Trešdiena, 24.Aprīlī.2024, 02:11
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Svētdienas raciens - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Svētdienas raciens (nosaukums ir mānīgs, siekalas pa gaisu)
Svētdienas raciens
OnslovsDatums: Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 16:44 | Komentāri # 1
Censonis
Komentāri: 89
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Visu nedēļu siekalojos, ka pa brīvdienām izraušos "pameklēties", bet ... še tev... skuju!
Piektdien pielikos lopā konkrētā un sestdiena turēju līdzi 5dienai, un šodien prāts nesās uz racienu(plānotais), bet kājas neklausa... da i rokas kā hanteles... bet lomku, morālo, neatlaiž ─ gribās, bet nav spēka.
Vells, gribās, bet pats sevi iedzinu strupceļā... hehe (indīgi pasmaida par sevi)

P.S.
Salāpījies esmu veiksmīgi, ļaunu prātu neturam, ka ģenerēju glupības :)
 
OnslovsDatums: Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 16:46 | Komentāri # 2
Censonis
Komentāri: 89
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem

Komentāru rediģēja Onslovs - Pirmdiena, 29.Aprīlī.2013, 01:00













 
ValduhaDatums: Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 17:47 | Komentāri # 3
Stāstnieks

Komentāri: 11618
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Onslovs)
Visu nedēļu siekalojos, ka pa brīvdienām izraušos "pameklēties", bet ... še tev... skuju!

Man savā ziņā ir vēl smagāk. Par MD ir samaksāts, un bija cerība, ka jau piektdien to saņemšu. Bet nekā! Jāgaida pirmdiena. Arī dēls, jau sasapņojies par "zelta podiem", trinās kā uz adatām. Bet sava veida raciens tomēr bija. Katru gadu talkas dienā ar dēlu tīrām 5 km ceļa posmu līdz šosejai. Par cik vakar lija nenormāli, tad talkojām šodien. Nu un sanāca raciens uz 6 maisiem!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
AmigoDatums: Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 17:54 | Komentāri # 4
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Man arī vakar bija jāstrādā un talka arī pārgāja uz šodienu un kopumā 7 tačkas ar lapām.
 
TiiFsDatums: Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 21:50 | Komentāri # 5
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Arī man talka beidzās tikai šodien. Nu tad dienas galā vaktējot ugunskurus, nolēmu izvicināt ACE :)
pus stundiņā iznāca 4 Mosin čaulas, 2 Patronas un drusku tālāk 1819.gada divkapeika :) Nekas wauuuuuu jau nav, bet priekš sīs sezonas pirmā raciena ir ok ja

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
otomarsDatums: Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 23:07 | Komentāri # 6
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man arī aktīvs darbošanās laiks. Darbs pa pagalmu un siltumnīcas uzlabojumi, jo mana muterīte tagad dzīvo pie manis un dārza štelle + siltumnīca pacēlās pavisam citā skatījumā racejs .Tad nu mēs ar ralfu149 dabūjām piepīpēt.Ar rakšanu pagaidām bija tā kuslāk, bet nākošo nedēl sākšu kopā ar Amigo , tā nopietnāk-daudz neskartu objektu jāizpēta. Paspēju iedzīties pa pussbezceļu uz lūriņiem interesantā nekurienes vietā-izskatās vilinoši.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AmigoDatums: Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 23:47 | Komentāri # 7
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
nākošo nedēl sākšu kopā ar Amigo , tā nopietnāk-daudz neskartu objektu jāizpēta.


Vismaz būs beidzot pēc kā līdzināties , a to apnicis vienam rušināties. aplausi mele2
 
007Datums: Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 23:59 | Komentāri # 8
 
Balvu ielāde ...




Quote (Onslovs)
Piektdien pielikos lopā konkrētā un sestdiena turēju

...nu vai jūs cienītais esiet kodienu manijis??...man 5 diena..laikam... :D bimbat ...nu,,,bet laikam rīt iešu šāles samainīt,,,nu jau laikam par traku,,,kaimiņi vismaz,tā saka trakais
..a kātur ir??ja aluminija foliju paliek apakšā,,,tad tak var,kādu laiku braukt??? alus
..ir jau ok...salidojumu gaidu...trenējos,,a,.,,tas ,,kas zem priedes ,,tas laikam neatbalsta šogad... bimbat
 
GaraisDatums: Pirmdiena, 29.Aprīlī.2013, 16:03 | Komentāri # 9
 
Balvu ielāde ...




Bārda laba. :D
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Svētdienas raciens (nosaukums ir mānīgs, siekalas pa gaisu)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 23.Aprīlī.2024, 13:04 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 23.Aprīlī.2024, 05:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024