Piektdiena, 29.Martā.2024, 17:47
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | ..pastāstiet,par sevi.. - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ..pastāstiet,par sevi..
..pastāstiet,par sevi..
007Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 10:06 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




...vai visi,kas reģistrējušies, saitā esiet pastāstījuši par sevi,kas,ko,kā??
..ir tēma..
http://www.vesturesklubs.lv/forum/18-1257-1
..liels lūgums,nekautrēties,,,
 
otomarsDatums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 11:01 | Komentāri # 2
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Manas domas-to vajadzētu pataisīt par obligātu pasākumu.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
007Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 12:23 | Komentāri # 3
 
Balvu ielāde ...




Quote (otomars)
Manas domas-to vajadzētu pataisīt par obligātu pasākumu.

..pilnīgi piekrītu...
..būtu jauki,ja pie reģistrācijas jau pastāstītu,,un tad to tekstu tik copy-paste..attiecīgā sadaļā..
Sandri,,,ko saki???
 
rusij77Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 13:26 | Komentāri # 4
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Obligāts šis pasākums ir pie izmeklētāja :) , varbūt to var ieviest par obligātu, pirms kļūst forumā par "Kluba biedru", cilvēkam jau arī pašam jāsaprot, vai ir šeit forumā uz palikšanu, vai īslaicīgi.

Komentāru rediģēja rusij77 - Otrdiena, 12.Martā.2013, 13:27













 
007Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 14:24 | Komentāri # 5
 
Balvu ielāde ...




rusij77,
..ak Tu ....šitā izrunāties :D
...bet neesam jau pie prokurora,,un,,,nu nevajag slēpties...goīgam cilvēkam tak nav ko melot--slēpt..būsim koleģiāli,,nu??vai tad ne?..es piemēram...lai kurā forumā būtu,,ja rakstu ..es neslēpju savu vārdu...
..tā slēpšanās jau mums iegājusies no ļeņina---Staļina laikiem...ko kautrēties...ja esi godīgs cilvēks????godīgs,jau nevienam ļaunu nedara..
 
007Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 20:40 | Komentāri # 6
 
Balvu ielāde ...




,,,a ja kas,,,ja nestāsta,,,jābano nost,,ja būtu mans saits 100% TĀ DARĪTU...,,nav ko slēpties.,m.
 
otomarsDatums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 20:44 | Komentāri # 7
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote
,un,,,nu nevajag slēpties...goīgam cilvēkam tak nav ko melot--slēpt.
.

Nu ja ka! Tāpēc es uzreiz varu paziņot ,ka esmu baigi foršais čalis ! fans .Un es neslēpjos, ja nu vienīgi tad ,kad parādoties svešām personām uz lauka, ieslīdu manīgi tuvējā mežiņā.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
Ritvars02Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 21:03 | Komentāri # 8
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
otomars, Nu ja ka! Tāpēc es uzreiz varu paziņot ,ka esmu baigi foršais čalis ! .Un es neslēpjos, ja nu vienīgi tad ,kad parādoties svešām personām uz lauka, ieslīdu manīgi tuvējā mežiņā. aplausi labi teikts
....EJAM RAKT...
 
007Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 21:40 | Komentāri # 9
 
Balvu ielāde ...




Quote (otomars)
ja nu vienīgi tad ,kad parādoties svešām personām uz lauka, ieslīdu manīgi tuvējā mežiņā.

..labais tekstsss aplausi
...nu ja,,,zilais kombenizons tik nozib,,kā toreiz latgales pusē...ne zivju,,,ne vēžu trakais zupas ar nav...
..piedod Otiņ...bildes nelikšu doma Tu jau mani saprati... happy
 
otomarsDatums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 21:46 | Komentāri # 10
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
007, :D
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
rusij77Datums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 13:00 | Komentāri # 11
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Rakstīju savas domas vadoties, ka visi tie obligātie pasākumi pārvēršas par formālu atrakstīšanos. Brīvprātīgs lēmums tomēr ir brīvprātīgs lēmums, bet tā kā Kluba biedriem ir tomēr pieejamas arī slēgtās sadaļas, tur it kā loģika būtu atrodama. Pareizi Otomars par sevi raksta :)
Es jau arī varu uzrakstīt - "esmu skaists,jauns vīrietis bruņucepurē ar spalvām, visādā ziņā pozitīvs, cilvēci mīlošs racējs... u.t.t."
Pēc tam atbraucu uz salidojumu un: " bļin, bruņucepure pazaudēta, skaists tikai, kad guļu ar zobiem pagriezies pret sienu, ja nu vienīgi racējs :) "
Vadoties pēc izskata profila bildītē un racēja reālā izskata šeit varētu būt daudzas smagas vilšanās: Surikāts,Nēģis u.t.t :)


Komentāru rediģēja rusij77 - Trešdiena, 13.Martā.2013, 13:23













 
OnslovsDatums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 14:52 | Komentāri # 12
Censonis
Komentāri: 89
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem

Komentāru rediģēja Onslovs - Trešdiena, 13.Martā.2013, 16:09













 
ruketsDatums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 19:19 | Komentāri # 13
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote
Es jau arī varu uzrakstīt - "esmu skaists,jauns vīrietis bruņucepurē ar spalvām, visādā ziņā pozitīvs, cilvēci mīlošs racējs... u.t.t."
Pēc tam atbraucu uz salidojumu un: " bļin, bruņucepure pazaudēta, skaists tikai, kad guļu ar zobiem pagriezies pret sienu, ja nu vienīgi racējs "
Vadoties pēc izskata profila bildītē un racēja reālā izskata šeit varētu būt daudzas smagas vilšanās: Surikāts,Nēģis u.t.t


rusij77, nu tev gan ir talants sasmīdināt, gandrīz no krēsla novēlos šito lasot kikina bet pareizi tu saki sadzejot jau var nez ko ja pasākums būs obligāts.
Es gan maksimāli tuvu piemeklēju sev bildi, jo ieroči man patīk un apmatojums ar labi aug, ja kādu laiku neskūtos mani tumsā mierīgi ar šito varētu sajaukt shaut

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 21:12 | Komentāri # 14
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Izklausās te forumā jautra čivināšana sākusies, komentāri viens par otru labāki :D ... laikam tiešām pavasaris nāk... hmmm
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MorisDatums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 21:51 | Komentāri # 15
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Tā kā savu bildi ielikt rokas bija par līku tad piemeklēju manuprāt pat ļoti sev raksturojošu no tās kolekcijas!

Tur gan prasītos papildināt, jo visiem nepietiks!

Slanars Dzenis gan jau ar ka ir starp mums...

Vai tiešām šīs sadaļas neredz viesi?

 
piratsDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 00:18 | Komentāri # 16
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pareizi cien.rusij77 piemeram par cik esmu kaunigs ,neesmu nedz vairs jauns un smuks, nedz jauks un pats par sevi saprotams ne īpaši gudrs( gudri cilvēki ,zinamā vecumā bauda saulrietu apburošu nāriņu pavadijumā Kaimanu salu pludmalēs, nevis pa krēslu ar detektoru klenderē pa laukiem biedejot mošķus un godigus medniekus) tad nu atbalstu brivpratibas principu- kam ir ko stastit ok . lai lai stasta. kam nav......A pasakuma piespiedu kartā var apmaldities fantaziju brikšņos.
 
m77Datums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 09:58 | Komentāri # 17
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Esmu godīgs, man profila bilde ir īsta, bet pēc tās mani vienalga neatpazīsiet :D
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 10:59 | Komentāri # 18
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (m77)
Esmu godīgs, man profila bilde ir īsta, bet pēc tās mani vienalga neatpazīsiet

Ja zem ūdens sastapšu tad gan atpazīšu... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ..pastāstiet,par sevi..
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, Valduha, grosha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024