Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 16:27
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | ...neaizmirstam mazos,spārnotos ,draugus.. - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ...neaizmirstam mazos,spārnotos ,draugus.. (..barojam putniņus..)
...neaizmirstam mazos,spārnotos ,draugus..
007Datums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 19:18 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




,,re,kā sanācis,,pavasaris iekavējies,,,mazajiem,spārnotajiem draugiem,kas mūsu augļukokus tīra no nederīgiem mošķiem,ir pienācis grūts laiks...
..lieciet barotavās speķīti,sēkliņas..'..es ar pacentos šodiem speķa gabalu uzkāru..
..visiem mums jāsadzīvo...
 
paligsDatums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 20:16 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
okk okk okk
Es gan dzīvoju mazpilsēta, pie mums pat stirniņas nāk pilsētiņā. Kartupeļus ar burkāniem piebēru dienas trīs atpakaļ. Barotavu ar esmu piepildijis - runcim prieks ar- sēž lūr kā teļuku. Nobildēšu ielikšu.


Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
TiiFsDatums: Sestdiena, 23.Martā.2013, 22:32 | Komentāri # 3
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Man arī lauku mājā nāk stirnas pagalmā. Vienmēr uzturam barotavu, lai jau vieglāk pārziemot.
Putnu barotava, tas jau liekas pašsaprotami. Pats mēdzu kā palīga runcis vērot. aplausi

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
007Datums: Piektdiena, 27.Janvārī.2017, 16:12 | Komentāri # 4
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
,,sveiciens..
,,uzraku senu tēmu,,es baroju tos putneļus..bet visu laiku tā gurdeni,,pad drusciņai parādījaš pie ēdiena..
..šodien,,galīgs trakums..sajūta tāda,ka visas apkārtnes zīlītes salidojušas pie manis..kas par štellēm???vai tas nav uz bargu salu,ka putniņi barojas pastiprināti???

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 27.Janvārī.2017, 19:38 | Komentāri # 5
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
šodien,,galīgs trakums..sajūta tāda,ka visas apkārtnes zīlītes salidojušas pie manis..kas par štellēm???vai tas nav uz bargu salu,ka putniņi barojas pastiprināti???

Gan jau kaimiņi, sakarā ar silto laiku, pārtraukuši barot. :D
Ja nopietni, tad tagad dienas kļūst garākas, laiks silts, un putneļi aplido krietni lielāku teritoriju barības meklējumos. Tad nu būs satikušās vairākas "kompānijas".

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Sestdiena, 04.Februārī.2017, 21:11 | Komentāri # 6
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
,,novēroju barotavā pelēko,un zaļo dzilnu..nuuu,,tik skaisti putni,,bet tramīgi,,nesanāca caur logu nofočēt,,,tikkko pakustini aizkaru,vai pats pie loga parēgojies,,,,prom....
..unn..kauns teikt..šo putneli neatpazinu bimbat zinu.ka nav retums,bett.

..šeit speķis ..bet es pa ābeļu zariem sakāru tauku bumbas,ko tirgo veikalos putnu barošanai..novēroju,ka tās bumbas putniem labāk smeķē,nekā speķis..

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Sestdiena, 04.Februārī.2017, 21:18













 
KašātajsDatums: Sestdiena, 04.Februārī.2017, 22:18 | Komentāri # 7
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
zinu.ka nav retums,bett.

Neesmu ornitologs, bet vai tik tas nav kāds no dzeņu šķirnēm?
 
007Datums: Sestdiena, 04.Februārī.2017, 22:36 | Komentāri # 8
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
vai tik tas nav kāds no dzeņu šķirnēm?

..to jau es pats zinu,,,bet,,,tik maziņš...

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
KašātajsDatums: Sestdiena, 04.Februārī.2017, 23:30 | Komentāri # 9
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Zvirbuļdzenis.
 
007Datums: Sestdiena, 04.Februārī.2017, 23:37 | Komentāri # 10
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..mazā dzeņa mātīte..paldies Tottenkopf alus
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
AigarsDatums: Svētdiena, 05.Februārī.2017, 09:45 | Komentāri # 11
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kaijas un vārnas arī ir mazie spārnotie draugi? :D

Es pagājušo ziemu zvirbuļus virs balkona baroju. Vairs nebarošu. Tie mazie kretīni apdirsa man visu balkonu tā, ka pavasarī knapi notīrīju. Un viens pat uz rokas man uzdirsa, kad liku jaunu barību :D
Nafig tos spalvaiņus. Labāk kašakiem pie misenēm aiznesu kādu kumosu :)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 05.Februārī.2017, 12:40 | Komentāri # 12
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Aigars ()
Kaijas un vārnas arī ir mazie spārnotie draugi?

Tas Tev jāvaicā pašam sev. Ko mēs zinām par Taviem draugiem... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Svētdiena, 05.Februārī.2017, 15:18 | Komentāri # 13
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Aigars ()
Nafig tos spalvaiņus

ciest viss skaidrs...tad nu lai es Tev būtu DRAUGS...uz nākamo salidojumu ieradīšos gludi skūts,,kaut gan,tas ir pretrunā ar manu ego..,. ciest
trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Svētdiena, 05.Februārī.2017, 15:19













 
AigarsDatums: Pirmdiena, 06.Februārī.2017, 07:41 | Komentāri # 14
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Iesmēju tīri brangi :D
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ...neaizmirstam mazos,spārnotos ,draugus.. (..barojam putniņus..)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024