Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2024, 02:09
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Mūsu hobijs. - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Mūsu hobijs. (Laikam tiešām lipīgs.)
Mūsu hobijs.
AmigoDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 09:24 | Komentāri # 1
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Mūsu hobijs laikam tiešām ir lipīgs kā vējbakas , vēl vienu savu darba kolēģi esmu ievilcis šajā pasākumā.
Bija dabūjis ace 350 no kādas paziņas uz pāris dienām un pirmajā dienā pie savas mājas tikai naglas un korķi , otrā dienā jau carene , bet trešā dienā Latvijas vecie santīmi un piektā daļa no Poļu 3 polkera 1626g liekas ka bija , stāvoklis no tā gabala monētiņas ideāls.
Tagat jau viņam ir doma pirkt savu aparātu.


Komentāru rediģēja Amigo - Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 09:27













 
TiiFsDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 10:11 | Komentāri # 2
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Man arī ir padomā uz nākoso sezonu riktīgi kaimiņu aplipināt. Pagaidām šim interese ir, ik pa brīdim iedodu pavicināt savu dzelzi, bet pašam priekš sava pagaidam naudiņa viņam nesanāk. Jāsaka , lai pa ziemu stūķē zeķē Eiro, un pavasarī lai pērk sev ar. Cita aršana kad kompanjons trīs soļu attāluma :D
Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
ruketsDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 12:31 | Komentāri # 3
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote TiiFs ()
Cita aršana kad kompanjons trīs soļu attāluma


Kompānija ir laba lieta, bet esmu pieradis meklējumos doties viens, daudz lielāka brīvības sajūta, kad nav jārēķinās ar otru cilvēku un vari doties kur acis rāda, bieži mēdzu izslēgt arī telefonu, jo kad esmu meklēšanas režīmā, tas ir lieks traucēklis. Vēl trakāk ir ja paņem līdzi kādu bez detektora, pēc brīža pat labākajam draugam gribas kraut ar lāpstu pa galvu, jo viņš, protams tikai labu gribot, sāk dot muļķīgus norādījumus, kur būtu labāk meklēt, vai gribēdams būt noderīgs, palīdz rakt bedrītes, bet dēļ pieredzes trūkuma dara to tik nemākulīgi, ka nervi netur to redzot. Otrs ir tad, ja gadās kāds atradums, kurš tiek cītīgi berzēts, lai saskatītu monētiņas gadu un tamlīdzīgi, grūti ieskaidrot, ka jātīra saudzīgi. Nu tāda man tā pieredze ar to kompāniju. Kompānija lai paliek šādiem pasākumiem alus

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MuitnieksDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 13:14 | Komentāri # 4
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Ruketam ir 100 % taisnība, bet tomēr gribētu piekrist Tiifs, ka cita aršana, kad kompanjons ir trīs soļu attālumā. Kaimiņu man nav, kam uzburt ainas par meklēšanas jaukumiem, tāpēc kompanjons derētu gan?
 
ruketsDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 18:35 | Komentāri # 5
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Lūk mana uzticamākā kompānija...

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
AmigoDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 20:23 | Komentāri # 6
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Neiet runa ka vienam rakties ir visforšāk , bet gan par aplipināšanu ar šo pasākumu , viņš jau ilgi bija vērojis visādus štruntiņus ko izroku, bet viņam iedeva viens korifāns aparātu un kamēr pie viņa viņš stāv tikmēr koksē pa piemājas pļavām un tīrumiem . Man šogad izbeidzās 2-as dzelzs lāpstas un viena no tām fiskarene , tākā šodien iepirku jaunu fiskar kompanjonu un rīt jau likšu lietā... racejs racejs depozit
 
ruketsDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 20:54 | Komentāri # 7
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Amigo ()
Man šogad izbeidzās 2-as dzelzs lāpstas


Tad nu gan traki roc, ja lāpstas iet pa laidienam, man fiskarene jau 2tro sezonu kalpo, plaisiņas gan ir parādījušās, bet vēl nelūzt, varbūt izturīgs eksemplārs patrāpījies, jo žēlota nav, lūžņus rokot brīžam ar visu svaru guļos virsū, nelūzt. Man liekas, ka šai lāpstai konkurentu nav.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
AmigoDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 21:13 | Komentāri # 8
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Tad nu gan traki roc, ja lāpstas iet pa laidienam

Manās rokās dzelzs sāk locīties , jo zina kas viņai būs jātur. :D
 
TiiFsDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 22:07 | Komentāri # 9
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
bet esmu pieradis meklējumos doties viens, daudz lielāka brīvības sajūta, kad nav jārēķinās ar otru cilvēku

Piekrītu pilnībā visam ko saki!!!

Es arī mīlu staigāt viens, gan pa mežiem gan pa laukiem, utt. Superīgākā atpūta no visa un visiem, Telefons izslēgts un aiziet!

Bet šad tad aizejot uz visu dienu monetēt, gribas lai netālu ir kāds vēl, ar kuru ik pa brīdim apspriest atrasto.
Nu tas tā, varbūt tikai mans mirkļa vājums :D
Lāpsta man jau kalpo 2 gadus, poļu ražojums pa 7,00 Ls. tad kad pirku Bija beigušies parastie Fiskari, bet ar ERGONOMISKO rokturi man nepatika, likās, ka neguļas labi plaukstā. :)
Cik nopratu, tad drīz parasto Fiskareņu vairs vispār nebūšot, būs tikai ergonomiskās. Visu sortimentu mainīs viņi.

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
ruketsDatums: Piektdiena, 27.Decembrī.2013, 23:00 | Komentāri # 10
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote TiiFs ()
drīz parasto Fiskareņu vairs vispār nebūšot, būs tikai ergonomiskās


Būs jāiepērk krājumi uzacis

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MuitnieksDatums: Sestdiena, 28.Decembrī.2013, 10:14 | Komentāri # 11
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt! Lāpsta ir katram pašam sava! Var jau būt, ka tie Fiskari ar metāla kātiem ir baigi labie, bet reku Amigo raksta, ka divus salauzis un vēl ir dzirdēts par bojājumiem, remontu, metināšanu u.t.t. Es arī cilāju veikalos Fiskarus, nu nepatīk man tas metāla kāts! Tāpēc gāju citu ceļu, nopirku metāla lāpstu bez kāta un ar fleksi mājās piedzinu profilu pēc Fiskara un uztaisīju oša kātu ar rokturi. Ar koka kātu un rokturi rokās labi, metāls ir auksts un ar cimdiem es nevaru pastrādāt. Kaut kur bildēs slēgtajā sadaļā pie "piecām kapeikām" ir apskatāma.
 
ruketsDatums: Sestdiena, 28.Decembrī.2013, 11:06 | Komentāri # 12
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
metāls ir auksts un ar cimdiem es nevaru pastrādāt


Tā jau gan ir, tādēļ parasti vienā rokā velku cimdu, kad ir auksts laiks, bet katram jau sava tehnika izstrādāta, koka kāts noteikti ir patīkamāks un vieglāks, bet esmu pieradis pie metālenes.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
otomarsDatums: Sestdiena, 28.Decembrī.2013, 12:34 | Komentāri # 13
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
2 gadus atpakaļ kā nopirku tā rukāju ar Sun garden. Nopirku divas atšķirīga profila - dažādām augsnēm.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
smiley132Datums: Sestdiena, 28.Decembrī.2013, 21:04 | Komentāri # 14
Censonis
Komentāri: 82
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote TiiFs ()
Piekrītu pilnībā visam ko saki!!!

Es arī mīlu staigāt viens, gan pa mežiem gan pa laukiem


Nezinu, ne vienmēr vienam pašam ir jautri un pat teikšu, divātā vai trijatā ir komfortablāk un jautrāk pa mežiem staigāt. Parasti maucam rakties divatā ar senci vai vēl kādu pasaucam līdz, kaimiņi, kas rokās netrūkst! :D
Bet teikšu vienu, kad rocies viens pats, koncentrācija uz visu to lietu, signālu klausīšanos u.c. ir lielāka. :) Sākumā rakāmies ar vienu detektoru, teikšu kā ir, brīžiem pieriebj jau, ka kāds aiz tevis visu laiku vazājas...kaut kādā veidā tā koncentrācija pazūd. Bet tagad katrs ar savu aparātu, nekādu problēmu, veselīga konkurence, beigās var palielīties kas ko atradis! happy

ps. Ja pa plaukiem maucu, tad gan viens pats, vai vienkārši cilvēks ar savu aparātu iet kādu gabalu tālāk rakties...maucot pa laukiem tiešām nevajag nevienu, kas tev aiz muguras vazājas un traucē... :)
 
AmigoDatums: Sestdiena, 28.Decembrī.2013, 23:09 | Komentāri # 15
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote otomars ()
kā nopirku tā rukāju ar Sun garden.

Šitais plastmasas kāts man ieplāisāja jau pēc pirmās dienas , kautgan šodien ar to pašu aptīto sun garden raku , jo neuzasināju jauno fiskaru.

Pievienots (28.Decembris.2013, 23:09)
---------------------------------------------
Pirmo reizi pa šiem rakšanas gadiem aizbraucu rakt ap 60-70km , paņēmu divas lāpstas , bet nepaņēmu līdz pašu galveno detektoru . nosarkst kikina surprise , jo vienu lāpstu pieņēmu ka ir detektors , lūk tā man šodien sanāca.

 
MeilisDatums: Svētdiena, 29.Decembrī.2013, 00:04 | Komentāri # 16
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Amigo ()
paņēmu divas lāpstas , bet nepaņēmu līdz pašu galveno detektoru . , jo vienu lāpstu pieņēmu ka ir detektors , lūk tā man šodien sanāca.

Skaisti! Varu iedomāties kādi vārdi ar atbalsīm pa to novadu atskanēja... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
otomarsDatums: Svētdiena, 29.Decembrī.2013, 00:13 | Komentāri # 17
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es jau arī pāris reizes esmu aizmirsis, bet pirmajos km parasti attapos. Vienreiz pieslēju pie autiņa un izbraucu no ceļgala, kad attapos. Tad gan auksti sviedri sāka nākt, bet laimīgi.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
TiiFsDatums: Svētdiena, 29.Decembrī.2013, 12:32 | Komentāri # 18
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Ir dažas reizes gadījies tā, ka kaut kur tālāk aizbraucot, sagatavojies un noskaņojies lielajam racienam, bet kad klāt, tiek konstatēts, ka spole ne tā vai arī pilnie aķīši palikuši mājās. un tad ne šurpu ne turpu vairs :D Rakt īsti nesanak, bet braukt uz maajaas pakaļ un tad atpakaļ arī nesanāk, jo tad jau būtu diena galā nezinu
Nekas cits neatliek, kaa papētīt drusku vairak to apkārtni un braukt mājās ieraut kādu alu vai štengro un gaidīt kad dusma pāriet :D

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
ShteinDatums: Svētdiena, 29.Decembrī.2013, 20:44 | Komentāri # 19
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pats esmu vienu lāpstu mežā ietstādījis, Apstājos, uzpīpēju (toreiz vēl pīpēju), paņēmu aparātu un aizgāju. Tikko gandrīz tik biju iebridis, brikšņi baigie, meklēju, meklēju bet ne kā...
tagad ar fiskareni vazājos, tā labāk patīk un nu ar uzmanīgāks, tā kā ir bijusi mācība tad akurātāk pēc atpūtas apskatos vai kas nav palicis :)
Pārsvarā viens pa mežiem rokos, bet ir nācies ar ar kolēģiem parakties. bet tur vajag tādu ar kuru uz viena viļņa , savādāk sāk krist uz nerviem :D
Kādu laiku meklēju kompanjonu, lielākā daļa piezvana vai atraksta un tu saproti ka tiem tik vajag vietas lai pasaka...
Tā nu rokos viens... Mierīgi un klusi :D dažreiz gan pietrūkst kompānijas.

Pievienots (29.Decembris.2013, 20:44)
---------------------------------------------
PS. tā jau skaudība pārņem par tiem video kas apskatāmi kur Jūs kompānijās parokaties :)

 
MuitnieksDatums: Svētdiena, 29.Decembrī.2013, 20:52 | Komentāri # 20
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Amigo, tas ļaunākais, kas var piemeklēt racēju, tas nozīmē pietiek šogad!
 
GollumsDatums: Svētdiena, 29.Decembrī.2013, 22:30 | Komentāri # 21
 
Balvu ielāde ...




Nu nezinu - man jau vairāk ka desmit gadus viena vienīgā,teleskopiskā Fiskarene - gan akmeņi,gan akmens cieti māli,gan saknes,gan ledus kapāti,bet lūzusi nav,vienreiz tik laicīgi pārmetināju stiprinājumu pie kāta.
Parasti vazājos viens pats.Protams ir bijuši visādi pigori,arī nepatīkami un pat ļoti bīstami,taču sglabājot vēsu izeja ir vienmēr.Un vienmēr dodos rakt pietiekami labi nodrošinājies pret neprognozējamiem suņiem un ,galvenais,cilvēkiem.Jo pret mūsu hobiju cilvēki reizēm izturas diezgan rezervēti (maigi teikts),diemžēl.
Bet šad un tad patīkami ir arī saskrieties ar zināmiem kolēģiem un kopīgi pasist klačiņu,gan pakašāties zemītē.
 
ruketsDatums: Svētdiena, 29.Decembrī.2013, 23:34 | Komentāri # 22
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Amigo ()
Pirmo reizi pa šiem rakšanas gadiem aizbraucu rakt ap 60-70km , paņēmu divas lāpstas , bet nepaņēmu līdz pašu galveno detektoru


Ir gadījies baterijas aizmirst, detektoru vēl nē, bet rezultāts jau tāds pats, škrobe jau baigā, bet jāpieiet filozofiski tai lietai, varbūt tajā dienā labāk bija nerakt, liktenis tā teikt.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MednieksDatums: Pirmdiena, 30.Decembrī.2013, 11:38 | Komentāri # 23
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote smiley132 ()
paņēmu divas lāpstas , bet nepaņēmu līdz pašu galveno detektoru

es domāju, Tev ir tāds ņuhs ka vari mierīgi rakt bez MD...
 
logitechDatums: Pirmdiena, 30.Decembrī.2013, 11:44 | Komentāri # 24
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
mes ar meili ka braucam sis vienmer izrok vairak.man dusmas uznak :D katru signalinu vins rok un kamer es skrienu sis pacel tadas mantas ka man mute vala :D
 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 30.Decembrī.2013, 13:51 | Komentāri # 25
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Logitech, nu nevajag Meilis rižikus nerok, vai vēl nerok, bet pavasarī gan noteikti saraks?
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Mūsu hobijs. (Laikam tiešām lipīgs.)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 24.Aprīlī.2024, 09:38 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 24.Aprīlī.2024, 03:35 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024