Trešdiena, 24.Aprīlī.2024, 03:26
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | MD. Bums? - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » MD. Bums? (Kā izplatās MD rakarības)
MD. Bums?
AmigoDatums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 18:44 | Komentāri # 26
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (smiley132)
Nu tad jau pa kruto jūs pirmajas reizes mauc...daudzi piekritīs, ka pirmās reizes ar aparātu nāca visi lūzņi, korķi u.c. štrunti...bet domās jau zelts kabatā


2-3 mēneši pagāja kamēr piešāvos pie skaņām un starpskaņām . huh
 
otomarsDatums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 19:36 | Komentāri # 27
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote
Ļoti žēl, ka daudzi meklē senlietas, lai tās vēlāk uzsistu gaisā. To var saukt par Latvijas zemes izlaupīšanu. Atradumiem ir jānonāk muzejā vai atradēja privātkolekcijā, zinot par atradumu, kur tas atrasts, kad atrasts.


Kurmis909-Tu te ar tādu dīvainu moralizēšanu nodarbojies doma . Tavā rakstītajā kautkas nestiķējas-ja cilvēkam nav aktuāla kāda no atrastajām senlietām kur tad viņa nonāk ?Protams ka , caur pārdošanu kāda kolekcionāra rokās. A ja tu gribi ej tik un ziņo- Rīgas vēstures muzejā varbūt arī tev paldies pateiks un pēc tam uzrakstīs , ka redziet kādu mantu izracis viens melnais racējs. Protams muzeju finansējums ir pavisam niecīgs, bet ir muzeji kuriem tiešām nav žēl atdāvināt lietas.
Un kā tu domā par to gaisā uzsišanu- varbūt neesi iedomājies ka viss maksā naudu -degviela ,ekipējums u.t.t. Hobijam ir vismaz jāsedzās pa nullēm.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
MorisDatums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 19:56 | Komentāri # 28
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
Lai tik lasa lūžņus un atīra virskārtu no musoriem

Tieši šī iemesla dēļ iegādājos MD - jo vajag patīrīt! Bioloģiskā piemājas saimniecība - zemei jābūt bez piemaisījumiem!
Psihi protams izklausās!!!

Ceru ka nav FLŪDS!
 
007Datums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 20:15 | Komentāri # 29
 
Balvu ielāde ...




...atceros savu pirmo racienu....jopčiki,,,uzgāju vietu,kur labie signāli...lidašina laikam gaisā bij sadalījusies...fizelāžas alumīnija draza,pa pilno..
..otrā dienā uz pirmo signālu,atradu praktiski virszemē caur stobru gājušu haubices lādiņu,,nu un kā apzinīgs idiots,aiznesu,noslēpu,....vēlāk poličiem parādiju,,viss ok,,savāca sapieri..
..tagad,lai caur stobru gājušiem lādiņiem grābstītos...nekad...ir lietas ko var,bet ir lietas,ko nedrīkst aiztikt...
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 21:32 | Komentāri # 30
 
Balvu ielāde ...




Quote (Moris)
Arheoloģija: sākumstadija - iepirkts lietots F2(budzets)-Jau pardots un vietā sagādāts EuroACE, lai varētu saprast vai man to vajag! Dziļāk par divām lāpstas tiesām centīšos nerakt! Garām cenšos neiet nevienai monētai! Un ja sanak pacelt santīmu kad to redz citi, saku:"O, gandrīz lats!".


Quote (Moris)
Tieši šī iemesla dēļ iegādājos MD - jo vajag patīrīt! Bioloģiskā piemājas saimniecība - zemei jābūt bez piemaisījumiem!


Kā tad īsti ir ar tevi???
 
ruketsDatums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 21:59 | Komentāri # 31
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote
Kā tad īsti ir ar tevi???


coolio man šis klubiņš patīk ar vien labāk, pat slepenais dienests darbojas, ja godīgi nebiju nemaz pamanījis mazās pretrunas Moris komentos, bet nu jāsaka visu cieņu Moris, bieza āda Tev ja nepacel cepuri vēl.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Pirmdiena, 25.Martā.2013, 00:48 | Komentāri # 32
 
Balvu ielāde ...




Quote (rukets)
pat slepenais dienests darbojas,

..tur nu nešaubies,,,visi esat zem LUPAS.. coolio
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 25.Martā.2013, 09:21 | Komentāri # 33
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (007)
..tur nu nešaubies,,,visi esat zem LUPAS..


Tas jau tikai normāli un atbalstāmi.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 25.Martā.2013, 13:01 | Komentāri # 34
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote
..tur nu nešaubies,,,visi esat zem LUPAS..


Protams ka! Es jau sen sevi jūtu kā palielinātu-bļins! un tievāks kā nepalieku tā nepalieku. :(

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
GaraisDatums: Pirmdiena, 25.Martā.2013, 13:09 | Komentāri # 35
 
Balvu ielāde ...




Laba cilvēka vajag daudz. :D
 
Ritvars02Datums: Pirmdiena, 25.Martā.2013, 13:41 | Komentāri # 36
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
007, es tikai no taada lauka arii iemaaciijos labos signaalus, bija tikai kraasainie lieli un mazi-kautkaadas sskembas, no laadiniem vai ...a...nezinu no kaa!!!tad arii sapratu to starpiibu starp melnajiem un kraasainajiem!!!!labs laucins maaciissanai, un katru reizi liekas ka buus kautkas interesants!!!
....EJAM RAKT...
 
MorisDatums: Otrdiena, 26.Martā.2013, 11:16 | Komentāri # 37
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Tā arī ir! Ko tur nesa[rast - ja 60ha izrādīsies tikai draza un 2as lapstas būs pietiekami lai uz kādu laiku atbrīvotu virskārtu no drazas! Tad man to detektoru tādā līmenī kā jūs to lietojat - nevajadzēs!

Un ko vēl nesaprotat? Pārbaudīju f2 ar mūsdienu naudiņām un metāla lauskām pēc pieejamās informācija trubā!

Nepatika- izdevās notirgot! Nācās vietā ņemt ko citu!

Ceru ka nav FLŪDS
 
007Datums: Otrdiena, 26.Martā.2013, 15:10 | Komentāri # 38
 
Balvu ielāde ...




Moris,
...tici man,,nav tāda lauka,kur starp drazām nebūs kautkas vērtīgs... aplausi
...par Tavu piebildi,,,ceru,ka nav flūds,,,
..Tu šito izbeidz...nekasies,,esi kā cilvēks,,ja ne,,kā jau teicu,,,Mori,uzdzīšu gumijkokā.. ;)
 
SurikātsDatums: Otrdiena, 26.Martā.2013, 15:49 | Komentāri # 39
Vietējais guru
Komentāri: 116
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Moris)
man to detektoru tādā līmenī kā jūs to lietojat - nevajadzēs!


Kā man patīk šādi teksti. (Es un jūs - pārējie).

Kad tu celies, draugi uzzina, kas tu esi. Kad krīti,- tu uzzini, kas ir tavi draugi.
 
AmigoDatums: Otrdiena, 26.Martā.2013, 18:47 | Komentāri # 40
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (007)
.Tu šito izbeidz...nekasies,,esi kā cilvēks,,ja ne,,kā jau teicu,,,Mori,uzdzīšu gumijkokā..


 
otomarsDatums: Otrdiena, 26.Martā.2013, 21:03 | Komentāri # 41
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ei , ei! Manējo, melno brāli neaiztieciet! Esam tikai divi tādi melnie , šai forumā. Te sāk vilkt uz genocīdu vai rasu neiecietību orators .
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
MeilisDatums: Otrdiena, 26.Martā.2013, 21:26 | Komentāri # 42
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā... interesanti te. Atcerējos arī kā ar pirmo MD pa mežmalu šķembas pieraku un stiepu mājās kā kolekcionējamus priekšmetus... tagad tā smieklīgi pašam liekās... Katrs tāds iesākums priekš izglītošanās un pieredzes ir vērtīgs. ja
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
piratsDatums: Otrdiena, 26.Martā.2013, 21:35 | Komentāri # 43
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Moris)
Tā arī ir! Ko tur nesa[rast - ja 60ha izrādīsies tikai draza un 2as lapstas būs pietiekami lai uz kādu laiku atbrīvotu virskārtu no drazas! Tad man to detektoru tādā līmenī kā jūs to lietojat - nevajadzēs!

Un ko vēl nesaprotat? Pārbaudīju f2 ar mūsdienu naudiņām un metāla lauskām pēc pieejamās informācija trubā!

Nepatika- izdevās notirgot! Nācās vietā ņemt ko citu!

Drīzak vaina blīvē starp detektoru un lāpstu doma1
 
MorisDatums: Otrdiena, 26.Martā.2013, 22:36 | Komentāri # 44
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (pirats)
Drīzak vaina blīvē starp detektoru un lāpstu


VienmEr kAds Cits ir vainIgs - neiebilstu!

Ceru ka nav FLŪDS!

Pievienots (26.Marts.2013, 21:36)
---------------------------------------------

Quote (007)
.tici man,,nav tāda lauka,kur starp drazām nebūs kautkas vērtīgs


Njā, jo šī zeme(kur darbošos) ir izpirkta no muižas kunga apm. ap 1900 gadu(to izdarīja mans vecvectēvs)! Tik kur tā muiža atradusies - jānoskaidro! Tur varētu būt daudz vairāk interesanta!

Protams - top pludmales kauss - kad būs gatavs - atrādīšu! Nafig par 40 un vairāk latvijas naudiņām, mans taupīgums liedz iegādāties! Ieroči nekad nav mani saistījuši - ejiet-rociet-priecājieties par ww!

Par FLŪDU - esmu sabijies - ticiet, diezgan nopietni! 20% - tas nav daudz, bet viena piektā daļā ir OhOh Hoooo! Tāpēc piezīmēju, lai zinātu kurā ziņojumā esmu atšķirīgs no vispārpieņemtajām normām forumā!

Esmu es pats!

 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 26.Martā.2013, 23:09 | Komentāri # 45
 
Balvu ielāde ...




Moris, atbildi uz vienu jautājumu- ko vēlējies šeit atrast? Kāpēc šeit piereģistrējies?
 
otomarsDatums: Otrdiena, 26.Martā.2013, 23:40 | Komentāri # 46
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote
Moris, atbildi uz vienu jautājumu- ko vēlējies šeit atrast? Kāpēc šeit piereģistrējies?


Ko jūs džekam piesasienieties? Ko vajadzēja ,to atrada-vēl vienu latvjnegroīdu aplausi aplausi .Varu tikai teikt-Esi sveicināts melnais brāli!
Mūsu internacionālā brālība aug. Jācer ka drīzumā pievienosies arī kāds ar citron krāsas ādu[nu tie turējie kam no citronu ēšanas āda dzeltena palikusi]

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
m77Datums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 00:02 | Komentāri # 47
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Aizgāja pilnīgi beztēmā. Veči, kas notiek? Te tik tiešām sāk vilkt uz rasismu. Vajadzētu taka piebremzēt. Nezinu kā ir pareizi tas teiciens ka gudrākie paklusēs nevis iesaistīsies tur kur tam nav nekādas jēgas. (iespējams pats tikko ieberzos un esmu tāds pats) :D Viss šis kaut kā man vairs neatgādina priekšstatu kāds bija sākumā par šo vietu un cilvēkiem. doma Var jau būt ka tas tikai tāpēc ka kāds kādam salecis pārāk uz auguma un ļoti labi zinu cik grūti pēc tam ir rimties... purkskis

Komentāru rediģēja m77 - Trešdiena, 27.Martā.2013, 00:03













 
sancho76Datums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 00:21 | Komentāri # 48
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Katram ir tiesības uz savu viedokli, un ja vēlies to paust citiem, paud to! Bet dari to zolīdi - neaizskarot citus.
Moris, savu atšķirību no citiem vari definēt savā parakstā, tādējādi nevajadzēs atkārtoties katrā komentārā.
p.s. dzīvosim draudzīgi kā teica viens multiplikācijas varonis ;)

Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
otomarsDatums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 02:36 | Komentāri # 49
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
m77
Quote
iespējams pats tikko ieberzos


trakais Ieberzies gan. Te neesam tik daudz, lai viens otru apvainotu un domājams ka šāda padarīšana tiktu momentāli apcirsta.
Vienkārši, ja jau esam melnie racēji, tad jau varam izpriecāties par šo tēmu. Agrāk šeit arī bija interesantas sarakstes un dažs labs bija nesaprašanā par tajā izmantotu leksikas stilu u.t.t.
No rasisma te nav nekā- tikai absolūts internacionālisms.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
kareivis88Datums: Trešdiena, 27.Martā.2013, 10:34 | Komentāri # 50
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Piemēram es nenopirku detektoru, lai pelnītu ar to naudu, bet gan lielās intereses par vēsturi dēļ. No atrastajām lietām esmu pārdevis tikai atrastos zelta gredzentiņus un vienu 1. pk. virsnieku sapulces žetonu, bet viss, kas vecāks iegulst manā kolekcijā un ir liels dārgums man. :)
Cieni savas zemes vēsturi!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » MD. Bums? (Kā izplatās MD rakarības)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 23.Aprīlī.2024, 13:04 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 23.Aprīlī.2024, 05:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024