Trešdiena, 24.Aprīlī.2024, 00:09
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Likums stājas spēkā - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Likums stājas spēkā (24.augustā)
Likums stājas spēkā
ValduhaDatums: Otrdiena, 13.Augustā.2013, 10:55 | Komentāri # 26
Stāstnieks

Komentāri: 11618
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (007)
..kādi vēji pūš,tādiem līdzi klan'amies..

Nu par klanīšanos pilnībā piekrītu! Es gribētu vēl savas dzīves laikā sagaidīt to brīdi, kad Valsts Prezidents vai Premjers (tad tie būs rakstāmi ar lielo burtu) 16. martā noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa! Bet, redz, Briselei, Maskavai un Telavivai tas var nepatikt! Tā nu mēs klanāmies uz visām debess pusēm... Skumji...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
rusij77Datums: Otrdiena, 13.Augustā.2013, 12:03 | Komentāri # 27
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
"Vēdinot" veco stāstu par rakšanas kultūru un attieksmi, lūk mans nesenais redzējums(ja vakarā saņemšos ielikšu arī bildes),
Jūlija beigās Siguldā katru gadu notiek blūza festivāls Siguldas pils estrādē, tā kā esmu šā mūzikas stila piekritējs, ar ģimeni to apmeklēju. Vietas senas, blakus trīs senas pilis - Siguldas, Turaidas un Krimuldas, ir ko aplūkot. Tie kas bijuši Turaidas pilī, zin, ka blakus pilij ir Dainu kalns ar akmens skulptūrām. Loģiski, ka visas šīs skulptūras vēlreiz aplūkoju, jo nebiju kādu laiku tur bijis.
Kamēr es blenžu mākslas darbus, man sieva iebaksta - klau, šitās bedrīšu vietas, tev nav šeit pazīstamas?, bāc..., tik tiešām tupi rakts nopļautais zāliens Dainu kalnā(velēna gan akurāti nolikta atpakaļ, bet racējs jau racēja pēdas uzreiz redz)
Otrais kleksis - pavadu sievu ar puiku līdz trošu ceļam Krimuldas pils pusē, nāku atpakaļ pie mašīnas, atkal bāc..., viens keks ar lāpstu un detektoru(meitiets šim arī blakus šuherim), rakā vecās Krimuldas pilsdrupas. Viss tas notiek sestdienas agrā pēcpusdienā, ne kaut kur meželī, bet tupa pilsdrupās.
Ja nebūtu pats redzējis, neticētu, jo līdz tādam tupumam ir vēl jāaizdomājas, lūk arī viela katram pārdomām :)
 
MeilisDatums: Otrdiena, 13.Augustā.2013, 13:37 | Komentāri # 28
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (rusij77)
Viss tas notiek sestdienas agrā pēcpusdienā, ne kaut kur meželī, bet tupa pilsdrupās.

Nu jā, te ētiskā puse vīriem stipri pieklibo... Palasot Indriķa hroniku saprotams ka tur kārdinoši būtu pastaigāt, bet tik necienīgi rīkoties pat iedzēris es nevarētu...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
otomarsDatums: Otrdiena, 13.Augustā.2013, 14:35 | Komentāri # 29
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Valduha, tevi vajadzētu pārdēvēt par Zibensnovedēju aplausi -tev sanāk ar saviem tekstiem visu pagriezt pareizā virzienā. trakais :D
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Likums stājas spēkā (24.augustā)
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 23.Aprīlī.2024, 13:04 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 23.Aprīlī.2024, 05:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: bykova, nēģis, zed, Valduha, sālītis, CharlesRek, andris, Ubvpwcnog


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024