Sestdiena, 27.Aprīlī.2024, 01:20
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Stāsti par ... - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Stāsti par ... (un arī atradumi.)
Stāsti par ...
AlvilzDatums: Pirmdiena, 14.Maijā.2012, 02:28 | Komentāri # 1
Zintnieks
Komentāri: 363
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Tā kā esmu izkritis no dažām citām foruma sadaļām ,tad pabeigšu domu šeit.
Kā es braucu Latus rakt.
Kādu sestdienu devos uz rajona centru māmiņai pieremontēt dzīvokli.Darbus padarīju ātri,un atlikušo dienas daļu nolēmu veltīt zemes dzīļu izpētei.Vieta likās interesanta,vecs muižas parks,sen jau gribējās pārbaudīt.Aizbraucu,sāku pīkstināt,izlien viena padomju,izlien otra.Saulīte spīd ,putniņi čivina,miers virs zemes.Te dzirdu ,kaut kas brauc-busiņš tumšiem stikliem,piebrauc,apstājas un raušās divi tēvaiņi ārā un nāk pie manis.Nodomāju nu tā-vļip ačkarik!!! Pirmie vārdi-nu kā tad veicās un smaids pa visu seju.Cik viegli ap sirdi palika.Izrādās čaļi parka kļavās saurbuši sulas un nolēmuši ka es tagat zagšu šiem sulu.Bet ieraudzījuši rokās detektoru,saprata ka sulas mani tomēr neinteresē.
Tad nu es atkal pīkstinu,čaļi darbojas ar kannām.Vīri jau kapj busā bet man smuks pīīī,protams šie nāk skatīties.Izraku smuku dzeltenu pieckapeiku.Nobrīnījās,nogrozīja galvas,kā šitā varot atrast naudu un prasa vai sudraba latus arī varot tik vienkārši atrast?Saku protams.
Viņi zinot vietu kur esot pilns mežs ar naudu piesvaidīts.Kaut kad varētu parādīt.Bet atrasto uz pusēm.Saku o.k. bet ko tur vilkt garumā,braucam tūdaļ.Tā arī aizbraucām,kādu stundu visi kopā nostaigājām un neko neatradām.Apsolīju atbraukt citu dienu,bet iepriekš piesakoties,jo blakus īpašums novada policijas šefam piederot.
Pēc kāda laika pieteicos,aizbraucu,visu dienu izmeklēju.Salasīju visu ko tikai ne latus.Pašā vakarā braucot ārā no meža notur mani pretim braucošā mašīna.Kas es tāds?Stāstu tā un šitā ,viss sarunāts.Izrādās apturējis mani policijas šefs.Sākumā saruna tāda saspringta,bet beigās apsolīja parādīt divas vietas kur TOČNO esot visādi trauki ,nauda un rotas lietas apraktas.Bet ar viņu gan būšot jādalās.Saku O.K.sazvanīsimies un drauzdīgi šķīrāmies.
Neesmu braucis uz to pusi vairāk,bet kas zin,varbūt brīdis tāds pienāks.
Šito es atradu tur
Daži atradumi no bēniņiem.Pa sīkumiem negribējas postot tad nu tagat izrādīšu visu.

No zemes Tu esi nācis,par zemi Tev jāpaliek.

Komentāru rediģēja Alvilz - Pirmdiena, 14.Maijā.2012, 02:30













 
AlvilzDatums: Pirmdiena, 14.Maijā.2012, 02:34 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 363
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Mainīju estrādē soliem dēļus.Un protams arī pārmeklēju kas zem tiem būtu atrodams.
No zemes Tu esi nācis,par zemi Tev jāpaliek.
 
rusij77Datums: Pirmdiena, 14.Maijā.2012, 10:06 | Komentāri # 3
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Sudraba "kāja" labā, laikam ausī būs pirms tam bijusi :)
 
MednieksDatums: Pirmdiena, 14.Maijā.2012, 12:12 | Komentāri # 4
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
pirmajā bildē tas ir zīmogs?

p.s. tavs stāsts kārtējo reizi apstiprina, KA AR CILVĒKIEM VAJAG RUNĀT. Par to prieks!
 
AlvilzDatums: Pirmdiena, 14.Maijā.2012, 12:26 | Komentāri # 5
Zintnieks
Komentāri: 363
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Pirmajā bildē tā ir velosipēda zvana detaļa. richuks
No zemes Tu esi nācis,par zemi Tev jāpaliek.

Komentāru rediģēja Alvilz - Pirmdiena, 14.Maijā.2012, 12:27













 
MednieksDatums: Pirmdiena, 14.Maijā.2012, 12:30 | Komentāri # 6
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
nu re kā es nopirkos... aplausi
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 14.Maijā.2012, 19:32 | Komentāri # 7
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Labs staasts ar laimiigaam beigaam happy
 
AlvilzDatums: Piektdiena, 25.Maijā.2012, 23:41 | Komentāri # 8
Zintnieks
Komentāri: 363
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Šodien sanāca parunāt ar kādu vīru.Viņš pirmo reizi redzot detektoru.Jautāja ,vai man neesot bailes nodarboties ar meklēšanu.Drīz taču ŠITOS VISUS izķeršot.No tiem racējiem esot lielāka skāde nekā no kurmjiem,visas malas sarakājot un BOJĀJOT ZEMI.Tāds lūk viedoklis.Protams norādīju viņam pļavu kur meklēju.Viss gluds un skaists.Secinājumi - darvas piliens medus mucā vai ne semja bez urodov.
No zemes Tu esi nācis,par zemi Tev jāpaliek.
 
MeilisDatums: Sestdiena, 26.Maijā.2012, 08:03 | Komentāri # 9
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Stāsts labs gan ja
Es arī esmu par to ka ar zemes īpašniekiem ir vispirms jāizrunājas nevis tad kad tas nāk ar dakšām rokās... pašam nesen sanāca uz viena pagasta zemes atrast interesantus dzelžus un daudz... Par cik vēl nebija skaidrības kurā lauciņā īsti esmu ielīdis tad sāku meklēt un noskaidroju ka pagastam. Zvans pa telefonu priekšniekam un stāstu ka gribētu parakāties, bet pirmā atbilde ka vairākas zādzības bijušas tajā pusē un negribot tomēr ļaut. Bet kad nosolījos atskaitīties par izrakumiem, bedres arī aiz sevis nekad neatstāju un piebildu ka mani interesē TIKAI IZRAKTIE DZELŽI nevis virszemes, tad attieksme mainījās un dabūju zaļo gaismu... happy

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Sestdiena, 26.Maijā.2012, 08:05













 
007Datums: Sestdiena, 26.Maijā.2012, 12:01 | Komentāri # 10
 
Balvu ielāde ...




...protams,ka ar saimnieku jārunā..pastāstīšu,kā man bija..
..metam vodku ballē kopā ar zemes īpāsnieku,,nu tur tiri-piri..es šim prasu,,var parakt tavā mežiņā???šis nepako,,nē,i vsjo..nu ka ne,ta ne..a man miera nav..vieta laba..friču haubice stāvējusi..ierakumi..satiku vēlreiz,,nu ta sarunājām,ka vienu reiz var..1reiz kaste.pers.mantām..bija monetkas,,nu tur pārejie visādi strunti.bet miera nebij..aizlaidu.otreiz pēc gada...akal..K-98..un.štiks,,un melnā spradze..pagāja gads,,domāju,,nu ko,,jāiet akal..un MP izlēca..
..nu ir 2 gadi pagājuši,,akal miera nav.. trakais
...labi nav,,bet darīt var..pa reizei
 
RestauratorsDatums: Svētdiena, 27.Maijā.2012, 11:56 | Komentāri # 11
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
007, Nu Tu jau sarunāji,ka vienreiz var,ta jau katru gad pa viienai reizei arī var :D
 
007Datums: Pirmdiena, 28.Maijā.2012, 14:03 | Komentāri # 12
 
Balvu ielāde ...




Restaurators,
...nu ka tad..tāpēc saku ka labi nav,bet darīt var...kas ta zin kurā gadā tā viena reize bija racejs
 
AlvilzDatums: Otrdiena, 29.Maijā.2012, 13:11 | Komentāri # 13
Zintnieks
Komentāri: 363
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Nu re ,pa pusdienas laiku pakašājos un tiku pie sava pirmā maciņa. aplausi Diemžēl tukša bimbat Un izleca arī padomju laiku piespraudīte

No zemes Tu esi nācis,par zemi Tev jāpaliek.
 
MeilisDatums: Trešdiena, 30.Maijā.2012, 08:41 | Komentāri # 14
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Piespraudīte izskatās tā kā pati Rīgas atslēga... doma1 :D
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Trešdiena, 30.Maijā.2012, 08:42













 
GobaDatums: Trešdiena, 30.Maijā.2012, 14:25 | Komentāri # 15
Laipotājs
Komentāri: 20
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveiki vai varat palīdzēt ar info par šo pogu?



 
GobaDatums: Trešdiena, 30.Maijā.2012, 14:27 | Komentāri # 16
Laipotājs
Komentāri: 20
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
 
GobaDatums: Trešdiena, 30.Maijā.2012, 14:27 | Komentāri # 17
Laipotājs
Komentāri: 20
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
 
Ritvars02Datums: Trešdiena, 30.Maijā.2012, 18:14 | Komentāri # 18
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem varbut seit atradiisi?
....EJAM RAKT...
 
GobaDatums: Trešdiena, 30.Maijā.2012, 21:34 | Komentāri # 19
Laipotājs
Komentāri: 20
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Paldies!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Stāsti par ... (un arī atradumi.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 26.Aprīlī.2024, 20:57 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024