Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 11:16
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Radās Doma, ka visiem jādomā :) - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Radās Doma, ka visiem jādomā :) (Par aktivitāti forumā)
Radās Doma, ka visiem jādomā :)
SpikyDatums: Trešdiena, 25.Jūlijā.2012, 11:29 | Komentāri # 1
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Radās doma, ka pa visiem vajadzētu kautkā izdomāt, kā forumam varetu celt aktivitāti, lai biežāk mēs atstātu kādu info utt. Jo tagad kautkā liekas, ka maza aktivitāte itkā onlain ienāk daudz cilvēku, bet neko nerakstam. Varbūt tas tādēļ, ka patreiz maz rok un gaida pavasari? Bet cik vietās esmu bijis rakt tur vienmēr vīri ir pabijušī ar MD :)
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.

Komentāru rediģēja Spiky - Trešdiena, 25.Jūlijā.2012, 12:15













 
AlvilzDatums: Trešdiena, 25.Jūlijā.2012, 12:11 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 363
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Ne jau katru reizi rokot atrodās kaut kas ievērības cienīgs,vismaz man.Un rakstīt tikai rakstīšanas pēc ,lai būtu kaut kas uzrakstīts(jā laiciņš šodien foršs) negribās.Kad iekrājās kas interesantāks,tad uzraksu nelielu kopsavilkumu.Protams ir jau vēl citas neapgūtas foruma daļas kur izpausties.Nu cenšos. ;)
No zemes Tu esi nācis,par zemi Tev jāpaliek.
 
SpikyDatums: Trešdiena, 25.Jūlijā.2012, 19:49 | Komentāri # 3
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tieši tā es arī domāju, ka ir arī citas forumu daļas, kurās varam izpausties un uzturēt aktivitāti.
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
m77Datums: Trešdiena, 25.Jūlijā.2012, 20:09 | Komentāri # 4
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Jūtu ka man ar laukiem tīri labi paveicies, nekad tā pa tukšo nav sanācis, vienmēr kaut ko saroku un atstāju platības nākamajām reizēm, interesantāko iemetu sevis izveidotajā tēmā ;) Vēl Esmu iesācis domāt par savu jauno datorgaldu. Par turpmāko projekta virzību noteikti uzzināsiet. Par cik tas nebūs nekāds fiksais projekts tad ik pa laikam man būs ko jums parādīt ;) Vēl ir doma uzrakt izbijušas pirts un rijas pamatus turpat laukos un sabildēt visu to kas no tiem sarakts, bet to laikam rudenī vai vispār pavasarī jo tagad ieauguši tādos krūmos un zālē ka kaut ko ar detektoru tur...
 
AmigoDatums: Trešdiena, 25.Jūlijā.2012, 21:18 | Komentāri # 5
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Spiky , gaida jau laikam rudini nevis pavasari un kad novāks ražu , tagat pa vasaru jau tā ir kā ir ar to laiku. uzacis ir jau arī man šis tas safočēts tikai jāsaņemās un jānobriezt ielikt kādu bildīti .
 
otomarsDatums: Trešdiena, 25.Jūlijā.2012, 22:27 | Komentāri # 6
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Spiky-A tu neej uz vietām kur jau kāds ir racies trakais .Mēs te ar Amigo tāpat parokamies -gan vecās gan jaunās vietās un kautkāds šmudrjaks jau patstāvīgi izlien.Viss ir bumbās ok -kreņķiem nav pamata.Uzlien uz jebkura lauka,vai kur citur-protams apžūrē arī mazliet vecajās kartēs un atradumi būs vairāk vai mazāk.Zeme ir pilna ar visādām mantiņām.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
m77Datums: Trešdiena, 25.Jūlijā.2012, 22:28 | Komentāri # 7
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Uh šodien man liela diena, ne čiku ne grabu un esmu kļuvis par kluba biedru aplausi
Tagad lasāmviela ilgam laikam ;)
 
MednieksDatums: Trešdiena, 25.Jūlijā.2012, 22:34 | Komentāri # 8
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
nu jā vasarā ar to rakšanu ir tā kā ir (vismaz man)... visu laiku jāatpūšas, nav laika
bet tukšumu ēterā manuprāt var saturīgi aizpildīt ar tematiem par vēsturi...(vesturesklubs.lv taču)
 
SpikyDatums: Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 00:26 | Komentāri # 9
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Paldies Otomaar, mums ģimenei ir ļoti daudz īpašumi gadiem man te staigāt :D Bet nekad agrāk nebiju pamanījis, ka lauki ir sarakņāti :). Vienīgi, ka nerok ciet bedres tas gan nav labi.

Apsveicu Tevi m77.

Jā Mednieks tas ir pat labākais variants :D Tieshi ta man liekas ka vajag Būt visiem dzīvīgākiem iemest jokus, linkus, rakstus, bildes ta dajabko.

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
m77Datums: Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 09:19 | Komentāri # 10
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Spiky, paldies ;)
Mjā, citu atstātās bedres tracina. Biju aizbraucis uz Ziemupi, tur uzreiz aiz kāpām mežā ir izveidota tāda atpūtas/kempinga vieta un pastaigāju tur ar MD, redzu bedres izraktas, bleķa gabals ar turpat pie bedres nomests... Skumji un stulba sajūta kad atpūtas vietas īpašnieki tevi pamana, uzreiz iedomājies ka viņi tevi tur aizdomās lai gan neko neteica.
 
SpikyDatums: Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 10:06 | Komentāri # 11
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tieši tā m77, Es domāju, ja esi īpašnieks un redzi, ka rakņājas par tavu īpašumu tad jaiet jāpskatās vai viņi aizrok vai neaizrok bedres ja aizrok tad normāls džeks var iepazīties (ieteikt vietas) bet ja nee tad gan jadzen prom, un moš pa kupri jaiedod :D

Iedomājies vel kāds zemes īpašnieks visticamāk īpašniece :D Pazvanīs Grigalim Tautas Balss būs klāt :D un tad vispār būs grūti tikt privātīpašumos. Tādēļ gribētos teikt "Rokam un Aizrokam".

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
GaraisDatums: Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 10:49 | Komentāri # 12
 
Balvu ielāde ...




Ieliktu bildes par ekipējumu ko velkam/nesam, bet man kā jauniņajam šeit meklētājs nestrādā un nevaru atrast tēmu. Varbūt kāds var ar pirkstu parādīt?
 
m77Datums: Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 17:44 | Komentāri # 13
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Nez vai tiec klāt šaj tēmai: Pieejams tikai lietotājiem Iespējams ka vismaz apskatīt vari izlogojoties ārā.
 
GaraisDatums: Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 17:56 | Komentāri # 14
 
Balvu ielāde ...




Netieku, ne tā , ne tā. :( Nu neko. Palielīšos citreiz. ;)

Komentāru rediģēja Garais - Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 19:26













 
RestauratorsDatums: Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 22:05 | Komentāri # 15
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Spiky)
Jo tagad kautkā liekas, ka maza aktivitāte itkā onlain ienāk daudz cilvēku, bet neko nerakstam.

Karstums nogurdina!Bet ja nopietni,rakstīt tikai lai aizpildītu ēteru arī ir galīgi aplam.Bija jau gadījums(un pamatots),kad forumā sākās bezjēdzīga gvelžšana.Man patika,kā Tottenkopf to nosauca par verbālo caureju,ja nemaldos.Bet piekrītu,ka jāuztur forums ar info un arī saviem verdiktiem.Būs jau lab Spiky.
Te der iemest aci- http://www.vesturesklubs.lv/forum/18-1570-1
 
SpikyDatums: Pirmdiena, 30.Jūlijā.2012, 20:01 | Komentāri # 16
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
m77 netieku klāt, bet nekas gan tikšu kādreiz :D.
Biju pazudis uz trim dienām aizbraucu atpūsties pie ezera kur rubeņu kaujas vieta, bet sanāca tikai atpūsties nesanāca parakt :(
Restaurators Ar vārdiem "būs jau lab Spiky" tiešām mani nomierināji :D

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
MABUDatums: Ceturtdiena, 02.Augustā.2012, 00:03 | Komentāri # 17
Tematiķis
Komentāri: 223
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Man šī vasara arī nav izdevusies priekš rakšanas. Kā ārā labāks laiks tā no darba pa taisno uz savu stroiku un ar tumsu mājās.
Tā jau ir, ka pa tukšo rakstīt rakstīšanas pēc neredzu jēgu.
Domāju ka uz rudens pusi foruma aktivitāte palielināsies, jo vasara ir tas laiks kad ir jābauda dzīve un pie datora vajag sēdēt pēc iespējas mazāk.
 
SpikyDatums: Piektdiena, 03.Augustā.2012, 22:59 | Komentāri # 18
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es nebiju domājis,ka jaraksta pa tukšo rakstīšanas pēc, bet forums ir uztaisīts tīri tā neko. Tā kā ir taču daudzas tēmas kurās var viskautko sarakstīt un nav jaraksta pa tukšo. Ir joki, auto, tabaka, tirgus un daudzas citas nodaļas kur katrs pa lielam var atrast tēmu kurā pats kko saprot un var padalīties pieredzē.
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Radās Doma, ka visiem jādomā :) (Par aktivitāti forumā)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024