Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 16:40
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem.... - Page 162 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 22:24 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




Te rakstām par laiku apstāļiem, par cenu kāpumiem, par negulētām naktīm un smaidošiem meitiešiem īsos bruncīšos... te pat varam rakstīt par politiku, lamāt valdību un ttd. ( tā pat tiks izdzēsts nemanot) ... te būs tēma, kurā čatojam ... čatojam par visu... kas nu kuram ienāk prātā....
P.S. Tikai neaizmirstām elementāru pieklājību, toleranci vienam pret otru un .... un tas arī viss....

Tikai nepaliekam par šadiem.....

 
MeilisDatums: Svētdiena, 09.Maijā.2021, 07:15 | Komentāri # 4026
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jārok kapars!
https://www.delfi.lv/bizness....3179889

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 09.Maijā.2021, 08:48 | Komentāri # 4027
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Veselības un saules vēlējumi visām foruma dalībnieku mātēm!


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 10.Maijā.2021, 15:31 | Komentāri # 4028
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem
 
sālītisDatums: Trešdiena, 12.Maijā.2021, 07:51 | Komentāri # 4029
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Feisbukā grupā "Cesis battlefield" meklē ziņas par stabiņiem, atceros, mums te bija kāds tādus dzelzceļa stabiņus manījis.
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 12.Maijā.2021, 10:08 | Komentāri # 4030
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ir tāda lieta. Viens tāds man pat mājās stāv. Ja vajadzība, tad pašiem jārok laukā.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 12.Maijā.2021, 10:20 | Komentāri # 4031
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..ja nemaldos uz Ērgļu līnijas,netāli no Ērgļiem ar bija...bet vai tagad ir..un vai atrastu..hvz..
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Trešdiena, 12.Maijā.2021, 13:55 | Komentāri # 4032
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
https://u.to/LUlQGw
jā. Nav nevienas citas valsts hokeja izlasei nekādas cerības gaidāmajā čempionātā...
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 17.Maijā.2021, 15:39 | Komentāri # 4033
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Normāls kapu čempionāts... :)
https://www.delfi.lv/news....3204249

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 18.Maijā.2021, 09:13 | Komentāri # 4034
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
jā. Nav nevienas citas valsts hokeja izlasei nekādas cerības gaidāmajā čempionātā...

Sālītis, tas video ir "konservs". Uzfilmēts krietni sen. Šogad vovka vairs nav slidotājs... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 23.Maijā.2021, 13:47 | Komentāri # 4035
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vakar sanāca neplānoti interesants pasākums. Laikam to var saukt par nostaļģisku veltījumu senajām pamojlaiku skārda vannām. Manai vecmammai arī tāda kādreiz bija. Ar vannām ir sava vēsture... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 27.Maijā.2021, 10:04 | Komentāri # 4036
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Viens no 1000 veidiem kā stulbi nomirt...
http://nubenews.net/2021....l3nWj-g

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 27.Maijā.2021, 21:48 | Komentāri # 4037
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Neesmu šī cilvēka atbalstītājs, bet šajā patreiz aktuālajā lietā par Baltkrieviju, Lukašenko un Ryanair esmu par...

https://aivisvasilevskis.info/2021....iLXc4u4

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
nēģisDatums: Piektdiena, 28.Maijā.2021, 06:49 | Komentāri # 4038
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Neuzrună mani tas raksts.
 
sālītisDatums: Piektdiena, 28.Maijā.2021, 08:19 | Komentāri # 4039
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Neuzrună mani tas raksts.

mani arī nē
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 28.Maijā.2021, 12:24 | Komentāri # 4040
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Izskatās, ka Meilim nav "pilns rublis"... :D
Es teiktu, visu cieņu tiem, kas nomainīja karogus! okk Lai Vācija un Francija bučo pakaļu austrumzemes diktatoriem. Agri, vai vēlu, viņiem tas atspēlēsies.
Raksts profesionāli izstrādāts. Nešaubos, ka Kremļa apmaksāts. Bet ir cilvēki, kas uz tā uzķeras.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Sestdiena, 29.Maijā.2021, 08:29 | Komentāri # 4041
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Šodien soc tīklos atradu aicinājumu ziņot par atrastajiem meteorītiem.
https://u.to/EuBZGw
https://u.to/EOBZGw
Atradu arī rakstā pieminētos meteorītu aprakstus, kas ir atrodami lapā https://u.to/EeBZGw
apraksti tur ir šādi:
Links uz meteorīta noteikšanas testu: http://www.meteorite-lab.eu/meteori....?val=lv
Esmu šad un tad atradis kaut ko , kas nav īsti akmens un nav īsti šķemba, un nezinājis, ko ar to iesākt.
Varbūt moderatori var izveidot jaunu tēmu par šo, jo negribu dublēt, ja tāda jau kaut kur būtu izveidota.


Komentāru rediģēja sālītis - Sestdiena, 29.Maijā.2021, 08:42













 
nēģisDatums: Sestdiena, 29.Maijā.2021, 08:53 | Komentāri # 4042
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Ir man bijuši aizdomīgi priekšmeti,bet atrādot spečukiem,nesekmīgi.
Ierosinājums labs Sālītis par tēmu.
 
MeilisDatums: Sestdiena, 29.Maijā.2021, 10:17 | Komentāri # 4043
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Es teiktu, visu cieņu tiem, kas nomainīja karogus!

Te man jāsaka, ka Voldiņam prātiņš aizgājis pakūkot... Amerikānim pakaļu arī laikam drīz laizīsi ar prieku...
Kāda var būt cieņa par brutālu karogu nomainīšanu??? Tas ir jālemj baltkrievu tautai nevis dažiem Eiropas tirliņiem pēc amerikāņu ''ieteikuma''. Kad pēc amerikāņu pasūtījuma tika Bolīvijas prezidenta lidmašīna nosēdināta viss kārtībā. Baltkrievi nosēdina un tas ir slikti un nepiedodami. Es nesaku ka Lukašenko režīms ir pareizākais, bet viņa nepakļaušanos Pasaules valūtas bankai un PVO ir cienījama. Tas skaidrs, ka bez Putina atbalsta viņš jau sen būtu nomests no troņa un viņa vietā jau grozītos Sorosa stipendiāti..

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 29.Maijā.2021, 10:42 | Komentāri # 4044
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Varbūt moderatori var izveidot jaunu tēmu par šo, jo negribu dublēt,

Ņem, uztaisi pats jaunu tēmu un būs ok. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Sestdiena, 29.Maijā.2021, 10:47 | Komentāri # 4045
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Kāda var būt cieņa par brutālu karogu nomainīšanu???

Meili, kā tieši izpaudās brutalitāte? Vai karogs tika noplēsts un mīdīts? Cik atceros, tika vienkārši noņemts.
Vai es pie sava auto nedrīkstu pielikt balti sarkani balto? Vai es pie savas mājas tādu likt nevaru? Vai pilsētas mērs pilsētvidē (ne oficiālā pārstāvniecībā) nedrīkst izvēlēties, ko un kā likt? Kur ir robeža? Vai balti sarkani baltais pie mums arī ir aizliegts ar baķkas pavēli?
Galu galā- vai Islandes drosmīgais solis savā laikā pirmajai atzīstot Latvijas neatkarību arī bija pakaļas laizīšana kādam par prieku?
Cita lieta- vai Baltkrievijas vairākums tiešām vēlas dzīvot zem balti sarkani baltā, tas ir tikai un vienīgi viņu pašu jautājums. Ja godīgi jāsaka manas domas, cik es pazinu dienesta biedrus, domāju, ka viņi vairums atbalsta baķku. Un tās ir viņu tiesības, tāpat kā manējās būt no sirds sašutušam par visvarenību nolaupot brīvas valsts lidmašīnu. Reakcijai uz to bija jābūt tūlītējai. Vai tiešām pasaulei ir jāaizmirst daža laba tirāna rīcību 30. un 40. gados un jāklusē?
 
007Datums: Sestdiena, 29.Maijā.2021, 11:42 | Komentāri # 4046
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis,
..ir valsts,un ir karogs..un arī himna..šis jautājums vispār nav apspriežams..
..nevienam nav dotas tiesības rīkoties ar valsts simboliku pēc savām iegribām.
..esmu runājis HAU pirats

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
nazhelsDatums: Sestdiena, 29.Maijā.2021, 12:54 | Komentāri # 4047
Garāmgājējs
Komentāri: 19
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Kremļa apmaksāti troļļi @007 un @Meilis
Gan jau delfu komentāros arī aktīvi drukā savu propagandu.
 
007Datums: Sestdiena, 29.Maijā.2021, 12:58 | Komentāri # 4048
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
nazhels, ..maldies..neko nekur nerakstu..pat feisbukā ne
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 29.Maijā.2021, 13:03 | Komentāri # 4049
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Kāda var būt cieņa par brutālu karogu nomainīšanu??? Tas ir jālemj baltkrievu tautai nevis dažiem Eiropas tirliņiem

Baltkrievu tauta, kas izkar šo karogu, tiek sista. Baltkrievu tautai "ūsainais tarakāns" neprasa, kādu karogu viņi vēlās.
Quote Meilis ()
Kad pēc amerikāņu pasūtījuma tika Bolīvijas prezidenta lidmašīna nosēdināta viss kārtībā.

Es brīnos par šiem cietpauriem! Vai Bolīvijas lidmašīna tika nosēdināta piespiedu kārtā, izmantojot iznīcinātāju? Nē! Meili, es ceru, ka Tu neesi Russia Today apmaksāts taurētājs. Papēti sīkāk, kāpēc Bolīvijas prezidenta lidmašīna nosēdās Vīnē.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 29.Maijā.2021, 13:10 | Komentāri # 4050
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
sālītis,
..ir valsts,un ir karogs..un arī himna..šis jautājums vispār nav apspriežams..
..nevienam nav dotas tiesības rīkoties ar valsts simboliku pēc savām iegribām.
..esmu runājis HAU

Arī Tu tā domā? Mans ir šokā!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 16:29 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024