam skaidrs kādēļ tēma tika slēpta!!!!
 
emils92Datums: Svētdiena, 17.Martā.2013, 03:07 | Komentāri # 56
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Gengis, Jā ir gan skaidrs, jo pasākums domāts Kluba biedra statusa ieguvējiem. Ir lietas, kas jānopelna, lai varētu lasīt un piedalīties.
 
JankaDatums: Trešdiena, 10.Aprīlī.2013, 22:11 | Komentāri # 57
Garāmgājējs
Komentāri: 8
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Nezinu vai īstajā topikā iespēros, bet man ienāca prātā doma, ka vajadzētu (ja nav) topiku kurā pilsoņi varētu padalīties ar citiem pilsoņiem par dokumentālām, vai mākslas filmā par kariem un par vēsturi kā tādu. Tā kā esmu pilnīgs vēsturisko filmu fanāts man vismaz būtu interesanti uzzināt par kādu jaunu neredzētu, labu, kino!!!
 
sancho76Datums: Ceturtdiena, 11.Aprīlī.2013, 00:16 | Komentāri # 58
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Janka, http://www.vesturesklubs.lv/forum/62
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
JankaDatums: Ceturtdiena, 11.Aprīlī.2013, 00:20 | Komentāri # 59
Garāmgājējs
Komentāri: 8
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Ooooo, labs. Pastudēsim ;)
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 11.Aprīlī.2013, 11:51 | Komentāri # 60
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Gollums)
biedrībai būs čika vērtība,globālā mērogā

Negribētos šim viedoklim piekrist, jo žurnālistu attieksme ir no pašiem atkarīga. Lai arī neesmu PR speciālists, tomēr gribētu vērst uzmanību uz to, ka žurnālisti novērtē katra informācijas devēja pretimnākšanu un savstarpējo komunikāciju. Ja arī pēc nosodoša raksta žurnālists piezvana, un saņem korektu "sliktās puses viedokli" tas parāda šo pusi pozitīvā gaismā. Sabiedrībai patīk publiski atvērtas nevalstiskās organizācijas!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
GengisDatums: Sestdiena, 11.Maijā.2013, 01:58 | Komentāri # 61
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (emils92)
Gengis, Jā ir gan skaidrs, jo pasākums domāts Kluba biedra statusa ieguvējiem. Ir lietas, kas jānopelna, lai varētu lasīt un piedalīties.

Šos noteikumus jau biju iepazinis pirms es šeit vispār reģistrējos un Es nemaz necerēju piedalīties!!!


Komentāru rediģēja Gengis - Sestdiena, 11.Maijā.2013, 11:02













 
ZollisDatums: Pirmdiena, 13.Maijā.2013, 17:12 | Komentāri # 62
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Gengis)
Šos noteikumus jau biju iepazinis pirms es šeit vispār reģistrējos un Es nemaz necerēju piedalīties!!!

Es gan cerēju, bet aplauzos... laikam vēl nesanāks iefiltrēties slepenajā organizacija "Latvijas vēstures pētnieku klubs"
 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 13.Maijā.2013, 18:45 | Komentāri # 63
 
Balvu ielāde ...




Zollis, nekur nav jāiefiltrējās, bet jābūt aktīvam un jāpiepalīdz foruma attīstībai.
 
ZollisDatums: Pirmdiena, 13.Maijā.2013, 22:59 | Komentāri # 64
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Tottenkopf)
Zollis, nekur nav jāiefiltrējās, bet jābūt aktīvam un jāpiepalīdz foruma attīstībai.

Vai aktivitāte izpaužas diezgan naivos komentāros, siermaizīšu receptēs un un apsveikumos jubilejās cilvēkiem, kurus es nepazīstu? Un kā lai palīdzu forumam, ja man nav dota iespēja iepazīties un ko piedāvāt...Bet es neesmu apvainojies, tikai mazliet vīlies, ka forums ir tādz "veco čomu klubs", kur jaunajiem (lai gan, iespējams, esmu pieredzējušks par lielu daļu veco buku) sevi ir kaut ka jāpierāda. Skumji un muļķīgi.
 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 14.Maijā.2013, 14:03 | Komentāri # 65
 
Balvu ielāde ...




Quote (Zollis)
Vai aktivitāte izpaužas diezgan naivos komentāros, siermaizīšu receptēs un un apsveikumos jubilejās cilvēkiem, kurus es nepazīstu? Un kā lai palīdzu forumam, ja man nav dota iespēja iepazīties un ko piedāvāt...Bet es neesmu apvainojies, tikai mazliet vīlies, ka forums ir tādz "veco čomu klubs", kur jaunajiem (lai gan, iespējams, esmu pieredzējušks par lielu daļu veco buku) sevi ir kaut ka jāpierāda. Skumji un muļķīgi.


Vai izņemot augstākminētās tēmas, kā naivie komentāri un ttd. tu nēesi mūsu forumā nekā sev nodrīga atradis? Vai tiešām forumā ieliktā publiskā informācija tev nekā nav palīdzējusi?
Ja jau esi daudz pieredzējušāks par vecajiem bukiem, tad kāpēc piemēram nedalies ar savu pieredzi, neizveido informatīvās tēmas, kurās iepazīstini ar saviem atradumiem, kolekcionēšanas īpatnībām???
Bet varbūt tā ir vienkārši nevēlēšanās, vai dzīvē visu esi saņēmis uz paplātes? Piemēram daudziem lietotājiem, kā piemēram Valduha, Mednieks, Zed nekad neradās tādi jautājumi. Cilvēki te atnāca un kļuva par mūsko kopējā foruma ģimenisko daļu. Viņi nemklēja izdevīgumu, viņi atnāca deva savu informācijas un pieredzes artavu mūsu kopējai lietai.

P.S. Skaists un bagāts ar vēsturi ir skaistais Rudbāžu pagasts ;)
 
ruketsDatums: Otrdiena, 14.Maijā.2013, 14:26 | Komentāri # 66
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Zollis)
neesmu apvainojies, tikai mazliet vīlies


Atvaino Zollis, nekā personiska, izklausās ka tomēr mazliet esi apvainojies :) šis laikam ir tas gadījums kad jāprasa sev ko vari dot forumam, nevis kādus labumus gūšu tiko piereģistrēšos, lai gan ieguvums manuprāt jau ir tas vien, ka vari komunicēt ar cilvēkiem kam ir līdzīgas intereses.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ZollisDatums: Otrdiena, 14.Maijā.2013, 15:45 | Komentāri # 67
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Apvainojies neesmu, ko varu dot uzrakstīju, kad izteicu vēlēšanos iestāties, tikai nezinu kā to dot. Cerēju satikt, iepazīties un aprunāties, bet nebiju nopelnījis. Es jau nemaz nejūtu sevī vēlēšanos kādam uzbāzties, tikai izteicu savas pārdomas un domāju, ka forumā ir vēl cilvēki, kas man piekritīs. Kad stājos forumā man šķita patīkama tā draudzīgā atmosfēra, kas te valda. Esot forumā, es konstatēju, ka šī atmosfēra ir draudzīga tikai foruma elitei un pārējie te ir tādi paciešami piedēkļi...Negribu nevienu apvainot, bet foruma vadītājiem būtu vērts ieklausīties manās pārdomās. Dievs pasargi, es nevelku uz kašķi.

Pievienots (14.Maijs.2013, 15:45)
---------------------------------------------

Quote (Tottenkopf)
P.S. Skaists un bagāts ar vēsturi ir skaistais Rudbāžu pagasts

Man ir prieks, ka mani pazīsti, tad jau arī droši vien zini, ka uz paplātes neko dzīvē neesmu sņēmis. Un tad jau arī zini ko es varu un ko es nevaru dot forumam. Laikam bija muļķīgi aizsākt šo tēmu, jo kā redzu nu lūpu ir uzmetuši vecie buki...
 
otomarsDatums: Otrdiena, 14.Maijā.2013, 16:31 | Komentāri # 68
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Zollis, es kad pāris gadu atpakaļ uzzināju par šo forumu un piereģistrējos , tad cilvēku nebija tik daudz. Arī es pa naktīm sēdēju un saites ar infu liku iekšā un ja kāds saka ka nav [infu u.t.t.] par ko runāt, apspriest, tam gan es neticu. Kas attiecas uz salidojumu-Jā, noteikumi ir tādi kādi viņi ir. Pietiek paskatīties, kas notiek citos forumos un to salidojumos.
Lūpu te neviens neuzmet, vairāk izskatās ka tu pats uzmeti-domāju ka nav ko apvainoties un dusmoties. Salidojumi vēl būs un cerams arī tu būsi to dalībnieks.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
007Datums: Otrdiena, 14.Maijā.2013, 16:42 | Komentāri # 69
 
Balvu ielāde ...




Quote (otomars)
Zollis, es kad pāris gadu atpakaļ uzzināju par šo forumu un piereģistrējos , tad cilvēku nebija tik daudz.

..un ar mani bija tas pats..bieži bija pat tā,ka ,izslēdzu kompi,un skrēju uz darbu..gulējis nebiju nemaz..
..protams,es jau saprotu..lielākoties tā informācija,no i-neta ir'pārlūkota..ko jaunu atrast ,kas būtu saistībā ar mūsu hobiju,ir grūti,,bet,var atrast.
..nu par siermaizītēm...nu baigais rakaris...ja,kas,nepaēdis nepastrādāsi. vechuks ;)
 
ZollisDatums: Otrdiena, 14.Maijā.2013, 18:37 | Komentāri # 70
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
P
Quote (007)
..nu par siermaizītēm...nu baigais rakaris...ja,kas,nepaēdis nepastrādāsi.

Quote (otomars)
Lūpu te neviens neuzmet, vairāk izskatās ka tu pats uzmeti-domāju ka nav ko apvainoties un dusmoties. Salidojumi vēl būs un cerams arī tu būsi to dalībnieks.

Nu neesmu uzmetis lūpu, un arī apvainojies neesmu, dikti ja biju sadomājies jūs visus vaigā lūkot. Nekas pacietīšos, un paldies 007 ka neņēmi ļaunā to par tām siermaizītēm.

Pievienots (14.Maijs.2013, 18:37)
---------------------------------------------
Es domāju, ka šo tēmu varam beigt...

 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 14.Maijā.2013, 19:06 | Komentāri # 71
 
Balvu ielāde ...




Zollis, mēs te visi draudzīgi un neviens te netiek atraidīts... ir atsevišķi indivīdi, kuri negrib un nemāk uzvesties un māk tikai pajautāt - Kast tas ir un cik tas maksā....tad nu no tādiem mēs ātri atavdāmies vai arī viņi paši pazūd. Pāris salidojumu atpakaļ arī uz pasākumu pieteicās cilvēki, kuri bija knapi pieteikušies forumā un arī izteica šādas pretenzijas par neuzaicināšanu uz pasākumu. Uzaicinājām, cilvēki piedalījās, kopā pasēdējām, parunājām. Pēc salidojuma no šī foruma šie cilvēki tik pat ātri pazuda kā parādījās. No tā laika mums nostāja nemainīga- vai nu esi ar mums un palīdzi mums veidot forumu un esi aktīvs foruma apmeklētājs, vai arī mēs šķiramies.
Mūs vieno uzticēšanās viens otram.
 
ZollisDatums: Otrdiena, 14.Maijā.2013, 19:14 | Komentāri # 72
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Tottenkopf)
Zollis, mēs te visi draudzīgi un neviens te netiek atraidīts...

Es taču ne jau par to...es no sirds gribēju būt noderīgs un cerēju, ka salidojumā varēšu sapazīties ar pārējiem un savas zināšanas un talantus likt lietā ... Ja mani pazīsti, tad taču zini, ka man pašam īpaši neko jau nevajag. gribēju tikai socializēties... Man laikam nav tas gods Tevi pazīt, bet tā kā esmu pietiekami publiska persona, saprotu, ka mani pazīst daudzi.
 
emils92Datums: Trešdiena, 15.Maijā.2013, 01:12 | Komentāri # 73
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Zollis, Šī pierādīšana skaitas nevis vien kā sistemātiska informācijas dalīšana, bet kā iejušanās kolektīva dzīvē. Lai to sasniegtu ir jāpaiet laikam, laikam kamēr mēs tevi iepazīstam un tu iepazīsti mūs. Tā ir kā atlase - sievu jau ar tu neņemsi kuru katru, kas pagadīsies pa ceļam. Tad arī veidojas savstarpējā uzticēšanās, prieks redzēt tevi salidojumā, dalīt lauku vai vienkārši sazvanoties u.t.t.
 
ZollisDatums: Trešdiena, 15.Maijā.2013, 08:06 | Komentāri # 74
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (emils92)
Zollis, Šī pierādīšana skaitas nevis vien kā sistemātiska informācijas dalīšana, bet kā iejušanās kolektīva dzīvē. Lai to sasniegtu ir jāpaiet laikam, laikam kamēr mēs tevi iepazīstam un tu iepazīsti mūs. Tā ir kā atlase - sievu jau ar tu neņemsi kuru katru, kas pagadīsies pa ceļam. Tad arī veidojas savstarpējā uzticēšanās, prieks redzēt tevi salidojumā, dalīt lauku vai vienkārši sazvanoties u.t.t.

Viss kārtībā, beidzam par to...es sapratu.
 
paligsDatums: Trešdiena, 15.Maijā.2013, 08:25 | Komentāri # 75
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Zollis neker kreņķi. Laid pie manis. Pajemam alkanis un taisam seminar.

Tēmu atradīsim. Vietnes nostāja ir saprotama.Manuprāt katrā kolektīvā ir jāiedzīvojās. Pienāks laiks mēs ar tevi
ar vīriem sadzersam brandvīnu. Tas ka vietnē ir savi čomi tikai apsveicami.

Te Zollis - 'masads ' arī ir aktīvs.


Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Ieteikumi (par vietni un kopējo mūsu attīstības virzienu)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 24.Aprīlī.2024, 09:38 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 24.Aprīlī.2024, 03:35 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024