Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 20:00
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Veselība - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Veselība
Veselība
coffeeDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 11:46 | Komentāri # 1
Bibliotekārs

Komentāri: 205
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Ir sanākusi ķibele, ka esmu ticis pie kautkāda vīrusa ar salīdzinoši paaugstu temperatūru (visdrīzāk jau gripa)..
Tagad esmu mazā neizpratnē..- viens man saka, ka vajag pirtī kārtīgi izkarsēties un pēc pāris dienām būšu darba kārtībā.. Otrs - diametrāli pretējo..
Varbūt ir kāds zinātājs, kas uz savas ādas ir izbaudījis to pirts būšanu ar temperatūru?

Kamēr septiņas reizes mērīsi, cits nogriezīs..
 
007Datums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 12:08 | Komentāri # 2
 
Balvu ielāde ...




...nejoko,,es pats ar nupat tik tā īsti atjēdzos,,vecāki arī abi vēl švaki,,tā ir gripa,un šogad pavisam nopietnā formā..ātri pie daktera,lai saraksta zāles..par pirti aizmirsti,,to varēsi,tad,kad vesels būsi.
 
coffeeDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 12:20 | Komentāri # 3
Bibliotekārs

Komentāri: 205
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu skaidrs.. Jālien zem segas.., labi daudz tējas, antibiotikas un TV..
Kamēr septiņas reizes mērīsi, cits nogriezīs..
 
ruketsDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 12:31 | Komentāri # 4
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nedomāju gan ka pirts būs īstais variants lai izveseļotos, jo pirts ir liela slodze organismam ciest
Pirts ir ļoti labs profilakses līdzeklis, lai nesaslimtu, bet ja bacilis jau ieperinājies tad laikam svarīgākais ir atpūta un daudz šķidruma.
Ja protams kāds ieteiks labāk pirti, tad nestrīdos, jo viss kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus, novēlu ātri izveseļoties!

Pievienots (22.Marts.2013, 11:31)
---------------------------------------------
Ar antibiotikām gan nesteidzies, tikai pēc nopietnām konsultācijām ar ārstu, jo gripa ir vīruss un to antibiotika neņem, tikai tava paša imunitāte, antibiotikas tikai kā galējais līdzeklis ja pievienojies iekaisums, bet to tikai analīzes parādīs.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
otomarsDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 13:46 | Komentāri # 5
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pie šiem gripas paveidiem bez antibiotikām dabūsi vēl papildus komplikācijas. Tās jālieto obligāti.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
paligsDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 14:00 | Komentāri # 6
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Man arī ir šāgada pieredze - pēc līdzigiem simptomiem , ārstējos mājās. Koplikācijas palika uz dzirdi - ar labo ausi 50% dzirdu. Nejoko soļo pie ārsta. lecigs lugt nerule

Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
niko25Datums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 14:46 | Komentāri # 7
Vietējais guru
Komentāri: 130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
es ar tik tagad tiku apmeeram uz kaajaam , bij pie dakter izrakstiija antibiotikas jadzer taas
neroc citam bedri, lai pats rok...
 
kareivis88Datums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 15:56 | Komentāri # 8
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es domāju, ka ārts zinās pareizo atbildi... Šajā gadījumā "viena tante teica" nederēs.
Cieni savas zemes vēsturi!
 
coffeeDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 16:09 | Komentāri # 9
Bibliotekārs

Komentāri: 205
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Būs jau labi, litrs sistēmas jau satecināts, vakarā dzīs otru cauri.. C vitamīns un vēl kautkādas pāris ampulas pēcpusē, aveņu tēja un viegls groks.. coffee :)

Starp citu, palasījos pa netu, šogad tā gripa diezgan pasmaga.. - kautkādi vairāk kā 40 cilvēki jau apmiruši no tās radītajām komplikācijām.. doma1

Kamēr septiņas reizes mērīsi, cits nogriezīs..
 
piratsDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 16:52 | Komentāri # 10
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Turies un veseļojies .Tā nu tas ir, tās sērgas paliek arvien niknākas un drausmigākas :(
 
ruketsDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 19:08 | Komentāri # 11
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote
Tā nu tas ir, tās sērgas paliek arvien niknākas un drausmigākas


Tādēļ arī minēju ka antibiotikas jāsāk lietot tikai pēc nopietnas konsultācijas ar ārstu, diemžēl bieži mēdzam pašārstēties uz savu galvu, padzeram antibiotikas kas palikušas no citām slimošanas reizēm utt, tādējādi paši radot mikrobus kas kļūst nejūtīgi pret zālēm, pilnīgi reāli ir draudi ka daudzas slimības kļūs neārstējamas tieši nepamatotas zāļu lietošanas dēļ un paši ārsti arī grēko, jo drošs paliek drošs izraksta antibiotikas bez rūpīgas izmeklēšanas. Neesmu nekāds zāļu noliedzējs, jo visiem jau gribas tik ātrāk uz pekām un ja ārsts saka vajag tad protams jādzer, bet diemžēl paša pieredze rāda ka ar katru nākamo slimošanas reizi zāles vajag arvien stiprākas un vairāk.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MuitnieksDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 20:57 | Komentāri # 12
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Coffee šitas vīruss ir nopietns, faktiski pirmo reizi esmu saķēris tādu ligu, biju pie ārsta, uztaisīja arī rentgenu, bija temperatūra 37,4 grādi, vienu dienu lauza visu organismu, kā autiņu CSDD apskatē, tagad veselu nedēļu dzīvoju pa māju, jūtos kā cietumā, gulta, tualete, dators, gulta. Dzeru visu pēc kārtas, no otrdienas arī antibiotikas, ka riekstus šķolkaju, pagājušas sešas dienas labāk protams ir, bet lai es teiktu, ka esmu vesels domāju nē, joprojām ir klepus un nevaru īsti atklepot, iesnas parādās un pazūd un sajūta tāda, ka plaušas ar vati piebāztas, lūk nezinu ko darīt nākošo nedēļu vajadzētu doties uz darbu un it kā jau pavilkties arī varu, bet māc aizdomas, ka nekrītu atpakaļ. Lai veicas, veseļojies!
 
MABUDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 21:51 | Komentāri # 13
Tematiķis
Komentāri: 223
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (pirats)
Tā nu tas ir, tās sērgas paliek arvien niknākas un drausmigākas


Piekrītu, ka slimības paliek komplicētākas, bet liela problēma ir arī pašos cilvēkos - viņi paliek vājāki un bieži vien paši esam pie tā vainīgi. Protams ka slimības var uzveikt arī stipros un veselos, bet retāk.
Īpaši tagad uztrauc jaunā paaudze, kura lielāko daļu laika pavada pie datoriem un neaktīva dzīvesveida. Viņi vispār būs bez imunitātes un atkarīgi no zālēm.

Novēlu visiem sasirgušajiem drīz nostāties uz kājām un pie lāpstas.
 
MABUDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 22:03 | Komentāri # 14
Tematiķis
Komentāri: 223
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tiem kurus ļaunais vīr(us)s vēl nav apmeklējis laiks ieņemt aizsardzības pozīcijas:

 
Ritvars02Datums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 22:08 | Komentāri # 15
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
es kaa aarstu radinieks!!!saku uzreiz-jo aatraak jo labaak (pie aarsta)!par pirti aizmirsti-vari dabuut pa plausaam!!!man teevs jau treso nedeelu ar 39,9-pie aarsta neiet,bet 1dien jau skries,jo labaak nepaliek ne no kaa!!!varu pateikt ka taaa nav gripa,kaa visi domaa-gripas bakteerijas organismaa turaas 3 maximum 5 dienas,tas ir smagaas pakaapes viiruss (divreiz sliktaaks nekaa gripa)!!ar to nedriikst jokot!!
es ar ssogad kaadu neddelu atpakal biju kautkur pakeeris to,kermeni lauziija ne pa jokam,bet kautkaa aatri attapos,!!!degunu jaasasmeeree ar ssiipolu sulu,pretiigi bet vajag,kaklu no aarpuses ar kautko traki sildossu-un obligaati ssalli uz nakti!!!nekaadaa gadiijumaa nesildiit kaajas karstaa uudeni,jo tad atkal celsies temp....ar karstajaam teejaam arii nedriikst paarspileet,jo arii var paaugstinaat temp! labaakais variants pie aarsta!!!sogad ir daudz jaunu antibiotiku ssim viirusam!

Pievienots (22.Marts.2013, 21:08)
---------------------------------------------
MABU, protams imunitaati jaasaglabaa ar kiplokiem1


....EJAM RAKT...
 
MorisDatums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 15:34 | Komentāri # 16
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (coffee)
tēja un viegls groks..


tēja un snabis = groks!

Ja vēl uzkož kiploku un medu! Arī profilaksei der! bomba

Un pie ārsta labāk pieteikt vizīti lai nav jāsēž pāris stundas dzīvajā rindā! Slikti būs i tev i visiem pārējiem - pēc tam - mājās! Kā bija man! Es tikai biju potīti samežģījis!

Ja varat iztikt bez antibiotikām - nu domāju nepieradiniet orgānu pie tās ķīmijas - pamēģiniet da jebko citu zāļu tējas, propoliss, sinepju plāksteris, gultas režīms - bet ārstam pieteikt obligāti - dod alternatīvu antibiotikām!(jo viņiem jau ar atlec no tās nopirktās ķīmijas ko viņi izraksta) Un ja nelīdz nu tad lai ir tā ANTIbiotika!

Reāli deguna dobuma iekaisumu padzīt man palīdzēja tikai - tā saucamā "Kukuška, jeb kūkošana" Sākumā bija 1x2ās dienās (laikam), bet beigās pat 1xnedēļā ja nepalika sliktāk! Un tiku uz ķepām - protams peldēties, vannoties, dušoties bija TABU! dusma2
 
007Datums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 15:55 | Komentāri # 17
 
Balvu ielāde ...




Moris,
..trakums,jau ir tas,ka šis gripas paveids bez antibiotikām nav ārstējams.. ciest
..es ta vieglāk tiku cauri,,bija gan divas dienas 39,,,40 temperatūra,,bet laikus sāku drapes lietot,un pa 5 dienām tiku jēgā,,zāles protams vēl nedēļu lietoju..nu patreiz ir ok,,tik tāds pīpmaņa klepus drusku,un mazas iesnas.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Veselība
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 16:29 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024