Piektdiena, 26.Aprīlī.2024, 00:12
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Foruma pieejas slēgšana viesiem - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Foruma pieejas slēgšana viesiem
Foruma pieejas slēgšana viesiem
Vai būtu jāslēdz viesiem pieeja foruma resursiem?
1. [ 19 ] [76.00%]
2. [ 5 ] [20.00%]
3. Nav viedokļa [ 1 ] [4.00%]
Aptauja ir noslēgusies - Svētdiena, 06.Maijā.2012, 21:25
Kopā atbilžu: 25
TottenkopfDatums: Svētdiena, 22.Aprīlī.2012, 21:25 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




Pieejams tikai lietotājiem
 
MednieksDatums: Svētdiena, 22.Aprīlī.2012, 21:37 | Komentāri # 2
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Ja būtu iespēja slēgt daļu no foruma, es būtu par. Bet manuprāt būtu labi atvērtu atstāt teiksim sadaļu par ētikas kodeksu un arī citus vispārīgus jautājumus. Slēgt varētu tās daļas, kur ir konkrēti atradumi utt.
 
AlvilzDatums: Svētdiena, 22.Aprīlī.2012, 22:00 | Komentāri # 3
Zintnieks
Komentāri: 363
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Mana sieva nodēvēja mūsu forumu par džentelmeņu klubu.Vīri nodarbojas ar sev tīkamu lietu un cīnās pret netaisnību.
No zemes Tu esi nācis,par zemi Tev jāpaliek.
 
MeilisDatums: Svētdiena, 22.Aprīlī.2012, 22:16 | Komentāri # 4
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Alvilz)
Mana sieva nodēvēja mūsu forumu par džentelmeņu klubu.Vīri nodarbojas ar sev tīkamu lietu un cīnās pret netaisnību.

Žēl ka manējā draudzene nav tik labās domās... bet gan jau pieradināšu ja
Attiecībā uz piekļuves ierobežojumiem man nav iebildumu ka šo forumu lasa arī VKPI darbinieki u.c. vienmēr un visās sabiedrībās ir bijuši gan labi, gan ne tik labi, laipni un mazāk laipni, skaudīgi un mazāk skaudīgi, gan tie kam prieks dalīties un arī ''suņi uz siena kaudzes'' gan visādi citādi domājoši cilvēciņi... ar to ir jārēķinās un jāsadzīvo...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
otomarsDatums: Svētdiena, 22.Aprīlī.2012, 22:52 | Komentāri # 5
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā nopietnās sadaļas vajag slēgt, savādāk negribas vairāk kādu nopietnu infu likt iekšā-jāsāk ir filtrēt tauta.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
logitechDatums: Pirmdiena, 23.Aprīlī.2012, 06:17 | Komentāri # 6
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
visvairāk man ir žēl ka manas atrastas kartes atnak jauninais-savac un aiziet cepuri pacelis,par to visvairak sirds sap!
 
AigarsDatums: Pirmdiena, 23.Aprīlī.2012, 08:13 | Komentāri # 7
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Foruma slēgšana ir koks ar diviem galiem.
Kāpēc lai kādam interesētu šis forums,ja tajā neko nevarēs ieraudzīt, pirms reģistrācijas. Reģistrācija notiek tikai ar ielūgumiem, kas arī ir apgrūtinājums. Tāpēc domāju, ka būs sakarīgi cilvēki, kas paliks aiz borta un nebūs mūsu draudzīgā pulciņa daļa.
Par to, ka daži baidās mest iekšā informāciju un likt kartes.......ziniet, ja kāds tiešām grib redzēt kaste notiek, vai savākt kādus failus, tad viņš tāpat te tiks iekšā. Visticamāk dabūs rekomendāciju, reģistrēsies, savāks ko vajag, vai uzzinās un tāpat nebūs mūsu draudzīgā kolektīva daļa. No tādiem cilvēkiem neizbēgt ar vaļēju vai slēgtu forumu. Esmu par foruma atvērtību - lai visi redz kas un kā pie mums notiek un lai ir par paraugu, ka racēji un vēstures draugi var būt arī draudzīgi, atvērti un pieklājīgi(atšķirībā no citiem forumiem). Īstenībā jau nav daudz lietu, ko mums slēpt. Senkapos taču neviens no mums nerok un neesam jau nekādā slēgtā masonu biedrība.
Tādas ir manas domas, bet kā vairākums un Sandris izlems, tā lai arī ir. Iebildumus necelšu! ;)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
007Datums: Pirmdiena, 23.Aprīlī.2012, 11:33 | Komentāri # 8
 
Balvu ielāde ...




...traki tā,un traki šitā....
..principā es arī par pilnīgu foruma slēgšanu nereģistrētajiem nepiekrītu...ja var sadalīt atsevišķas nodaļas ,kuras slēdzam..ta ok.
 
JaunlatvietisDatums: Pirmdiena, 23.Aprīlī.2012, 12:08 | Komentāri # 9
Vietējais guru
Komentāri: 115
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pašreiz šeit atrodas: 6
viesi: 5
lietotāji: 1

12 dienā tāda statistika
 
emils92Datums: Pirmdiena, 23.Aprīlī.2012, 15:31 | Komentāri # 10
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Piekrītu, ka vajadzētu daļēji slēgt forumu. Un iešāvās prāta, ka atradumu bildes arī varētu iedalīt divās grupās 1) mājvietas, krogi, parki u.c no 17-21 gs 2) Un tie atradumi, kurus Zirne negribētu redzēt mūsu un neviena cita forumā ( jebšu, lietas kuras ir materiālā ziņā vērtīgas un kuras ir provocējošas/maldinošas*) *tas priekš Zirnes k-dzes un citiem kuri neieredz racējus, jo viņi visu uzskata par melnu un katrs atradums nāk no senkapiem.
 
GollumsDatums: Pirmdiena, 23.Aprīlī.2012, 16:46 | Komentāri # 11
 
Balvu ielāde ...




Uzskatu,ka tādai slēgšanai nav nekkādas jēgas,ja gribam sevi pozicionēt kā civilizētu un kuturālu forumu.Un te nu mums vajadzēt vadīties pēc citu forumu pieredzes - ir sadaļas,kurās notiek tikai un vienīgi lietišķa apspriešana par atradumiem - naudu,senlietām,karu,utt. - un tā ir pieejama visiem.Visss pārējais,ko vēlamies apspriest,palamāt,pavilkt uz zoba,paķengāt ,palielīt,izteikt skaudību,utt- tam visam jābūt ārpus nopietnās sadaļas un tas protams ir pieejams tikai reģistrantiem.Jo cittādi arī mūsu forums brīžam pārvēršas par diezgan lielu savārstījumu ,un nenoliegšu,ka arī pats šajā ziņā grēkoju.Un vissādas kartes,fotogrāfijas,vietu aprakstus tad arī liekam pie slēgtās sadaļas.Tas protams prasītu no katra vairāk piestrādāt pie saviem ziņojumiem.Bet toties tas mazinātu tukšu pļāpāšanu pie nopietnu jatājumu apspriešanas.Un varbūt vairāk liktu katram iedziļināties kādas nezināmas problēmas risināšanā.Bet tas jau atkarīgs no katra paša vēlēšanās,ko uzzināt,nevis gaidīt tikai,kad kāds ko pateiks priekša.Iespējams ne katram patiks šis mans teksts,taču es vados no citu forumu,ārpus Latvijas,pieredzes.Protams,tur dalībnieku ir daudz vairāk,līdz ar to arī informācija apgrozās raitāk un intensīvāk.Taču esmu pārliecināts,ka arī mūsu frorums nemaz nav sliktāks,ja tik to paši vēlamies.Bet tās ir tikai manas domas.
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 23.Aprīlī.2012, 17:46 | Komentāri # 12
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
pikriitu,ka buutu jaasleedz TIKAI atsevišķas teemas,bet kaa un kaadas to vel nopietnaak vajadzeetu izanalizeet
 
zorro99Datums: Pirmdiena, 23.Aprīlī.2012, 18:15 | Komentāri # 13
Censonis
Komentāri: 91
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pilnīgi piekrītu - Gollums
 
skardDatums: Otrdiena, 24.Aprīlī.2012, 20:00 | Komentāri # 14
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Dalēji vajag slegt forumu, lai tie kas nav registrēti šeit nevarētu ieiet forumā.
 
MABUDatums: Otrdiena, 24.Aprīlī.2012, 23:38 | Komentāri # 15
Tematiķis
Komentāri: 223
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es arī esmu par daļu foruma sadaļu slēgšanu, bet lielākai daļai jāpaliek atklātai, jo slēdzot pilnībā varam zaudēt zinošus jaunos dalībniekus. Ieguvumi vienmēr nes sev līdzi arī kādus zaudējumus un ar to droši vien būs jāsamierinās. Kā arī ja kāds nav tik zinošs, bet ir aktīvs tad tas jau arī ir pozitīvi, jo visi jau mēs mācamies un reiz kļūstam zinoši un reizēm apsteidzam savus padomdevējus.
 
rusij77Datums: Trešdiena, 25.Aprīlī.2012, 13:30 | Komentāri # 16
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Par pamatu iesaku ņemt Golluma ieteikumus.
 
ScorpinoxDatums: Trešdiena, 25.Aprīlī.2012, 15:52 | Komentāri # 17
Tematiķis
Komentāri: 197
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Gollums, Pateica ļoti pareizi vismaz es tā domāju.
 
AlvilzDatums: Trešdiena, 25.Aprīlī.2012, 18:19 | Komentāri # 18
Zintnieks
Komentāri: 363
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Piekrītu Gollumsredzējumam.Es nemācētu pateikt labāk.
No zemes Tu esi nācis,par zemi Tev jāpaliek.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Foruma pieejas slēgšana viesiem
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 25.Aprīlī.2024, 17:43 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 25.Aprīlī.2024, 08:26 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024