Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2024, 23:39
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Piedāvājums - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Piedāvājums (Lelle)
Piedāvājums
MuitnieksDatums: Trešdiena, 23.Janvārī.2013, 22:55 | Komentāri # 1
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Šodien, kā katru vakaru eju no Vecrīgas uz tuneli, kas izved uz autoostu. Pirms tuneļa man nejauši uzgrūžas sieviete, teiksim mazturīgā un nezin kāpēc piesegusi seju ar roku pēc kā pat atvainojās krieviski, incidentam nepievērsu uzmanību, tikai pēc tam domāju, ka tas bija uzveduma prologs. Pēc pāris metriem jau kāpnes un man blakus mužiks pieliecas man redzot paceļ piecīšus salocītus uz pusēm un abas puses nostiprinātas ar dokumentu krokodiliem. Čupiņa diezgan kārdinoša un it kā pat cilvēku tiešā tuvumā nav? A mužiks saka laikam kādam izkritis, davai sadalīsim, bet man uzreiz kaut kā ne pa sevīm kļuva un atcerējos stāstiņus par razvodkām, bet mužiks pa to laiku vēlreiz izteica piedāvajumu, es tā arī neko neatbildēju un pagriezos atpakaļ uz kāpnēm lai gan vajadzēja iet caur tuneli. Pēc tam sēžu autobusā un domāju cik veikli strādā, jo es tiešām redzēju, ka mužiks naudu pacēla no kāpnēm, tālāk domāju, bet es viņu nemanīju blakus no kurienes tas uzradās un atceros par mazturīgo sievieti, kas it kā uzgrūdās, atvainojās un beidzot man pieleca, ka tā ir shēma un noteikti labi atstrādāta, tikai nezinu, kas noteik tālāk ja klients piekrīt naudu sadalīt?
 
fakelDatums: Trešdiena, 23.Janvārī.2013, 23:02 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 303
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Vienreiz pa teļuku šito stāstīja..... Labi tur nebeidzās tas prikols... neatceros.
 
007Datums: Trešdiena, 23.Janvārī.2013, 23:22 | Komentāri # 3
 
Balvu ielāde ...




...vecs paņēmiens...
..galarezultāts...piekritīsi naudu dalīt...mužiks teiks,,uiii,,ne jau te...cilvēki skatās..aiziesim maliņā...tad nu dalīsiet,,a tur pienāks veči 3--4,,un teiks,,ka redzēja,ka naudu esi izvilcis sievietei,kura Tev uzgrūdās..protestēsi..šie draudēs mentus saukt,un liecināt,ka tā bija..
..galarezultāts...ja negribi lai mentus sauc,,un lai nav jāpierāda,ka neesi vainīgs(laiks iet..un pierādīt ari grūti),,,dabūsi atskaitīt no sava naudasmaka praktiski visu saturu,kas ir skaidrā naudā..\
..šitais ir juku laiku joks,,ap 90to gadu sākumu,un vidu,tas bija populāri..
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 24.Janvārī.2013, 00:28 | Komentāri # 4
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Viens draugs stāstīja ka līdzīgi esot gadījies centrāltirgū. Tikai to naudu pacēla pats un uzreiz vecis klāt kurš it kā arī esot jau liecies to pacelt. Tipa abi laimīgie atradēji. Pagājuši malā un vecis saka, oi re kur nāk laikam tas kurš bij pazaudējis, davai iedod ķīlā savu somu ka neaizbēgsi ar visu naudu, un ātri laižamies un satiekamies pēc 10min pie tāda un tāda tirgus paviljona. Šis aiziet ar a veča nav. Nu sāk tagad klusām pētīt to naudas žūksni kurš protams arī gumiju aptīts un iekšā tikai parasti apbružāti papīriņi...par vienu 5cīti ''pārdeva'' savu labo somu ar visām mantām kādas nu studentam var būt...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
rusij77Datums: Ceturtdiena, 24.Janvārī.2013, 13:30 | Komentāri # 5
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Šī šņaga sastopama arī citās it kā pārtikušākās eiropas valstīs. Pašam man tā pat ir "zelta" gredzenu Parīzes centrā serbi priekšā svieduši. Toreiz biju izbrīnījies par faktu, ka ar to nodarbojas Parīzē. Tā kā tai vietā bija jāuzkavējas ilgāk, pavēroju darboņus, likās, ka parasti šie plijās virsū gan bijušo sovjetu zemju tūristiem, nevis vietējiem frančiem, tomēr mūs tur var atšķirt, ģīmji no skarbās ikdienas ir drūmāki.
 
argentoroDatums: Svētdiena, 27.Janvārī.2013, 15:44 | Komentāri # 6
Laipotājs
Komentāri: 38
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pēdējā laikā sanāk arī pēc darba iziet cauri stacijas rajonam un šitie švaļi dažeiz trāpās acīs. Vienu vakaru šļūcu lejā pa kāpnēm uz tuneli no stockman un dažu sekunžu epizode - stāv divi švaļi lejā (adidoss trenuškās, kas iederās pie lietas), no tuneļa iznesās garām trešais ar maku rokās, ātri parāda šiem un vienīgais vārds, ko piefiksēju "podnjal". Špagoju tālāk un pieleca, ka kādam droši vien kabata tukša palika. Pēc tam braucu troļukā un domāju - žēl tā cilvēka, kam nozaga, lai arī pilnīgi svešs. Būtu ātrāk piefiksējis, varēja jau pa mūli ievilkt un izsmērēt pret sienu, kamēr šamējais garām nesās, bet hren zin, vai pret atlikušajiem diviem nebūtu jāvicinās un vai kas asāks perdeļiem kabatā nav aizķēries. Apsveicami, protams, ka vietā, kur kādreiz bomži tupēja, tagad ir Kolonnas veikals, bet nu mentu tajā rajonā krienti vairāk prasās, nekā dažas reizēs pieklājības pēc nostaigāt goda apli.
.per aspera ad astra.
 
GengisDatums: Otrdiena, 12.Februārī.2013, 10:44 | Komentāri # 7
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Labdien,netīšām tiku pie šādas monētas-protams ka viltota.Tā notiek ar tiem ,kuri intensīvi iepērkas ebajā.Stāsts sekojošs, dāmītes kā jau ierasts šmotkas iepērk ebajā,bet beidzot pienāca brīdis kad tika uzmestas-šmotku vietā atnāca monēta! Kundzes padomāja,ka es uz viņu vārda esmu ko pasūtījis,tādēļ arī tiku pie šī mākslas izstrādājuma.

Komentāru rediģēja Gengis - Otrdiena, 12.Februārī.2013, 14:01













 
m77Datums: Otrdiena, 12.Februārī.2013, 13:15 | Komentāri # 8
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Gengis)
Labdien,netīšām tiku pie šādas monētas


Lai arī neriktīgajā tēmā tomēr gribētos redzēt par kādu monētu iet runa :)
 
GengisDatums: Otrdiena, 12.Februārī.2013, 14:04 | Komentāri # 9
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tēma jau itkā ir par uzmetieniem, ja tomēr vajag citur,tad moderatori pārvietos. Atvainojos,ka nebija bildes pievienojušās.
 
RestauratorsDatums: Otrdiena, 12.Februārī.2013, 20:22 | Komentāri # 10
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (007)
ap 90to gadu sākumu,un vidu,tas bija populāri..

Arī man gadījies piedzīvot šito paņemienu Čierītī,kas 90to sākumā bija oi,kā pārpilns ar dažādas,šīs profesijas piepratējiem.Atkāpos apmēram kā Muitnieks,bet vēl tagad brīnos,kas man lika atteikties,jo tai laikā galīgi zaļš gurķis un dzirdējis par šo gājienu vēl nebiju.Cita lieta-uzpirksteņu dancinātāji,zināju diezgan sīkumos šo roku veiklību.Tie arī tur bija katru dienu.
 
rusij77Datums: Trešdiena, 13.Februārī.2013, 12:51 | Komentāri # 11
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Varu piekrist Restauratoram, man iznācis kopā studēt ar uzpirksteņu meistaru, šis darbojās stacijas tunelī, aicināja mani pulciņā par "veiksmīgo vinnētāju". Vēl šis bija spēļu kāršu meistars, ja no uzpirksteņu biznesa atteicos, tad kārtis gan esmu kojās palīdzējis uzspēlēt, pat uz mazām likmītēm pāris sarkanos(10 rubļi) pa nakti uz katru varēja "iespēlēt". No rīta uz Kr.Barona ielas galā esošo "kupātu ēstuvi" pabrokastot un uz lekcijām vai atpakaļ uz kojām gulēt. Nu tas atkarībā no situācijas mācībās, visbiežāk gan gulēt :)
 
MeilisDatums: Trešdiena, 13.Februārī.2013, 16:38 | Komentāri # 12
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Mmjā ar kāršu spēli esmu pats vienu reizi studiju laikā iekritis. Situācija radās nekur citur kā Rīgas centrāltirgū... Bija ''repšiku'' laiki un meklēju sev apavus... pēkšņi kāds vīrelis (pieļauju ka bija jau sekojis un pētījis manas vajadzības) pienāk un piedāvā labus importa apavus, esot lētāk nekā te tirgū, jauns pievedums viņam un noteikti man patikšot. Labi ejam uz it kā viņa māju puskilometru. Pie pavecas 3stāvu mājas ārdurvīm šis saka lai pagaidod tūlīt nonesīs tieši manu izmēru. Vīrs ātri ir atkal klāt un seko ''sliktā ziņa'' - durvis ciet, sieva esot kaut kur pilsētā, būšot jāpagaida. Tālāk jau ''nejauši'' kāpeņtelpā esam siltumā un pļāpādami visādus niekus sākam gaidīt ''viņa sievu'' kura noteikti drīz būšot atpakaļ... vīrelis jau pa to laiku noskaidrojis no kurienes esmu un ka man līdz vilcienam vēl 3 stundas tāpat jāgaida.
''Neviļus'' arī izvelk kārtis un tā teikt laika īsināšanai sāk pierunāt mani uzspēlēt vienu partiju SEKU. Es pilnīgi kategorisks ka kārtis nespēlēju, bet vīrs tik pieklājīgs un nemitīgi atvainojas par to ka esot jāgaida...
Paiet minūtes 20 un jau esmu apmācīts kā šo spēli spēlē un ''nejauši'' nāk lejā pa trepēm vīriņš tipa ''kaimiņš'' un arī tas tiek pierunāts uz spēli jo viņam arī neesot ''nekur jāsteidzas''... Viss kaut kā risinās tik dabīgi ka neko nenojaušu... parādās spēlei arī simboliska likme... Pirmās 3 partijas es ''protams'' uzvaru un jau kādi 100 ''repšiki'' ir mani. Sajūta laba. Tad pienāk kārta kad ''man iedalās'' superkombinācijas kārtis un ir tikai viena gandrīz nereāli iespējama kombinācija lai mani pārsistu. Likme sakāpinās uz visu summu kas man līdzi, pat vēl pieliku likmei naudu kuras man nav...
''Kaimiņam'' ir iespēja pacelt ''galdu'' un izrādās beigās ka viņam ir ''superttruper'' maksimālā gadsimta kombinācija...
Tad man nāk atklāsme ka esmu labi ''apjāts''... bet nu jau par vēlu.
Pēc neliela strīda saprotu ka naudu esmu zaudējis un jātinās ātrāk prom... ārpusē pie ārdurvīm pamanu vēl 2 vīrus kuri ''netīšam'' tur mīņājas un ''izrādās'' ir pazīstami vīrelim kurš tālāk mani pavada gandrīz līdz pašam vilciena peronam un visu ceļu ir ārkārtīgi pieklājīgs un dievojas ka tas netīšām tā sanācis, ka nebija mērķis mani apspēlēt... bet atgādina arī ka es vēl esot viņam palicis parādā...
Gribās gāzt viņam pa sņuķi, bet saprotu ka esmu pats losis kas labprātīgi ļāvies tādai avantūrai... Viņš pat nekaunējās atstāt man tel. nr. uz kuru zvanīt kad būšu Rīgā ar naudu...
Nu tāda tā dzīves skola ir... :)
Tagad to uztveru ar smaidu un varu tikai apbrīnot tik veiklus cilvēkus, ar tādām oratora spējām un iegulda tomēr milzīgu psiholoģisko enerģiju un laiku lai tādā veidā nopelnītu apm. 50Ls mūsu naudā.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Trešdiena, 13.Februārī.2013, 16:52













 
zedDatums: Trešdiena, 13.Februārī.2013, 18:27 | Komentāri # 13
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Mna arī gadījās kā Meilis, bet tikai ar tiem uzpirksteņiem, apkāsa Rīgas centrā kā tādu losi, arī sagribēju kādu šmotku un botīti. Tas bij tā pasen, kādu laiku pirms repšikiem, pakāsu apmēram aldziņju un atvaļinājuma naudiņu, tā diezgam sāpīgi atcerēties, bet mācība uz visu mūžu. Pēčāk šad tad esmu pārdomājis to atgadījumu un lādējies par savu muļķību, bet nevar jau visu zināt un paredzēt, arī pieredzes nebij un dzirdēti tad vēl nebij tādi gājieni.
 
RestauratorsDatums: Trešdiena, 13.Februārī.2013, 20:34 | Komentāri # 14
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Šos stāstus klausoties,nāk prātā,ka nu jau šis apčakarēšanas rūpals jau pasen un globālos apmēros notiek tīmekļa vidē.Tak atver jebkuru saiti,uzreiz izlec banneri ar kazino un citām vieglas naudas iegūšanas iespējām.Un protams ,,intervijas"ar laimīgajiem vinnētājiem,tobiš gandrīz miljonāriem.Kā arī bezmaksas apmācība ar demonstrējumu,cik tas vienkārši-grābt naudu liekšķerēm.
 
MuitnieksDatums: Trešdiena, 13.Februārī.2013, 22:16 | Komentāri # 15
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Ir tāda indiāņu paruna "Sargies makatanav". Jaunībā bija modē platas ķļošenes un platformenes, tas nozīmē bikses ar platiem galiem 30 cm un kurpes ar biezu zoli un pieceltu papēdi, padomju vieglā rūpniecība, tādas preces neražoja. Bikses uzšuva drēbnieks, bet kurpes modīgas, kur dabūt? Viens viekls tirgonis man Bērnu pasaulē, tādas piedāvāja par labu naudu, kurpes pat vienu baļļuku neizturēja, viss bija vienkārši uzlīmēts papildus papēdis un zole un izmantota ļoti smuka maliņa lai to visu nosegtu, vārdu sakot izskatījās kruta, bet nebija domāts lietošanai, ja nu vienīgi zārkā, vēl tagad atceros iegādātās kurpītes.
 
MeilisDatums: Trešdiena, 13.Februārī.2013, 23:05 | Komentāri # 16
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Blēži un krāpnieki visos laikos ir bijuši un būs... Katrā ziņā šādu gadījumu pieredze un analīze, manuprāt, ir ļoti vērtīga cilvēku psiholoģijas mācība, tā ir noteikti vērtīgāka pašam nekā augstskolā 10 noklausītas lekcijas... :)
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
AigarsDatums: Ceturtdiena, 14.Februārī.2013, 00:14 | Komentāri # 17
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kaut kā ir iegājies kopš studentu laikiem, sevišķi centrāltirgus un stacijas rajonā, sūtīt d*st, ja piedāvā kaut ko. Tāpat kā autoostā čigānus, kas pārdod zeltu. Atšuju jau pirmajā teikumā. Bet tāda attieksme man radās pēc rūgtas pieredzes zemitānu stacijā.
Es jauns puišelis(kādi 12-13gadi laikam bija. bija 90-to sākums) eju no treniņa uz vilcienu, man pretī nāk zolīds kungs, uzdodas par policistu(novicināja arī kaut kādu apliecību) un sāk katjīt savus batonus, ka vakar viņa brāli te stacijā esot aplaupījuši un viens esot bijis līdzīgs man utt. Vārds pa vārdam, es izpļāpājos, ka man makā ir arī kaut kāda nauda, ko protams "policistam" bija jānes uz iecirkni, lai pārbaudītu sērijas numurus, vai tā nav tā nozagtā nauda......vairāk es viņu arī nerezēju :D
Kopš tās reizes, tikko mani kāds uzrunā ne pa tēmu, tā brutāli pasūtu :)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...

Komentāru rediģēja Aigars - Ceturtdiena, 14.Februārī.2013, 00:25













 
AigarsDatums: Ceturtdiena, 14.Februārī.2013, 00:15 | Komentāri # 18
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
P.S. Bet nu talants šādiem cilvēkiem uz apvārdošanu ir. To nevar noliegt.
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
RestauratorsDatums: Ceturtdiena, 14.Februārī.2013, 02:37 | Komentāri # 19
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Aigars, Šis stāsts nu riktīgi labs :D ,Es pilnīgi redzu to policistu-apvalkātā žaketē un kedās,kaut kas starp Sifon un Borada.
 
AigarsDatums: Ceturtdiena, 14.Februārī.2013, 08:01 | Komentāri # 20
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Restaurators - īstenībā tiešām bija žaketītē, bet tikai normālā. Pieklājīgs, ar brilli uz deguna un saķemmēts. Apģērbies normāli, bet ne uzkrītoši. Runāja mierīgā balsī un pārliecinoši. Tagad visus šitos pigormeistarus atšuju, bet vispār jau arī ntos gadus neviens neko nepiedāvā. Man jau sejā rakstīts, ka labāk nevajag :D Pie tam seja liela :D
Bet tādu padsmitgadīgu puiku piemānīt ir vieglāk un drošāk.
Vispār laba tēma. Varēja vēl kāds padalīties kā ir cietis no krāpniekiem. Man personīgi visas šitās 90-to gadu krāpšanas shēmas jau bija aizmirsušās, un likās, ka tagad krāpniecības notiek pārsvarā pa telefonu vai caur datoru. Bet redz ir atjautīgi ļautiņi, kas izmanto vecās, labās un galvenais iedarbīgās metodes arī tagad :D

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
GengisDatums: Ceturtdiena, 14.Februārī.2013, 13:54 | Komentāri # 21
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Īsti vairs neatceros bet 80-to beigas 90-to sākums,sanāca paspēlēt hokeju,treners bija tāds nedaudz alkāns.Tajā laikā populārākās hokeja nūjas bija meistars un Latvijas bērzs,bet dabūt nekur nevarēja.Tad nu treners lika priekšā ideju ka,katrs samet 5 rubļus un dabūšot visiem Latvijas bērzu.Mums sīkajiem ar divreiz nebija jāprasa,visi no senčiem sadabūja naudiņu ,atdevām to trenerim un gaidījām kļuškas.Pagāja kāds mēnesis ,jābrauc uz Rīgu hoķis spēlēt ,treners saka ka nūjas būšot,mēs ar savas līdz nemaz neņēmām,tik Rīgā bija liels pārsteigums ka visi uz maču ieradušies bez nūjām!!! Tā ar savu piečuku un nūju neredzēju.
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 14.Februārī.2013, 16:03 | Komentāri # 22
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Labs gan treneris... :D Varu iedomāties kādu brāzienu šis pēc tam dabūja no zēnu vecākiem...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
KetuDatums: Ceturtdiena, 14.Februārī.2013, 19:21 | Komentāri # 23
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Vidusskolā džeki klasē arī spēlēja seku uz naudu katru starpbrīdi. Es kārtis nespēlēju un nemaz nemācēju. Vienreiz kautkā joka pēc man piedāvāja. Es saku ka man neinteresē un vēl nauda jāiegulda. Šamie lauza mani kamēr tomēr pielauza. Pirms pēdējās stundas bij viena vai pat divas brīvas stundas, vopšem darīt tāpat nebija ko. Nu ok, apmācija mani, iemetu savu daļu un aiziet. Es pirmo reiz spēlējot visus sekas veterānus apspēlēju un savācu visu viņu dienas guvumu. . Kopā kādi 4Ls laikam bija. Vēlākajās dienās arī paspēlēju ar labiem rezultātiem, bet mana sekas "Karjera" nebija ilga jo neviens ar mani vairs negribēja spēlēt kikina Vēlāk tikai pasauca blakus pastāvēt jo ticēja, ka ja es stāvu blakus tad veiksies :)
Tāds lūk mans stāsts.

...
 
GengisDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2013, 22:45 | Komentāri # 24
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Piedāvājums (Lelle)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 25.Aprīlī.2024, 17:43 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 25.Aprīlī.2024, 08:26 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024