Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2024, 21:19
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Par ANTIK-WAR forumu - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Par ANTIK-WAR forumu
Par ANTIK-WAR forumu
otomarsDatums: Otrdiena, 20.Novembrī.2012, 23:28 | Komentāri # 1
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kaimiņu forumā sākas kaut kāda spriedelēšana par iespējamām darbībām pret mūsu brālības nozākātājiem-cik tas būs reāli nezinu, bet varbūt ka mēs šajā štellē varētu apvienoties[protams atmetot visus aizvainojumus u.t.t.]. jo lieta ir kopēja.
Izsakiet savas domas.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
otomarsDatums: Otrdiena, 20.Novembrī.2012, 23:29 | Komentāri # 2
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
http://www.antik-war.lv/viewtopic.php?f=20&t=291597
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 21.Novembrī.2012, 01:54 | Komentāri # 3
 
Balvu ielāde ...




otomars, es domāju, ka tā ir tikai un vienīgi virtuves pļerināšanas līmenī... pats redzēsi, ka līdzko pieņems jauno budžetu, tā tās runas un ažiotāžas pašas beigsies. Jo likuma labojumi jau ir iestrēguši komisijā, tāpēc tā agonija paliek vēl negantāka... pagaidīsim, lai paiet Ziemassvētki, pienāk Jaunais Gads, tā pat nekas nemainīsies...
 
emils92Datums: Trešdiena, 21.Novembrī.2012, 02:09 | Komentāri # 4
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tottenkopf, Bet jā, piekrītu Tev, kad budžetu sastādīs, sāksies pavisam citas debates un šīs noteikti aizmirsīsies.

Un ja kas, iespējams 24, t.i. šo 5dien laidīšu uz VKPAI atvērtajām durvīm. Žēl ka nav diktafons, labprāt ierakstītu sarunu.
 
m77Datums: Trešdiena, 21.Novembrī.2012, 09:02 | Komentāri # 5
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
emils92, telefonam ar nav ieraksta funkcija? :)
 
emils92Datums: Trešdiena, 21.Novembrī.2012, 10:02 | Komentāri # 6
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
m77, nav gan viņam (xperia x8) ierakstīšanas funkcija. :D It kā android programmatūras datu mapē, kur var redzēt visas programmas kas ir telefona, ir ikona ar ierakstīšanas zīmi, bet reāli pa 2 gadiem es viņu neesmu atradis, un esmu atmetis cerības. centīšos dabūt fotokameru un nofilmēt.
 
kareivis88Datums: Trešdiena, 21.Novembrī.2012, 10:42 | Komentāri # 7
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es gan uzskatu, ka likums par to, ka arheoloģisko pieminekļu tuvumā ar metāla detektoru atrasties bez inspekcijas atļaujas NAV NOSODĀMS un ir ATBALSTĀMS. uzskatu, ka mūsu hobija cienītājiem tik tiešām nav ko meklēt arheoloģiskajos pieminekļos un to tuvumā(arī diskutabls jautājums) ar metāla detektoru, jo ir pietiekami daudz vietu, kur var staigāt cik tīk un tik un tā atrast interesantus un pat vērtīgus atradumus. Otrs jautājums ir tas, kā jaunais likums definēs vērtīgos priekšmetus, par kuriem būs jāziņo, neatkarīgi no to atrašanas vietas, manās acīs vērtīga ir jebkura monēta vai jebkāds cits interesants vēstures krikums. Un te nu attiecīgajiem dienestiem nāksies pasvīst kārtojo un izvērtējot datu apjomu, kas sāks plūst iekšā par katru pasenāku naglu vai arī laika zoba noēstu monētu. :D
Cieni savas zemes vēsturi!

Komentāru rediģēja kareivis88 - Trešdiena, 21.Novembrī.2012, 10:46













 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 21.Novembrī.2012, 11:01 | Komentāri # 8
 
Balvu ielāde ...




Quote (kareivis88)
Es gan uzskatu, ka likums par to, ka arheoloģisko pieminekļu tuvumā ar metāla detektoru atrasties bez inspekcijas atļaujas NAV NOSODĀMS un ir ATBALSTĀMS

Es pilnīgi šajā jautājumā tev piekrītu, jo tas jau ir normālo racēju pamata TABU- nerakt kapus, nerakt vēstures pieminekļus, nerakt pie un ap vēstures un arheoloģijas pieminekļiem... es to ievēroju un nevajag man pastiprinātus likumus, jo man tas neko nemaina
 
007Datums: Trešdiena, 21.Novembrī.2012, 15:40 | Komentāri # 9
 
Balvu ielāde ...




....es jau senāk teicu,kā Drēģeris savulaik dziedāja..
...pie dirsas man...pie dirsas man..
..lai tie skribeļi taisa savus projektus,,nekas no tā nemainīsies...vienīgi nedaudz pieklusīs..
 
otomarsDatums: Trešdiena, 21.Novembrī.2012, 22:02 | Komentāri # 10
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kurš te kaut ko teica hmmm orators :D . Viss štokos.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Par ANTIK-WAR forumu
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 25.Aprīlī.2024, 17:43 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 25.Aprīlī.2024, 08:26 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024