Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 11:04
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Kā Adijs kļuva par Eiropas naidnieku? - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Kā Adijs kļuva par Eiropas naidnieku? (paliec sveika nacionālā valūta!)
Kā Adijs kļuva par Eiropas naidnieku?
rudisDatums: Piektdiena, 13.Decembrī.2013, 01:56 | Komentāri # 1
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pirms dažām dienām saņēmu algu, nupat sapratu - pēdējā alga Latvijas nacionālajā valūtā - LATVIJAS LATOS. Latvijas zelta krājums brauc uz Briseli, drīz Latvijas provincē (valsts jau vairs nav) pederastus laulās un slavēs... bet nu ne par to ir stāsts. Par cik pļāpātuvē esam, tad nu plāpājam.
Man te tādas kaut kur lasītas pārdomas prātā nāk. Eiropa, trīsdesmito gadu beigas - Adijs ievieš koncentrācijas nometnes, sagrābj lielu daļu Eiropas, močī žīdus pilnā sparā, apšauj zilos un trakonamu pacientus, gan savā zemē, gan okupētajās zemēs.... Pārējā pasaule pilnīgā pofigā uz to noraugās - no rietumvalstu un Amerikas viedokļa viss laikam ir kārtībā. Pieteikc karš Anglijai un iekarota puse Francijas, karš īpaši nevedas un vispasaules demokrātijas šūpulim - ASV, nekāda satraukuma, te pēkšņi Ādolfs tiek pasludināts par vispasaules ļaunuma iemiesojumu, jo lūk Polijā esot nošāvis cilvēkus (Staļina darbi demonstratīvi nav redzami).... kā tā?
Te laikam bišķi jāatgriežas laikā:
Trīsdesmito gadu sākumā nacisti nonāca pie varas, maizes klaips maksāja milionus, valsts apkaunota un aplikta ar milzu reparācijām (zaudētājs maksā uzvarētājam - starp citu Vācija tikai dažus gadus atpakaļ beidza izmaksāt WWI reparācijas). Nacisti likvidē bezdarbu un noziedzību, daudzo partiju tirgu un strauji ceļ tautas apņēmību un morāli! Te viss vēl rietumvalstīm un Amerikai patīk.... Bet te nacisti veic ekonomikas sakārtošanu- vācu darba fronte (valsc iestāde, kaut kas līdzīgs mūsu nodarbinātības dienestam) investē "Volksvāgenā" 300 miljonu reihsmarku, autiņš vācu ģimenei maksā tikai 900 reihsmarku pie kam uz 20 gadu nomaksu, vidējā alga Vācijā ir 300 reihsmarku mēnesī. Nacisti organizē ekonomikas brīnumu, aizliedz tirdzniecību ar ārvalstu valūtas palīdzību , pamatoti uzskatot, ka darījumi ar valūtu galu galā ir izdevīgi tikai tās valsts bankai, kas to izdevusi (tai brīdī bija "modē " ASV doļari un angļu mārciņas), dažos gados paceļ nacionālo kopproduktu par 40% (!!!!!) procentiem. Es te nespriedelēju par rases higiēnas institūtiem vai lēģeriem, vai par to, ka ķertais Adijs investēja visu naudu karā nevis ekonomikā, tas ir cic stāsts.... bet runa ir par to ka trīsdesmito gadu beigās Vācija bija pašpietiekoša valsts no kuras ekonomikas bija izmests viss ārvalstu kapitāls, tostarp arī ebreju ... te nu Adijs arī kļuva par bubuli.... Mums arī 1934.gada 15.maijā bija spēcīgs vadītājs. tagad viss ir padi... pazaudēts. Nu tādas man tās piektdienas , 13.decembra rīta pārdomas. Esam tak pļāpātuvē...

"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/
 
JaunlatvietisDatums: Piektdiena, 13.Decembrī.2013, 05:00 | Komentāri # 2
Vietējais guru
Komentāri: 115
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Man ir žēl Latvijas,tiešām žēl(pat nerunāju par suverenitāti).Negribas būt ,bet esmu pesimistiski noskaņots(un jau sen),ka ir no tās palicis tik nosaukums un dažu svētku/kopābūšanas stimuls. Un viss iet tik sliktāk un sliktāk.ES bija mūsu"glābiņš",bet īstenībā ir vēlviens "nazis mugurā",jo nav vairs mums nekā,pliki un nabagi.Gudri un tālejoši izplānots plāns.Katrs solis velk mūs uz leju,katrs.Un nekas vairs nepalīdzēs.
Tagad vēl ķīnieši nāks ar savu naudu,nu būs atkal kādam ko stumt kabatās ,jo lēš ,ka ar laiku varētu nodokļos no viņiem dabūt ap 200ļimoniem.
 
MednieksDatums: Piektdiena, 13.Decembrī.2013, 10:08 | Komentāri # 3
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote rudis ()
Trīsdesmito gadu sākumā nacisti nonāca pie varas, maizes klaips maksāja milionus, valsts apkaunota un aplikta ar milzu reparācijām (zaudētājs maksā uzvarētājam - starp citu Vācija tikai dažus gadus atpakaļ beidza izmaksāt WWI reparācijas). Nacisti likvidē bezdarbu un noziedzību, daudzo partiju tirgu un strauji ceļ tautas apņēmību un morāli! Te viss vēl rietumvalstīm un Amerikai patīk.... Bet te nacisti veic ekonomikas sakārtošanu- vācu darba fronte (valsc iestāde, kaut kas līdzīgs mūsu nodarbinātības dienestam) investē "Volksvāgenā" 300 miljonu reihsmarku, autiņš vācu ģimenei maksā tikai 900 reihsmarku pie kam uz 20 gadu nomaksu, vidējā alga Vācijā ir 300 reihsmarku mēnesī. Nacisti organizē ekonomikas brīnumu, aizliedz tirdzniecību ar ārvalstu valūtas palīdzību , pamatoti uzskatot, ka darījumi ar valūtu galu galā ir izdevīgi tikai tās valsts bankai, kas to izdevusi (tai brīdī bija "modē " ASV doļari un angļu mārciņas), dažos gados paceļ nacionālo kopproduktu par 40% (!!!!!) procentiem. Es te nespriedelēju par rases higiēnas institūtiem vai lēģeriem, vai par to, ka ķertais Adijs investēja visu naudu karā nevis ekonomikā, tas ir cic stāsts.... bet runa ir par to ka trīsdesmito gadu beigās Vācija bija pašpietiekoša valsts no kuras ekonomikas bija izmests viss ārvalstu kapitāls, tostarp arī ebreju ... te nu Adijs arī kļuva par bubuli.... Mums arī 1934.gada 15.maijā bija spēcīgs vadītājs. tagad viss ir padi... pazaudēts. Nu tādas man tās piektdienas , 13.decembra rīta pārdomas. Esam tak pļāpātuvē...

tajā laikā Vācijas ekonomiskais izrāviens lielā mērā bija balstīts uz militāro rūpniecību. Bet ja šai militārajai mašīnai ilgāku laiku nebūtu kur pakarot tā sabruktu....
kopīgs Latvijai un Vācijai tajā laikā bija "vadoņa kults".... abos gadījumos tas beidzās slikti...
Starp citu interesants ir arī Dienvidkorejas stāsts, kur viens diktators "vadonis" ar drakoniskām metodēm valsti izvilka no nabadzības, bet pēc tam valsts tika pārveidota par demokrātisku valsti (detaļas neatceros)...

man jau liekas, lai cik demokrātija arī nebūtu lēna un pilna ar tukšu salmu kulšanu, ilgtermiņā tā tomēr ir daudz drošāka politika...
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 13.Decembrī.2013, 11:02 | Komentāri # 4
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Mednieks ()
tajā laikā Vācijas ekonomiskais izrāviens lielā mērā bija balstīts uz militāro rūpniecību. Bet ja šai militārajai mašīnai ilgāku laiku nebūtu kur pakarot tā sabruktu....

Tā nu īsti nav taisnība. Lielākais ekonomiskais uzplaukums Vācijā bija pirms valsts pārgāja uz totālu militāro rūpniecību. Tad arī izbeidzās WV ražošana. Hitlera ekonomikas uzplaukums, lai cik tas arī nebūtu paradoksāli, balstījās uz pilnīgu ekonomikas likumu nepārzināšanu. Par viņa lēmumiem bija šokā visi Vācijas finanšu eksperti, bet rezultāts izrādījās pārsteidzoši veiksmīgs.Interesentiem varu ieteikt labu grāmatu

Izdevniecība "Atēna" 2005. g. Bieza gan, bet, tiešām, aizraujoša.

Quote Mednieks ()
man jau liekas, lai cik demokrātija arī nebūtu lēna un pilna ar tukšu salmu kulšanu, ilgtermiņā tā tomēr ir daudz drošāka politika...

Jautājum ir kam drošāka? Bankām, finansistiem - afēristiem un organizētajai noziedzībai droša - fig tevi notiesās, bet ja cilvēkam,kurš, lai iztiktu un pabarotu ģimeni, vai atmaksātu hipotekāro kredītu, uz kura ņemšanu viņu masu informācijas līdzekļkos mudināja šie paši "demokrātijas produkti", ir spiests lasīt sēnes Īrijā, vai ķidāt zivis Lielbritānijā, ir pilnīgi pie _irsas, vai šeit valda diktators, karalis, vai "100 gudras galvas". Ne jau valsts iekārta ir rādītājs, bet gan tās pilsoņu labklājība un apmierinātība. Demokrātiskās vērtības ir tukšs sauklis, ja tām nav reāla seguma...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 13.Decembrī.2013, 13:24 | Komentāri # 5
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Mednieks ()
man jau liekas, lai cik demokrātija arī nebūtu lēna un pilna ar tukšu salmu kulšanu, ilgtermiņā tā tomēr ir daudz drošāka politika...

Piekrītu, manuprāt tomēr labāk atdoties Briselei nekā Lācim ar balalaiku...
Krievs visos laikos cierējis uz Eiropu, itkā platības, derīgo izrakteņu un gāzes viņam pietiek lai dzīvotu pašpietiekami, bet nihrena nepatīk savā plašajā valstī, visu laiku lūr uz rietumu pusi... kā naktstauriņš uz gaismu.
Un mans tāds subjektīvs nākotnes redzējums Latvijai Eiropā - tā ir Eiropas lielvalsts ar pilnīgi sajaukušos dažādu tautību pamatiedzīvotājiem, kuriem pamazām izzudīs savas tēvzemes sajūta... bus tipa ASV piemērs, daudzi štati ar nedaudz atšķirīgu likumdošanu, bet viena valoda.
Svētkos pie galda savāksiem tuvāk dzīvojoši daži letiņi, uzēdīs zirņus ar speķi vai grūbu grūdeni, iedzers alu un uzdziedās citiem nesaprotamā valodā kādu dziesmu...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
rudisDatums: Piektdiena, 13.Decembrī.2013, 13:30 | Komentāri # 6
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Adija galvenais "grēks " bija tas, ka valsts izaugsme bija veikta pašu spēkiem, bez ārvalstu investīcijām, neapkraujot valsti ar parādu jūgu. Tai laikā un arī tagad jebkura militāra izdarība ienesa lielu naudu un lielie starptautiskie koncerni (kam tie pieder, ko?) negrib šādu pīrāga gabalu atdot. Tā vietā vāci stiprināja vācu uzņēmumus KRUPP , IG Farben utt. Tai laikā Vācijā nebūtu MAXXXIMAs vai Lukoili (Izņēmums bija ROYAL DUCH SHELL - šķiet ka pat monopolists rumāņu jēlnaftas pārstrādē). Starp citu - nacisti neizmantoja būvdarbiem ieslodzīto darbu (atšķirībā no tautu tētiņa, kam visa PSRS bija vienos kaulos), tai vietā bija darba dienests, kas norīkoja bezdarbniekus darbā un centās organizēt to kvalifikācijas maiņu- šādu ceļu ir gājis Ginters Prīns (SCapa flow līcī, viņa zemūdene nogremdēja līnijkuģi "Rayal oak"un smagi sabojāja līnijkuģi "Repulse", kā arī čempions kopējā nogremdēto kuģu tonnāžā škiet ap milionu bija)sāka darba dienestā, kūdras purvā, tālāk jūrskola, daži gadi uz tirdzniecības kuģiem, pārkvalifikācija, iestāšanās "Krīgs marīnē".
Adijs pats iespējams maz ko saprata, bet to ka tika ņemti vērā nopietnu ekonomistu aprēķini, tas ir skaidrs. Vāci ieviesa bezskaidras naudas norēķinu sistēmu un klīringu (kaut kas līdzīgs barterim- maiņa un starpības apmaksa ar norēķinu čekiem).
Quote Mednieks ()
kopīgs Latvijai un Vācijai tajā laikā bija "vadoņa kults".... abos gadījumos tas beidzās slikti...
Latvijas ekonomikai tas nesa tikai labumu. Bet par vācu morāli liecina tas fakts, ka visa WWII laikā pret savu valsti kopumā karoja ap 600 vācu karavīru un tostarp neviena virsnieka, bet toties vācu pusē karoja milioni citu tautu ļaužu...

Pievienots (13.Decembris.2013, 13:30)
---------------------------------------------

Quote Meilis ()
labāk atdoties Briselei nekā Lācim ar balalaiku...
nesaprotu, kālab vispār kādam jāatdodas? Nesen bija iespēja parunāt ar vienu no 100 gudrajām galvām, uz jautājumu, ko darīsim , ja eirozona pajūk, atbildes nebija. Te būtu vietā vecs teiciens: "par ko vectēvi cīnijās?

"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/
 
MednieksDatums: Piektdiena, 13.Decembrī.2013, 13:53 | Komentāri # 7
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote rudis ()
Latvijas ekonomikai tas nesa tikai labumu.

nesa, piekrītu, bet īslaicīgi....
ja paveicās, tad viens cilvēks - vadonis nosaka valsts izaugsmi (lēmumi tiek pieņemti ātri, tie netiek nemitīgi mainīti, viss iet strauji uz priekšu), bet kad ar viņu kaut kas notiek, pārējie nav gatavi turpināt un rodas problēmas.... tādēļ labāk ja ir komanda nevis viena zvaigzne...
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 13.Decembrī.2013, 18:04 | Komentāri # 8
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Mednieks ()
nesa, piekrītu, bet īslaicīgi....
ja paveicās, tad viens cilvēks - vadonis nosaka valsts izaugsmi (lēmumi tiek pieņemti ātri, tie netiek nemitīgi mainīti, viss iet strauji uz priekšu), bet kad ar viņu kaut kas notiek, pārējie nav gatavi turpināt un rodas problēmas.... tādēļ labāk ja ir komanda nevis viena zvaigzne...

Ko tad lai saka par Franciju un Lielbritāniju WW2 laikā. Franču demokrātija karu pa_irsa, pat īsti to neuzsākusi, bet britus paglāba tas, ka viņi atrodas uz salas.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 13.Decembrī.2013, 18:17 | Komentāri # 9
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
bet britus paglāba tas, ka viņi atrodas uz salas.

Nu jā skatoties bundesarhīva bildes brīnos ka anglis dzīvs palika... būtu tuvāka distance fričiem kur izvietot artilēriju, būtu pavisam bēdīgs rezultāts britiemi. Traku naudu nācās Adolfam izsviest tālās distances bumbnesējiem.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 13.Decembrī.2013, 18:22 | Komentāri # 10
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rudis ()
Adija galvenais "grēks " bija tas, ka valsts izaugsme bija veikta pašu spēkiem, bez ārvalstu investīcijām, neapkraujot valsti ar parādu jūgu.

Nav jau viss tik vienkārši. Britu politika Eiropā līdz WW2 bija vienkārša - ja veidojās konflikts 2 valstu starpā, viņi atbalstīja vājāko, tādejādi vājinot stiprākā izredzes uz kundzību, kas bija pašu britu monopols.
Daudzi vēsturnieki par lielāko Hitlera kļūdu uzskata Čehoslovākijas sagrābšanu. Pēc Sudetijas pievienošanas Vācijai, Čehoslovākija politiski sāka irt pa visām šuvēm, un ja Hitlers būtu bijis pacietīgāks, tad gada laikā Čehijas teritorija pati nonāktu viņa paspārnē.
Varam tikai minēt, kā tādā gadījumā veidotos vēsture, jo Polija nesaņemtu Anglijas un Francijas garantijas. Tiesa gan, karš bija neizbēgams, vismaz ar Krieviju.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 17.Decembrī.2013, 19:17 | Komentāri # 11
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rudis ()
nesaprotu, kālab vispār kādam jāatdodas? Nesen bija iespēja parunāt ar vienu no 100 gudrajām galvām, uz jautājumu, ko darīsim , ja eirozona pajūk, atbildes nebija. Te būtu vietā vecs teiciens: "par ko vectēvi cīnijās?

Par to atdošanos Beriselei varbūt pārāk vulgāri izteicos, bet tie Eiropas finansētie projekti man izskatās pēc tādas kā ''iebarošanas''... nezinu ko viņi pretī prasīs, bet aizdomīgi tas izskatās. Lai nu kā, tā bija mana tāda pesimistiskākā prognoze... bet ir arī optimistiskā prognoze -
Latvieši izklīduši un izplatījušies nu jau pa visu pasauli, nav vairs nevienas vietas kur letiņi jau nebūtu priekšā, līdzīgi kā ar ebrejiem... tātad ja katrs latvietis apmācīs vismaz 3 cittauutiešus runāt latviski tad pasaule lēnām un pamazām sāks pārlatviskoties... trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
rudisDatums: Trešdiena, 18.Decembrī.2013, 16:50 | Komentāri # 12
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
nezinu ko viņi pretī prasīs
prasīs to, kas notiek Vācijā un Francijā: maigi izsakoties tradicionālo ģimenes vērtību maiņu, prasīs ieviest savus likumus, jau paprasījuši (un saņēmuši) Latvijas zeltu un valūtu.

"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/
 
MednieksDatums: Trešdiena, 18.Decembrī.2013, 17:23 | Komentāri # 13
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
prasīs to, kas notiek Vācijā un Francijā

a kurš prasīs?
 
rudisDatums: Trešdiena, 18.Decembrī.2013, 18:09 | Komentāri # 14
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Mednieks ()
a kurš prasīs?
Prasīs tie, kas menedžē un vārās pasākumā, kur mēs ar tādām gavilēm, labprāt dodamies no jaunā gada. Gadiņus divdesmit atpakaļ izkūlāmies no apvienības, kas aizņēma 1/6 zemeslodes. Nebija ne savas zemes, ne nākotnes nekā... tagad mēs labprāt dodamies līdzīgā organizācijā - tādā pašā pēc savas būtības, tikai tādā nolakotā un smukā iepakojumā.

"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/
 
rusij77Datums: Ceturtdiena, 19.Decembrī.2013, 18:25 | Komentāri # 15
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Rudis, man meitai brūtgāns vācietis, vakar pabubinājām ar šo par to eiro naudu: vedu šo kopā ar savu meitu no Rīgas lidostas pie sevīm uz Liepāju, braucam un tur viens ceļa posms tāds šogad izremontēts, tad bankas naudas vāģis vēl pretī brauc(rīta pusē uz Liepāju jaunos eirorubļus aizveda, to man polismens pateica, kad visus auto bija ceļmalā piebremzējis), nu un es tā prikolējoties fricikam saku - re kur vācu nauda jaunajā ceļa posmā "norakta", nu tipa eirofondi, bet friči tak lielākā ekonomika eirozonā.
Nu sākām tā arī bazarēt par to eiro. Es jautāju, kā tad attiecas vācieši pret eiro, tipa marku atpakaļ negribas? Viņš man atbildēja, ka par marku cepās tikai kādi 5% iedzīvotāju, pārējiem eiro patīk. Loģika vienkārša - friči vairāk eksportē, nekā importē un jo eirozona lielāka, jo lielāks tirgus un šo pārticība pieaug, bet ja runa iet par pārticību, tad naudas nosaukums paliek otrā vietā. Nebiju par to pirms tam domājis, bet bija vien jāpiekrīt. Nu izšāvu - bļin, bet grieķi,spāņi ar savu krīzi..., viņš man atbildēja - grieķiem vairāk savs kazas siers un olīvas jātirgo, spāņiem- apelsīni un tad viņi labāk dzīvos, nebūs tā jāčinkst par krīzi, un atkal diži nav jau ko iebilst.
Nu ko mums latviešiem - arī laikam vairāk pie prāta jāņemas un vairāk jāražo kādas citiem vajadzīgas lietas un būs pašiem labāk, nevis jāpuņķojas :)
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 19.Decembrī.2013, 22:16 | Komentāri # 16
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
rusij77, es Tev teikšu - kā kulaks uz acs!
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MednieksDatums: Piektdiena, 20.Decembrī.2013, 11:17 | Komentāri # 17
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote rusij77 ()
Nu ko mums latviešiem - arī laikam vairāk pie prāta jāņemas un vairāk jāražo kādas citiem vajadzīgas lietas un būs pašiem labāk, nevis jāpuņķojas

piekrītu par 100%
nav ko meklēt visādas sazvērestības, jāstrādā! jābūt pašpietiekamiem! jābūt atvērtiem! (bez ironijas)
 
rudisDatums: Piektdiena, 20.Decembrī.2013, 15:49 | Komentāri # 18
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu es jau nu neesmu finansu speciālists, bet vai nav dīvaini, ka problēmas ir visām ar tūrismu saistītām zemēm - Slovēniju, Bulgāriju, Grieķiju utt. Lai nu paliek jaunās valstis, bet Grieķija taču ir valsts ar pieredzi! Lielbritānija redz ar negribēja eiro. Tagad jau protams atliek tikai strādāt un pelnīt, ja reiz valsts iedzīvotājiem pat neprasija, vai vēlas eiro. Protams, ka strādāsim un tad jau redzēs...
"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Kā Adijs kļuva par Eiropas naidnieku? (paliec sveika nacionālā valūta!)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024