Piektdiena, 29.Martā.2024, 00:03
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | ....sēžu....un domāju.......... - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ....sēžu....un domāju.......... (...vai ir vērts.........)
....sēžu....un domāju..........
007Datums: Svētdiena, 19.Augustā.2012, 21:14 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




...ir tā....sēžu un domāju.....man garšo alus...nevaru ne dienu iztikt....,,,,pīpāt.1,5 paciņ....jākūpina....ari gribasss..un ko nu????trakas lietas////............sennnnnnn...gadus 2vus....gribu Garret pinpointeru...a...ko????nesanāk....ibijo....rāmīt.......kas pa lietu>??parēķināju...iuz alus vien...3 m\eeen///jaums pipo garett///jomajo/....ko lai dara?? doma1 dusma svilpo
 
zedDatums: Svētdiena, 19.Augustā.2012, 21:26 | Komentāri # 2
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Arī štukoju, kur lai piķi ņem, no alus negribētu atteikties! Gan ko izdomāšu!
 
nēģisDatums: Svētdiena, 19.Augustā.2012, 22:17 | Komentāri # 3
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
jaa,bet te ir koks ar diviem galiem,ja nepiipeetu un nedzertu,nauda nemanot citur aizteceetu.Tas ir taapatkaa nebraukt ar masiinu un neliet tai degvielu..
 
MeilisDatums: Svētdiena, 19.Augustā.2012, 23:01 | Komentāri # 4
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Mmjā šitā tēma laikam visiem aktuāla. Kad braukāju ar dīzeļautiņu baigi apsvēru katru tālāku braucienu cik svarīgi tur braukt vai nebraukt. Sariktēju benzīnautiņam gāzi un jopcik mopcik baigā naudas ekonomija, bet vai tad tādēļ tagad jūtu ietaupītu naudu? Nifiga, tagad vienkārši uz pusi vairāk braukāju...
Ar cigaretēm arī bij smagi... līdz beidzot tiku no tās atkarības vaļā, bet kur tie pa gadu ietaupītie 500 lati? A vells viņu zin...

Pievienots (19.Augusts.2012, 23:01)
---------------------------------------------
Nu jā, laikam tomēr tagad uz Norgi copēt biežāk sanāk aizbraukt... bij tomēr vērts atmest... doma1


Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 20.Augustā.2012, 00:17 | Komentāri # 5
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu jā! Aiz bezdarbības rakšanā, sāk rasties visādas kalkulācijas.Es jau arī veselu mēnesi biju piesiets pie kursiem-viss dzīves ritms bija nojucis,bet nu jau ir o.k. . Jā, tā pīpošana sālīti sanāk- ja to naudiņu ioeguldītu degvielā -varētu rullēt uz vietām bez kreņķiem[man jau ir tepat nelielā rādiusā kur braukt] no rīta līdz vakaram.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
007Datums: Pirmdiena, 20.Augustā.2012, 00:38 | Komentāri # 6
 
Balvu ielāde ...




Quote (otomars)
Aiz bezdarbības rakšanā, sāk rasties visādas kalkulācijas

...šito tekstu gan nesaki...nebus taisnība...jomajao...nu...
 
fakelDatums: Pirmdiena, 20.Augustā.2012, 07:35 | Komentāri # 7
Zintnieks
Komentāri: 303
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pirms gadiem nometu smēķēšanu,tagad katru vakaru dzeru alu ,ko pirms tam vispār nedzēru.... Neko tu tur neietaupi...
 
MednieksDatums: Pirmdiena, 20.Augustā.2012, 09:31 | Komentāri # 8
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
a pudeles nodevāt???

p.s. Kaut godīgi sakot šo ieņēmumu posteni man bērni atņēma (es dzeru, šie nodod) alkanis
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 20.Augustā.2012, 10:54 | Komentāri # 9
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (fakel)
Pirms gadiem nometu smēķēšanu,tagad katru vakaru dzeru alu ,ko pirms tam vispār nedzēru.... Neko tu tur neietaupi...

Tā laikam ir ka daba nemīl tukšumus... ja atsakies no viena tad pēc Arhimēda un Ņūtona likumiem rumpis pieprasa kaut ko vietā... zacene

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
RAIMDatums: Pirmdiena, 20.Augustā.2012, 20:19 | Komentāri # 10
Censonis
Komentāri: 98
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
ni sudba pinpoterisgaretovskij,cik var saprast
 
zedDatums: Trešdiena, 29.Augustā.2012, 19:53 | Komentāri # 11
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Štukoju, štukoju, nenoturējos un rokā ir!!
Pamēģināju jau pāris reizes, nu labais jau, nav ko iebilst! Man gan, šis ir pirmais, nav ar ko salīdzināt, bet atvieglo rakšanu gan..
 
m77Datums: Ceturtdiena, 30.Augustā.2012, 07:54 | Komentāri # 12
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Super, apsveicu, šis ir dikti labs palīgs.
 
logitechDatums: Piektdiena, 31.Augustā.2012, 06:05 | Komentāri # 13
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
zed-pa cik nopirki?latvija?
 
zedDatums: Piektdiena, 31.Augustā.2012, 06:39 | Komentāri # 14
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Noliktavas iela 5, Rīga, 80Ls, no sākuma prasīja 85Ls. Es domāju, ka varbūt varēja vēl nedaudz nokaulēt.
 
MednieksDatums: Piektdiena, 31.Augustā.2012, 08:59 | Komentāri # 15
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Elfā garrets ir pa 70. Tad jau nav liela starpība. Man garretam nedaudz krīt uz nerviem tā skaņa. Kāds signāls ir šim? Man liekas, vislabāk ir ar vibrosignālu, bez skaņas...
 
m77Datums: Piektdiena, 31.Augustā.2012, 09:46 | Komentāri # 16
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Man ar besī tā skaņa tāpēc to caurumu aizlīmēju ar papīra līmlenti (1 kārtu) un ir 2-3x klusāks.
 
zedDatums: Piektdiena, 31.Augustā.2012, 09:57 | Komentāri # 17
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Ar skaņu man tomēr labāk patīk (precīzāk var noteikt vietu), es arī ar pirkstu aizspiežu to skaņas caurumu, vismaz ieslēdzot un izslēdzot (tad viņš liekas vis skaļākais).
 
TottenkopfDatums: Sestdiena, 01.Septembrī.2012, 20:50 | Komentāri # 18
 
Balvu ielāde ...




Es gan vēl zibinu ar šito - Bullseye II Pinpointer. Pēc sezonas jānomaina tikai ieslēgšanas poga...bet tā aparāts bezotkaznijs
 
ArklsDatums: Svētdiena, 02.Septembrī.2012, 03:16 | Komentāri # 19
Vietējais guru
Komentāri: 108
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
007, Moraļņiks...tas pāriet...viss kārtībā...;)
Rakt vai nerakt? - Tāds ir jautājums!
 
JaunlatvietisDatums: Pirmdiena, 03.Septembrī.2012, 08:22 | Komentāri # 20
Vietējais guru
Komentāri: 115
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
sanāk ietaupīt,pie tam ļoti (nepīpoju nu jau kādu pusgadiņu),ar treso reizi sanaca atmest.Ta tik liekas ,ka neredzi to naudiņu,jo speciali jau neliek burciņā,bet kad pareķina cik naudiņas būtu jau izkūpinajis..un veselībai nāk par labu, i bučaties ar savu sievisči patīkamāk aplausi bet nu alkanis šito ni ni,tas lai paliek pie ieradumiem kodiens

Bet ja nu galīgi nevar atmest un atrast brīvos līdzekļus,tad ir ieteikums,atrodi tuvākos svētkus un izsaki kadam savam tuvam cilvekam savu vēlēšanos skaļi,lai uzdāvina vai visa ģimene sametas pa rubulim:)
Man ar ir sava vēlesanas saistita ar detektēšanu,pat divas viena pinpointers ,otra Pieejams tikai lietotājiem tik to laikam kaut kā pats,majnieki varetu nesaprast.Kaut neesmu detektejis jau gandrīz 3mēnešus,bet jaunu palīgu gribas gan.Bet to nu pēc kazām un nākamgad.Tik palasot Zirnes kundzes un citu balto cilveku sarunas,gribas vienkārsi iet sēnes lasīt un arī pie izdevības neņemt rokas aparatu,lai nejustos ka dzimtenes nodevejs. dusma3


Komentāru rediģēja Jaunlatvietis - Pirmdiena, 03.Septembrī.2012, 08:40













 
RAIMDatums: Pirmdiena, 03.Septembrī.2012, 10:21 | Komentāri # 21
Censonis
Komentāri: 98
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
visa ģimene mani izdziis no majas ja dosu namjoku par tadas aparatuuras iegaadi?(Metāla detektors Minelab CTX3030)

Komentāru rediģēja RAIM - Pirmdiena, 03.Septembrī.2012, 10:25













 
sandziksDatums: Pirmdiena, 03.Septembrī.2012, 11:52 | Komentāri # 22
Observators
Komentāri: 75
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
es ta gan pipeju esu meginajis atmest pars reizes bet nekas nau sanacis. alinu arii reizem padzeru draugu loka.
 
JaunlatvietisDatums: Pirmdiena, 03.Septembrī.2012, 22:52 | Komentāri # 23
Vietējais guru
Komentāri: 115
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
nezinu vai tas palīdzēja,bet pirmo reizi,saderēju ar čomu,div nedeļas nepīpeju,bet mocījos un kad ar viņu atrunajām,tad puscigareti nopīpejam,ta kadas divas nedeļas ņēmāmies,tad atsāķu uz kādām padsmit dienām,tad nopirku ecigareti,māžojos ar to,bet pilnīgs mēsls,bet ta pat piederēja pie atmesanas strateģijas plāna,tad megināju pīpet pāris cīgas diena vai arī tik tad kad iedzeru,a iedzēru es biežī) un tad pec dzimšanas dienas nolemu pielikt punktu,jo arī bija apslapejusies vēlme intensīvi pīpēt.Bija arī iespaids redzot ka cilveku "sagrauz"plaušu vēzis,pīpeja ap 1.5-2paciņas diena un viss noritēja tik strauji,ka nebija vairs iespējas atpakaļceļam .
Šobrīd ir ta,ka grūti atrasties smeķējosa cilveka klatbūtne,ja uznak virsū dūmi,esmu pa pālim mēginājis papīpet(speciāli nopirku tādiem gadījumiem ne tās augstākas klases cīgas) un katru reizi kad uznāca vēlme ,neatteicu sev un katru reizi bija aplauziens,klepus un pretīga sajūta.Pēdējo reizi ievilku pirms kāda menesa un to cīgas paciņu esmu izmetis āra,jo pat dzerot vairs nav tāda doma,ka varētu uzpīpot.
ceru,ka vēl kādam šis stāsts palīdzēs.
 
fakelDatums: Otrdiena, 04.Septembrī.2012, 07:39 | Komentāri # 24
Zintnieks
Komentāri: 303
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
No 6 klases pīpēju... Sanāca atmest tādā veidā... Saslimu ar baigo temperatūtu kādas 4 dienas,nepīpēju,neēdu,gulēju gultā... Pēc tam izgāju automātiski uzpīpēt,jūtu,ka neprasās pēc tā sūda vairs... Tagad,ka cits velk man no tiem dūmiem rauj uz aukšu... ēdienam cita garša...
 
007Datums: Otrdiena, 04.Septembrī.2012, 10:13 | Komentāri # 25
 
Balvu ielāde ...




...da ladno...es esmu atmetis 3 reizes...pirmais termiņs bij gads,,,tad 1,5 gada...pēdejais 5 gadi...un vienmēr esmu atsācis,,,jomajo...ja kas laikam tagad tiem sm;eķiem toč kauko liek klāt...nu nevar iztikt..
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ....sēžu....un domāju.......... (...vai ir vērts.........)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024