Otrdiena, 23.Aprīlī.2024, 15:36
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | varbut kadam ir pieredze? - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » varbut kadam ir pieredze? (par darba algu)
varbut kadam ir pieredze?
logitechDatums: Piektdiena, 19.Augustā.2011, 18:41 | Komentāri # 1
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
darba devejs nemaksa algu....esmu nostradajis pusotru menesi bet algas ka nav,un sola katru dienu-bus rit,un ta es gaidu veljoprojam :(
sist ir jega?vai pavilk strope aiz masinas kadus 5km pa zemes celu?esmu izmisuma...tiesaties ari negribu-parak gars process!varbut kads var ieteikt ka rikoties!?????prasot kapec man nemaksa algu-darba devejs atbild ka generaluznemejs nemaksa un lidz ar to man nav algas!dusmigs esmu loti,un taja pasa laika nezinu ko laij dara!:@
 
henrijsDatums: Piektdiena, 19.Augustā.2011, 19:56 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 338
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
darba līgums ir ?
 
logitechDatums: Piektdiena, 19.Augustā.2011, 21:22 | Komentāri # 3
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
protams ka ir
 
007Datums: Piektdiena, 19.Augustā.2011, 21:33 | Komentāri # 4
 
Balvu ielāde ...




ir tāda iestāde,kā darba inspekcija..
un viss nokārtosies..
 
AigarsDatums: Sestdiena, 20.Augustā.2011, 11:59 | Komentāri # 5
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (007)
ir tāda iestāde,kā darba inspekcija..
un viss nokārtosies..

Man ir līdzīga situācija un esmu zvanījis uz to iestādi. Tas viņiem īpaši neinteresē, viņi izskata savādākus pārkāpumus no darba devēja puses, tikai par algas neizmaksu, viņi neliekas ne zinis. Tā nu tas ir, pats tikko ar to saskāros....

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
chankersDatums: Sestdiena, 20.Augustā.2011, 12:12 | Komentāri # 6
Kluba kredītu speciālists

Komentāri: 74
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Šī "parādība" diezgan bieži sastopama arī maniem klientiem bankā.
Kas par uzņēmumu? Var mēģināt noskaidrot vai nav bijuši līdzīgi gadījumi un sūdzības jau iepriekš. Ir uzņēmumi, kuriem tā ir ierasta prakse.
Ir bieži, ka ģenerāluzņēmums tiešām nemaksā laikā, jo viņi ir lieli un vareni - ar citiem nerēķinās. Kaut kad samaksās. Tādā gadījumā jāpārtrauc darbi - kad būs nauda, tad arī var atsākt strādāt.
Ja nesamaksās, tad jau būtība citu variantu nav, kā tiesāšanās.

Iesācējs - nesist...
 
skorpionsDatums: Sestdiena, 20.Augustā.2011, 13:21 | Komentāri # 7
Garāmgājējs
Komentāri: 5
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Pareizi iepriekšējais komentātājs minēja, ka jāpārtrauc strādāt, mums bija līdzīga situācija nemaksāja laicīgi algu, mēs visa brigāde vienojāmies un pārtraucām darbu, un tika samaksāts ļoti ātri. Protams iepriekš izteicām draudus, ka tā izdarīsim.
 
logitechDatums: Sestdiena, 20.Augustā.2011, 13:42 | Komentāri # 8
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
mes ari darbus partraucam,nestradajam-bet generaluznemejs-sia santexo-neliekas ne zinis!
 
otomarsDatums: Sestdiena, 20.Augustā.2011, 13:53 | Komentāri # 9
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja reģionālā VDI ,tad griežaties galvenajā VDI Rīgā ar sūdzību-tur nopietni pieiet lietai.Personīga pieredze ar rezultātiem.Var mēģināt dot tiesā lai izsludina uzņēmēja maksātnespēju,tas viņiem ļoti nepatiks-tādos gadījumos visi cenšas parādus nolīdzināt un grib lai iesniegumu tiesā atsauc.Vēl var rakstīt sūdzības visiem likuma orgāniem un iestādēm lai tik šie brauc un pārbauda tos uzņēmējus-nu tas viņiem galīgi nepatiks.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
otomarsDatums: Sestdiena, 20.Augustā.2011, 14:00 | Komentāri # 10
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Sstādiet iesniegumu tiesai par sia santexo un kopiju nosūtiet firmai, tad jau redzēs reakciju-ja nepalīdz tad tiesā. Arī valsts nodoklis par tiesāšanos darba jautājumos nav jāmaksā.To visu paskatiet DARBA LIKUMOS.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
logitechDatums: Sestdiena, 20.Augustā.2011, 14:14 | Komentāri # 11
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
Sstādiet iesniegumu tiesai par sia santexo un kopiju nosūtiet firmai, tad jau redzēs reakciju-ja nepalīdz tad tiesā. Arī valsts nodoklis par tiesāšanos darba jautājumos nav jāmaksā.To visu paskatiet DARBA LIKUMOS.

paldies!pagaidisu pirmdienu-tad sola izmaksat naudu,ja nebus sniegsu tiesa papirus!
 
skardDatums: Svētdiena, 21.Augustā.2011, 00:10 | Komentāri # 12
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Aizej un iestājies arodbiedrība ja vien tev ir slinkums pašam darboties ar papīriem.
Noslēdz ar viņiem līgumu, samaksa naudiņu teiksim tā par dažiem mēnešiem it ka tu tur esi jau sen un viņi tev palīdzes, izspiedis no tava šefa naudu.
pēc tam viņš no tevīm baidisies un atlaist tevi arī nevares.

Kontakti

Arodbiedrības LABA centra birojs no šī gada 2.augusta atradīsies Zinātņu akadēmijas augstceltnē Akadēmijas laukumā 1, 3. stāvā 306. un 307. kabinetā.

Arodbiedrības LABA administratīvais birojs , kā arī valdes klocekļu darba kabineti atrodās Kleistu ielā 29.

Pieņemšanas laiks katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 16.00

Tālrunis: 27005001 vai 67222100

Epasts: laba@arodbiedrība.lv

Lai pieteiktos uz konsultacijām pie juristiem un citiem speciālistiem, zvaniet uz arodbiedrības LABA biroju.

Mediju parstāvjus lūdzam zvanīt pa tālruni 27005005 vai rakstīt uz e-pastu laba@arodbiedriba.lv

Pievienots (21.Augusts.2011, 00:10)
---------------------------------------------
ja mēginas atlaist tevi Arodbiedrības juristi nepieļaus to izdarit.
Es pats esmu arodbiedrībā, maksāju 5ls mēnesī. un viss čotka :)

Komentāru rediģēja skard - Svētdiena, 21.Augustā.2011, 00:07













 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » varbut kadam ir pieredze? (par darba algu)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 23.Aprīlī.2024, 13:04 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 23.Aprīlī.2024, 05:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, sālītis, CharlesRek, Ubvpwcnog


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024