Piektdiena, 29.Martā.2024, 09:53
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Upsis centrālpakures sūknim... - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Upsis centrālpakures sūknim...
Upsis centrālpakures sūknim...
007Datums: Sestdiena, 19.Oktobrī.2013, 15:41 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




..sveiciens..
..lieta tāda,ka pa laikam, ja lieli vēji,vai sniegs,pazūd elektrība..man centrālapkure uz sūkņa...ja pats neesmu mājā,var nelaime sanākt.
...iesakat lētu,bet labu UPSI ar automātiku..aķis uz 12 v ir...vajag tikai pārejos pricendalus.
 
paligsDatums: Sestdiena, 19.Oktobrī.2013, 17:02 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Ar UPS buus gruti ....

Es ieteiktu 220 v generatoru .


Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
007Datums: Sestdiena, 19.Oktobrī.2013, 17:09 | Komentāri # 3
 
Balvu ielāde ...




paligs,
...nu nee...comam ir jau sen...pārveidotājs no 12v,uz 220 v,un automātika...aķis velk sutku,,i vēl vairāk...
..t'pēc prasu,,,iesakat...bij mums uz salidojumu,pie manis Surikatam upsis,kas deva gaismu no 12v---uz 220v/..interesē kādu pārveidot'ju pirkt...un galvenais,lai ir automatika,kas pie latvenergo atslēguma pārslēdzās.
 
paligsDatums: Sestdiena, 19.Oktobrī.2013, 18:07 | Komentāri # 4
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Tad jaskata cik watu suknis un vispar cik tev vatu vajadzigs pie atsleguma.
Mazajam upsiim tipa lidz 200 w bet knifs jau akumulatora . Tatad cik akim amper/stundu .parejais jau nav sarezgiti .

Varu uzmest(principiaalo) shemu... ja kas

Pievienots (19.Oktobris.2013, 18:07)
---------------------------------------------
Bet isti nopietni nav tureet lielu jaudu uz APC.

APC Back-UPS,195 Watts /325 VA,Input 230V /Output 230V --- pie 100W paterina labi ja stundu stradas doma

Toties generators tagad maksa ap 100ls vismaz redzeju UK dzivojamiem vagoniem /lietots/ .
Vajadzigs viens relejs palaideja tipa summa buus 120 ls .
Ja jauda ir lidz kautkadiem 1kW par sutku nodedzinas nu 10 litri bendzu bet toties skatisi teluku un kafiju varesi uzvarit.
un dators stradas bez bedas .

Domaju ar akiem bus daudz dargak.
Tas taa mans viedoklis. APC var uzturet kautkadas mazjaudigas iekartas.



Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
007Datums: Sestdiena, 19.Oktobrī.2013, 18:41 | Komentāri # 5
 
Balvu ielāde ...




paligs,
..paklau nebūvē Eifeļa torni...nevaru salasīt jaudu sūknim,bet zinu,ka velk vismaz 1,5 stāvu māju..bet tērē maz....REĀLI...SAKAT KAS ZIN...
 
paligsDatums: Sestdiena, 19.Oktobrī.2013, 20:19 | Komentāri # 6
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Ka zini gribeeju kaa labaak.

Nu 30 gadu elektrika stazhs tomer ir
svilpo Un shodien sadzives tehnikas rem darbnicu turu.
Ta ir mana maize coolio

Viss ir atkarigs no akumulatora tilpuma un parasti izmantojama slapja rotora sukna jaudas(paterina w) ......?????????

Viss elementari aprekinas.Auto akumulators - pienemsim 55 amperstundas/12v. Reizinam sanaak 660 w/st .Cirkulacijas suknis no 50 lidz 150 wati.
Dalam sanak apmeram 6st darbam.( atkarigs no parametriem) . Tatad sanaks ka pietiks apmeram 10 stundam. Tas ir gadijumaa ja parveidotaja kapacitate ir100 % , kas dzive nekad nenotiek .Ka ari janem veeraa ja katls ir ar pashaizdedzi tad spriegumi jadod automatikai .
Tatad paterinsh buus lielaks.

Par izmaksam. Pa lielo akumulatora ladetajs 30 ls. ( Vajadzigs ar automatisko ladeshanu) invektors nu ap 50 un dargaks. Tatad sanaks kautkas lidzigs UPSIM ar dubulto parveidotaju. Nesmu gan parliecinats ka tas ir labakais variants - bet tomer- akis nobeigsies nu gados 2 ja buus pietiekoshi jauns. Akumulators stradas bufera zona kur ladejas ar maziem spriegumiem tatad neviens razhotaajs nedod lielaku garantiju ka 2 gadi
japiebilst ka reversivais palaidejs ar blokkontaktiem ari maksas apmeram 20ls. Nu un montazha ap 30.Visas shis iekartas ari patere savus watus tas janem veeraa.

tad sapratu - pac Riteni esi jau izgudrojis (neapvainojies)

fans ok ;) ok ;) alus

Pievienots (19.Oktobris.2013, 20:19)
---------------------------------------------
Ir vel janem vera ka visi el/dzineji izmanto palaishanas bridi taa saucamo palaishanas jaudu praktiski jauda ir jareizina ar 3 .
Ne visi APC to vares uraut .....
;) orators



Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
007Datums: Svētdiena, 20.Oktobrī.2013, 05:31 | Komentāri # 7
 
Balvu ielāde ...




Quote paligs ()
Cirkulacijas suknis no 50 lidz 150 wati

...ja nemaldos...sūknim krietni zem 15 Wati...
 
007Datums: Svētdiena, 20.Oktobrī.2013, 15:16 | Komentāri # 8
 
Balvu ielāde ...




..kurš no šiem būtu optimālākais,ja sūkņa jauda 20w..
Pieejams tikai lietotājiem
 
paligsDatums: Svētdiena, 20.Oktobrī.2013, 21:08 | Komentāri # 9
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Tagad nesapratu --- tev jau ir apkure---- paskaties sukna jaudu , un ko gribi pieslegt tad ar pateiks gudri viiri.

Pashreiz tu jautaa kas buutuu ja buutu??????????


Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
007Datums: Svētdiena, 20.Oktobrī.2013, 21:14 | Komentāri # 10
 
Balvu ielāde ...




Quote paligs ()
Tagad nesapratu --- tev jau ir apkure---- paskaties sukna jaudu , un ko gribi pieslegt tad ar pateiks gudri viiri.

Pashreiz tu jautaa kas buutuu ja buutu??????????

...apkure jau gadus 5cus...
..mazākā sūkņa ņa jauda 20kw...padzisis uzraksts,,,nu apmērqam tā...pie pirmā sūkņa atruma...man vairāk nevajag,jo māja maza...
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 21.Oktobrī.2013, 13:17 | Komentāri # 11
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Palūrēju savai apkures sistēmai cirkulācijas sūkņa jaudu -1.ātrums 60w
Vienu reizi pagājušajā ziemā pazuda elektrība, es apsēdos pie krāsns un gaidīju un klausījos kas tagad sekos... par cik sistēmu uzriktēju ar vaļējo izplešanās trauku bēniņos tad sekas bija jau prognozējamas. Tieši ko biju gaidījis tas arī notika - krāsns sistēmā sāka vārīties un burbuļot ūdens un tas arī viss... malku protams lāt neliku un pēc pusstundas jau burbuļošana apklusa... kad atjaunojās elektrība turpināju kurināt un āmen.... nav ko sarežģīt pasauli ar akumulatoriem un UPšiem... coolio

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Pirmdiena, 21.Oktobrī.2013, 14:19 | Komentāri # 12
 
Balvu ielāde ...




Quote Meilis ()
nav ko sarežģīt pasauli ar akumulatoriem un UPšiem...

...lieta jau tāda,ka man slēgtā sistēma..un tur joki mazi,ja sūknis nedzen.
 
paligsDatums: Pirmdiena, 21.Oktobrī.2013, 16:18 | Komentāri # 13
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Ja tik mazas jaudas un katls nav ar automatisko palaishanu tad ko sarezgit dzivi= adapteris no 12v uz 220v un blokkontaktu palaidejs ...
Ies tev savas 5-10 stundas. Tas gan tikai lai katls neuzvaaraas .....

Saprotu taa- tu gribi majas nebuut kaadu laiku (24st un vairak) tad taa iekaarta buus sarezgitaaka......


Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 21.Oktobrī.2013, 18:29 | Komentāri # 14
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
...lieta jau tāda,ka man slēgtā sistēma..un tur joki mazi,ja sūknis nedzen.

Joki tur pavisam mazi, es pat nebaidītos teikt ka joku nav...man sākumā arī bija slēgtā... šad tad neesot mājā sliktas domas uzmācās un grauza nervu.
Tad vienu dienu ņēmu un ievilku 10mm vara caurulīti uz bēniņiem un piekombinēju plastmasas kannu kā izplešanās trauku un nosiltināju... tagad mierīgs prāts arī neesot mājās... huh

Pievienots (21.Oktobris.2013, 18:29)
---------------------------------------------
Vara caurule ar savienojumiem, putuplasta gabals siltumizolācijai, veca degvielas 20L kanna - viss kopā ap 10 latiem.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Pirmdiena, 21.Oktobrī.2013, 18:30













 
GengisDatums: Svētdiena, 27.Oktobrī.2013, 00:20 | Komentāri # 15
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Joki tur pavisam mazi, es pat nebaidītos teikt ka joku nav...man sākumā arī bija slēgtā... šad tad neesot mājā sliktas domas uzmācās un grauza nervu.
Tad vienu dienu ņēmu un ievilku 10mm vara caurulīti uz bēniņiem un piekombinēju plastmasas kannu kā izplešanās trauku un nosiltināju... tagad mierīgs prāts arī neesot mājās...

ja viss strādā kā nākas ,tad nav par ko galvu lauzīt!!!Vajag tik uzstādīt normālu katlu,pats esu cik reizes iekurinājis katlu nieslēdzot papildus recirkulācijas sūkni- radiatori bija silti un problēmas nekādas-visu dara automātika.
 
otomarsDatums: Svētdiena, 27.Oktobrī.2013, 10:33 | Komentāri # 16
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja krāsns ir nolikta uz nelieliem grādiem, tad nav sevišķas problēmas pie sūkņa apstāšanās -cirkulācija būs sistēmā. Man arī sūknis nokārās divus gadus atpakaļ. Izplešanās bočoku uzstādiju jau pie sistēmas uzstādīšanas.Viss bija štokos.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
MeilisDatums: Svētdiena, 27.Oktobrī.2013, 12:28 | Komentāri # 17
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Gengis ()
ja viss strādā kā nākas ,tad nav par ko galvu lauzīt!!!Vajag tik uzstādīt normālu katlu,pats esu cik reizes iekurinājis katlu nieslēdzot papildus recirkulācijas sūkni- radiatori bija silti un problēmas nekādas-visu dara automātika

Manuprāt nevis automātika, bet pareizi nolīmeņota apkures cauruļu sistēma. Ja apkures katls atrodas zem apsildāmās platības līmeņa tad cirkulācijas sūknis nav vajadzīgs.
Sarežģītāk ierīkot centrālapkures apsildāmo grīdu bez sūkņa, teorētiski var, bet praktiski vieglāk tomēr sūknīti pievienot sistēmai.

Pievienots (27.Oktobris.2013, 12:28)
---------------------------------------------
otomars,

Quote otomars ()
Ja krāsns ir nolikta uz nelieliem grādiem, tad nav sevišķas problēmas pie sūkņa apstāšanās -cirkulācija būs sistēmā.

Tā divdomīgi esi uzrakstījis... :D Bet ceru ka doma ir apkures sistēmai slīpuma grādi vai ne?... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
otomarsDatums: Svētdiena, 27.Oktobrī.2013, 19:15 | Komentāri # 18
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tu taču biji pie manis Meili-kādi tur slīpuma grādi ja 2 stāvi. doma hmmm . Vienkārši gribēju teikt, ka karstā ūdens cirkulēšana notiek arī pie izslēgta sūkņa.
Domāju ka daudz kas atkarīgs no centrālapkures krāsns.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
MeilisDatums: Svētdiena, 27.Oktobrī.2013, 23:37 | Komentāri # 19
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tici man, kad ciemojos tad uzmanību tavai apkures sistēmai što ta nepievērsu... :) Ūdens cirkulācija notiek vienkārši pēc fizikas likumiem, siltais ūdens ceļās uz augšu, atdzisušais uz leju un nav svarīgi cik stāvi 1 vai 100. Sūknis nepieciešams tikai lai labotu pieļautās kļūdas apkures sistēmas projektēšanā un uzstādīšanā.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Pirmdiena, 28.Oktobrī.2013, 21:13 | Komentāri # 20
 
Balvu ielāde ...




..nu jūs te laižat...runa ir par sistēmu,kurai nav ne slīpumu,ne kritumu..rores saliktas pie sienas līmeņos,un radiatori pieslēgti..tāpēc jau lieku sūkni,ka sistēma uz pilnīgu piespiedu cirkulāciju.
..lai taisītu pašcirkulāciju,tur ne tikai jāliek kritumi,bet arī roru diametri pareizi jāsalāgo.
 
SurikātsDatums: Pirmdiena, 28.Oktobrī.2013, 23:02 | Komentāri # 21
Vietējais guru
Komentāri: 116
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Rīt ielikšu bildes , kā visam jābūt.
Kad tu celies, draugi uzzina, kas tu esi. Kad krīti,- tu uzzini, kas ir tavi draugi.
 
SurikātsDatums: Ceturtdiena, 31.Oktobrī.2013, 17:02 | Komentāri # 22
Vietējais guru
Komentāri: 116
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Beidzot dažas bildītes, tikai aķis pašlaik noņemts(jāstāv uz tās baltās kastes). Būs pilns komplekts ielikšu kopbildi.




Kad tu celies, draugi uzzina, kas tu esi. Kad krīti,- tu uzzini, kas ir tavi draugi.
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 31.Oktobrī.2013, 18:38 | Komentāri # 23
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tā neko! Lielai mājai virs tām uzpariktēm jābūt (2 sūkņi + iespaidīga siltumakumulatora tvertne)... Surikātam maza māja nemaz nepiestāvētu... trakais
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Ceturtdiena, 31.Oktobrī.2013, 18:43 | Komentāri # 24
 
Balvu ielāde ...




Surikāts,
..paldeees....bett,,tā jau ir kautkāda tautasnama,vai tamlīdzīgas iestādes kačigarka trakais
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Upsis centrālpakures sūknim...
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024