Ceturtdiena, 18.Aprīlī.2024, 23:18
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Uz copi - Page 11 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 11 no 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Uz copi (Luči)
Uz copi
nēģisDatums: Otrdiena, 13.Martā.2018, 19:24 | Komentāri # 251
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Aizmirsu minēt vel faktu par meliorāciju ko Valduha minēja.Pie pašām mājām man plūst neliela upīte 4-5 metru plata.Kaimiņš stāstija,ka jaunībā 60 tajos gados vēdzeles tur burtiski ar rokām ķēra,mazā upīte bij burtiski pilna ar zivīm,savukārt 70 to beigās pēc meliorācijas tur praktiski zivju nebij un lidz pat šobaltdienai ja Savukart tagad lielajā upē,kur ietek tā mazā upīte ,vēdzele ir reti ekskluzīva zivs.
Vai tiešām jūs naivi domajat,ka tajā laikā nebij maliķu :D ?
Atceros vectēvs stāstija,ka pec kara zivis bij samukušas bedrës no trokšņainuma,zivis vienkārši mudžējušas esot,savukārt viens citas kaimiņš stastija,ka viņa vectēvs ulmaņlaikā upē vimbas ar groziem smēla un sālija kā siļķes mucās un tā katru gadu.

Pievienots (13.Martā.2018, 19:24)
---------------------------------------------
Sālīti,nu neizskolosi tos maliķus.Redz tavs azarts noķert ar makšķeri,savukārt citam to izdarīt ar tīklu.Tad jau tie kas medij zvērus vieni ar vītņoto ,vieni ar parasto ar nav pareizi.Ar vītņoto tak rezultāti labāki domaju,vai ta ne ;)

 
ValduhaDatums: Otrdiena, 13.Martā.2018, 19:27 | Komentāri # 252
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Re, augšā ir bilde, kur aizmirsa gan.

Vai tad uz tā bija rakstīts, ka tas ir Jāņa vienīgais tīkls, nevis viens no 25, kurus izlika Pēteris?

Quote sālītis ()
Uz zivi nedrīkst skatīties tikai kā uz gaļu, piemēram, man svarīgāks ir azarts un prieks to noķert un reizēm arī atlaist.

Es neesmu makšķernieks, un pēc "savas zivs" aizeju reizi divos gados (ja godīgi, tad pat retāk). Gruntīgs rapša audzētājs, kurš, iespējams, karpu uz Jāņiem nopērk Maximā, savu tīrumu pie upītes (nu jau meliorācijas grāvja) miglo vismaz 3 - 4 reizes gadā... ...iespējams, ka arī viņš paraksta kādas petīcijas. happy

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 13.Martā.2018, 19:34 | Komentāri # 253
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Piekrītu sālītim, īpaši lētie ķīniešu tīkli ir viens no lielākajiem ļaunumiem zivju iznīcībā. Cik pēdējos gados sanācis pa Latgales pusi staigāt pa mežiem un ūdeņu tuvumiem pat grāvji pilni ar tīklu atliekām... cilvēki vienkārši liek tos kur pagadās, it īpaši kur mazāka cilvēku kustība. Par cik tie ir lēti tad neiet jau lāpīt, bet atstāj ūdenī vai pamet krastā un blakus liek jaunus... Es pats agrāk ar murdiem nodarbojos, tas ir tomēr humānāk, zivis dzīvas var pat nedēļu saglabāties, paņēmu tikai lielākas un tik cik vajag ēšanai, pārējās laidu vaļā.
Nodurt zivi ar žebērkli tā jau vispār ir augsta meistarības klase, un zivij ir izvēles iespējas, tikai neuzmanīga zivs var krist par medījumu. Pie tam Somijā arī mūsdienās ir legāli līdakas durt ar žebērkļiem, tos pat copes veikalos tirgo. Arī ASV Aļaskas štatā lašveidīgās zivis drīkst ar žebērli durt, nesen arī pa Discovery rādīja.
Tīkli tas ir slikti, savos privātajos ūdeņos ok, liec kaut krustām, bet publiskajos un vēl piedevām tagad līdaku lieguma laikā... tiem večiem liela dūša, sodiem jābūt vēl lielākiem.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
nēģisDatums: Otrdiena, 13.Martā.2018, 19:38 | Komentāri # 254
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Minëšu harpūnu,kas ir atļauta zemudens medībām.Man viens zināms cilvēks ar to nodarbojas.Teikšu godīgi,cilvēks kas piešāvies ar harpūnu,var birtiski izslaucīt upi.Ja ieliekot tīklu zivs iepeld nejauši,tad ar harpūnu tu peldi un salasi cik vaig un nevaig.Sālīti-iesniedz petīciju lai aizliedz harpūnas ar,nopietni.Es dazas reizes ieliekot tiklu nevaru dabūt tik daudz,cik harpūnists pa 3-4 stundām.
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 13.Martā.2018, 19:43 | Komentāri # 255
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Piekrītu sālītim, īpaši lētie ķīniešu tīkli ir viens no lielākajiem ļaunumiem zivju iznīcībā.

Un kur te problēma? Risinājums vienkāršs - aizliegt tīklu tirdzniecību un ievešanu Latvijā. Pirks Lietuvā un Igaunijā? Pirks, bet tomēr, izliktos tīklus pieskatīs un saudzēs, jo Vovka nākamo partiju solījās piegādāt tikai nākammēnes...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 13.Martā.2018, 19:45 | Komentāri # 256
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Re, beidzot īsts sarunu šovs iznācis! aplausi aplausi aplausi
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Otrdiena, 13.Martā.2018, 20:03 | Komentāri # 257
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Pa tīklu aizliegšanu mani galīgi nesatrauc.Es nevaru saņemties sākt aust pats-svēta lieta,cita vērtība.Nekā sarežğīta,bet to es sargāšu ar mauzeri ;) :D
Tagad ziniet,man patīk šad tad ielikt tīklu,vai jūs uz mani savādāk raudzīsieties salidojumā? :) Varbūt nebraukt,noliņčos vel mani :D
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 13.Martā.2018, 20:07 | Komentāri # 258
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Tagad ziniet,man patīk šad tad ielikt tīklu,vai jūs uz mani savādāk raudzīsieties salidojumā?

Savādāk gan - kā uz kārtīgu veci! okk :)

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
TiiFsDatums: Otrdiena, 13.Martā.2018, 20:55 | Komentāri # 259
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Veči, ka salidojumā Palīgs visus par šitām atklāsmēm mūs nesašņorē?! bomba
Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
sālītisDatums: Trešdiena, 14.Martā.2018, 05:29 | Komentāri # 260
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2129
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Minëšu harpūnu,kas ir atļauta zemudens medībām

Zemūdens medības, ja zinu pareizi, ir atļautas ne visur, bet tikai atsevišķās ūdenstilpnēs.

Quote nēģis ()
Varbūt nebraukt,noliņčos vel mani

A varbūt nolinčos mani? :D
Maliķus es ienīstu tikai savos ūdeņos, kas notiek citur, lai vietējie tiek galā paši!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 14.Martā.2018, 06:07 | Komentāri # 261
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Netālu no manas mājas tek Riebas upīte. Kad biju sīcis, brāļi tajā ķēra vēžus. Pēc pavasara paliem vecupes bedres bija pilnas ar zivīm. Tad uzcēla Madonas naftas bāzi un kombinētās lopbarības rūpnīcu. Pavasaros upes ūdeni varēja liet traktoros - tā bija sliktas kvalitātes "soļarka". :D
90.to sākumā padomju ekonomika sabruka, ūdens kļuva tīrāks, un nu upītē var noķert pa kādai forelei un vēdzelei. Vēžu joprojām nav.
Konkursa jautājums: cik maliķu un tīklu km nepieciešams, lai panāktu tādu pašu efektu? doma

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 14.Martā.2018, 06:22 | Komentāri # 262
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis,
.;. ūdeņu aizstāvi, vispirms pabraukā pa LV,un paskaties cik hesiem ir zivju ceļi??
Ērgļos piemēram tāda nav..ceļš laikam tika atrisināts pie labi klāta galda.
..par tīkliem..ja es sev ēsšanai ķeru,,tam tā jābūt..
..par inspektoriem..plānprātiņi lielākā daļa..karstu dzelzi viņiem dirsā..un ar karsto galu uz ārpusi...lai nevar uzreiz izvilkt//
..viss šis ir izrunāts //aprunāts ar Māri Olti..savulaik vienā solā sēdējām..ir jābūt cilvēkam,un tad viss būs ok.

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Trešdiena, 14.Martā.2018, 06:29













 
ValduhaDatums: Trešdiena, 14.Martā.2018, 06:45 | Komentāri # 263
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..par inspektoriem..plānprātiņi lielākā daļa..karstu dzelzi viņiem dirsā..un ar karsto galu uz ārpusi...lai nevar uzreiz izvilkt//


Ui! Tu nu gan esi ļauns... ciest

Quote 007 ()
.;. ūdeņu aizstāvi, vispirms pabraukā pa LV,un paskaties cik hesiem ir zivju ceļi??


Vari nebraukāt, tādu praktiski nav. bimbat

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 14.Martā.2018, 09:21 | Komentāri # 264
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Tagad ziniet,man patīk šad tad ielikt tīklu,vai jūs uz mani savādāk raudzīsieties salidojumā?

Nekāda nosodījuma man nav jo es nezinu tos Tavus ūdeņus. Ja tas būtu Aiviekstē, tad droši vien mums varētu rasties konflikts... Ticamāk ka es censtos Tevi pierunāt pāriet uz murdiem... :) Es pats agrāk biju zivju inspektoram Melnajā sarakstā. Aizdomas viņiem bija, bet pieķert nevarēja. Tas bija tas murdu laikmets. Arī krogā ar to inspektoru pie viena galdiņa pie alus kausiem pasēdējām. Viņš man saka ka gan jau mani vienreiz pieķers pie rokas, es viņam saku ka nekad. :) Tā arī paspiedām rokas un šķīrāmies. Man izrādijās taisnība. Tā vienkārši ir spēle - ''Kaķis un pele''. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 14.Martā.2018, 13:09 | Komentāri # 265
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Es pats agrāk biju zivju inspektoram Melnajā sarakstā.

Nāksies to sarakstu atjaunināt. doma

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 14.Martā.2018, 15:20 | Komentāri # 266
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Nāksies to sarakstu atjaunināt.

Bet tam vajadzīgs nopietns pamatojums.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Trešdiena, 14.Martā.2018, 16:35 | Komentāri # 267
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2129
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
007, es arī ļoti vēlētos, lai zivju ceļi ir uz visiem hesiem.

Quote
..par tīkliem..ja es sev ēsšanai ķeru,,tam tā jābūt..

Vai vari aprakstīt situāciju, kāda rastos, ja tieši tāpat domātu pilnīgi visi citi? ;)

Vai pareizi sapratu, ka Māris Olte aizkadrā domā tieši tāpat, kā Tu? Tad es vairs nezinu, ko domāt viņa raidījumus baudot... doma1
 
MeilisDatums: Trešdiena, 14.Martā.2018, 17:33 | Komentāri # 268
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
.par inspektoriem..plānprātiņi lielākā daļa..karstu dzelzi viņiem dirsā..un ar karsto galu uz ārpusi...lai nevar uzreiz izvilkt/

Policisti arī daudziem nepatīk tas skaidrs, bet manuprāt, tāds naids pret zivju inspektoriem var būt tikai cilvēkam, kuram tie atņēmuši kaut ko dārgu, piemēram, tīklus...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Martā.2018, 14:40 | Komentāri # 269
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..jāa..ir vēl štelle..man čoms dzīvo pie ezera..ir ofic atļautais tīkls laikam 25M..apmēram..
..tad nu saku kā ir..pie riktīgas copes es ar makšķeri vairā saķeru kā viņš savā tinā..ne vella jau nelien tās zives tīklā..protams,ja nesavelk simtus metru..to es nekad neatbalstu..
..par sevi sakot..tagad jau gadus 20 esmu no tā visa atgājis,,bet kad liku..man bij divas tinas uz 1.2 m dziļumā,un ap 15m garas..viss..neesmu,un nekad arī nebūšu zivjubende..jo sevišķi riebjās tie,kas piemēram līdaku nārsta laikā liek murdus,un tinas..un ir vēl kropļi,kas izmanto momentu,kad zivis slāpst..

Pievienots (15.Martā.2018, 14:40)
---------------------------------------------
Vienkārši cepta karpa
http://receptes.tvnet.lv/recepte....nt-page


..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Ceturtdiena, 15.Martā.2018, 11:22













 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 15.Martā.2018, 19:21 | Komentāri # 270
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
un ir vēl kropļi,kas izmanto momentu,kad zivis slāpst..

Es tāds kroplis laikam... man šķiet ka labāk tā slāpstošā zivs uz pannas nekā sapūst ezerā... ja zivs slāpst tad vajag kapāt āliņģus, vai ne, lai viņām tiek kaut cik skābeklis... un par to svētīgo darbiņu kādu lielāku zivteli jāpaņem tak uz mājām. Esmu redzējis pavasaros ezeru krastos tonnām beigtu smirdošu zivju, jo neviens tur nevienu āliņģi nebija cirtis...
Varbūt kropla, bet tāda ir mana pārliecība.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Martā.2018, 19:26 | Komentāri # 271
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis,
..šoreiz neiet runa par to,ko Tu saki..ir tādi ,kas speciāli vaktē..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 15.Martā.2018, 19:46 | Komentāri # 272
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Mmjā... tā jau ir ka melns var kļūt balts un otrādi... viss atkarīgs kā to pasniedz.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 02.Aprīlī.2018, 13:04 | Komentāri # 273
Stāstnieks

Komentāri: 11601
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Interesants spininga aizvietotājs!



Par izgudrojuma laiku es nezinu. Zinu tikai to, ka dāņu karikatūrista Bidstrupa 60.to gadu karikatūrās tāds jau bija:


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
shlapkinsDatums: Pirmdiena, 02.Aprīlī.2018, 21:00 | Komentāri # 274
Tematiķis
Komentāri: 169
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Visi traki lieli zvejnieki....,tad jau salidojuma ballē , zivis būs biezā slānī...
Labāk vienreiz redzēt ,kā simts reiz dzirdēt
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 02.Aprīlī.2018, 21:24 | Komentāri # 275
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote shlapkins ()
tad jau salidojuma ballē , zivis būs biezā slānī..

Tas jau Svētā Neptūna ziņā. Ja būsim Tam cienīgi un pazemīgi, tad reņģe būs... trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Uz copi (Luči)
  • Lappuse 11 no 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 18.Aprīlī.2024, 18:29 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 18.Aprīlī.2024, 17:49 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Aprīlī.2024, 05:17 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis, Kalnietis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024