Otrdiena, 23.Aprīlī.2024, 17:12
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | ANTIK WAR - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ANTIK WAR (Uzvilkušies.)
ANTIK WAR
ScorpinoxDatums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 13:23 | Komentāri # 1
Tematiķis
Komentāri: 197
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Šodien pasēdēju mazliet AntikWar forumā. Palasiju visādu informāciju. Secināju to ka lielākā daļa tur ir agresīvi noskaņoti ļautiņi. Nedod Dievs kaut ko ne tā pateiksi, kas otram varētu nepatikt. Dabūsi atklausīties pārmetumus 10 reiz vairāk. Tā jau nevar teikt, bet man liekas ka pie vainas ir valodu dažādība. Var just ka neciena viens otru, kā kolēģus. Bet uztver kā konkurentus. Tas tā salīdzinājumā ar šo mājaslapu. Viens labums tur ir, diezgan bagāts info klāsts ir savācies.
 
logitechDatums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 14:09 | Komentāri # 2
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
bet ja pats lietotajs brauc virsu?domaju minusus un necienu vins ir pelnijis ;)
man sis ir krietni milaks forums ka antikwars,tur tik ta ja ko atpazit atri vajag tad var izveidot temu,bet ta noskatos no malas kas ko rok.....protams tas 16 gadigais censonis no manis ari dabuja -!par necienu!
 
nēģisDatums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 14:15 | Komentāri # 3
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nu jā,tā atmosfēra viņiemtur ir pretīga,tapēc joprojām tur neesu reģistrējies
 
rusij77Datums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 14:25 | Komentāri # 4
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Scorpinox, slaviskā mentalitāte atšķiras no latviskās, jo uzbraukt uzbraukšanas dēļ tas skaitās vienai daļai šiem čaļiem normāli. Esmu pats arī tur piereģistrējies,daudzi šeit esošie arī tur ir, jo godīgi jāatzīst, šajā forumā ir daudzi čaļi ar enciklopēdiskām zināšanām, kuri pārstāv citas valstis, valstis, kurās latviski nerunā, bet zināšanas un pieredzes apmaiņa nekad nevar būt par daudz.

Komentāru rediģēja rusij77 - Trešdiena, 22.Februārī.2012, 14:26













 
uldisjpDatums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 14:25 | Komentāri # 5
Garāmgājējs
Komentāri: 7
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Būs kāda brīvāka brīdi japaskatās, ko tur var atrast. Tā virspusēji apsaktot, vismaz par mani interesējošo tēmu, noderīgas informācijas maz.
Interesējos par grāmatām, kad iznākušas pirms 1945. gada.
 
007Datums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 14:59 | Komentāri # 6
 
Balvu ielāde ...




...antik -war ir laba informācijas krātuve,,bet publika ,,nu ko lai saka,,nu nav attieksme vienam pret otru tā labākā..es laikam tur vairs neko neizlikšu no atradumiem,nav jēgas..ir labs forums Pieejams tikai lietotājiem
..publika lielākoties tā pati,kas antik war,,bet tur ir kār'tība,,nevar viens otram uz galvas taisīt.
 
logitechDatums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 15:00 | Komentāri # 7
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
poiskovik man nepatik,tur ir daudz lecigi cilveki ka antikwara,manuprat sis forums ir labakais-te ir latviesi,kas neaizskar viens otru,un tapec man vins tik loti patik!
 
007Datums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 15:03 | Komentāri # 8
 
Balvu ielāde ...




logitech,
..jā,piekrītu,,bet ja ir doma kautko notirgot,,tad nu variantu nav,,visreālāko cenu izsolē var dabūt vai nu antik-war,vai ,poiskovik.
 
kareivis88Datums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 20:56 | Komentāri # 9
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Ar antikwar ir pretīga pieredze, kaut kad pagājušo gad ieliku savus atradumus un vajadzēja krustiņam identifikāciju. Protams, 90% saņēmu pārmetumus par to, ka nerakstu krievu valodā un, lai mācos krievu valodu... forši, domēns, gan zem LV. Un tad vēl runā par racēju kultūru, domāju, ka lielākā daļa tur sastopamo barbaru ir tie, kas tās bedres arī atsāj. Vismaz viens krievvalodīgais uzrakstīja sakarīgu atbildi, protams, nepārkāpjot savus krieviskos principus, ņēmu talkā google tulkotāju un, kā izrādās, tas ir vecticībnieku krustiņš. Bet info saņēmu tikai pašas diskusijas beigās, pārējie komentāri bija konkrēti pārmetumi manai latvietībai.
Cieni savas zemes vēsturi!

Komentāru rediģēja kareivis88 - Trešdiena, 22.Februārī.2012, 20:59













 
ScorpinoxDatums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 21:03 | Komentāri # 10
Tematiķis
Komentāri: 197
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tirgot vajag censties vācu vai angļu lapās. Protams ka čakars ar preces attdošanu, bet tur cenas ir daudz, daudz labākas. Un tajās valstīs ir pircēju čum vairāk. Tikai neprasiet kurās mājaslapās. Man to teica cilvēks kurš pagājušo vasaru pamatīgu naudiņu nopelnija tādā veidā. Tirgoja tikai karu. Ja jums ir ļoti liela interese, tad varu sazināties ar viņu un mēģināt noskaidrot kur to var notirgot. Es zinu tikai to ka viņš mūsu valstī netirgojās.
 
007Datums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 21:05 | Komentāri # 11
 
Balvu ielāde ...




kareivis88,
..ir tā,ka Latviešu val.būs grūti kautko noskaidrot,tas nu ir fakts,,,ir tikai divi varianti,,,Krievu val..,vai Angļu val..
..uz patreizējo momentu krieviski ir vislielākā informācija pieejama,par jebko...un tas nu ir fakts par visiem 100%...krievu i-neta resursi ir super.
...neko darīt,,jāmācās valoda,,ja kas nav nemaz tik grūta doma
 
henrijsDatums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 21:20 | Komentāri # 12
Zintnieks
Komentāri: 338
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
oo7 taisnība VALODA JĀMĀCĀS..... iekš antikwar var noskaidrot daudz ko, bet attieksme tur ir pretīga, nedo dievs tu kautko pateiksi pretī kādam no vecajiem RUS biedriem..... un tur var labi pārdot atrastās mantas..
vesturesklubs ir saliedētāks, atmosfēra labāka un šeit ir patīkamāk uzturēties
 
sancho76Datums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 21:32 | Komentāri # 13
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Katrā ziņā jo lielāka izvēle jo labāk ;)
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
ScorpinoxDatums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 21:38 | Komentāri # 14
Tematiķis
Komentāri: 197
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Arī šeit ir pietiekami zinoši cilvēki. Šī foruma daži vecie saliekot galvas kopā atbildēs uz dajebko :)
 
nēģisDatums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 21:53 | Komentāri # 15
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Mūsu forums ir ar savu raksturiņu,tam ir savs nemainīgais princips,par to paldies tā izveidotājam,kas notureeja forumu arī tādos brīžos,kad bija izvēle,VAI TURĒTIES UN IZNĪKT,VAI MAINĪTIES UN IZDZĪVOT.Paldies Sancho 76
 
GollumsDatums: Trešdiena, 22.Februārī.2012, 22:19 | Komentāri # 16
 
Balvu ielāde ...




Nu tā - arī es esmu antikwarā jau no tā brīža,kad sāku urķēties pa zemi,gadiņi jau sakrājušies pietiekami un mans viedoklis ir šāds (iespējams,ka tas ne visiem patiks) - 1)par valodu - saits ir pozicionēts kā krievu saits un nekā slikta tur neredzu,jo tur apgrozās cilvēki gan no Krievijas,gan no Ukrainas,gan no Baltkrievijas,gan citurienes.Daudzus pazīstu un loģiski,ka viņi nevar saprast,ja tiek rakstīts latviski - ar to ir jārēķinās.
2) par attieksmi savstarpēju - krieviem ir labs teiciens - v semje ne bez uroda ....... - katrs pats ,lai izvērtē kas patīk kas nē - man personīgi nekādu kašķu nav un nav bijis
..... un kašķētāji jau tur ir tikai neliela saujiņa ......
3) par informāciju - tur ir ļoti liela informācijas krātuve,taču ...... pēdējā laikā,kopš racēju saviesies ka biezs un ,kurus interesē tikai un vienīgi nauda - un pārsvarā jautājums ir viens - cik maksā - un tas piegriežas,un zinošie cilvēki arī nemaz ar vairs necenšas atbildēt.Esmu personīgi esmu pazīstams ar daudziem antikwāra spečukiem un visi viņi ,šā iemesla dēļ,vairs nevēlas iesaistīties jelkādās sarunās.
Lai cik tas arī nebūtu bēdīgi,taču ,ja nekas nemainīsies,saits izčākstēs.
Par ,,poiskoviku,, - iecere bija laba,sākums arī bija daudzsološš,taču - pašlaik iestājies klusums,jo ,lai arī pieejamā datu bāze - citi saiti - ir diezgan plaša,tomēr izteikti erudītu cilvēku tur pamaz.
Jau diezgan labu laiciņu esmu Krievijas vēstures saita - domongol.su - biedrs un teikšu kā ir - mūsējie i pat blakus nestāv - gan informācijas līmeņa,gan attieksmes ziņā.Protams,par kādiem ar Latvijas vēsturi saistītiem jautājumiem tur būs pagrūti rast atbildi,taču par senvēsturi tur esmu saņēmis ļoti izsmeļošas atbides,jo mūsu kultūras daudzējādā ziņā ir bijušas saistītas.Nesen man atsūtīja viņu izdotos almanahus-katalogus par senajām rotas lietām -DOMONGOL1 un 2 - fantastiska informācija un poligrāfija.Utopisks jautājums - vai kādreiz arī mums varētu,kas līdzīgs būt - diezin vai,žēl.
Nu bet mūsu vēstures brandža cerams,ka plauks un zels un turēs godā savstarpējas attiecības,atbalstīs štengrā ražotājus,zempriežu gulētājus,kopiskās zupas strēbējus un pārējos ,,sprīdīšus,, racejs !!!!!
 
rusij77Datums: Ceturtdiena, 23.Februārī.2012, 13:43 | Komentāri # 17
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Viena no latviešu štruntīgajām īpašībām ir sevis noniecināšana - "nu ko ta mēs, nu mums jau tā nekad nebūs... u.t.t." Ar "asaru oskariem" visu ES varam apgādāt. Viss mums ir un visu mēs varam, tikai darīt vajag, neraustīties, ko tur kāds teiks. Uz lietu neattiecas, bet kā vienmēr no paša pieredzētā pastāstīšu.
Kad ASV jaunā vēstniecība Rīgā cēlās, tā māja tagad tur turās uz mūsu uzņēmuma izgatavotās produkcijas, pirms tam protams amīši konkursu izsludināja, ar visām produkcijai nepieciešamajām prasībām. Daļa no šīm prasībām absurdas, tādēļ teicu, ka tas neder. Šie davaj man par ASV pieredzi, tipa mēs te lohi. Tā arī pateicu, ziniet matematika, fizika, metāltehnoloģija ir precīzās zinātnes, tā kā nevajag man par pieredzi, nepatīk ar lidmašīnu vediet no ASV to produkciju. Man vecis prasa, ko tik nikns, vai neesi arābs, vispār tad uz šo noskaitos - es šim, tu bļin kad ielidoji, izlasīji kas šī par valsts, tā ir LATVIJA! Mūsu izstrādāto konstrukciju pēc tam apstiprināja šamējo konstruktors no Ņujorkas, pateikt kur to izdomāja, sūda kolhoza bijušajās darbnīcās, veči ar melnām mutēm un tulznainām rokām, vot tā nah! Man vēl tagad tas rasējums ar viņējo zieģeli saglabāts, cehā pie sienas piekņopēts :)
Pieļauju, ka mans viedoklis arī kādam nepatiks, nevienam jau te neaizliedz dalīties ar savām zināšanām, lai latvieši gudrāki kļūtu un pakaļā citām tautām mūžīgi nelūkotos.


Komentāru rediģēja rusij77 - Ceturtdiena, 23.Februārī.2012, 13:45













 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 23.Februārī.2012, 15:53 | Komentāri # 18
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rusij77)
Viena no latviešu štruntīgajām īpašībām ir sevis noniecināšana - "nu ko ta mēs, nu mums jau tā nekad nebūs..

Ir ir starp mums latviešiem diezgan daudz arī čīkstētēju ka mēs jau tikai vienkāršie cilvēciņi kuri dara tikai ko liek... bet vajadzīgi arī tie melnā darba rūķi, bez tiem sabiedrība arī nevar pastāvēt. Nevar jau visi būt vadītāji - tie gaišie prāti...
no tiem dažus sava vecuma zēnus zinu kas tiešām sākot no nulles jau lielas lietas dara, ar savas produkcijas tirdzniecības sakariem ne tikai skandināvijas valstīs, bet arī tālāk... un no visiem esmu dzirdējis apm. vienu un to pašu ka uzražot labu preci jebkurš var, bet iepazīt un ''iebarot'' vajadzīgos ārvalstu tirgotājus lai dabūtu noietu precei vot tā jau ir augstākā māksla... Vienārdu sakot ja necīnīsies par savu lietu tad cits tevi apsteigs un sabradās - tāds nu tas skaistais kapitālisms ir... :)
poiskovikos nedaudz pagājšgad biju parakājies, bet te ir toč jaukāka atmosfēra..

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
rusij77Datums: Ceturtdiena, 23.Februārī.2012, 17:54 | Komentāri # 19
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Meilis, uzražot labu preci jebkurš nevar. Par to gadījumu, ko aprakstu, jenķi,kā uzmedoti lauzās "skatīties ražošanu", kad atteicu, bija makten skābi. Krūmus nocirst uz aizauguša lauka, lai saēvelētu skaidās katrs var, mantoto vectēva mežu nocirst arī katrs var, bet tālāk jau ne katrs.Ārvalstu tirgotājus var brīvi iebarot ar ražojuma kvalitāti,cenu un precīziem piegādes termiņiem, no šīs svētās trijotnes tieši kvalitāte un termiņi ir mūsu vājā vieta.
To ko Gollums raksta par almanahu-katalogu, tā ir ideja- kā māja, šeit ir pietiekoši daudz, kā Tu saki gaišie prāti, lai mēģinātu kaut ko tādu sarakstīt un arī latviešu valodā izdot.Katrs var kādu no nodaļām par sev tuvām tēmām uzrakstīt, ielikt bildes,kādus aprakstus.Šeit pietiek zinošu cilvēku un tas būtu reāls ieguldījums Latvijas vēstures apskatā, un gandarījums veidotājiem. Der padomāt!
No savas puses varu apņemties "sagriezt kāpostu", lai kopieguldījums tiktu iespiests.
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 23.Februārī.2012, 18:43 | Komentāri # 20
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rusij77)
Krūmus nocirst uz aizauguša lauka, lai saēvelētu skaidās katrs var, mantoto vectēva mežu nocirst arī katrs var, bet tālāk jau ne katrs.Ārvalstu tirgotājus var brīvi iebarot ar ražojuma kvalitāti,cenu un precīziem piegādes termiņiem

Nu labi, piekrītu, visi tiešām varbūt nevar ... bet tur daudz dažādu nosacījumu ar varēšanu un vajadzību, lai konkurētu ar ķīniešu lētā darbaspēka ražojumiem kvalitāti saglabāt grūti... labi sūds ar visiem ķīniešiem, es tik gribēju teikt ka tik traki nemaz nav, kuriem galva strādā un pietiek uzņēmības tie arī dara savu darbu un neklausās ko citi čīkst...
Par almanahu-katalogu es arī esmu par, man īpaši tuva tēma ir par agrīno un vidējo dzelzs laikmetu.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
bykovaDatums: Ceturtdiena, 23.Februārī.2012, 21:50 | Komentāri # 21
Latgales rakaris

Komentāri: 700
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Ja tie jaunie racēji Antikwarā vairāk iedziļinātos tajā forumā tad arī nevajadzētu uzdot stulbus jautājumus cik maksā cara kapeikas un tamlīdzīgas lietas. Es domāju, ka lielākajai daļai tas pieriebtos ja forumā tiktu regulāri veidoti šādas tēmas.
Manā skatījumā lielākā problēma ir pašā cilvēkā, ja sākumā normāli parokas literatūras krājumos vai pat tam pašam googles dievam paprasa daudzi jautājumi atkrīt.
 
RestauratorsDatums: Piektdiena, 24.Februārī.2012, 01:50 | Komentāri # 22
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (rusij77)
Viena no latviešu štruntīgajām īpašībām ir sevis noniecināšana

Tā nu ir.Pieķeru bieži pats sevi pie domas,konkrēti gadījumos,kas saistīts ar manu roku darbu.Mākslas joma mani aizrāvusi vienmēr visdažādākajās jomās,tādēļ tur arī izpaužos.Bet šad,tad liekas,ko nu es,ir taču profesionālāki ļaudis.Un ir tā,ka ikdienā ir vairāk pašapziņas pašam sevī jāsēj,jo tā mums latviešiem toč ir pieticīga.Nv jau jābļauj,kā cien.Vairai-Mēs esam vareni,taču jāapzinās savs spēks,zināšanas un varēšana.
 
sancho76Datums: Piektdiena, 24.Februārī.2012, 12:02 | Komentāri # 23
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote
To ko Gollums raksta par almanahu-katalogu, tā ir ideja- kā māja, šeit ir pietiekoši daudz, kā Tu saki gaišie prāti, lai mēģinātu kaut ko tādu sarakstīt un arī latviešu valodā izdot.Katrs var kādu no nodaļām par sev tuvām tēmām uzrakstīt, ielikt bildes,kādus aprakstus.Šeit pietiek zinošu cilvēku un tas būtu reāls ieguldījums Latvijas vēstures apskatā, un gandarījums veidotājiem. Der padomāt!
No savas puses varu apņemties "sagriezt kāpostu", lai kopieguldījums tiktu iespiests.


Ko domā foruma gaišie prāti, varbūt varam mēģināt šo ideju realizēt?

Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
AigarsDatums: Piektdiena, 24.Februārī.2012, 13:48 | Komentāri # 24
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es varu uzrakstīt sadaļu par platīna meklējumiem nirga
Joks, protams, bet ideja man patīk par kā tāda izveidi ;)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
MeilisDatums: Piektdiena, 24.Februārī.2012, 14:39 | Komentāri # 25
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Diezgan interesanti varētu būt izveidot karti ar atzīmētiem punktiem (aptuveniem, protams :)) kur un kādi savrupatradumi atrasti, varētu salīdzināt ar Latvijas arheoloģijas kartēm, varbūt rastos kādi jauni vēsturiski secinājumi...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Piektdiena, 24.Februārī.2012, 14:45













 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ANTIK WAR (Uzvilkušies.)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 23.Aprīlī.2024, 13:04 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 23.Aprīlī.2024, 05:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, sālītis, CharlesRek, Ubvpwcnog


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024