Trešdiena, 24.Aprīlī.2024, 22:46
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Iemūžini mājvietu - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Iemūžini mājvietu (Veco mājvietu saglabāšana bildēs.)
Iemūžini mājvietu
ruketsDatums: Pirmdiena, 08.Aprīlī.2013, 18:54 | Komentāri # 1
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem

Latvijas Avīzē ir raksts par akciju, kur var iemūžināt vecās mājvietas, vai kāds ir piedalījies? Domāju ka neesmu vienīgais kas ir staigājis pa kādu pamestu lauku nostūri un nodomājis, lūk tā pamestā māja noteikti drīz sabruks un paliks tikai atmiņas par šo vietu, nu tad šeit ir iespēja kaut ko saglabāt vismaz bildēs. Arī racēji pieminēti gan ne visai glaimojošiem vārdiem.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 08.Aprīlī.2013, 19:22 | Komentāri # 2
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rukets)
Arī racēji pieminēti gan ne visai glaimojošiem vārdiem.

Lūk labs piemērs. Meža vidū bijušas lielas mājas. Es tur netālu vairākus gadus gāju kontrolēt vienu Mazā ērgļa ligzdu. Šīs bildes uzņemtas ar 1 gada intervālu. Nu sit tu mani gaļā, bet neizskatās pēc mantraču darba...


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 08.Aprīlī.2013, 20:31 | Komentāri # 3
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Valduha, ideāls piemērs, un ja jumts ir sabrucis, tad drīz būs līdzena vieta, žēl noskatīties.

Pievienots (08.Aprīlis.2013, 20:31)
---------------------------------------------
Šis būtu lauciņš mums, lai saglabātu šo vietu attēlus, jo parasti jau zinām gan māju nosaukumus, gan nedaudz vēsturi saviem objektiem, tikai ja šo info nopublicē, kādam ar ne visai labiem nodomiem ir pasniegts gards kumosiņš kā uz paplātes un konkurenti ar var piemest aci vechuks , bet priekš sevis jau arī to var darīt un pēc tam izlemt ko darīt ar šiem attēliem, galvanais jau saglabāt.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 08.Aprīlī.2013, 20:36 | Komentāri # 4
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
30.gados te bija liels ķieģeļu ceplis ar vairākām rūpniecības ēkām no kurām vairs tikai drupas. Šajā bildē pašu saimnieku māja, fasādes pusē bijušas arī greznas kolonnas...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Pirmdiena, 08.Aprīlī.2013, 20:38













 
smiley132Datums: Pirmdiena, 08.Aprīlī.2013, 22:43 | Komentāri # 5
Censonis
Komentāri: 82
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem
Pazīstama māja bildē happy Netālu no manām mājām, bet ideja laba! foto
 
rusij77Datums: Otrdiena, 09.Aprīlī.2013, 17:22 | Komentāri # 6
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kārtējā demagoģija par mantračiem. Pirmie šīs pamestās mājas izdemolē tuvākie kaimiņi, pievācot sev "saimniecībā" it kā nepieciešamās lietas(dēļus malkai,lūžņus u.t.t.). Šādus blemberus lasot paliek iespaids, ka šie pa mākoņiem lidinās, nevis dzīvo mūsdienu sabiedrībā ar visiem tās šīsdienas "tikumiem".
 
ruketsDatums: Otrdiena, 09.Aprīlī.2013, 17:36 | Komentāri # 7
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
rusij77, bet ko saki par ideju šīs vietas saglabāt attēlos, man jau liekas jēdzīgi.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
rusij77Datums: Trešdiena, 10.Aprīlī.2013, 16:19 | Komentāri # 8
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Rukets, kur man nācies rakt, tur pat bildēt vairs nav ko, ja mājas izskatās daudzmaz ar sienām un jumtu, es tur neeju rakt, negribu lai kāds padomā, ka kaut ko tur zogu. Ideja jau laba, bet pats šajā lietā būšu palīgs nekāds, dēļ šīs savas attieksmes, par kuru minēju.
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 10.Aprīlī.2013, 19:47 | Komentāri # 9
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rukets)
bet ko saki par ideju šīs vietas saglabāt attēlos, man jau liekas jēdzīgi.

Ideja nav peļama, bet, manuprāt, vajadzīga kaut kāda metodika, jo plika bilde ir tikai plika bilde. Teiksim nobildē, paņem koordinātas (lai pēc gadiem 50 ir ar ko salīdzināt, kā arī jāzin vietvārds (māju nosaukums). Un tad vajag kādu serveri kurā datus saglabāt (šajā jautājumā esmu profāns, vienkārši man liekas, ka datus glabā serverī). Ir man neliela mapīte ar nosaukumu "Postaža".

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Trešdiena, 10.Aprīlī.2013, 20:36 | Komentāri # 10
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem

Te smalkāk par akciju un kā fiksēt, arī ja ēkas nav saglabājušās.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 10.Aprīlī.2013, 20:44 | Komentāri # 11
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ideja laba, man jau tādas ēverģēlības patīk! Vienīgi tas prasa laiku. Dīvaini, ka plašsaziņas līdzekļos par šo projektu neko neesmu dzirdējis.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!

Komentāru rediģēja Valduha - Trešdiena, 10.Aprīlī.2013, 20:45













 
ruketsDatums: Trešdiena, 10.Aprīlī.2013, 21:36 | Komentāri # 12
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Valduha)
Vienīgi tas prasa laiku


Protams, bet mērķis labs, es protams no darba prom neiešu lai tagad katru akmens čupu bildētu savā apkārtnē un 100 bildes toč netaisīšu katrai mājai, bet turpmāk kad došos kur pasirot ar MD ņemšu foķiku līdz un kā mācēšu šīs vietas pabildēšu un kompī mapīti uztaisīšu kur pielikšu info klāt ko zinu par šo vietu. Nav jau nekāds termiņš šai akcijai, tāpēc var uzkrāt informāciju un tad jau ar laiku šajā kopējā katlā ielikt.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 10.Aprīlī.2013, 22:29 | Komentāri # 13
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rukets)
Nav jau nekāds termiņš šai akcijai, tāpēc var uzkrāt informāciju un tad jau ar laiku šajā kopējā katlā ielikt.

Piekrītu. Ja tā padomā, tad katra šāda vieta ir ar savu auru, savu vēsturi, savu stāstu. Man vienmēr bijusi pārliecība, ka katram latvietim, kurš ticis pie zināmas turības, būtu pienākums iegādāties kādu "nolemtu" vienšētu, un dot tai otru dzīvību. Tā būtu kā cieņas izrādīšana saviem vectēviem, vai vecvectēviem, kuri savulaik līda līdumus, lai mēs šodien varētu baudīt visus civilizācijas labumus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Iemūžini mājvietu (Veco mājvietu saglabāšana bildēs.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 24.Aprīlī.2024, 09:38 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 24.Aprīlī.2024, 03:35 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024