Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 12:22
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Auto krāsošanas pakalpojumi - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Auto krāsošanas pakalpojumi
Auto krāsošanas pakalpojumi
MastersDatums: Svētdiena, 20.Janvārī.2013, 13:32 | Komentāri # 1
Observators
Komentāri: 79
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Piedāvāju uzlabot Jūsu auto vizuālo izskatu par saprātīgām cenām un kvalitāti. Veicam ģeometrijas atjaunošanu, metināšanas darbus, krāsojam, pulējam utt. Kā arī motora un ritošās daļas remonts un apkope.
Serviss atrodas Tārgalē, bet klientiem no Ventspils mēs paši braucam pakaļ mašīnai un pēc remonta atgriežam klientam (ja klients tā vēlas)

Ja kas, rakstiet, jautājiet!
 
MuitnieksDatums: Ceturtdiena, 24.Janvārī.2013, 13:08 | Komentāri # 2
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Man jau kaut ko vajag, tikai Jūsu serviss patālu, no manīm būs 140 km. Esmu sagatavojis savam "Rolls Royce" priekšējo kapotu krāsošanai un vēl vajag priekšējos spārnus krāsot un bagāžas nodalījuma durvis. Es jau it kā pats māku pagājušo rudeni pārējās durvis nokrāsoju, padomju laikā autiņus arī krāsoju, tomēr tad bija citi materiāli un tehnoloģijas, lai gan jāsaka, tādu vietu ko es izmantoju krāsošanai, tagad iespējams Latvijā nemaz nav. Kolhozs bija uztaisījis stiklaplasta laivu ražotni un iepircis caur Maskavu japāņu iekārtas, kas līmēšanas procesā savāc stikla putekļus. Iekārtas sastāvēja no ūdenskritumiem ar ventilātoriem, kas sūca gaisu caur šiem ūdenskritumiem, tie bija, kādus sešus metrus gari un varbūt trīs metrus augsti, ļoti efektīvi, tad es ar večiem vienojos, ka naktī padarbošos, katrā ziņā krāsot starp šiem ūdenskritumiem bija vienkārši kaifs. Protams bija arī elektriskā pečka no japāņiem, kur laivas žāvēt, tā arī bija ļoti noderīga priekš auto žāvēšanas. Tas viss, protams tika nahrenizēts jau sen un tagad nav kur krāsot, varbūt varu sarunāt pie Jums par adekvātu samaksu, man jau daudz neko nevajag pats nopūtīšu, vajag tikai nolikt nožāvēt? Kamēr žūst varam Tārgali attīrīt no metāla priekšmetiem, kas jaunāki par 17 gs., ja vecāki rokam atpakaļ?
 
MastersDatums: Ceturtdiena, 24.Janvārī.2013, 18:10 | Komentāri # 3
Observators
Komentāri: 79
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Muitnieks es nesapratu. Tu domå pats kråsot un tad braukt żåvėt?
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 24.Janvārī.2013, 21:45 | Komentāri # 4
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā, jā Masters-Muitnieks vispirms nokrāsos ,tad ar nenožuvušu krāsu laidīs pa lauku ceļiem[tur savāks ceļa putekļu pigmentu] , krūmaudzēm [lai lapas pielīp] u.t.t.. Tā saucas jauna maskēšanas krāsas toņa un raksta izveidošana. Kad tas būs padarīts tad arī tu varēsi apžāvēt to super tjūningu. Domājams ka autiņš pēc šādas apdares kļūs faktiski neredzams , lauka apstākļos trakais .
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
MuitnieksDatums: Ceturtdiena, 24.Janvārī.2013, 22:35 | Komentāri # 5
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Humors pa pirmo! Tomēr tā nav apvidus tjūnings nav paredzēts, detaļas man ir jau noņemtas atliek tikai nomālēt un uzlikt atpakaļ pēc tam, kāpēc domājat, ka jāmālē viss auto uzreiz?
 
MastersDatums: Piektdiena, 25.Janvārī.2013, 22:02 | Komentāri # 6
Observators
Komentāri: 79
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Jāa laba maskēšānās krāsa sanāktu labi
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Auto krāsošanas pakalpojumi
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024