Sestdiena, 20.Aprīlī.2024, 08:48
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Likums stājas spēkā - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Likums stājas spēkā (24.augustā)
Likums stājas spēkā
MuitnieksDatums: Svētdiena, 11.Augustā.2013, 08:45 | Komentāri # 1
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt! Krievijā kamradi no 24.augusta pāriet uz melno rakšanu, vai kā viņi paši izsakās brīvība beigusies, sviecam atpakaļ sovdepijā. Šeit viens pantiņš no jaunā likuma, kurš nosaka, ka nedrīskt arheoloģiskus priekšmetus pacelt ne no zemes virsas, zemes, zem ūdens un rakšanai vajadzēs izņemt "atklātās lapas", kuras principā varēs saņemt tikai arheologi: http://kladenets.ru/wp-cont....327.jpg Interesanti, kāpēc mūsu deputāti nav tik tālu aizdomājušies, bet tagad būs precedents, ja lielajā zemē var, tad var arī Latvijā?
 
MeilisDatums: Svētdiena, 11.Augustā.2013, 15:39 | Komentāri # 2
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tas tikai normāli. Ja tauta sāk par daudz aizrauties ar kādu hobiju tad tas noteikti jāierobežo... tāpat kā makšķerēšana, medības utt.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 11.Augustā.2013, 16:23 | Komentāri # 3
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tieši tā! Un arī rakšanas dziļumu vajadzētu ierobežot, teiksim līdz 2,5 cm dibens
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
AmigoDatums: Svētdiena, 11.Augustā.2013, 17:52 | Komentāri # 4
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Valduha)
Un arī rakšanas dziļumu vajadzētu ierobežot, teiksim līdz 2,5 cm


Tieši tā un kartupeļus ar likumu aizliegt ierakt zemē tikai salikt uz zemes vai podiņos. nirga
 
Kurmis909Datums: Svētdiena, 11.Augustā.2013, 20:37 | Komentāri # 5
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Taisnība vien ir. Īpaši, pēdējo pāris gadu laikā metālmeklētāji ir savairojušies kuplā skaitā, daudzi no viņiem meklē, lai pārdotu - izlaupa un izposta vidi, atstājot bedres. Tagad katrs muļķis var iegādāties metāldetektoru un "O! Granāta! Pag...detonators? Kas tas tāds?"
 
ShteinDatums: Svētdiena, 11.Augustā.2013, 22:54 | Komentāri # 6
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Kurmis909)
Tagad katrs muļķis var iegādāties metāldetektoru un "O! Granāta! Pag...detonators? Kas tas tāds?"


Nu labi, senlietas, par to var filozofēt ilgi un dikti - vai es ar savu 300 latus vērto bērīti pa laukiem staigājot izcelšu visas saktas un citas vēstures liecības utt. Vai maz pēc manis kādreiz vispār kāds interisēsies par to sūda lauku Maspisjāņos kur kāds zemnieks pazaudējis savu saktu????..... tak es pārietu pāri nezināmiem senkapiem un mans bērītis pat nenorīstītos... (Vismaz es tā ceru :D )
Bet kas attiecas uz karu.... manis pēc lai izceļ visu.... Tikai nevajag tagad spekulēt ar vēstures nozīmīgajiem faktiem. Problēma ir tajā ka bieži vien mēs visi turamie pie pagātnes. varbūt pietiek. Jā, ja esi kaut kāds profesors tad okey, ņem skaties, domā štuko. Bet tagad arī viņi ir tā ka maz neliekas, kaut ko pabeidzām un jau vēsturnieks un pētnieks..........
Tie kuri laupa un posta nav iesācēji, tur jāzin kur un kāpēc un tas viss nav lēts prieks. Es to nevarētu atļauties........
Karš pats par sevi izposta un izlaupa... Izpostīt un izlaupīt karu? - diez vai var.........
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 00:14 | Komentāri # 7
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote
Taisnība vien ir. Īpaši, pēdējo pāris gadu laikā metālmeklētāji ir savairojušies kuplā skaitā, daudzi no viņiem meklē, lai pārdotu - izlaupa un izposta vidi, atstājot bedres. T

Kurmis909, a kāda tev daļa gar tiem, kuri kaut ko pārdod, no izraktā. Tu vispirms kārtīgi apdomā , ko taisies rakstīt un tikai tad skribelē.Es arī šo to notirgoju, tad sanāk ka esmu marodieris un kapracis . Ohujeķ var no šādiem tekstiem.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
Kurmis909Datums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 00:21 | Komentāri # 8
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
Kurmis909, a kāda tev daļa gar tiem, kuri kaut ko pārdod, no izraktā. Tu vispirms kārtīgi apdomā , ko taisies rakstīt un tikai tad skribelē.Es arī šo to notirgoju, tad sanāk ka esmu marodieris un kapracis . Ohujeķ var no šādiem tekstiem.


Varbūt precīzi nenoformulēju savu sakāmo. Es nerunāju par "šo to pārdošanu" vai kādām unikālām, bet ne retām lietām, pats esmu pārdevis. Es runāju par kultūrvēsturisko objektu izlaupīšanu, Latvijas vēsturē nozīmīgu priekšmetu aizpludināšanu uz ārzemēm.
Taču, ja mani uzskati nav pieņemami, droši variet mani bloķēt.
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 00:31 | Komentāri # 9
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tad turpmāk centies ,noformulēt savu domu precīzi, lai pēc tam nebūtu jābrīnas.

Taču, ja mani uzskati nav pieņemami, droši variet mani bloķēt-netēlo nu mazu aizvainotu bēbi.Izlasi augšējo rindkopu.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
Kurmis909Datums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 11:57 | Komentāri # 10
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Netēlo kungu.
Cik godprātīgs racējs, tāda tā attieksme pret dzimteni un tautas mantoto kultūru.
 
AmigoDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 13:26 | Komentāri # 11
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Kurmis909)
Taisnība vien ir. Īpaši, pēdējo pāris gadu laikā metālmeklētāji ir savairojušies kuplā skaitā, daudzi no viņiem meklē, lai pārdotu - izlaupa un izposta vidi, atstājot bedres. Tagad katrs muļķis var iegādāties metāldetektoru


Quote (Kurmis909)
Es nerunāju par "šo to pārdošanu" vai kādām unikālām, bet ne retām lietām, pats esmu pārdevis.


Bet ko tu te vispār gvelz ja tu esi viens no tiem kas ir savairojušies kuplajā skaitā un tirgo ko pats arī nenoliedz , un kurš zina ka tu neesi tas,kas iztirgo kultūrvēsturiskus priekšmetus. ?
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 13:29 | Komentāri # 12
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ko nu plēšmies savā starpā nene , labāk iedzeram alu alus , sabučojamies labi un rokam tālāk racejs
P.S. Bet kā jau teicu - ne dziļāk par 2,5 cm...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Kurmis909Datums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 14:53 | Komentāri # 13
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Amigo)
Bet ko tu te vispār gvelz ja tu esi viens no tiem kas ir savairojušies kuplajā skaitā un tirgo ko pats arī nenoliedz , un kurš zina ka tu neesi tas,kas iztirgo kultūrvēsturiskus priekšmetus. ?


Es esmu pārdevis tikai pāris monētas.
Kā es varu zināt, ka tu neizlaupi pilskalnus? Lūk, katrs pats labāk zina, ko un kā darīt. Tas, kas nekad nebūtu grēkojis, nemaz neliktos ne zinis par manu tekstu. Un es ar meklēšanu nodarbojos jau piekto gadu, tā ka nevajag dirst.
 
BillijsDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 15:09 | Komentāri # 14
Garāmgājējs
Komentāri: 13
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Valduha)
Ko nu plēšmies savā starpā , labāk iedzeram alu , sabučojamies un rokam tālāk
P.S. Bet kā jau teicu - ne dziļāk par 2,5 cm...


Cepums @Valduham par tekstu.
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 15:49 | Komentāri # 15
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Netēlo kungu.
Kurmis909, kad būsi moderators tad arī varēsi apspriest citu moderatoru darbības.
Cik godprātīgs racējs, tāda tā attieksme pret dzimteni un tautas mantoto kultūru.-diezin vai tu esi tik daudz darījis cik es priekš savas dzimtās pilsētas.
Tas, kas nekad nebūtu grēkojis, nemaz neliktos ne zinis par manu tekstu. Un es ar meklēšanu nodarbojos jau piekto gadu, tā ka nevajag dirst.-Atdzīstos ,ka tikko sagrēkojos-iešķiebu tev vienu mīnusu bimbat . Man liekas ka tu piekto gadu meklē piedzīvojumus sev uz d...as .

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
Kurmis909Datums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 16:07 | Komentāri # 16
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
Atdzīstos ,ka tikko sagrēkojos-iešķiebu tev vienu mīnusu . Man liekas ka tu piekto meklē piedzīvojumus sev uz d...as .


Tu vari likt tos mīnusus cik gribi un vari sev smadzenēs meklēt piekto rievu. Tu vienkārši savas dusmas izgāz internetā uz svešiem cilvēkiem, pieaudzis cilvēks, bet uzvedas kā bērns. Parādi kur es uzrakstīju kaut ko tieši par tevi vai kādu šeit reģistrēto?
Kad reģistrējos biju priecīgs, ka ir tik daudz vēstures entuziastu, taču par dažiem laikam kļūdījos.
Īsti jau negribēju reģistrēties tajos krievu saitos, bet, ja jau šeit vadībai tāds naids, it kā cilvēku būtu nogalinājis...


Komentāru rediģēja Kurmis909 - Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 16:11













 
otomarsDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 17:55 | Komentāri # 17
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Dusmas neizgāžu, jo esmu absolūti mierīgs-man dzīvē viss ir kārtībā okk .Lai tev būtu skaidrība atkārtošos vēlreiz -Tad turpmāk centies ,noformulēt savu domu precīzi, lai pēc tam nebūtu jābrīnas.

Taču, ja mani uzskati nav pieņemami, droši variet mani bloķēt-netēlo nu mazu aizvainotu bēbi.Izlasi augšējo rindkopu.

Netēlo kungu.
Cik godprātīgs racējs, tāda tā attieksme pret dzimteni un tautas mantoto kultūru.
-Uz kuru no dalībniekiem vai moderatoriem tad šos vārdus attiecināji? doma

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 19:12 | Komentāri # 18
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Eh, Muitniek, Muitniek, redzi nu kādu putru esi ievārījis! ciest Bet viss iesākās ar Tavu nevainīgo "Labrīt!" trakais
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Kurmis909Datums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 19:43 | Komentāri # 19
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
jo esmu absolūti mierīgs-man dzīvē viss ir kārtībā


Jā, liecies baigi mierīgs cilvēks, tikai turpmāk mācies pieņemt atšķirīgu viedokli, ne mētājies ar kaut kādiem aizrādījumiem.
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2013, 19:52 | Komentāri # 20
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Valduha, te neviens nav putru ievārījis. Ja cilvēks uzraksta kādu tekstu, tad lai domā, kas no tā var sanākt.Vismaz es netaisos šeit forumā kādu taisīt par labāku vai sliktāku-te nav bērnu dārzs, kur lūpu uzmest. Kaut arī man, šeit ir pietiekami daudz personīgi pazīstami dalībnieki, tas nenozīmē ,ka es neaizrādīšu arī viņiem. Man pilnīgi vienalga kādas koalīcijas te veidojas vai ir.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
007Datums: Otrdiena, 13.Augustā.2013, 01:45 | Komentāri # 21
 
Balvu ielāde ...




Quote (Kurmis909)
Es runāju par kultūrvēsturisko objektu izlaupīšanu, Latvijas vēsturē nozīmīgu priekšmetu aizpludināšanu uz ārzemēm.

...nu beidzāt viens otram olas mazgāt???
/////nu i labi...
////mana piebilde..
...runa bija par kultūr-vēsturiskām lietām,kas aizplūst no Latvijas...
...man ir jautājums,,,vai mums ir valsts,???vai mums ir kultūra???ne mums valsts,ne kultūras...kultūru mūsējo taisīīja pamatā vāci.nedaudz sakandināvi....un,,,uz beigu galu...slāvi....pašiem mums bija tikai maza drusciņa..
..par valsti...pagaidām neesmu pamanīji,ka mums tāda būtu....---smirdīga 3 psaules zeme,kurā var nogrūst,da jebko..neviens valsts līmenī neko nav domājis,lai saglābtu,to,kas ir,,,un,,tad nu ko lai saka???
...tas,ka es pārdošu uz ārzemēm kādu retu saktu,,,kaujas cirvi,utt...man prieks...zinu,ka tas priekšmets tur būs....un,,ne jau kopija muzejā,kā pie mums..
...
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 13.Augustā.2013, 08:20 | Komentāri # 22
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (007)
ne mums valsts,ne kultūras

Ui, Tu nu gan esi "sakāvnieciski noskaņots". Pēc 1947. gada likuma - 25 gadi vai nāvessods... trakais velns

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Otrdiena, 13.Augustā.2013, 08:27 | Komentāri # 23
 
Balvu ielāde ...




...par kultūru..nu jā...kautkas jau ir mums pašiem arī....bet nu valsts nu gan mums nav..kādi vēji pūš,tādiem līdzi klan'amies..
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 13.Augustā.2013, 10:08 | Komentāri # 24
Stāstnieks

Komentāri: 11609
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (007)
...par kultūru..nu jā...kautkas jau ir mums pašiem arī....bet nu valsts nu gan mums nav..kādi vēji pūš,tādiem līdzi klan'amies..

Ahā! Redz kā Staļina iebiedēšanas politika strādā! Kad piesola 25 gadus, tad jau kultūra ir tīri ciešama. Ja vēl naglas zem nagiem sāktu dzīt, tad arī valsts iepatiktos... trakais trakais trakais
P.S. Nu laikam galīgi no tēmas nogājām... doma

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!

Komentāru rediģēja Valduha - Otrdiena, 13.Augustā.2013, 10:10













 
MeilisDatums: Otrdiena, 13.Augustā.2013, 10:13 | Komentāri # 25
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (007)
smirdīga 3 psaules zeme,kurā var nogrūst,da jebko..neviens valsts līmenī neko nav domājis,lai saglābtu,to,kas ir,,,

Un kāds būtu pamatojums šādiem vārdiem?
007, nepārproti tikai mani kā kolēģiem gadījās foruma sākumā... man tomēr gaišākas domas par mūsu zemi. happy

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Otrdiena, 13.Augustā.2013, 10:45













 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Likums stājas spēkā (24.augustā)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 20.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024