Piektdiena, 26.Aprīlī.2024, 01:39
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | meklētāju veiksmei (pārtulkoju no krievu valodas) - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » meklētāju veiksmei (pārtulkoju no krievu valodas) (man ka iesācējam patīk palasīt)
meklētāju veiksmei (pārtulkoju no krievu valodas)
Ritvars02Datums: Trešdiena, 27.Februārī.2013, 13:29 | Komentāri # 1
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
1. Ja dodoties meklēt, nometīsi nelielu monētu uz ceļa, lai kāds varētu to atrast, tad obligāti paveiksies!

2. Ar rakto sīceni, apdāvinātie kolēģi - parasti veicina savu lielo laimi.

3. Detektoru pēc veiksmīga raciena labāk pilnībā neattīrīt, daļa no zemes pieradina detektoru pie veiksmes.

4. Rakt jāiet rītausmā, kāmēr saule nav izlekusi, ar pirmo gaismas staru sāksies labākie atradumi.

5. Racēja lāpstai vienmēr jābūt tīrai un spīdīgai, tikai tad varēs izrakt kaut ko vērtīgu un spīdīgu.

6. Pēc katra atraduma, kaut arī tas nav ļoti vērtīgs, vienmēr jāpatiecas detektoram!

7. Ja rokoties pa pļavām - atslābināties un pilnība ne par ko nedomāt, kājas pašas aizvedīs uz interesantiem atradumiem!

8. Meklēšanā nedrīkst svilpot – pārsvilposi visus atradumus, skaļi bļaustīties arī nav vērts!

9. Nekādā gadījumā nedrīkst domāt ko atradīsi, labāk ir domāt par kādām abstraktām lietām.

10. Cilvēks, kurš nēsā atrastus gredzenus, ķēdītes utt, ar laiku iegūst iepriekšēja īpašnieka īpašības.

11. Īsta apbrīna un attieksme pret katru atradumu, piesaista vēl vērtīgākus atradumus!

12. Atrastie priekšmeti, kuri ir savākti privātā kolekcijā, aizsargā racēja mājas no nelaimes, jo lielāka kolekcija, jo lielāka aizsardzība.

13. Sieviete palīdzot racējam rakt vienmēr atnesīs laimi.

14. Nelietojiet lielus maisus atradumiem, labāk lai tas ir mazliet mazāks, toties vienmēr būs pilns.

15. Labāk neģērbt spilgtu apģērbu uz racienu, tas aizbaidīs visus atradumus!

Meži un pļavas ir ļoti viltīgi, esiet vienmēr ļoti laipni un pateicīgi, nelauziet zarus, kokus, nemēslojiet, tas taču ir mūsu lepnums, daba var atspēlēties!!!

p.s ja kaut ko interesantu esat pamanījuši vai ievērojuši, rakstiet klāt



....EJAM RAKT...

Komentāru rediģēja Ritvars02 - Trešdiena, 27.Februārī.2013, 13:36













 
kareivis88Datums: Trešdiena, 27.Februārī.2013, 15:23 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nezinu kā citiem, bet esmu pamanījies, ka man parasti labākie atradumi nāk pirmajās piecās izraktajās bedrītēs, protams āķis lūpā un azarts atrast vēl, bet pārējās stundas pavadu pa tukšo...
Cieni savas zemes vēsturi!
 
otomarsDatums: Trešdiena, 27.Februārī.2013, 15:58 | Komentāri # 3
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Bez zināmas intuīcijas arī nebūs veiksme. Tāpēc ja ir sajūta ,ka te kaut kam jābūt -vajag šajā vietā atgriesties vēl un vēl, kamēr ir rezultāts. Man bieži ir tā gadījies.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
kareivis88Datums: Trešdiena, 27.Februārī.2013, 16:02 | Komentāri # 4
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
jābūt -vajag šajā vietā atgriesties


Starp citu, savu to lielo 1798 gada rubuli atradu tieši dēļ sajūtas, ka tur kaut kam ir jābūt, to vietu biju pārstaigājis kādas 7 reizes gada laikā, līdz pavasarī izrakās rubulīts.

Esmu dzirdējis, ka veiksmi jaunā vietā dod arī šāds rituāls - pirms lielās rakšanās, izroc mazu bedrīti un ielej tajā nedaudz šņabja un saki - Tas Tev, zemes gariņ, dod man vērtīgiem atradumiem bagātu dienu!

Cieni savas zemes vēsturi!
 
Ritvars02Datums: Trešdiena, 27.Februārī.2013, 16:36 | Komentāri # 5
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
kareivis88, man arii gandriiz vienmeer ir taa, ka ja saakumaa atradumi naak vien peec otra, tad naakosaa dienas puse ir tuksa!

otomars, man ir bijis vienreiz taa, paaris moneetinas atradaas, izdomaajaam braukt uz citu vietu, paarbraucu apm metrus 300, es saku ka driiz jau vakars-paliekam tepat uzeju uz lauka,pirmais signaals un sudrabs,protams veelaak viss pa tukso!!!!

....EJAM RAKT...
 
MeilisDatums: Trešdiena, 27.Februārī.2013, 16:44 | Komentāri # 6
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā, intuīcijai ir liels spēks. Ja tas nezināmais spēks liek apstāties izkāpt no autiņa un ar detektoru pastaigāt tad tā arī jādara.
Ja uznāk bezcerība un sajūta ka te nekā nebūs, tad jāapēd maize ar desu, jāiedzer tēja un veiksme var atnākt. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Trešdiena, 27.Februārī.2013, 19:30 | Komentāri # 7
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote
Ja uznāk bezcerība un sajūta ka te nekā nebūs, tad jāapēd maize ar desu, jāiedzer tēja un veiksme var atnākt.


Meilis, šitam es piekrītu pa 100 punkti, neēdušam nav jēgas meklēt, tad tik viena doma galvā, ja uznāk nogurums vajag iepauzēt un pēc tam kājas pašas aiznesīs kur vajag.

Quote
Bez zināmas intuīcijas arī nebūs veiksme. Tāpēc ja ir sajūta ,ka te kaut kam jābūt -vajag šajā vietā atgriesties vēl un vēl, kamēr ir rezultāts. Man bieži ir tā gadījies.


otomārs, man tieši šāda vieta viena ir, bijušais krogs nekurienes vidū, un neviena atraduma,cik reiz jau neesmu nosolījies atmest ar roku tai vietai, bet vienmēr velk atpakaļ.

vispār māņticīgs neesmu, bet vecu māju vietās vienmēr domās atvainojos par traucējumu šai vietai un prom ejot pasaku paldies, pat ja neko neatrodu, neesu nekāds ekstrasenss, bet kaut kādas enerģijas tur ir.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
KetuDatums: Ceturtdiena, 28.Februārī.2013, 15:43 | Komentāri # 8
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es gribu teikt to, ka arastas rotas gredzenus utt. Nevajag un pat nedrīkst nēsāt. Tajās uzkrājas iepriekšējā samnieka enerģētika. Tā var bū ari negatīva, atnest neveiksmes, slimību utt.
Rotas var attīrīt, ir visādi paņēmieni informācijas notīrīšanai, bet tas jau ir cits stāsts.

...
 
m77Datums: Ceturtdiena, 28.Februārī.2013, 17:32 | Komentāri # 9
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Ketu, Ja ticēsi ka 5diena 13. ir slikta diena tad pilnīgi noteikti tāda tā arī būs. Tieši tas pats ir ar rotām utt.
 
KetuDatums: Ceturtdiena, 28.Februārī.2013, 20:22 | Komentāri # 10
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
m77, Tās nav tikai iedeomas. Pajautā jebkuram kurš ir saistīts ezotēriku. Priekšmetos saglabājas informācija laikam ritot. Senvietu - svētvietu akmeņi arī sevī glabā daudz informācijas, tikai retais to prot nolasīt. :)
...
 
Ritvars02Datums: Ceturtdiena, 28.Februārī.2013, 21:20 | Komentāri # 11
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
es piemeeram neticu nekam sliktajam,tikai un vieniigi labajam!!!
....EJAM RAKT...
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 28.Februārī.2013, 21:37 | Komentāri # 12
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Ketu)
Senvietu - svētvietu akmeņi arī sevī glabā daudz informācijas, tikai retais to prot nolasīt.

Es pats īsti neticu tai svēto akmeņu iedarbībai, bet toties zinu vīru kuram pilna māja un viss ap māju ar dažādiem akmeņiem un starp tiem ir viens svētais akmens kuru viņš tur īpašā vietā un tas dziedējot slimību gadījumā... Es domāju ka pamatā tur ir ticība, ja tiešām no sirds tic tam, tad tas arī palīdz. Man akmens nevar palīdzēt, droši zinu... :)
Piekrītu m77, ja nēsāsi izraktu rotu, tad šā vai tā pie sevis domāsi par tā bijušo īpašnieku kurš jau sen pārvērties pīšļos... viss kas ar cilvēku notiek, notiek tikai viņa domu rezultātā... jo vairāk domāsi jo vairāk to tuvināsi un pievilksi.
Gaišākas domas noteikti būs nēsājot jaunu rotu... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
rusij77Datums: Piektdiena, 01.Martā.2013, 11:45 | Komentāri # 13
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
15-o punktu var papildināt "... un pievilinās ziņkārīgos un nelabvēļus" :)
Pats gan vairāk paļaujos uz kartēm, vēsturiskajiem aprakstiem, vienvārd sakot uz zināšanām nevis uz lāpstas spožumu :)
 
MednieksDatums: Sestdiena, 02.Martā.2013, 13:27 | Komentāri # 14
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Meilis)
Jā, intuīcijai ir liels spēks. Ja tas nezināmais spēks liek apstāties izkāpt no autiņa un ar detektoru pastaigāt tad tā arī jādara.

oooo.... un ja tu uzzinātu, cik reizes tava intuīcija ir pavedusi tevi garām LIELAJAM ATRADUMAM, tad tu par viņu būtu citās domās... :D
 
Ritvars02Datums: Sestdiena, 02.Martā.2013, 13:38 | Komentāri # 15
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Mednieks, kikina taa ir
....EJAM RAKT...
 
MorisDatums: Sestdiena, 02.Martā.2013, 15:53 | Komentāri # 16
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Bet nopietni! Bez kartēm kā sēņotāji varbūt esat staigājuši pa meža takām???

Paruna no:
Nelegāla senlietu meklēšana nav arheoloģija
Zanda Lielbārde, LV portāls12.11.2012

No šī paša raksta:
G.Zemītis uzskata, ka zaudējumos noteikti var ieskaitīt arī deformētu sabiedrības morāli, ko īpaši veicina "melno arheologu" uzturētās interneta vietnes, kur senlietas iztirgo un notiek publiska ņirgāšanās par kultūras mantojumu un tā aizsardzību. S.Zirne apstiprina, ka ir radīts nelegāls senlietu tirgus, jo arheoloģiskais mantojums pēc būtības nevar būt prece. Tātad - mantraču darbības rezultātā tiek iznīcināta un izpārdota Latvijas vēstures daļa.

Rodas jautājums - Kāpēc Latvijas Banka pārdeva(jebšu ieķīlāja kā garantu (palabijiet, ja nepiekrītiet)) latvijas mantojumu "Zelta krājumus" kas atradās UK???

Radās man paruna - Ja racējam būs morāle, tad vēsture sāksies tikai no 18. gadsimta un pludmalēs staigāsim pa korķīšiem nevis smiltīm!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » meklētāju veiksmei (pārtulkoju no krievu valodas) (man ka iesācējam patīk palasīt)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 25.Aprīlī.2024, 17:43 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 25.Aprīlī.2024, 08:26 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024