Piektdiena, 29.Martā.2024, 11:40
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Gollums - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Gollums (Tev aizgāja secen)
Gollums
AmigoDatums: Sestdiena, 21.Decembrī.2013, 16:01 | Komentāri # 1
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tev pagāja garām šāds pasākums sakarā ar slikto laiku. mele2
un pēc tam būtu šis te . ,bet gan jau .
 
GollumsDatums: Sestdiena, 21.Decembrī.2013, 18:47 | Komentāri # 2
 
Balvu ielāde ...




dusma3 Es jau tā zināju,ka kaut ko izdomāsi,lai tik es netiktu pie šitttamējiem tārpeļiem............. mele2
 
AmigoDatums: Svētdiena, 22.Decembrī.2013, 05:16 | Komentāri # 3
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nesatraucies visu jau nenoēdu , galvenais jau tas cepšanas process.
 
MeilisDatums: Svētdiena, 22.Decembrī.2013, 11:32 | Komentāri # 4
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Amigo ()
Nesatraucies visu jau nenoēdu , galvenais jau tas cepšanas process.

Tad jau biedriem jāaun kājas, jāasina lāpstas un jābrauc pie Amigo ciemā... hmmm

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
AmigoDatums: Svētdiena, 22.Decembrī.2013, 12:38 | Komentāri # 5
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Tad jau biedriem jāaun kājas,


Meilis , man nekad nav bijusi noraidoša attieksme un tu jau nu tiešām to zini , cenšos vienmēr izdomāt ko intresantu , tev bija stāvvadu un reņģu zvejas reiss , bet Gollums bija padomā nēģu cepšanas un ēšanas pasākums.
 
GollumsDatums: Svētdiena, 22.Decembrī.2013, 18:23 | Komentāri # 6
 
Balvu ielāde ...




Quote Amigo ()
bet Gollums bija padomā nēģu cepšanas un ēšanas pasākums.
.......tas Salacgrīvas ,,žuļiks,,tagad te fleitē par cepšanas pasākumu - navīna pušplēsta vārdīna pirms tam nepīkstēja par tiem nēģīšiem - es takš kaut vai rāpus būtu aizrāpojis,ja zinātu,ka tāds pasāciens gatavojas........tagadīnās kuņģis krampjos raustās bildi skatoties....
ciest
 
AmigoDatums: Svētdiena, 22.Decembrī.2013, 21:57 | Komentāri # 7
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Gollums ()
tas Salacgrīvas ,,žuļiks,,tagad te fleitē par cepšanas pasākumu - navīna pušplēsta vārdīna pirms tam nepīkstēja par tiem nēģīšiem


Tas bija domāts kā pārsteigums , bet lai tu nesiekalojies un kunģis krampjos neraustās tad rīt paskrieni pretī uz limbažiem iedošu uz svētkiem gatavus lai pašam nav jāmocās un siekala jātecina. :D siekala un varēsi sagaidīt. xmas
 
AmigoDatums: Svētdiena, 22.Decembrī.2013, 22:41 | Komentāri # 8
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nu kaukā šitā procesā un tad jau jāloca vēderā ar snipiem.
 
MuitnieksDatums: Svētdiena, 22.Decembrī.2013, 23:56 | Komentāri # 9
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Amigo vai tad Tu marinādei aliņu neizmanto? Es nopērku Rīga uz tirgus 4,90 Ls/kg svaigi ņudzinās, pa dienu darbā leduskapī atdod galus. Mājas uz pannas apcepu gaiši brūnus un kamēr vēl šie cepās uzleju aliņu un tad ar visu šķidrumiņu kādā feinā trauciņā iekārtoju. Lai labi garšo!
 
AmigoDatums: Pirmdiena, 23.Decembrī.2013, 12:37 | Komentāri # 10
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
Amigo vai tad Tu marinādei aliņu neizmanto?


Muitniek , neizmantoju gan , es pieturos pie sentēvu metodēm un nevis uz pannas , bet uz oglītēm . Protams ka jaunajās mājās nav krāsnis un tur tiešām cep uz pannas .
Šogad vispār švaki nāk nēģi , bet mums cena tagat ap 3,5 - 4,0 Ls.kg , bet kad ir ritīgs grūdiens ka pa nakti ir 1-2 tonnas nēģi tad jau gan cena ir 1-2Ls.kg
 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 23.Decembrī.2013, 19:04 | Komentāri # 11
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Amigo par tādu cenu gan varētu nēģus pilnu vēderu saēsties, ja par latu kilogramā, tas gandrīz, kā reņģes Rīgā uz tirgus, dažreiz cena uzkāpj līdz 0,80 Ls/kg a tās, kurām galvas nost un ķidātas jau pusotru latu maksā! Es dažreiz taisu reņģes marinādē, citreiz ar tomātu mērci a citreiz tāpat. Varu arī nēģīšus uz oglītēm pacepināt, bet kaut kā iegājies, ka gatavoju tos uz pannas lai var aliņu pieliet.
 
AmigoDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 09:12 | Komentāri # 12
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt Muitniek.
Quote Muitnieks ()
bet kaut kā iegājies, ka gatavoju tos uz pannas lai var aliņu pieliet


Muitniek vajag jau nevis pieliet , bet kad nokož nēģi tad pa virsu uzlej alu , lai neiztvaiko uz panas kikina
Quote Muitnieks ()
Amigo par tādu cenu gan varētu nēģus pilnu vēderu saēsties, ja par latu kilogramā,

Tāda cena jau ir tikai tad kad ir ritīgs grūdiens un vairākas naktis pēc kārtas ap 1 tonnu. Vai kautkas līdzīgs kad Meilis bija pie manis uz reņģu zveju un ka sadevu reņģes ar kastēm un viņš cīnijās un dāvāja visiem pēc kārtas.

Pievienots (27.Decembris.2013, 09:12)
---------------------------------------------
Beidzot Gollums , nenocietās un atbrauca uz nēģu testēšanu , bet laikam esi švaks nēģu ēdājs. mele2 :D pat man vēl palika.

 
GollumsDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 09:51 | Komentāri # 13
 
Balvu ielāde ...




Quote Amigo ()
bet laikam esi švaks nēģu ēdājs
- nu kā tad,ja es būtu štapējis iekšā kā gribētos,tad tagad lieliem trekniem burtiem šeit tiktu deklarēts,ka Gollums pusgadu badojies un tad iztukšojis visus Amigo krājumus!!!!!!!! Bet es jau,kā kārtīgam ciemiņam pieklājas,tā zolīdi paknibinājos
kikina Bet nākamreiz gan pajemšu līdzi vēl špaineli līdzi,lai savāktu VISU mele2
 
AmigoDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 17:26 | Komentāri # 14
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Gollums ()
ja es būtu štapējis iekšā kā gribētos,tad tagad lieliem trekniem burtiem šeit tiktu deklarēts,ka Gollums pusgadu badojies

Tapēc jau bija atstāts tik cik domāju var apēsts normāls nēģu ēdājs vienā piegājienā , bet tu jau laikam tiešām tāds švaks ēdājs esi. mele1
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Gollums (Tev aizgāja secen)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024