Otrdiena, 23.Aprīlī.2024, 12:23
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem.... - Page 119 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 22:24 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




Te rakstām par laiku apstāļiem, par cenu kāpumiem, par negulētām naktīm un smaidošiem meitiešiem īsos bruncīšos... te pat varam rakstīt par politiku, lamāt valdību un ttd. ( tā pat tiks izdzēsts nemanot) ... te būs tēma, kurā čatojam ... čatojam par visu... kas nu kuram ienāk prātā....
P.S. Tikai neaizmirstām elementāru pieklājību, toleranci vienam pret otru un .... un tas arī viss....

Tikai nepaliekam par šadiem.....

 
nēģisDatums: Piektdiena, 29.Martā.2019, 20:19 | Komentāri # 2951
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Egil,ja velme vari braukt pie manis.Kompaniju nesastadisu,jo cope sarunāta ar čomu.Mēs kamer pie upes,vari ducināt pa laukiem.
 
KašātajsDatums: Piektdiena, 29.Martā.2019, 20:43 | Komentāri # 2952
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Sarunāts.
 
KašātajsDatums: Svētdiena, 31.Martā.2019, 20:40 | Komentāri # 2953
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Voldiņ, Tev kāda no šīm nav? Ja nevajag, metu lūžņos

 
ValduhaDatums: Svētdiena, 31.Martā.2019, 21:03 | Komentāri # 2954
Stāstnieks

Komentāri: 11616
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Voldiņ, Tev kāda no šīm nav?

Uz sitiena nepateikšu. Ja nav grūti, paņem līdzi uz salidojumu, vai kopēju racienu. Papētīšu, tad zināšu. Un ,paldies, par piedāvājumu! paldies

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KašātajsDatums: Svētdiena, 31.Martā.2019, 21:07 | Komentāri # 2955
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Uz salidojumu nebūšu, jo sestdienās jāstrādā, bet uz kopējo racienu paķeršu gan. Ja neaizmirsīšu. call

Pievienots (01.Aprīlī.2019, 18:49)
---------------------------------------------
Tuvākajā laikā ir doma doties uz Madonas pusi rakties. Bet vairāk interesē lauku padarīšana. Ir kādi piedāvājumi???

 
shlapkinsDatums: Pirmdiena, 01.Aprīlī.2019, 19:56 | Komentāri # 2956
Tematiķis
Komentāri: 169
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tuvākais laiks ir kad ?
Labāk vienreiz redzēt ,kā simts reiz dzirdēt
 
KašātajsDatums: Pirmdiena, 01.Aprīlī.2019, 20:22 | Komentāri # 2957
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kādā piektdienā vai sestdienā. Atkarīgs no kompānijas un citiem iespējamiem faktoriem.
 
shlapkinsDatums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2019, 21:28 | Komentāri # 2958
Tematiķis
Komentāri: 169
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es varētu sastādīt kompāniju
Labāk vienreiz redzēt ,kā simts reiz dzirdēt
 
KašātajsDatums: Trešdiena, 03.Aprīlī.2019, 15:59 | Komentāri # 2959
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Piektdien braucu uz Valku. Takā sestdien un svētdien esmu atvērts sarunām par rakšanos. racejs depozit uraa2
 
shlapkinsDatums: Trešdiena, 03.Aprīlī.2019, 20:23 | Komentāri # 2960
Tematiķis
Komentāri: 169
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
atsūti savu tel.nr. 29496931
Labāk vienreiz redzēt ,kā simts reiz dzirdēt
 
KašātajsDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2019, 15:18 | Komentāri # 2961
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pameģiniet mani apgaismot. Staigāju pa lauku un nevienu neaiztieku, bet gar lauku iet ceļš un gandrīz visi kas brauc garām piebremzē un pēta ko es daru. Nu man ienāca prātā, ja staigātu pa lauku mētādams makšķeri man šķiet, ka visiem būtu vienalga. nezinu
 
MeilisDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2019, 17:18 | Komentāri # 2962
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tas manuprāt ir pret melnajiem arheologiem vērstās propagandas rezultāts... nekas traks jau nav. Vienkārši lielākā daļa mūsējo izvēlas staigāt tālāk no sabiedrības acīm.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2019, 20:21 | Komentāri # 2963
Stāstnieks

Komentāri: 11616
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Pameģiniet mani apgaismot. Staigāju pa lauku un nevienu neaiztieku, bet gar lauku iet ceļš un gandrīz visi kas brauc garām piebremzē un pēta ko es daru. Nu man ienāca prātā, ja staigātu pa lauku mētādams makšķeri man šķiet, ka visiem būtu vienalga.


Man arī kļūst interesanti - ko Tu tur darīji? izbrins :D

Quote Meilis ()
Tas manuprāt ir pret melnajiem arheologiem vērstās propagandas rezultāts... nekas traks jau nav. Vienkārši lielākā daļa mūsējo izvēlas staigāt tālāk no sabiedrības acīm.


Vārds "manuprāt" ir iestarpinājums, kurš no pārējā teikuma jāatdala ar komatiem - Tas, manuprāt, ir pret melnajiem arheologiem vērstās propagandas rezultāts...
Tā, manuprāt, ir elementāra dzimtās valodas nezināšana... mele2 :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2019, 20:25 | Komentāri # 2964
Stāstnieks

Komentāri: 11616
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Pameģiniet mani apgaismot. Staigāju pa lauku un nevienu neaiztieku, bet gar lauku iet ceļš un gandrīz visi kas brauc garām piebremzē un pēta ko es daru. Nu man ienāca prātā, ja staigātu pa lauku mētādams makšķeri man šķiet, ka visiem būtu vienalga.


Man arī kļūst interesanti - ko Tu tur darīji? izbrins :D

Quote Meilis ()
Tas manuprāt ir pret melnajiem arheologiem vērstās propagandas rezultāts... nekas traks jau nav. Vienkārši lielākā daļa mūsējo izvēlas staigāt tālāk no sabiedrības acīm.


Vārds "manuprāt" ir iestarpinājums, kurš no pārējā teikuma jāatdala ar komatiem.
Tā, manuprāt, ir elementāra dzimtās valodas nezināšana... mele2 :D

P.S. Vai es neesmu gudrinieks? happy

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KašātajsDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2019, 20:33 | Komentāri # 2965
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Skatos Valduha atradis savus vecos latviešu valodas burtnīcas. mele1
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2019, 21:06 | Komentāri # 2966
Stāstnieks

Komentāri: 11616
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tās man ir bībeles vietā. ja
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 08.Aprīlī.2019, 06:31 | Komentāri # 2967
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Tā, manuprāt, ir elementāra dzimtās valodas nezināšana...

Ļoti dziļi atvainojos. Parasti gan lieku komatus, bet bija laikam 3.prognoze...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 08.Aprīlī.2019, 08:14 | Komentāri # 2968
Stāstnieks

Komentāri: 11616
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Ļoti dziļi atvainojos.

Atvainošanos, pēc nopietnām un dziļām pārdomām, pieņemu. ja :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KašātajsDatums: Svētdiena, 14.Aprīlī.2019, 10:20 | Komentāri # 2969
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ko domājat pa ultraskaņas vaniņām un kāds rezultāts no monētu tīrīšanas viedokļa? Padalaties pieredzē ja tāda ir bijusi.
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 15.Aprīlī.2019, 21:19 | Komentāri # 2970
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2132
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Rītdienas raidījumam 4.studijā LTV1 tika pieteikts sižets par kapu apgānītājiem un S.Zirne pieminēja metālu detektoru.
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 15.Aprīlī.2019, 21:34 | Komentāri # 2971
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Paldies Sālītis par infu,ja sanāks laiks,noteikti jāpaskatās
 
NorDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2019, 06:35 | Komentāri # 2972
Vietējais guru
Komentāri: 110
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Ko domājat pa ultraskaņas vaniņām un kāds rezultāts no monētu tīrīšanas viedokļa? Padalaties pieredzē ja tāda ir bijusi.


par vanniņām nezinu, bet dzeltenās Staļina laika kapeikas bērnu ziepēs palika melnas:D
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2019, 09:36 | Komentāri # 2973
Stāstnieks

Komentāri: 11616
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Re kā! Latvieši svilina kūlu, bet franči dievnamus... :D
Man, kā vecam pagānam, degošā katedrāle, "sildīja sirdi"... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2019, 09:59 | Komentāri # 2974
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
"sildīja sird

Man gluži otrādi,ieraugot šādu nelaimi kultūrvēsturiskajā objektā.Gadsimtiem ilgi karus pārcietusi un še tev...Briesmīga nolaidība no visiem galiem.
 
sālītisDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2019, 11:08 | Komentāri # 2975
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2132
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Es arī negribu saprast to, ka 13.gs sākta celtne šodienas tehnoloģiju (signalizācijas, informācijas, fiziskie ātrumi, ugunsdzēšanas dažādās metodes utt) varēja gaišā dienas laikā visu acu priekšā tik vienkārši nodegt. Varbūt tur pie vainas ir kāda neizlēmība vai bailes uzreiz izšķirīgi rīkoties riskējot ar kaut ko lai saglābtu lielāko daļu. Bēdīgi.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 23.Aprīlī.2024, 12:16 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 23.Aprīlī.2024, 05:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, sālītis, CharlesRek, Ubvpwcnog


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024