Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2024, 20:08
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Par deklarēšanos. - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Par deklarēšanos.
Par deklarēšanos.
ZollisDatums: Piektdiena, 22.Februārī.2013, 17:22 | Komentāri # 1
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveiki kolēģi, vai kāds no jums jau ir paspējis veikt seno, kultūrvēsturisko priekšmetu deklarēšanu? Ja jā, tad lūdzu padalieties pieredzē.
 
otomarsDatums: Sestdiena, 23.Februārī.2013, 01:54 | Komentāri # 2
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Par to deklarēšanu ir smalki izdomāts. Kāpēc?
A -tāpēc, lai apzinātu iespējamos senlietu krājējus[uzpircējus], tāpat aktīvos racējus. Tur nesēž muļki un viņi ātri noteiks no kādām vietiņām [kapiņiem vai no citurienes] lietiņas nākušas. Martā kad likums stāsies spēkā, sāksies jautrība-tikko kaut kur būs kas nelegāli parakņāts ,tad varēsiet gaidīt ciemiņus un nedod dievs ka jūsu kolekcijā u.t.t, būs kas nereģistrēts bimbat . Ar reģistrāciju tiks sasietas rokas,jo senlietas , kas vecākas par 17.gs nevarēs taču tirgot un pirkt arī[par to neviens liekas nav iedomājies]. Man paldies dievam vairs nekā vecāka par 18 gs nav un nebūs-sen esmu gribējis rakt lietas kas nav vecākas par 18.gs. Es kā apzinīgs LR pilsonis kurš ir lojāls pret šādiem likumiem apņemos-
visus priekšmetus kuri vecāki par 17gs. atstāt tur pat zemē un paziņot par atradumu attiecīgajām iestādēm, lai brauc un rok pašas laukā. Vēl kas- kā lai es to paziņoju, jo man nav naudas ar ko apmaksāt telefona rēķinus un nav naudas degvielai ,lai atradumu aizvestu-tāpēc atstāšu zemē, lai šamējie paši brauc un rok laukā.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
m77Datums: Sestdiena, 23.Februārī.2013, 09:59 | Komentāri # 3
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Lai arī no izraktā nekad neko neesmu gribējis pārdot tad tagad spiesta lieta un līdz martam jau visu savu kolekciju būšu izpārdevis. Nav mantu - nav problēmu. Ko lai saka, lielisks likums, gribēja lai senlietas paliek Latvijā, bet laikam panāca pretējo...
 
ZollisDatums: Sestdiena, 23.Februārī.2013, 12:31 | Komentāri # 4
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (m77)
Lai arī no izraktā nekad neko neesmu gribējis pārdot tad tagad spiesta lieta un līdz martam jau visu savu kolekciju būšu izpārdevis.


Ja kas interesants ir vēl palicis labrāt apskatītos un, iespējams, iegādātos.
Par to rakšanu - kapos un pilskalnos nelienu, bet deklarēt domāju gan, jo kolekcija man ir svarīga. Es savukārt cenšos līdz martam pēc iespējas vairāk iepirkt, lai var deklarēt.
 
m77Datums: Svētdiena, 24.Februārī.2013, 13:13 | Komentāri # 5
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Man gan ticamāks liekas Otomāra variants un labāk ka nav nekā un nebūs problēmu. Jārok atpakaļ un jāstaigā tālāk. Nu nekas traģisks ww2 ar varētu būt interesants un pa pludmalēm pastaigāt ar man patīk. Tāpēc šo hobiju pie malas nemetīšu. Man jau lielākais prieks ir iemesls svaigā gaisā pastaigāties.
 
KurmisVDatums: Svētdiena, 24.Februārī.2013, 21:17 | Komentāri # 6
Ķirurgs

Komentāri: 575
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Domāju ,ka tiem kam tas interesē tāpat ir zināms ar ko kurš nodarbojas.Tā pat, pa lielam,kas kam pieder.Gan sliktajiem,gan pareizajiem.
Cik noprotu,tā būs sava veida "Nulles deklarācija"Viss kas tev ir līdz 31.03.ir legāls.Pie tam ir solīts, ka informācija būs konfidenciāla.
Pēc 1'04.kļūs sarežģītāk.Tomēr paliek spēkā arī legāli varianti.

Paziņa nodeklarēja savu senlietu kolekciju.Nelielu.Problēmu nebija.

KurmisV
 
kareivis88Datums: Pirmdiena, 25.Februārī.2013, 11:16 | Komentāri # 7
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Joprojām nesaprotu, kur un kā tās senlietas jādeklarē? Un kā viņi tiks galā ar no ārzemēm pirktām senlietām, piemēram, monētām, kas vecākas vai vienādas ar 17.gs?
Cieni savas zemes vēsturi!
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 25.Februārī.2013, 18:58 | Komentāri # 8
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Manuprāt pēc 30.marta no visiem senlietu reģistrācijas iesniegumiem atlasīs interesantākos un pārbaudīs klātienē kas un kā... pārējie iesniegumi, kuros būs necilas vai bieži sastopamas senlietas, stāvēs kādā skapī sakrauti kaudzēs... Tāda mana versija. hmmm
Te var iepazīties ar iesnieguma veidlapu http://www.mantojums.lv/?cat=597&lang=lv

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ZollisDatums: Pirmdiena, 25.Februārī.2013, 20:08 | Komentāri # 9
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Es jau ar to veidlapu iepazinos, tikai nesaprotu, kā to senlietu raksturojošo attēlu taajā veidlapā lai dievietoju, laikam jau jāzīmē...
 
007Datums: Pirmdiena, 25.Februārī.2013, 20:18 | Komentāri # 10
 
Balvu ielāde ...




Quote (KurmisV)
Paziņa nodeklarēja savu senlietu kolekciju.Nelielu.Problēmu nebija.

..gan jau problēmas būs vēlāk doma
 
kareivis88Datums: Pirmdiena, 25.Februārī.2013, 20:48 | Komentāri # 11
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Meilis)
Manuprāt pēc 30.marta no visiem senlietu reģistrācijas iesniegumiem atlasīs interesantākos un pārbaudīs klātienē kas un kā


Bez tiesas papirosa nevienu mājās nav jālaiž, bet tādu papīru var dabūt, ja tik tiešām ir pamatotas aizdomas par noziegumu...

Cieni savas zemes vēsturi!
 
KurmisVDatums: Pirmdiena, 25.Februārī.2013, 21:51 | Komentāri # 12
Ķirurgs

Komentāri: 575
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Līdz 31.03 viss ir nok.Pērc kur gribi.
Pēc tam būs jātaisnojas.

KurmisV
 
SalvatoreMundiDatums: Piektdiena, 01.Martā.2013, 11:28 | Komentāri # 13
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2
 Izgājis
Balvu ielāde ...
nu es bribaja laikaa cinos ar rakstisanu, ceru lielako dalu izdosies paspet aprakstit. jo rakstas leeni un negribigi. pardot negribas, vienigi ja dargi un visu reizee. :( un sudigi ka klat neko nevares vakt., kolekcijas ideja nogalinata pamatos, taspats ar numismatiku. Jasak nodarboties ar kko citu. raksu karu un metalus mezos. mekleju citu hobiju, sito atstajot kaa paraleli, pa laikam, pie iespejas. Nopirku gaiseni, domaju ar tadaam panemties un pie viena pakolekcionet vecaas psrs gaisenes. ja kadam kas piedavajams, rakstiet ;)
Pesimists ir tas pats optimists, tikai dabūjis pa purnu.
 
SpikyDatums: Piektdiena, 01.Martā.2013, 16:23 | Komentāri # 14
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu jā skumji izklausās. Bet kā ir ja piemēram es atrodu LT vai kādā citā valstī cilvēku. vai vismaz viņa konta nr. UN ierakstu maksājuma uzdevumā, ka maksāju savu 1ls par tādu un tādu mantu. Itkā viņa nebūs deklarēta, bet kautkāds papīrs vismaz ir, ka nēsmu zadzis vai izracis? Ko domājat tas neko nepalīdzēs??
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
MeilisDatums: Piektdiena, 01.Martā.2013, 17:59 | Komentāri # 15
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (SalvatoreMundi)
Nopirku gaiseni, domaju ar tadaam panemties un pie viena pakolekcionet vecaas psrs gaisenes.

Izskatās ka taisies kļūt par cienījami mednieku... trakais Šaujamais labs, sliktie kaķi pagalmā nenāks... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
SalvatoreMundiDatums: Piektdiena, 01.Martā.2013, 21:03 | Komentāri # 16
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Quote (Spiky)
ka maksāju savu 1ls par tādu un tādu mantu. Itkā viņa nebūs deklarēta, bet kautkāds papīrs vismaz ir

nu ja tu ta daritu ar narkotikam vai ierociem,neietu cauri.domaju te tas pats. likuma teikts atrasts un neatrasts...vis ir valsts ipasums lidz 17gs kas nav paspets deklaret.

a par stroki-jaa, jasak karjera. paslaik piesauju municijas veidus meklejot sev labakos.

Pesimists ir tas pats optimists, tikai dabūjis pa purnu.
 
MuitnieksDatums: Svētdiena, 03.Martā.2013, 08:38 | Komentāri # 17
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
a par stroki-jaa, jasak karjera. paslaik piesauju municijas veidus meklejot sev labakos.
Labrīt! Vācu ražojuma "Diabolo".
 
kareivis88Datums: Pirmdiena, 04.Martā.2013, 16:01 | Komentāri # 18
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Muitnieks)
nu ja tu ta daritu ar narkotikam vai ierociem,neietu cauri.domaju te tas pats. likuma teikts atrasts un neatrasts...vis ir valsts ipasums lidz 17gs kas nav paspets deklaret.


7. pants "Arheoloģiskās senvietās zemē, virs zemes vai ūdenī atrastas senlietas (ar datējumu līdz 17.gadsimtam ieskaitot) pieder valstij, un tās glabā publiskie muzeji. Šis noteikums neattiecas uz senlietām, par kurām līdz 2013.gada 30.martam persona ir paziņojusi Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijai."

Likumā skaidri un gaiši ir teikts, ka mantas, kas ir atrastas arheoloģiskās senvietās pieder valstij, tātad lietas, kas ir pirktas no ārzemēm vai arī atrastas ne arheoloģiskajās snevietās (kurās arī iepriekšējais likums liedza rakties), Tu neko neesi pārkāpis, jo piemēram, manas vecmammas kartupeļu lauks nav arheoloģiska senvieta, atrodu tur kaut vai paša Cēzara pūra lādi, kuru tur atstāja bēgošie nacīši 2. pk. laikā, tā ir mana, jo tā nav atrasta arheoloģiskā senvietā.

Cieni savas zemes vēsturi!

Komentāru rediģēja kareivis88 - Pirmdiena, 04.Martā.2013, 16:02













 
KurmisVDatums: Pirmdiena, 04.Martā.2013, 17:40 | Komentāri # 19
Ķirurgs

Komentāri: 575
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Man arī apmēram tā pat skaidroja.
Atrodi kaut kur ne senvietā,piesakies,šie pārbauda,vai minētā vieta nav senvieta.ja nav senvieta-atradums tavs.
Protams jākalkulē,cik ap senvietu ir aizsargjosla.Senvieta laikam bija jebkāda cilvēka veidojums,arī ceļi,dambji ,skanstes.utt.Bet aizsargjosla ap "senvietu vai maz ir nodefinēta."

KurmisV
 
rusij77Datums: Pirmdiena, 04.Martā.2013, 18:44 | Komentāri # 20
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kungi, pamatlikums nosaka, ka jāpierāda ir tai pusei, kura otru nodarījumā apsūdz. Ja neesat rakušies aizliegtā vietā, nav jums nekas nevienam jāpierāda. Ja esat ko nopirkuši ārzemēs tirgū pēc mutiskas vienošanās ar pārdevēju, neviens mantu nevar konfiscēt. Šis likums nevar attiekties uz lietām, kuras ražotas(kaltas vai izgatavotas) ārpus Latvijas. Pirms kādu lietu jums kāds mēģina atņemt ir jāveic šīs lietas ekspertīze, jo tas ka uz monētas ir gada skaitlis, vēl neliecina par tās autentiskumu. Jā, jums var pabojāt nervus, tad vēršaties pret konkrēto personu kā pret privātpersonu par goda un cieņas aizskaršanu un prāva būs vinnēta(privātpersonai jāmaksā jums tad "sāpju nauda", vai daudzi no apsūdzētājiem būs tam gatavi?).
Pierādīt nelikumīgu rakšanu var tikai ar liecinieku vai filmēta materiāla palīdzību, tādēļ mans padoms - nerociet senvietās, kuras aizsargā likums un jums neko nevarēs atņemt.
 
emils92Datums: Pirmdiena, 04.Martā.2013, 19:25 | Komentāri # 21
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tieši tā, es neiespringstu uz visu šito. Nav nācis no arheoloģiskās senvietas, tāpēc lai staigā tālāk VKPAI.

Par tiem rādiusiem - pilsētu robežas tie ir 100 metri, bet ārpus pilsētām 500. metri. Pats parasti es senvietas klātbūtni pārbaudu caur VKPAI mājaslapu, tad precīzāku vietu konstatēju caur googli. Parasti google met vietas.lv mājaslapu ar aptuvenu atrašanās vietu. tālāk atliec kartē punktu 500 m rādiusā un lūdzu, zini kur spert kāju, kur ne. ;)
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 04.Martā.2013, 20:24 | Komentāri # 22
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
rusij77, pareizi saka-Senlietas līdzīgas var atrast kaimiņvalstīs. Monētas bija arī apgrozībā pa visu Eiropu[un cik daudz kvalitatīvi netiek štancēti priekšmeti, monētas mūsdienās.]. Lai VKPAI to pierādītu viņiem ir jāveic nopietna ekspertīze- un arī tad viņi nevarēs pierādīt kur izgatavota lieta-jo dzelzs un bronza pārsvarā tika ievesta Latvijas teritorijā. Vismaz ar metālu struktūras ekspertīzi viņi būs dupsī riktīgā.
Ja pie rokas nepieķer , tad sanāk cirks- un tāpat uz lauka viņi mani kratīt nevar. Ja neroku aizliegtā teritorijā un man ir saimnieka atļauja, lai iet trīs mājas tālāk.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AlexandrsDatums: Pirmdiena, 11.Martā.2013, 12:10 | Komentāri # 23
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Laiks rit strauji un 30. marts tuvojas. Kā īsti tad lai rīkojas ar savāīpašumā iekrātajām senlietām, man to nav daudz, bet tomēr ir šis tas... laikam jādeklarē. Kājūs rīkojāties, deklarējāt darīsiet to, jeb tiekat vaļā no visiem artefaktiem pirms nolemtā laika, varbūt kāds vispār tam nepievērsa uzmanību rēķinoties, ka atradumus atstās nedeklarētāmantojumā paaudžu paaudzēs līdz beidzot tas likums varbūt tiks labots vai anulēts.
Vēl ir tāds jautājums, varbūt kāds no jums ir pētijis - Ja es pēc 30.marta atrodu zemē virs zemes vai ūdenī lietu, kas vecāka par 17gs vietā, kura nav reģistrēta kā arheoloģiskā senvieta, varēšu paturēt savā īpašumā to lietu pēc paziņošanas 5 dienu laikā attiecīgajām institūcijām, kā tas tiek prasīts likumā? Tātad ja to vietu nenokristīs par Arh. pieminekli pēc mana ziņojuma sanāk ka es to lietu varu paturēt sev! Bet atņemt viņi to varētu tad, ja saskaņā ar likumu to lauku vai meža gabalu pasludinās par arh. pieminekli.. pēc loģikas tā būtu tam jābūt, un ja tā tas būs es piekrītu šī likuma jēgpilnībai, jo Arheoloģiskās vietas, kuras nes plašas nozīmes vēsturisko, etnogrāfisko un cita veida unikālo informāciju ir jāsaglabā, paralēli tam ir jāveicina šo vietu likumīga izpēte un aizsardzība, lai mēs savālaikā un nākamajām paaudzēm varam sniegt šo informāciju sava kultūrvēsturiskā mantojuma, tradīciju, kultūras iezīmju un vēsturisko sakņu apzināšanai. Nevis vienkārši bezdomīgi veidot liegumu zonas, kuras netiek izzinātas un daudzinātas sabiedrībā. Tepat varu piebilst, ka represīvās metodes ar liegumiem un robežām tikai pasliktinās situāciju ir jāveido sabiedriskās kopienas, organizācijas ar tiešu valsts atbalstu šādu vēsturisku objektu kopējai izpētei sadarbojoties ar oficiālām pētniecības iestādēm, muzejiem, vēstures un etnogrāfijas ekspertiem. Ko tas dos, tas dos reālu pozitīvu vektoru, atsijās tos, kas meklējās tīri peļņas dzīti, kuriem nav svarīgi kultūras saglabāšana, vēsture utt, tikai materiālais labums, bet tie, kas meklējās savās ekspedīcijās, lai gūtu gandarijumu no paša atraduma, kurš tur vienmēr neziņā, par to, kas īsti slēpjas zem zemes segas saule kuram dvēsele dzied no paša procesa, kuram interesē kultūrvēsturiskā mantas izcelsme un tas, lai tā kultūra nepazustu nebūtībā, lūk tie arī tiktu iesaistīti un varbūt arī apmācīti meklēšanā arī arhioloģiskajos tā saucamajos pieminekļos. Piemēram tāda internet kluba vietne kā "Latvijas Vēstures Pētnieku Klubs" varētu arī būt pirmā šāda veida sabiedriskā organizācija uz arheoloģisko pieminekļu izpētes sadarbību oficiālā līmenī.. tas ir tikai kā piemērs, manas subjektīvās pārdomas, kā mēs šīs lietas, hobija pārstāvji varam iet līdzi likumu maiņām un aizstāvēt savas tiesības, varbūt pat paplašinot tās happy
Jūsu domas par un ap ko tādu, cik tas jums šķiet perspektīvi un vai vispār kam tādam mēs paši būtu gatavi?
Laikam aizrāvos savā domu plūdienā... raksta
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 11.Martā.2013, 22:04 | Komentāri # 24
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Alexandrs)
Piemēram tāda internet kluba vietne kā "Latvijas Vēstures Pētnieku Klubs" varētu arī būt pirmā šāda veida sabiedriskā organizācija uz arheoloģisko pieminekļu izpētes sadarbību oficiālā līmenī..

Saproti Aleksandr kas par lietu jau pašā pamatā, ka bez attiecīgas izglītības nevienu nevar laist pie tik atbildīga arheoloģiskā izpētes darba... svarīgs ir katrs sīkumiņš zemē - kauliņš, gliemežvāciņš, satrunējis auduma gabaliņš utt.
Ja tādi kā mēs ar MD atrodam kādu savrupatradumu un 5 dienu laikā ziņojam par to VKPAI tad tas var būt vienīgais labākais darbiņš ko mūsu organizācija varētu izdarīt...
Ja starp mums būtu kāds tiešām ar arheoloģisko izglītību, kurš uzņemtos apmācīt un vadīt ''brigādi'' tad vēl kaut kādi kopīgi darbi varbūt būtu iespējami, bet lāpstas un MD vietā būtu jāņem rokās bērnības smilškastes lāpstiņas un otiņas... Tādas nu lūk manas domas. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MorisDatums: Pirmdiena, 11.Martā.2013, 23:03 | Komentāri # 25
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (emils92)
un lūdzu, zini kur spert kāju, kur ne


Ļoti vērtīgs komentrs! Vajadzētu ierāmēt, jo pēc pirmajiem komentāriem pat bail sametās! Ja nu mans lauks ir piemineklis? ciest
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Par deklarēšanos.
  • Lappuse 1 no 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 25.Aprīlī.2024, 17:43 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 25.Aprīlī.2024, 08:26 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024