Piektdiena, 26.Aprīlī.2024, 18:22
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | kā man šodien negāja! - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » kā man šodien negāja! (murgs istakais)
kā man šodien negāja!
logitechDatums: Sestdiena, 25.Augustā.2012, 16:10 | Komentāri # 1
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
no rita sataisijos uz raksanu-izdomaju doties uz erglu pusi!viss okei nonacu vieta kur jarok-pirmais signals-atsitu nedaudz spoli pret koku-un ausis spolei noluza :( labi ka skočš bija lidzi-kautka piekimereju un turpinaju staigat,liidz apmaldijos,tad stundas 3 gaju pa mezu,purvu u.tt-lidz tiku lidz vienai majai -labi ka cilveki atsaucigi un pateica ka man iet atpakal uz sakuma vietu!pec sis reizes es vairs neraksu karu-pieversisos tikai un vienigi monetam!atradumus nav verts radit-visadi dzelzi-patronas u.t.t.t
un starpcitu nokia navigacija nekam neder-dzila meza nekam neder!pa celam redzeju interesantu ziimi-
 
m77Datums: Sestdiena, 25.Augustā.2012, 20:39 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Es reiz iebridu ezerā kas pilns ar niedrēm, meklēju kādu pleķīti kur varētu pamakšķerēt. Niedres spēcīgi pāri galvai un pazaudēju visus orientierus beigās rados kaut kā pavisam ne tajā krastā un līdz padusēm garajos zābakos nācās 1h pasoļot apkārt līdz tiku uz sākumpunktu, pa ceļam sastaptie cilvēki dīvaini skatījās :D Bija dikti karsti un visas bikses bija pilnīgi slapjas ne jau tādēļ ka zābaki būtu cauri... Kopš tās reizes es tur vairs nelienu :))
 
Ritvars02Datums: Sestdiena, 25.Augustā.2012, 20:43 | Komentāri # 3
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
arii es apmaldiijos!gadaas visvisadi!!!sodien parakties nesanaaca,no riita liidz pusdienaam rakaam kartupelus-tad aizbraucaam uz mezu seenes lasiit,mezs un taas vietas traki paziistamas,protams uzreiz skrienu apskatiit savas baraviku vietinas,atnaacu uz vietu,tukss apgraiziitas,nu labi paiesu taalaak pakatiities varbuut ir-taalaak arii nav ,pagriezos uz citu pusi pagaaju arii nav nekaa,tikai mazliet gailenes!kad saaku iet uz masiinas pusi sapratu ka ne uz to!taa arii maldiijos,paldies dievam ka sodien 6diena pilns mezs cilveeku,nostaigaaju pusotru stundu kaameer satiku divus cilvekus,paprasiiju kuraa pusee lielcels,tie paskatiijaas-saka puisi tev gan taalu vajadzees iet,taa rii gaaju apmeeram 5-6 km!liidz sim briidim nevaru saprast kaa vareeju tik taalu tikt!!!paaris gadus jau neesmu maldiijies!!!
....EJAM RAKT...
 
JaunlatvietisDatums: Pirmdiena, 03.Septembrī.2012, 23:14 | Komentāri # 4
Vietējais guru
Komentāri: 115
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (logitech)
un starpcitu nokia navigacija nekam neder
nu nezinu,x6 trubai man ļoti patika navigacija,pagaidam neko labāku neesmu sastapis,tikai vajadzēja atzīmet kur sāc savu darbību,pat žel ka to telefonu noslīcināju.
 
MeilisDatums: Otrdiena, 04.Septembrī.2012, 13:11 | Komentāri # 5
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Jaunlatvietis)
pat žel ka to telefonu noslīcināju.

Manam X6 līdzīgs liktenis, purva malā sanāca samērcēt un nekādi gudrie telefonu ''dakteri'' vairs nevar līdzēt... bimbat

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
emils92Datums: Otrdiena, 04.Septembrī.2012, 18:55 | Komentāri # 6
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
logitech, Sataisīji spoli? Ja ja tad kāda veida?
 
logitechDatums: Otrdiena, 04.Septembrī.2012, 23:43 | Komentāri # 7
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
cau emiil,sataisiju-izgriezu no plastmasas jaunas austinas-sakuma ar superlimi pielimeju,tad ar tadu ka plastalinu-2komponentu epoksidu ,sataisiju tadas ka stremeles piespaidiju klaat,nu vins ka plastiliina veida,tad 24h pagaidiju kad sacietee,tad izurbu pa jaunu caurumus prieks skruves,un velreiz visu nosmereju ar superliimi,kad superliime nozuva nokrasoju melnu ar markieri un viss!
strada loti labi,nekaadu problemu,jau patesteju garaka zaalee,nekaadas vainas!
ja kads domaa kur dabuut jaunu skruuvi-varu ieteikt draudzeties ar dzekiem kas taisa telefona kabelus,viniem ir tadas specialas melnas muftas-savienojumi-un vini vinus savelk ar tiesi tada diametra un nedaudz garakam ka aparatiem ir-plastmasas skrtuveem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 05.Septembrī.2012, 08:56 | Komentāri # 8
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pazīstams džeks uz poda sēdēdams izdomāja kur ņemt nolauztās skrūves vietā jaunu, tieši podu vākus keramiskajiem podiem ar tādām skrūvē, tiesa gan baltā krāsā...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » kā man šodien negāja! (murgs istakais)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 26.Aprīlī.2024, 09:46 sālītis 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, combrio, sālītis, Kalnietis, Girts


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024