Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2024, 13:45
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Sakarā ar lielo ažiotāžu par mūsu hobiju - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Sakarā ar lielo ažiotāžu par mūsu hobiju (Varbūt kāds zinātājs zinās.)
Sakarā ar lielo ažiotāžu par mūsu hobiju
SpikyDatums: Pirmdiena, 01.Oktobrī.2012, 09:56 | Komentāri # 1
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Sakarā ar lielo ažiotāžu par mūsu hobiju esmu nolēmis parakties par saviem īpāšumiem. Kā ir ja mums īpašumā ir muiža ar parku. Bet protams tas ir kultūras piemineklis. Kā ir es taču varu rakties vai tomēr man būtu kkas jasaskaņo? (Jo apkartnē protams ir cilvēki kas tā jocīgi skatās, ka es te parokos)
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
MednieksDatums: Pirmdiena, 01.Oktobrī.2012, 11:25 | Komentāri # 2
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
likums visiem viens
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 01.Oktobrī.2012, 14:18 | Komentāri # 3
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nesen Tottenkopfa kungs bij ielicis šo lapu kur vari apskatīt vai tas ir [color=red] aizsargājams vai nē...
http://www.mantojums.lv/?cat=742&lang=lv

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 01.Oktobrī.2012, 20:19 | Komentāri # 4
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja tas ir tavs īpašums tad ,lai pārējie iet dirst- tavā privātipašuma neviens bez tavas atļaujas nevar ienākt-izņemot ja ir orderis no tiesībsargājošām iestādēm.. Lēnām paroc,ja kas tad esi kautko pazaudējis un viss, vai arī saki ka uzkop savu privāto teritoriju[attīri no dažādiem musoriem,lai varētu iekop parkā un ap muižu zālāju . Augsni jau vajag vispirms kultivēt ar mazo dārza kultivatoru. Bet šim kultivatoram ir švaki asmeņi-tāpēc tev ir jāatīra no metāliskiem objektiem augsnes virskārta un VKPAI TOČNO NENĀKS TAVĀ VIETĀ KOPT TAVU ĪPAŠUMU AR VISU APGRŪTINĀJUMU. Itkā jau nupat uzrakstīju traktātu, bet sava daļa patiesības ir.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 01.Oktobrī.2012, 20:23 | Komentāri # 5
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Te mums tādi muižu parki ir vairākiun seni,bet visiem viss pochuj- un tur arī vispirms slānis ar pudeļu korķiem un cigarešu paciņu follijām jānorok.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
emils92Datums: Pirmdiena, 01.Oktobrī.2012, 20:24 | Komentāri # 6
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
otomars, Tu tač lauz likumus! :D Šķiet ka salidojumā laidīsim uz muižu. alus
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 01.Oktobrī.2012, 20:34 | Komentāri # 7
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja strādā ar galvu ,visu var izdarīt. Ipašumos ar šāda veida apgrūtinājumiem zemi var apstādāt līdz 30cm -mūsu pusē ir pāris tādu variantu ,Amigo zina par ko es runāju.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
SpikyDatums: Otrdiena, 02.Oktobrī.2012, 13:46 | Komentāri # 8
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
He he nu jaa tev taisniba otmārs. L
Jā kāpec gan ne salidojums, kad notiek forumam? protams, ka varam sadomāt mūsu galā

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
otomarsDatums: Otrdiena, 02.Oktobrī.2012, 14:01 | Komentāri # 9
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Spiky, tu nupat esi parakstījies uz salidojuma organizēšanu :aplausi:. Ideja laba un apspriežama-pār domā labi visus par un pret.Kāda reģionā tas atrodas?Par vietu, kur tas varētu būt iespējams uzraksti man uz PV.TAGAD LAIKI TĀDI KA NEVAJAG PIRMS LAUKA REKLAMĒT VIETAS. Tad mēs moderatori un sancho apspriedīsimies.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
MeilisDatums: Otrdiena, 02.Oktobrī.2012, 15:50 | Komentāri # 10
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
Ipašumos ar šāda veida apgrūtinājumiem zemi var apstādāt līdz 30cm -mūsu pusē ir pāris tādu variantu

Tas skan tā interesanti... Tas attiecas uz zemes gabaliem ar cik senu vēsturi? Un kuros likumu ruļļos to var izlasīt?

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
otomarsDatums: Otrdiena, 02.Oktobrī.2012, 23:13 | Komentāri # 11
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tas attiecas uz senu objektu , vienam paziņam -tur saistība ar ļoti sena bruģēta ceļa atliekām un itkā kapiņiem seniem.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
SpikyDatums: Trešdiena, 03.Oktobrī.2012, 11:53 | Komentāri # 12
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
:D Aplausi studijā :D Man laikam sanāca:) KAd notiek saieti kados datumos un ko parasti dara saietos kadas ir minimālās prasības lai organiētu?
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 03.Oktobrī.2012, 20:35 | Komentāri # 13
 
Balvu ielāde ...




Quote (Spiky)
Sakarā ar lielo ažiotāžu par mūsu hobiju esmu nolēmis parakties par saviem īpāšumiem. Kā ir ja mums īpašumā ir muiža ar parku. Bet protams tas ir kultūras piemineklis. Kā ir es taču varu rakties vai tomēr man būtu kkas jasaskaņo? (Jo apkartnē protams ir cilvēki kas tā jocīgi skatās, ka es te parokos)

Te var palasīt likumu un MK noteikumus par un ap vēsturiskiem pieminekļiem -Ministra kabineta noteikumi 474 un Likums par kultūras pieminekļu aizsardzību
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Sakarā ar lielo ažiotāžu par mūsu hobiju (Varbūt kāds zinātājs zinās.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 12:31 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 25.Aprīlī.2024, 08:26 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 24.Aprīlī.2024, 03:35 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, rukets, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024