Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 17:03
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | MD. Bums? - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » MD. Bums? (Kā izplatās MD rakarības)
MD. Bums?
AlexandrsDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 20:52 | Komentāri # 1
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Skatoties uz Sludinājumu portālu SS.Lv sadaļā hobiji... attiecīgi metāldetektoru sadaļā es pamaniju dīvainas tendences... cilvēki kā traki piedāvā viskautko apmaiņā pret detektoriem.. sākot ar krāsniņām un portatīvajiem, beidzot ar motorolleriem un automašīnām doma izskatās, ka sācies kautkāds bums šogad un cilvēki padzirdot par jauno likumu, kas būtībā lieki un melīgi izreklamēja to, ka baigo peļņu gūst melnie arheologi.. tanu tagad katrs bezdarbnieks izskatās, ka gatavs atdot pēdējo, lai tiktu pie MD un paliktu pasakaini bagāts izbrins2 ... Tie arheoloģiskie aizstāvji paši savas bezdomības pēc izskatās būs radijuši pāris divīzijas jaunu racēju... tas protams ir subjektīvs melna, bet kautkur pamatota humora viedoklis doma1 Nez, kā bij citus gadus, vai šis hobijs bij tik populārs agrāk... varbut varat padalīties ar saviem novērojumiem, kā vispār šis hobijs ienāca pie mums, Kad par to vispār uszināja plašā sabiedrība?
 
smiley132Datums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 23:24 | Komentāri # 2
Censonis
Komentāri: 82
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Tā kā pats nesen tikai esmu sācis ar šo hobiju nodarboties, nemāku spriest par to kā viņš ienāca pie mums un kā tas ir mainījies, bet vienu varu teikt...popularitāte aug diezgan strauji un pērk daudzi tāpēc, ka grib nopelnīt lielo piķu. Iedomājās, ka nu pelnīs miljonus :D Kādam patīk, aiziet tā štelle, kāds met ar roku...bet MD katrā ziņā ir savairojušies, kā sēņotāji mežā pēc lietus. :)
 
m77Datums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 23:37 | Komentāri # 3
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Nez cik daudz laika jāvelta lai ar to pelnītu. Katrā ziņā legāli pie bagātībām jau netikt. Atbrīvojoties no visas savas 1. sezonas kolekcijas būšu ticis pie jaunas spoles. Man par to prieks. Mans nolūks nav pelnīt naudu, bet jaunais likums pamudināja no visa atbrīvoties. Man galvenais ir fiziska aktivitāte svaigā gaisā. Pēc tam jau redzēs kā būs. Vai būs jēga izrakto deklarēt vai arī atstāt zemē un ņemt tikai 18.gs. atradumus.
 
ruketsDatums: Piektdiena, 22.Martā.2013, 23:54 | Komentāri # 4
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote
izskatās, ka sācies kautkāds bums šogad


Kad sapratīs cik daudz korķu jāizrok, lai kaut ko jēdzīgu pa starpai atrastu, tad daudzi atbirs, bet veiksmi protams arī jaunajiem censoņiem, visi jau ar kaut ko sākām.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
otomarsDatums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 00:10 | Komentāri # 5
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Lai tik bumojas. A es tāpat palēnītiņām un nepārtraukti rakšu. Par pelnīšanu- visādi var sanākt doma .
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AlexandrsDatums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 00:18 | Komentāri # 6
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (m77)
Pēc tam jau redzēs kā būs. Vai būs jēga izrakto deklarēt vai arī atstāt zemē un ņemt tikai 18.gs. atradumus.

Nu rakt apakaļ nevajaga.... atdo man labāk... labi joke kikina Es piemēram arī roku tikai sava prieka pēc un neesmu neko no atrastā vēl pārdevis, man tā ir lielāka vērtība nekā nauda kuru var par to saņemt...
Tas ir kontakts arī ar dabu, svaigs gaiss, enerģētisks strāvojums... man paralēli patīk paņemt savu fotoaparātu un iemūžināt kādu skatu... tas pat nav hobijs, bet savā veidā dzīves .... veids/stils, kaut arī esmu tikai gadu ar to nodarbojies. Tu sajūti savu dzimto zemi no skatupunkta, kuru neredzēsi no parastas ikdienas, tu esi tur, kur ikdienai tev darīšanu nav un tas ir unikāli, kā ceļojums, kā emociju piesātināta ekspedīcija pretī nezināmajam, sen aizmirstajam... Tu pieskaries lietām, kuras desmitiem, simtiem gadu tika neskartas... Rakstīt var daudz un skaisti par mūsu nodarbi, to sapratīs tikai tie, kas detektoru tur labu nodomu vadīts, kā pasakā. mirdz saule
 
MednieksDatums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 00:19 | Komentāri # 7
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
šodien biju ieklīdis Elkorā slēpošanas klouzītes pameklēt ..... skatos, tirgo MD..... kaut kādi 3 verķi stāvēja.... no lētā gala likās... ir par ko padomāt..
 
otomarsDatums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 02:19 | Komentāri # 8
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Zirnes kundei drīz uz katru arh. senvietu vajadzēs pa vienam inspektoram. Tā ažiotāža presē un televīzijā ir panākusi savu. Lieliska reklāma, par mūsu hobiju priekš daudziem muļķīšiem, kuri domā makten daudz nopelnīt ar šo nodarbi.Lielākā daļa noteikti par jaunajiem likumiem pat dzirdējuši nebūs. Gan jau arī iespējamie MD tirgotāji pielies eļļu ugunskurā, lai tik pircēji būtu.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
paligsDatums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 10:11 | Komentāri # 9
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Atļaušos arī iemest savu domu. MD bums var griezties kā grib(novērojums iekš lauku periferiju). Laukos ir palikuši cilvēki kas aizņemti saviem lauku darbiem un puļpuka 7% cienītāji. Tad secinu nav šai kategorijai $ MD iegādei ir tikai puļpukam. Cilvēks kas var iegādāties normalu MD jau ir fanāts šai lietai. lētā gala MD lai tik pērk vismaz zemīti atbrīvos no rūsas aplausi Atceros apmeram 95/97 arī bums bija - atradas gugrie (nu tik būs) .
Pēc gada skraidija- tirgoja savus MD. Man šķiet vel tagad pažobēlēs mētājas(ķīnieši).
Manas domas - no buma nekas nesanāks - vecie buki paliks.


Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
AmigoDatums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 12:14 | Komentāri # 10
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Skatos tagat ir stipri daudz pārdevēji ss-ā un arī lietotos pārdod tākā pelnītāji ātri atbirs . doma
 
RaimiksDatums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 16:04 | Komentāri # 11
Laipotājs
Komentāri: 28
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
lietotos pardod, tapec ka salasas interneta un saskatas bildites ka tauta tikai artifaktus racejs ,sapērk detaktorus un doma nuta zeltu raks,bet kad aiziet parok un izrok korķjus un visadas konzervbundzas ,nobrauc degvielu ,nu tad sāk domat ka te bankrots būss!!! doma
Vajag tikai rakt!!!!!
 
007Datums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 16:14 | Komentāri # 12
 
Balvu ielāde ...




Quote (Raimiks)
lietotos pardod, tapec ka salasas interneta un saskatas bildites

..nu es par sevi teikšu,,es ar mainu nost parasti pēc gada,,veco pārdodu,un ņemu citu..izņēmums bij Safari,, 2 sezonas..
..nu un šogad ar urbšu ar Terra 705 tālāk,,jo pagāšgad maz sanāca ar viņu padarboties.
..nākamgad noteikti atkal,ko citu ņemšu..
.tā,ka ja lietotos tirgo,nav jābrīnās...tas tāpat kā ar mašīnu,,pabrauc,,tak jau jaunāka nepaliek,,kamēr cenu var dabūt,jāpardod,un ko citu,,vismaz savādāku gribas. svilpo
 
RaimiksDatums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 16:55 | Komentāri # 13
Laipotājs
Komentāri: 28
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
http://www.ss.lv/msg....ph.html ja cītigāk paskatas ,tad parsvara tādas reklamas ,vai tad tāds pa 3 reizēm vispar kaut ko saprata no musu xobija doma ,es domaju apnika korķjus rakt !!!
Vajag tikai rakt!!!!!

Komentāru rediģēja Raimiks - Sestdiena, 23.Martā.2013, 17:00













 
007Datums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 17:02 | Komentāri # 14
 
Balvu ielāde ...




Quote (Raimiks)
kaut ko saprata no musu xobija

..es zinus keksus,kas deļ pazaudēta gredzena speciali pērk aparātu,lai atrastu..
..tak teicu,,lētāk bus man atbraukt pakaļ,sameklēsim happy
 
AlexandrsDatums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 23:55 | Komentāri # 15
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Raimiks)
reizēm vispar kaut ko saprata no musu xobija ,es domaju apnika korķjus rakt !!!

Kad es pirmajās dienās izgāju rakt.. es biju pat pārlaimīgs par tiem pašiem korķiem un stiepu uz mājām arī tos
:D Domāju, ka krāšu dažādos korķīšus... šodien vēl ir kolekcijā daži skaisti korķīši kikina
 
TiiFsDatums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 00:10 | Komentāri # 16
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Alexandrs)
Kad es pirmajās dienās izgāju rakt.. es biju pat pārlaimīgs par tiem pašiem korķiem un stiepu uz mājām arī tos

Es arī pirmajā reizē nesu laimīgs mājās šķembas :D

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
henrijsDatums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 09:00 | Komentāri # 17
Zintnieks
Komentāri: 338
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
vakar braucu uz rīgu pēc skābēm un citiem loriņiem pie reizis pirku 2 md atpakaļceļā zvanija un prasija vai nevaru vēl vienu nopirkt tāda sajūta ka ja tev ir md uzreiz kļūsi bagāts, bet ko esmu novērojis daudzi nopērk detektoru pāris reizes iziet neko neatrod kā bija cerējušī un mēģina aparātu pārdot tālāk... šõdien brauksim uz mežu nirt un mēģināšu uzfilmēt dažus detektoru salīdzinājumus
 
Markomans1Datums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 10:16 | Komentāri # 18
Kluba filatēlijas eksperts

Komentāri: 268
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Jāpiekrīt vien otomoram, tagad liela daļa "pelnīšanai" nopirkto metāldetektoru īpašnieku nevis pētīs literatūru, kartes - lai labāk veiktos rakšanā, bet dosies uz tuvāko kultūras pieminekli, domādami pēc principa, ja jau tur aizliegts rakt tātad, tur var kaut ko dārgu atrast.
Zināšanas nav galvā, zināšanas ir grāmatās. Galvā ir jābūt tam, kur tās atrast.

Komentāru rediģēja Markomans1 - Svētdiena, 24.Martā.2013, 11:20













 
AmigoDatums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 10:59 | Komentāri # 19
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tam kam es pārdevu savu eisiku , cik sapratu arī ir bijis pāris reizes lūžņus lasīt ap veco fermu .
 
otomarsDatums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 16:07 | Komentāri # 20
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Lai tik lasa lūžņus un atīra virskārtu no musoriem. Tāpat kā frontē uzbrukuma laikā-pirmiem vienmēr tas smagākais, bet'nākamajiem tik mazliet
jāpatīra un habars jāvāc.Cirks jau būs ar tiem fortūnas džentemeņiem-šamējie taču raks ar devīzi""A mene pochuij vsjo"" darbs .

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
Kurmis909Datums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 16:27 | Komentāri # 21
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Ļoti žēl, ka daudzi meklē senlietas, lai tās vēlāk uzsistu gaisā. To var saukt par Latvijas zemes izlaupīšanu. Atradumiem ir jānonāk muzejā vai atradēja privātkolekcijā, zinot par atradumu, kur tas atrasts, kad atrasts.

Pievienots (24.Marts.2013, 15:27)
---------------------------------------------

Quote (Alexandrs)
Kad es pirmajās dienās izgāju rakt.. es biju pat pārlaimīgs par tiem pašiem korķiem un stiepu uz mājām arī tos
Domāju, ka krāšu dažādos korķīšus... šodien vēl ir kolekcijā daži skaisti korķīši


Es savā pirmajā racienā biju sajūsmā par kaudzi Tokarev patronām, jo domāju, ka tas nez kāds retums :D :D
 
m77Datums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 16:42 | Komentāri # 22
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Man pirmajā racienā piemājas dārzā ar savu ace 250 gadījās Rīgas šiliņš. Laime pilnīga un āķis lūpā. :D
 
rusij77Datums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 17:59 | Komentāri # 23
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Man pirmajā racienā savā sētā izrakās impērijas puskapeika, sačakarēju to tīrot, jo nebija pacietības :)
 
AmigoDatums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 18:12 | Komentāri # 24
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Mana pirmā sudrabene , kad izlīda sawijerwes monotēta gandrīz no biksēm izlēca.
 
smiley132Datums: Svētdiena, 24.Martā.2013, 18:32 | Komentāri # 25
Censonis
Komentāri: 82
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (rusij77)
Man pirmajā racienā savā sētā izrakās impērijas puskapeika

Nu tad jau pa kruto jūs pirmajas reizes mauc...daudzi piekritīs, ka pirmās reizes ar aparātu nāca visi lūzņi, korķi u.c. štrunti...bet domās jau zelts kabatā :D
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » MD. Bums? (Kā izplatās MD rakarības)
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 16:29 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024