Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 10:25
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | sena pilseta - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » sena pilseta (Tur varetu pamekleties)
sena pilseta
AigarsDatums: Trešdiena, 19.Jūnijā.2013, 10:08 | Komentāri # 1
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
ShteinDatums: Trešdiena, 19.Jūnijā.2013, 11:38 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es pat nezinu tas labi vai nē ka atrasta :) Stāvēja nevienu netraucēja a tagad sāksies :D
 
AigarsDatums: Trešdiena, 19.Jūnijā.2013, 20:53 | Komentāri # 3
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu tā jau var par jebkuru atradumu teikt :D
Stāvēja monēta zem zemes, nevienu netraucēja. Stāvēja ķivere, nevienu netraucēja u.t.t.
Domāju, ka būs daudz interesantu atradumu tur un tādi, kas palīdzēs pilnīgāk izzināt vēsturi. Domāju, ka būs ok :)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
ShteinDatums: Trešdiena, 19.Jūnijā.2013, 21:51 | Komentāri # 4
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Aigars)
Nu tā jau var par jebkuru atradumu teikt


Tas jau gan :) Koks ar diviem galiem :)
 
zedDatums: Ceturtdiena, 20.Jūnijā.2013, 00:21 | Komentāri # 5
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Varu tikai pateikt savu viedokli, man bij jau no bērnības sapnis pabūt un redzēt ankorvatu Kambodžā, kuru realizēju 2008. gadā un varu pateikt, tas ir vienkārši super, nu vienreizēj (mans subjektīvs viedoklis, bet domāju kas redzējuši man piekritīs)i!! Tas nozīmē tikai vienu, gribētu jau redzēt visus vēl arī netklātos brīnumus savā mūžā, jo dzīve jau ir īsa! Lai tik atklāj visu ko iespējams, jo gribas jau visu zināt un ja iespējams arī redzēt!



Komentāru rediģēja zed - Ceturtdiena, 20.Jūnijā.2013, 00:26













 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 20.Jūnijā.2013, 20:38 | Komentāri # 6
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (zed)
kuru realizēju 2008. gadā un varu pateikt, tas ir vienkārši super, nu vienreizēj (mans subjektīvs viedoklis, bet domāju kas redzējuši man piekritīs)i

Lai arī neesmu redzējis, bet pilnībā piekrītu! Ja vien ir iespēja, tādas vietas ir jāapmeklē. Starp citu bildēs neredzu Tavu MD... trakais Laikam biji aizmirsis viesnīcas numuriņā. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
zedDatums: Ceturtdiena, 20.Jūnijā.2013, 21:58 | Komentāri # 7
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Valduha, Tad vēl par MD domāju un biju jau nobriedis tādu verķi iegādāt, bet tas nāca vēlāk.. Žēl, jo citādi būtu paķēris līdzi!
Starp citu, bildēs varbūt izskatos tā nepārāk priecīgs, jo sasniedzot savu sapņu vietu, (tā baigi liktenīgi) piemetās kaut kāds "Kambodžas" drudzis (liela temperatūra, nezin no kā) un tad tāds pusdzīvs arī tur klaiņoju un baudīju, cik nu atļāva veselība!!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 21.Jūnijā.2013, 06:05 | Komentāri # 8
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (zed)
piemetās kaut kāds "Kambodžas" drudzis

Zināsi kā Kambodžā dzert krāna ūdeni. vemt Bet ja nopietni, tad, cik esmu dzirdējis, apmeklējot šīs zemes vajagot iziet potēšanās procedūras, un jābūt ļoti uzmanīgam ar ēdienu un dzērienu. Vienīgais drošais ūdens esot neatvērtā petpudelē.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
zedDatums: Piektdiena, 21.Jūnijā.2013, 06:53 | Komentāri # 9
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Valduha)
Bet ja nopietni, tad, cik esmu dzirdējis, apmeklējot šīs zemes vajagot iziet potēšanās procedūras, un jābūt ļoti uzmanīgam ar ēdienu un dzērienu. Vienīgais drošais ūdens esot neatvērtā petpudelē.

Tas viss tika darīts un izdarīts, cik secinājām, tas varēja būt no pārkaršanas saulē.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » sena pilseta (Tur varetu pamekleties)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: sālītis, Antoniowwy


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024