Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 14:48
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Mans raciens - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Mans raciens
Mans raciens
RaplaxDatums: Svētdiena, 11.Novembrī.2012, 16:00 | Komentāri # 1
Observators
Komentāri: 50
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveiki ! Tātad, lai nepiemēslotu Pļāpātuvi ar jaunām tēmām katru reizi, kad vēlos padalīties atradumos, tad šajā topikā aprakstīšu, kā man ir veicies :) Vakar, pēc ilgiem laikiem, atkal devos meklējumos, šoreiz nekur tālu..tepat gar ezeru Kuldīgas pusē..Nāca ārā viena vienīga draza, izņemot šis te...kas man sākumā likās pēc bultas gala..bet beigās secināju, ka kaut kas līdzīgs ir redzēts muzejā..un ka tas varētu būt vizulis..taču neesmu parliecināts, varbūt vienkārši lūznis.. :)

Rakt - tas ir veselīgi !
 
MeilisDatums: Svētdiena, 11.Novembrī.2012, 17:10 | Komentāri # 2
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Maza gan tā bildīte, bet izskatās pēc lādiņa šķembas...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
RaplaxDatums: Svētdiena, 11.Novembrī.2012, 23:17 | Komentāri # 3
Observators
Komentāri: 50
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu šito atradu vietā, kur ta ka ir ezera vecā gultne bijusi kādreiz...Par lādiņa variantu..varu teikt, ka esmu par 95% pārliecināts, ka tajā rajonā nekas nekad nav sprādzis..
Drusku lielākas bildes.




Rakt - tas ir veselīgi !
 
AmigoDatums: Pirmdiena, 12.Novembrī.2012, 00:50 | Komentāri # 4
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Raplax , vajag likt mērlentu blakus , lai zin cik liels viņš ir , var būt arī kāds bultas gals.
 
logitechDatums: Pirmdiena, 12.Novembrī.2012, 18:33 | Komentāri # 5
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
visparastākā šķemba!
 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 12.Novembrī.2012, 20:00 | Komentāri # 6
 
Balvu ielāde ...




Raplax, Kuldīgas pusē ir gan aviācijas bombardēšana, gan artilērijas apšaudes, gan vēl visādas karadarbības caur gājušas... pēc izskata - lādiņa škemba.
 
RaplaxDatums: Pirmdiena, 12.Novembrī.2012, 20:17 | Komentāri # 7
Observators
Komentāri: 50
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Zinu, ka Kuldīgas pusē ir notikusi karadarbība, bet:
1) Vairs netika atrasts nekas tamlīdzīgs
2) Ja tā ir šķemba, tad viņai ir sanacis izveidoties diezgan perfekti simetriskai.
3) Par karadarbību tajā apvidū nekas nav dzirdēts (Vecmamma tur dzīvo jau ļoti ilgi), nekas cits, kas liecinātu par karadarbību nav arī atrasts.
4) Arheologi netālu no turienes pirms vairākiem gadiem ir atraduši pierādījumus, ka pie ezera akmens un dzelzs laikmetā ir bijušas apmetnes.

Tādi ir mani argumenti, bet var jau būt arī Jums taisnība :) Centīšos atrast tā vizuļa bildi, lai var salīdzināt..

Rakt - tas ir veselīgi !
 
logitechDatums: Pirmdiena, 12.Novembrī.2012, 20:44 | Komentāri # 8
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
lūk no blakus foruma bilde-tur ir redzami bultu gali ;)

Pievienots (12.Novembris.2012, 20:44)
---------------------------------------------
bilde- tie 3 gb mazie- pa labi

 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 12.Novembrī.2012, 21:26 | Komentāri # 9
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Laba diskusija ir uzsākta un ja drīkstu izteikt savas domas, tad lai mēs varētu diskutēt par šo atradumu vajag labas bildes, tāpēc lūdzu Raplax izmanto fotogrāfējot dienas gaismu, makro režīmu un taimeri. Lai veicas, ieliksi labas bildes izvērtēsim vai tā ir šāviņa šķemba vai dzelzs darbarīks vai vēl kas cits?
 
emils92Datums: Pirmdiena, 12.Novembrī.2012, 21:33 | Komentāri # 10
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
1) un 3) šķembas lido ļoti tālu. ;) Reāli var lidot pat 1km un tieši tev, kas nepareizā vietā un laikā stāvējis, ieurbties galvā. ( nebija personīgi ;) )

Tas pats kas lode aptuveni 45 grādu leņķī izšauta debesīs, neaizlidos tajās, bet pēc ~5 km atgriezīsies atpakaļ uz zemes un arī, kādam var trāpīt.

2) viņas tiešām plīst skaisti. ;) Tā ir fizika. :D ( gribēju atrast bildi, bet nesanāca, kur parādīts izrakts jau uzsprādzis lādiņš, kā puķe, tik apakša palikusi, ļoti simetriski bieži vien tas notiek. Krc, tie kas redz
ejuši saprata šo domu! (giggle)

4) Ievēro 500m zonu no arheoloģiskajiem pieminekļiem. :)
 
RaplaxDatums: Pirmdiena, 12.Novembrī.2012, 22:23 | Komentāri # 11
Observators
Komentāri: 50
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Labi, rīt uzfotogrāfēšu labas bildes, lai varam objektīvi spriest, kas ir kas..
emils92, Es sapratu Tevi, esmu redzējis to puķi, par kuru runā..Bet man kaut kā iekšā ir pārlieciba, ka nav no sprādziena.Bet pagaidām katram sava taisnība. Tuvumā nav arheoloģiskie pieminekļi :) Vienkārši arheologi apbraukāja ezerus, meklējot arumos, kas ir gar ezeru, kādus pierādījumus, ka tur ir bijušas apmetnes..atrada laikam pat kaut kādus bronzas gabalus, metāla dunču apkalumus u.c. ~ 3000gadi ..

Rakt - tas ir veselīgi !
 
otomarsDatums: Otrdiena, 13.Novembrī.2012, 00:58 | Komentāri # 12
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Raplax, tā vien būs lādiņa škemba. Es tamlīdzīgas esmu atradis vitā kur 1 p.k. laikā friči no kuģiem pa piekrasti zvetēja .Tie kuģa lādiņi bija pamatīga biezuma un škembas arī visādā izskatā.
Paskaties labāk infu par senajien šķēpiem u.c., paskaties kāda forma viņiem bija. Jau vairākus tūkstošus gadu atpakaļ tamlīdzīgi priekšmeti tika izgatavoti pietiekami pareizās formās.
Vizuļi -paskaties infā kādi bija tie senos laikos, tad jau arī tiksi skaidrībā-labi ir tas ka centies aizstāvēt savu versiju. Strīdos dzimst patiesība ,lai arī kāda tā būtu.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
RaplaxDatums: Otrdiena, 13.Novembrī.2012, 18:17 | Komentāri # 13
Observators
Komentāri: 50
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Labvakar! Tad nu uzņēmu jaunas bildes, varbūt beidzot kaut ko skaidrāk uzzināsim :)




Rakt - tas ir veselīgi !
 
MeilisDatums: Otrdiena, 13.Novembrī.2012, 19:03 | Komentāri # 14
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja grūti nosakāmais gabaliņš liekas tomēr svarīgs, tad izmērcē stiprā etiķī un noberz nost rūsu... tad vislabāk varēs redzēt vai tā ir šķemba vai gabals no kalēja darināta izstrādājuma...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
zedDatums: Otrdiena, 13.Novembrī.2012, 21:13 | Komentāri # 15
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Nu, aizdomīgs tas metāla fragments, vairāk sliecos uz to ka šķemba!! Vajag vairāk notīrīt! Neredzu nekādu līdzību ar mēslu dakšu..

Komentāru rediģēja zed - Otrdiena, 13.Novembrī.2012, 21:14













 
MuitnieksDatums: Trešdiena, 14.Novembrī.2012, 02:43 | Komentāri # 16
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt! Tomēr būs šķēpele no šāviņa.
 
RaplaxDatums: Trešdiena, 14.Novembrī.2012, 18:31 | Komentāri # 17
Observators
Komentāri: 50
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Labvakar ! Nu tad man vien nāksies Jums piekrist secinājumam, ka tā ir šķemba, ja jau vairākums tā saka (gandrīz piekrist :D [jo vēl jāsagaida, ko arheologs saka] ) Te vēl viena pēdējā bilde, kur +- esmu ticis vaļā no korozijas..

Rakt - tas ir veselīgi !
 
emils92Datums: Trešdiena, 14.Novembrī.2012, 19:37 | Komentāri # 18
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Paintā varbūt vari uzzīmēt viņa aptuveno šķērsgriezumu?? Savādāk bildēs to nevar manīt.
 
zedDatums: Trešdiena, 14.Novembrī.2012, 20:48 | Komentāri # 19
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Pabieza tā šķēpele izskatās, priekš bultas uzgaļa, vai šķēpa!
 
RaplaxDatums: Trešdiena, 14.Novembrī.2012, 21:10 | Komentāri # 20
Observators
Komentāri: 50
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
emils92, varbūt kaut ko no video sapratīsi..baigi labais zīmētājs neesmu. :D
http://youtu.be/YppdilyxQ4U

zed vidējais biezums apmēram 4mm.

Rakt - tas ir veselīgi !
 
zedDatums: Trešdiena, 14.Novembrī.2012, 21:18 | Komentāri # 21
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Pēc video spriežot, tā ir šķemba, jo viena puse, apakša plakana bet otra izliekta, nav simetrijas un plānas malas!
 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 14.Novembrī.2012, 23:25 | Komentāri # 22
 
Balvu ielāde ...




Šķemba- viennozīmīgi
 
emils92Datums: Trešdiena, 14.Novembrī.2012, 23:40 | Komentāri # 23
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Raplax, paldies par videoklipu! ;)Tieši svarīgākā arī bija tā otra puse, būs vien šķemba.
 
RaplaxDatums: Ceturtdiena, 15.Novembrī.2012, 19:49 | Komentāri # 24
Observators
Komentāri: 50
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Labvakar visiem ! Paldies, ka piedalījāties šajā diskusijā par attiecīgo priekšmetu, kurš, kā kopīgi secinājām, ir šķemba..bet dziļi sirdī tas var palikt arī kaut kas senāks hehe :D
Šodien darbā pīpauzes laikā, iegāju uz 5min turpat objektam blakus esošajā pļavā (jā, MD ir līdzi pat uz darbu :D), iznāca ārā denga..


Rakt - tas ir veselīgi !
 
AmigoDatums: Ceturtdiena, 15.Novembrī.2012, 20:53 | Komentāri # 25
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Raplax, tā ir nikolajam 1-majam puskapeika ģengai arī rakstās virsū den-ga.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Mans raciens
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 05:44 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024