Trešdiena, 24.Aprīlī.2024, 01:17
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Aiz gara laika - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Aiz gara laika
Aiz gara laika
otomarsDatums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 20:02 | Komentāri # 1
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šodien ,kad vēru vaļā savu artefaktu skapīti, no turienes izgāzās pāris tonģelīši ar šadiem tādiem labumiem. Protams viss tas izklājās uz grīdas un biju spiests kādu laiciņu ,piesaucot ne jau pašus svētākos vārdus, visu to savākt .Beidzot sakārtoju arī skapīša virsmu. PašĀ skapītī vēl bardaks turpinās, bet nu jau mazāks

šis ir Laimas šokolāžu plauktiņš, bet kā risinājums, mani apmierina. Augšējā plauktiņā sprādzes u.c. apģērba pribambasi.
2. Viena daļa no padomju Padomju [dažādu laiku] -pārsvarā pludmales un netīrītas.
3 Viena daļa no netīrītās Impērijas.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
rusij77Datums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 20:17 | Komentāri # 2
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
3-o(apakšējo) daļu labprāt papētītu tuvāk :)
 
AmigoDatums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 20:45 | Komentāri # 3
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Otiņ būs atkal sakārtota vietiņa , kur kādu brītiņu iegriežoties pie tevis varēšu uzturēties . uraa2
 
OnslovsDatums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 21:20 | Komentāri # 4
Censonis
Komentāri: 89
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Prīmā stūrītis! Pareizi, kārtība ir laba lieta. Laimas šoko vitrīna caurspīdīga un pārskatāma okk
 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 22:26 | Komentāri # 5
 
Balvu ielāde ...




otomars, nu no šiem kausiņiem nāvīgi feini garšotu Užavas tumšais siekala
 
007Datums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 22:56 | Komentāri # 6
 
Balvu ielāde ...




..Otiņ,,,to zālīšu rīvējamo atdod man..kā reiz pie štengrā bus ar ko piedevas taisīt...
 
AlexandrsDatums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 23:47 | Komentāri # 7
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Liela kolekcija! aplausi Un kas interesantākais, Tu tiešām neroc to, kas ir vecāks par 17gs ieskaitot hmmm vismaz neko tādu nevar tā pamanīt virspusēji... jeb dalderus glabā albūmīšos? kush
Quote (Tottenkopf)
nu no šiem kausiņiem nāvīgi feini garšotu Užavas tumšais

Breguļu gaišais arī labi turētos tādos alus
 
otomarsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 03:05 | Komentāri # 8
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Alexandrs, protams ka neroku ja vecākas par 17. gs. Kad eju rakt , man līdzi mugursomā ir pāris monētu un senlietu katalogu. Tad pēc tiem es identificēju atrastos priekšmetus ,monētas-ja ir vecākas par 18.gs , tad ieroku atpakaļ un uz pusi dziļāk nekā bija. Lai jau viņi tur dus dieva mierā. Kas no zemes nācis lai atgriežas zemes klēpī.
Kas ar mani kopā ir racis , tie jau zina par manu apgaismību šai jautājumā.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
MuitnieksDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 04:25 | Komentāri # 9
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt! Domāju no kurienes tas nācis vecākas lietas par 18 gadsimtu ieroku atpakaļ, tak makšķernieki arī zivis, kas nav sasniegušas izmēru ielaiž atpakaļ lai paaugās!
 
otomarsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 11:27 | Komentāri # 10
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Muitnieks, tieši tā-kas vērdiņu stādīs ,tas podiņu izraks depozit
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AlexandrsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 13:33 | Komentāri # 11
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Muitnieks)
tak makšķernieki arī zivis, kas nav sasniegušas izmēru ielaiž atpakaļ lai paaugās!

.... idea Klau var atvērt veselu TV raidijumu sēriju iknedēļas nogalēs par rakšanu brīvā dabā.... Ar līdzīgiem elementiem, kā to dara mūsu dabasdraugi zvejnieki Pa Diskaveri kanālu vai kas tuvāks, kā bij tas raidijums ja nemaldos Copes lietas vai kas tāds, kuru vadija vēl Māris Olte... noķer zivtiņu/izrokam kapeiku vai saktiņu .... paliela cik viņa skaista, kāds labs ķēriens un cope/pagrozam kapeiku rokās, paberzējam to nosakam gadu, datējam izcelsmi kautkādu piederību kalumam vai kultūrai, palielam kāds skaists signāls izdevās no aparāta prieks ... tad palaiž zivtiņu atpakaļ ar prieku sejā/tad mēs to kapeiku vai artefaktu ierokam zemē nezinu Un taisam prognozes par labvēlīgajiem racieniem, pareizajām ēsmām nē, bet spolēm, iestatijumiem utt trakais Reitings paceltos tam kanālam kārtīgi es domāju :D
 
ruketsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 19:26 | Komentāri # 12
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Amīšiem ir tāds raidījums, saucās Treasure Hunting America, viņiem tur topā pilsoņu kara artefakti kā arī zelta tīrradņi un protams pludmales, tur gan atpakaļ neviens neko nerok un cerams arī mums tik tālu nebūs jāaiziet, es pieturos pie teiciena, ka atrasts nav zagts, un man sirdsapziņa ir tīra.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
otomarsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 20:11 | Komentāri # 13
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Esmu visas 13 sērijas noskatījies. Viņiem viennozīmīgi ir cita attieksme pret savu vēsturi un cenas arī artefaktiem[šeit nedomāju par cenām seriālā]
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
ruketsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 22:10 | Komentāri # 14
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote
Viņiem viennozīmīgi ir cita attieksme pret savu vēsturi un cenas arī artefaktiem


Piekrītu, katrā ziņā veselīgāka attieksme nevis suņa un siena kaudzes sindroms.
Otomars smuki esi savu kolekciju sakārtojis, es ar sāku ar mazu kastīti kur liku monētiņas, bet drīz būs jāskatās kas cits jo kastītē sāk kļūt pa šauru, iespējams pašpikošu no tevis svilpo

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
otomarsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 22:28 | Komentāri # 15
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
A skApītī vienalga palika bardaks-jāturpina zortēt tālak doma1
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 23:12 | Komentāri # 16
 
Balvu ielāde ...




Quote (otomars)
Kad eju rakt , man līdzi mugursomā ir pāris monētu un senlietu katalogu. Tad pēc tiem es identificēju atrastos priekšmetus ,monētas-ja ir vecākas par 18.gs , tad ieroku atpakaļ un uz pusi dziļāk nekā bija


nirga
 
AlexandrsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 23:56 | Komentāri # 17
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Jūs albūmus arī izmantojat monētām, jeb tikai pa kastītēm... ja izmantojat, tad pastāstiet, kādus, kur var vispār iegādāties tiešām kvalitatīvu skaistu albūmu ... ādas vākos aizpogājamu, slēgtu no putekļiem... jā tāda man fantāzija, sapnis dabūt kautko tādu, kur prieks būtu turēt savu kolekciju. doma1
 
ruketsDatums: Trešdiena, 20.Martā.2013, 09:53 | Komentāri # 18
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote
A skApītī vienalga palika bardaks-jāturpina zortēt tālak


Nav slikta nodarbošanās kamēr nevar tikt uz lauka parakties.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ZollisDatums: Trešdiena, 20.Martā.2013, 10:25 | Komentāri # 19
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Alexandrs)
Jūs albūmus arī izmantojat monētām, jeb tikai pa kastītēm... ja izmantojat, tad pastāstiet, kādus, kur var vispār iegādāties tiešām kvalitatīvu skaistu albūmu ... ādas vākos aizpogājamu, slēgtu no putekļiem... jā tāda man fantāzija, sapnis dabūt kautko tādu, kur prieks būtu turēt savu kolekciju.

Numismātikas salonā ir visai plaša albūmu izvēle...
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Aiz gara laika
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 23.Aprīlī.2024, 13:04 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 23.Aprīlī.2024, 05:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024