Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 09:21
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | rudens veltes - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » rudens veltes
rudens veltes
ruketsDatums: Pirmdiena, 02.Septembrī.2013, 19:42 | Komentāri # 1
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Sagribējās pārmaiņas, tāpēc detektora un lāpstas vietā uz mežu paņēmu līdzi nazi un spainīti, te rezultāts.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 02.Septembrī.2013, 21:10 | Komentāri # 2
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu smuki apšu kundziņi! Man mežā šogad ar sēnēm tā pašvaki - sauss. Tikai tik cik mērcei...
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
rusij77Datums: Pirmdiena, 02.Septembrī.2013, 21:13 | Komentāri # 3
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Valduha, te visi sēnes atrāda, tie kas pa Kurzemi rakājas, lielvalsts Latvija ir plaša zeme :)
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 02.Septembrī.2013, 21:32 | Komentāri # 4
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Laimīgie kurzemnieki! Tas nekas ka viņiem jūras kraukļi nemāk lidot, toties bekas varenas. Es baravikas tikai pirms 3 gadiem mūsu pusē atceros...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Pirmdiena, 02.Septembrī.2013, 21:32













 
SpikyDatums: Pirmdiena, 02.Septembrī.2013, 22:41 | Komentāri # 5
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Droši ka lielie strazdi Jums izmīdījuši, vai kāds vidzemnieks būs izbļāvis no meža :D
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
TiiFsDatums: Pirmdiena, 02.Septembrī.2013, 22:45 | Komentāri # 6
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Piektdiena man ir brīva iešu arī bļaut ārā baravikas. Baigi uzkurina jūsu bildes doma1
Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.

Komentāru rediģēja TiiFs - Pirmdiena, 02.Septembrī.2013, 22:48













 
007Datums: Pirmdiena, 02.Septembrī.2013, 23:27 | Komentāri # 7
 
Balvu ielāde ...




...apšubekas aug,bet ļļōoooti tārpainas,,. ciest
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 03.Septembrī.2013, 09:51 | Komentāri # 8
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Lieta tāda, ka mūsu pusē tās baravikas auga nu tik ļoti lielas, ka arī tārpi pamazām pieņēmās apmēros, līdz sāka apdraudēt sēņotāju drošību! ja Tad nu pērn ar ES atbalstu veicām sēņu mežu miglošanu, kā rezultātā šogad raža nedaudz aizkavējusies... Par to esam saņēmuši dāsnas kompensācijas, kuras altruistisku tieksmju vadīti esam ziedojuši Kurzemes mežu sakopšanai no sēņotāju atstātajiem atkritumiem.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
paligsDatums: Otrdiena, 03.Septembrī.2013, 12:39 | Komentāri # 9
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
mes jau klat apkarosim taarpus un strazdus

Pievienots (03.Septembris.2013, 12:39)
---------------------------------------------
$IMAGE1$



Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
007Datums: Otrdiena, 03.Septembrī.2013, 16:57 | Komentāri # 10
 
Balvu ielāde ...




...šorīt jau no 7 biju mežā...1,5 stundas,,,gandrīz spainis...tad pa dienu drusku pašancēju,un uz 2 stundām mežā...,tad nu pilnu spani vēl salasīju..nu būs jāķeras pie darba..-.
..ir bērzlapes,apšubekas,egļubekas...nu un rudens sēnes,vārāmās...tādas lilligā nokrāsā...laikam Liepenes..
 
AmigoDatums: Otrdiena, 03.Septembrī.2013, 17:45 | Komentāri # 11
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (007)
tādas lilligā nokrāsā


Tās jau būs tintenes . kikina
 
007Datums: Otrdiena, 03.Septembrī.2013, 20:27 | Komentāri # 12
 
Balvu ielāde ...




Quote (Amigo)
Tās jau būs tintenes

..pats Tu tintene...es sēnes zinu,,ja tinteni ar alkoholu,tad sērīga muzika,un trīs smilšu saujas.. raksta
 
007Datums: Otrdiena, 03.Septembrī.2013, 20:36 | Komentāri # 13
 
Balvu ielāde ...




...nu reku,pa kārtai...
...čupiņa ar dabas veltēm...
...tad..katliņš,kuras vārās marinēšanai..
...nu un...saceptās,kuras,pa porcijām liek celofāna maisiņos ,saldētavā,,un tad,kad sakārojas,,vai mērci,vai zupu...
 
AmigoDatums: Otrdiena, 03.Septembrī.2013, 23:48 | Komentāri # 14
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
007 , vai tad tu bekas ar visu švami vāri ? Tad jau protams ka sanāk divi spaiņi . mele2
Bet tās lillīgās jau es arī lasu un kopā ar cūcenēm vāru un taisu ķausi , bet nosaukumu viņām nezinu , zinu ka laba gaļīga sēne ir. okk
 
MednieksDatums: Trešdiena, 04.Septembrī.2013, 08:49 | Komentāri # 15
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
oi, es arī vakar medībās braucot iespruku mežiņā....baravikas un apšubekas visapkārt ka biezs.... jāliek klapes pie acīm (kā zirgam), lai taisni ceļu noturētu...
 
007Datums: Trešdiena, 04.Septembrī.2013, 10:37 | Komentāri # 16
 
Balvu ielāde ...




Quote (Amigo)
vai tad tu bekas ar visu švami vāri

..tās kurām švamme stingra,neņemu ārā..cits smeķis sēnei..
 
ShteinDatums: Trešdiena, 04.Septembrī.2013, 19:11 | Komentāri # 17
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Ehhhh malači :)
Man jau ar sēnes garšo, gan ceptas, gan zupiņa, gan marinētas, bet tā lasīšanas gan man ne visai :) Nu tā, gailenēs vēl var aiziet, bet vairāk gan ne :)
 
MeilisDatums: Trešdiena, 04.Septembrī.2013, 19:51 | Komentāri # 18
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man barvikas ir tāda štelle kad neko citu vairāk negribās... sūds ar darbiem, copi un detektoriem... ka tik pa mežu pabekot.
2010.gadā bija te mūsu pusē tāda baraviku raža ka veselu nedēļu dienu dienā tikai baravikas vien griezu. Piedevām tās iepirka pa patīkamu cenu un labāku darbiņu mūžā nekad nebiju darījis... katras dienas beigās pilns bagāžnieks ar baravikām, pašam nav jātīra, nodod uzpircējiem un brauc mājās ar 50-60Ls. Žēl ka tā laimīgā nedēļa ātri beidzās... bimbat

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Trešdiena, 04.Septembrī.2013, 21:42 | Komentāri # 19
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Lasīšana ir super nodarbe, lai gan parasti lasu tikai gailenes, bekas piegriezu lai spaini dabūtu pilnu. Vietas biju noskatījis detektējot un kad sieva uzprasījās, lai salasot gailenes, ko ziemai sasaldēt, ņēmu spaini un gāju sēņot.
Vēlāk spaini tīrot pati sāka nožēlot ka sūtīja mani "bekot" un tagad atkal mierīgi varu ņemt uz mežu līdz detektoru, ja sāk raukt degunu, ka atkal vazāšos nejēgā pa mežiem sieva piesolu vēl vienu gaileņu spaini salasīt un ir miers. smoke

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Trešdiena, 04.Septembrī.2013, 21:44













 
MuitnieksDatums: Svētdiena, 08.Septembrī.2013, 10:34 | Komentāri # 20
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt! Biju šorīt izbraucis uz viena uzarta lauka. MD gļuko laikam, kaut kas noticis ar ligzdu pie vadības bloka ar pirkstu uzsitot pa vadu pie ligzdas skaņa tāda, ka zemē, kāds būtu izkaisījis metāla skaidas, brīžiem atkal parādās uzrakts uz displeja CU (nav pievienota spole) pačakarējot razjomu it kā nomierinās, bet strādāt normāli vienalga nevar, tāpēc metu mieru laukam, būs jāved pie kāda meistaram lai aplūko? Laiciņš labs sēnes aug griezdamies baravikas, apšu bekas, gailenes, vilnīši un pat krimildes atradu. Gadījas uziet uz viena celma bagātīgu sēņu ražu, tikai nezinu vai šitās ir lietojamas uzturā? Esmu dzirdējis, ka celmenes ir ļoti labas sēnes, bet vai šīs ir riktīgās nezinu?
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 08.Septembrī.2013, 11:53 | Komentāri # 21
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Muitnieks)
Esmu dzirdējis, ka celmenes ir ļoti labas sēnes, bet vai šīs ir riktīgās nezinu?

Vienkārši nogaršo. Jā tuvākajās dienās no Tevīm nebūs ziņu, tad zināsim, ka nav ēdamas... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
TiiFsDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 21:41 | Komentāri # 22
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Piektdien arī aizskrēju meklēt sēnes... lūk mans rezultāts :



$IMAGE3$ - uz beigām uzgāju lielus Gaileņu pudurus,un spainis bija pilns, tik piemirsu iemūžināt dusma

Vakarpusē uz lauka šādu BEKU atradu :D

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.

Komentāru rediģēja TiiFs - Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 21:44













 
TiiFsDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 21:43 | Komentāri # 23
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
P.S. Pirms apmēram 3 gadiem te griezu baravikas, bet tagad !?

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 21:54 | Komentāri # 24
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (TiiFs)
Pirms apmēram 3 gadiem te griezu baravikas, bet tagad !?


Tagad var maukt ar detektoru aplausi
Man jau ar besī tie izcirtumi, visi vecie ceļi aiziet nebūtībā dēļ šitiem klajumiem, jo pa mežu tu vari izsekot kur kādreiz bijis ceļš, bet šeit ir vienkārši postaža.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
TiiFsDatums: Pirmdiena, 09.Septembrī.2013, 22:06 | Komentāri # 25
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (rukets)
Tagad var maukt ar detektoru


Tehnikas rises līdz padusēm un viss piegāzts ar zariem. Pāriet gandrīz nevar... Šeit, bildes priekšā ir pagājušajā ziemā cirsts, tālāk ir ārprāts. izbrins

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » rudens veltes
  • Lappuse 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 05:44 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024