Piektdiena, 26.Aprīlī.2024, 06:33
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem.... - Page 160 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 22:24 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




Te rakstām par laiku apstāļiem, par cenu kāpumiem, par negulētām naktīm un smaidošiem meitiešiem īsos bruncīšos... te pat varam rakstīt par politiku, lamāt valdību un ttd. ( tā pat tiks izdzēsts nemanot) ... te būs tēma, kurā čatojam ... čatojam par visu... kas nu kuram ienāk prātā....
P.S. Tikai neaizmirstām elementāru pieklājību, toleranci vienam pret otru un .... un tas arī viss....

Tikai nepaliekam par šadiem.....

 
ValduhaDatums: Piektdiena, 23.Aprīlī.2021, 08:50 | Komentāri # 3976
Stāstnieks

Komentāri: 11626
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 23.Aprīlī.2021, 10:02 | Komentāri # 3977
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vakar sadūšojos un savācu no meža vienu dzelzs gabalu, kas daudzus gadus nedeva mieru. Kompakts gabals, bet smags pēc suņa. Apbruņojos ar 2 lomikiem un atslēgām un sadalīju to 2 nesamās daļās. Smagākais gabals izrādījās 90kg svarā. Līdz ar to vakar uzstādīju savu personisko rekordu - lielākais smagums ko esmu nesis mugursomā. Tas nozīmē, ka es varu uz muguras pats sevi panest. Kopā sadalītie gabali svēra 125kg.

Un, lai dienai būtu ideāls piepildījums, piekrāvu piekabi ar visiem savāktajiem lūžņiem un apciemoju Tolmetu. Izrādās pa diviem gadiem biju savācis 650kg. happy
Bet tagad vēl viens šopavasar uzietais gabals nedod mieru... To atradu reizē, kad brieža ragugabalu uzgāju

Būs vien atkal jāņem atslēgu komplekts uz mežu...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
nēģisDatums: Piektdiena, 23.Aprīlī.2021, 10:07 | Komentāri # 3978
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Tas nozīmē, ka es varu uz muguras pats sevi panest. Kopā tas svēra 125kg.

Izklausās pēc necilvēka :D
 
MeilisDatums: Piektdiena, 23.Aprīlī.2021, 10:12 | Komentāri # 3979
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nosvēru sevi un nosvēru to gabalu pirms Tolmeta, pilnīgi identiski - 90kg. :)
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 23.Aprīlī.2021, 10:16 | Komentāri # 3980
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2133
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Gribu redzēt to mugursomu, kurā var panest 90 kg dzelzi. Visām man redzētām tas vienkārši izkristu cauri. Un cik tālu līdz mašīnai stiepi?
 
007Datums: Piektdiena, 23.Aprīlī.2021, 10:17 | Komentāri # 3981
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..jāpāņu māte..vēl esi gana ņiprs pirats

Pievienots (23.Aprīlī.2021, 10:19)
---------------------------------------------

Quote sālītis ()
Gribu redzēt to mugursomu, kurā var panest 90 kg dzelzi.

..bez problēmām..man ir divas tādas..viena Zviedru armijas,otra,zemessardzes mugursoma,savulaik 90to beigās Austrālijas latvieši zemīšiem dāvinājumu atsūtija.

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Piektdiena, 23.Aprīlī.2021, 10:26 | Komentāri # 3982
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Gribu redzēt to mugursomu, kurā var panest 90 kg dzelzi

Tieši tā, kā Ikars pieminēja - veca zviedru armijas brezenta mugursoma. Tāda dzelža nešanai izmantoju tikai rāmi (skat bildē fonā). Kartē nomērīju, esmu 210 metrus līdz autiņam to draņķi stiepis. Sūrs darbs - saldi augļi. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 23.Aprīlī.2021, 13:58 | Komentāri # 3983
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2133
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Šodien Twiterī atradu to, kā citās valstīs pasaka to, ko sakām mēs ar "ne mana cūka, ne mana druva"
franči saka "tie nav mani sīpoli"
poļi "ne mans cirks, ne mani mērkaķi"
mongoļi "vienalga, vai tu ēd sveci vai burkānu"
spāņi "ne mans suns, ne man to mazgāt"
meksikāņi "šis puķes nav no mana dārza"
angļi "ne mani suņi šai cīņā"
zviedri "uz ledus govs nav"
ukraiņi "maja hata s kraju" (mana māja maliņā)
holandieši "tas tālu prom no manas gultas" (het is ver van mijn bed)

Personīgi man poļu variants liekas labs. :)
 
MeilisDatums: Piektdiena, 23.Aprīlī.2021, 20:54 | Komentāri # 3984
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man kā daļēji polim arī tas šķiet labākais... :D
Nedaudz paskatījos ko Volodja šodien runā... https://u.to/rYxEGw
Sajūta, ka Krievijā nekas nav īpaši mainījies kopš Hruščova laikiem... tikai blefot un lielīties ar nākotnes plāniem. Bet auditorija neatkarīgi no vadoņa runas jēgas ik pa laikam applaudē un piekrītoši māj ar galvām. :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
nēģisDatums: Piektdiena, 23.Aprīlī.2021, 22:04 | Komentāri # 3985
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Sajūta, ka Krievijā nekas nav īpaši mainījies kopš Hruščova laikiem... tikai blefot un lielīties ar nākotnes plāniem. Bet auditorija neatkarīgi no vadoņa

Tieši tā arī ir,bet mīkstajai Eiropai ar to pietiek lai iebiedētu un Valodjam to tik vien vajag :)
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 24.Aprīlī.2021, 05:10 | Komentāri # 3986
Stāstnieks

Komentāri: 11626
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Sajūta, ka Krievijā nekas nav īpaši mainījies kopš Hruščova laikiem... tikai blefot un lielīties ar nākotnes plāniem. Bet auditorija neatkarīgi no vadoņa runas jēgas ik pa laikam applaudē un piekrītoši māj ar galvām.

Par cik diezgan intensīvi sekoju līdzi tam, kas notiek kaimiņos, teikšu tā - redzēju smagi slima, pāragri novecojuša cilvēka runu. Asociējās ar Brežņeva norietu.

Quote nēģis ()
Tieši tā arī ir,bet mīkstajai Eiropai ar to pietiek lai iebiedētu un Valodjam to tik vien vajag

Eiropa ir amorfa. Šaubos vai tā baidās. Vācija, Francija, Itālija ir tālu. Viņiem primārais ir finansiālais un resursu jautājums. Baltijas valstis, Polija izturas gana stingri. Čehi, kuru prezidents ir liels krievu draugs vispār sadumpojusies. Dēļ diversijas, kura notika vēl 2015. gadā, izraidīja Krievijas diplomātus, un atņēma ROSATOMam tiesības būvēt 6 miljardus vērtu AES savā teritorijā.
Tā notikuma vēsture ļoti interesanta. Čehiem bija noliktava ar veco padomju laiku munīciju. Munīciju, lai pārvestu uz Ukrainu, nopirka bulgāru ieroču tirgonis. Krievi aizsūtīja bēdīgi slavenos Čepigu un Bašarinu (tos pašus, kuri Solstberijā indēja Skripaļus). Munīcija bija jānomīnē ar aprēķinu, lai tā uzsprāgtu jau Ukrainas teritorijā. Puiši atkal visu salaida dēlī, un sprādziens notika pašā noliktavā. Rezultātā bojā gāja divi vietējie.
Čehu dienesti jau 2018. gadā nāca klajā ar izmeklēšanas rezultātirm. Viss atklāts - kas, kur un kad. Jau minētais, valsts prezidents rezultātus noslepenoja uz 3 gadiem. Tādējādi atklātībā tie nonāca tikai šopavasar. Tauta šokā...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Sestdiena, 24.Aprīlī.2021, 08:11 | Komentāri # 3987
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
. Krievi aizsūtīja bēdīgi slavenos Čepigu un Bašarinu (tos pašus, kuri Solstberijā indēja Skripaļus). Munīcija bija jānomīnē ar aprēķinu, lai tā uzsprāgtu jau Ukrainas teritorijā. Puiši atkal visu salaida dēlī, un sprādziens notika pašā noliktavā. Rezultātā bojā gāja divi vietējie.
Čehu dienesti jau 2018. gadā nāca klajā ar izmeklēšanas rezultātirm. Viss atklāts - kas, kur un kad. Jau minētais, valsts prezidents rezultātus noslepenoja uz 3 gadiem. Tādējādi atklātībā tie nonāca tikai šopavasar. Tauta šokā...

Kā tu to visu zini,labs analītiķis esi.Es atkal domāju,par kādu spridzināšanu iet runa un kam tas vajadzīgs čehu teritorijā,re kā.
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 24.Aprīlī.2021, 12:52 | Komentāri # 3988
Stāstnieks

Komentāri: 11626
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kāds es sūda analītiķis? :D
Tik vien kā regulāri skatos YouTube Krievijas neatkarīgo žurnālistu un blogeru strīmus (vārs "podkāsts" man griež ausīs).
To, kas patiesībā notiek kaimiņos, ierindas Latvijas pilsonis pat neapjauš. Valsts ir pārvērtusies fašistiskā diktatūrā. Un tā nav vienkārša alegorija. Tā ir realitāte. Tiesas, mūsu izpratnē, neeksistē. Tiesnesis pieņems tādu spriedumu, kādu pieprasa Kremlis. Un nav nozīmes ne juridiskiem aspektiem, ne dokumentāliem pierādījumiem.
Piemēram - pie cilvēka, kurš safabricētā lietā skaitās liecinieka statusā, no rīta pl. 6:00 (tas ir viņu firmas gājiens), uzlaužot durvis, iebrūk "izmeklētāji". Konfiscē datorus, telefonus un citus informācijas nesējus. Māju apgriež kājām gaisā, un viss. Ja no liecinieka nekļūsi par apsūdzēto, tad savus "pribambasus" atgūsi pēc gada, vai vēlāk.
Cilvēks sociālajos tīklos ieliek, oficiālā radio "Eho Moskvi" mājas lapā nopublicēta raksta, par gaidāmajiem, mītiņiem, saiti. Viņam uzliek naudassodu par cilvēku aicināšanu piedalīties nesankcionētā mītiņā.
Navaļnija līdzgaitniekus, kuri organizēja mītiņus, apsūdz, "cilvēku pakļaušanai koronavīrusa inficēšanas riskam". Tajā pat laikā Putins Lužņiku stadionā ar autobusiem saved cilvēkus, lai svinētu Krimas aneksijas gadadienu. Un iepūt...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 28.Aprīlī.2021, 09:26 | Komentāri # 3989
Stāstnieks

Komentāri: 11626
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Āreče, arī mēs esam izredzēto vidū:
Pieejams tikai lietotājiem

Tas priecē. Tā ir sava veida kvalitātes zīme. Ja tavas valsts nav šajā sarakstā, tad tava valsts lokās Krievijas priekšā. Izklausītos baisi - Putina fašistiskajam režīmam draudzīga valsts. nene

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 28.Aprīlī.2021, 20:04 | Komentāri # 3990
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
https://www.delfi.lv/news....sV8RvUw
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 29.Aprīlī.2021, 07:33 | Komentāri # 3991
Stāstnieks

Komentāri: 11626
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Va vellos! surprise Latviešu ziņās vēl neesmu atradis, tāpēc ielieku krievu valodā:

Pieejams tikai lietotājiem

Ziņa nav feiks, jo Krievijas ziņu portāli ir pilni ar to.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 29.Aprīlī.2021, 10:40 | Komentāri # 3992
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kā tad! Ja šis nav feiks, tad plakanā zeme arī nav feiks. :D
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 29.Aprīlī.2021, 11:26 | Komentāri # 3993
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2133
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
nekas briesmīgs, tikai kuģa krava ar rezerves daļām. ;)
 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 29.Aprīlī.2021, 15:05 | Komentāri # 3994
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Sālīša kungs,Tu jau laikam rakšanu esi metis pie malas,vismaz ar atradumiem neatskaities!?
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 29.Aprīlī.2021, 16:05 | Komentāri # 3995
Stāstnieks

Komentāri: 11626
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Kā tad! Ja šis nav feiks, tad plakanā zeme arī nav feiks.

Piekritīšu, izklausās neticami.
https://www.5-tv.ru/news....abandoj
https://dni24.com/exclusi....ov.html

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Ceturtdiena, 29.Aprīlī.2021, 16:09 | Komentāri # 3996
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
kuģa krava ar rezerves daļām.

..šito kravu droši vien veda uz Rēzeknes gaļas kombinātu kūpināšanai trakais :D

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Ceturtdiena, 29.Aprīlī.2021, 16:10













 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 29.Aprīlī.2021, 16:15 | Komentāri # 3997
Stāstnieks

Komentāri: 11626
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kādai kūpināšanai? Pats sev piešūtu, lai sievu pārsteigtu! :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 29.Aprīlī.2021, 16:30 | Komentāri # 3998
Stāstnieks

Komentāri: 11626
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
te arī Ņevzorovs piemin šo faktu:

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 29.Aprīlī.2021, 17:09 | Komentāri # 3999
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2133
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Sālīša kungs,Tu jau laikam rakšanu esi metis pie malas,vismaz ar atradumiem neatskaities!?

Ko lai saka? Tev zināmā mērā taisnība jau vien ir. Pandēmija ir patlaban galīgi sajaukusi visas kārtis. Esmu tās dēļ jau gandrīz gadu mazliet citā dzīves vietā, un ir arī brīvā laika ir mazāk. Garš stāsts. Neesmu kopš pagājušās vasaras beigām ne uz racienu, ne uz copi pabijis. Bet tas neturpināsies mūžīgi! Esmu jau pie kartēm studējot izpētījis neapgūtus mežu masīvus un mežu ceļus, un tos sev pierakstījis kladē, lai nav vairs jālauza galva tad, kad atkal braukšu meklēt. Tā ka noteikti arī būs, ko ielikt atskaitēs! Protams, ka neapgūtās vietas jau sen kādi citi iepriekš ir apguvuši, bet visu jau, kā zināms, atrast nevar. ja
 
nēģisDatums: Piektdiena, 30.Aprīlī.2021, 07:55 | Komentāri # 4000
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Uzgāju nozieguma pēdas,viena vistiņa no manas saimes ciest Vanags labi nostrādājis.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 25.Aprīlī.2024, 17:43 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024