Piektdiena, 29.Martā.2024, 15:51
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Dažādi atradumi 2014 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Kara tēma » WW2 » Dažādi atradumi 2014
Dažādi atradumi 2014
MeilisDatums: Sestdiena, 04.Janvārī.2014, 12:52 | Komentāri # 1
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pirmais izgājiens šajā gadā visumā apmierinošs, atradumi nevērtīgi bet tomēr interesanti. Pastaiga pa lauku ārēm sanāca visas dienas garumā.

Nu jau klasiska aka bez augšējā groda un dziļums līdz ūdenim (šajā gadījumā izskatījās pēc dubļiem) 9 metri.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
VanagsDatums: Sestdiena, 04.Janvārī.2014, 15:01 | Komentāri # 2
Zemgales rakaris

Komentāri: 766
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Meilis, interesants atslēgu komplektiņš, no padomju laikiem būtu? doma1
Kas meklē, tas atrod..
 
ruketsDatums: Sestdiena, 04.Janvārī.2014, 15:47 | Komentāri # 3
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kaut kāds trakums ar tām akām, vai atzīmēji vismaz kaut kā, lai kāds neieveļas?
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
paligsDatums: Sestdiena, 04.Janvārī.2014, 18:26 | Komentāri # 4
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Atslegu komplekts domāju mūsdienu, stellene pēckara .....
Vienalga intersanti. Uz kastes kāds uzraksts????


Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
MeilisDatums: Sestdiena, 04.Janvārī.2014, 19:06 | Komentāri # 5
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote paligs ()
Uz kastes kāds uzraksts?

Virspuse bija aplipusi ar dubļiem un rūsu ka nemaz nevarēju apskatīt... bet bildē no iekšpuses tiešām izskatās pēc kaut kādiem burtiem..

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 09.Janvārī.2014, 19:35 | Komentāri # 6
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šodien laiciņš silts un labs tāpēc ar kolēģi nolēmām pastaigāties svaigā gaisā pa mežiem... pirmais pārsteigums - brieža mirstīgās atliekas... otrais - divu mauzeru ''mirstīgās'' atliekas, vienam pat stobrs saliekts. Uzgājām tā teikt jaunu, šķiet neskartu, poligonu... PPŠ patronas rakām līdz tumsai - mugursomas smagas - abi apmierināti. Es drusciņ laikam vairāk apmierināts... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Piektdiena, 10.Janvārī.2014, 00:55













 
emils92Datums: Piektdiena, 10.Janvārī.2014, 07:34 | Komentāri # 7
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Uhhh, kur smuki radziņi! Arī vienmēr esmu gribējis atrast šitādus,, gan pa medībām staigājot, gan ar md. Par tālāku ragu realizāciju, nebūtu ilgi jālauza galva.
 
OnslovsDatums: Piektdiena, 10.Janvārī.2014, 08:30 | Komentāri # 8
Censonis
Komentāri: 89
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem
 
AmigoDatums: Piektdiena, 10.Janvārī.2014, 10:30 | Komentāri # 9
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nu Vecais , šitais atradums atsver visus kapara un dzelzs gabalus . aplausi izbrins siekala surprise okk
 
MeilisDatums: Piektdiena, 10.Janvārī.2014, 11:22 | Komentāri # 10
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Onslovs ()
kur likām aliņa "mirstīgās" atliekas?

Nekaitini alņus! Alnim brieža ragi liksies kā apvainojums... trakais
A pārējās atliekas neietilpa kadrā... turpat vien bija gan ''kardāns'' gan ''rāmis''

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 10.Janvārī.2014, 13:09 | Komentāri # 11
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Es drusciņ laikam vairāk apmierināts...

Nu nesaki vis! Es arī esmu apmierināts, ka pēc šādiem atradumiem ar veselu ādu no meža esmu izkļuvis.

(bildes ir ņemtas no videokameras, tāpēc tāda NEkvalitāte)
Tiesa, lielākā daļa palika zem zemes, bet to lai sapieri paši ceļ ārā... trakais ... es pēc dabas esmu tāds bailīgs...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!

Komentāru rediģēja Valduha - Piektdiena, 10.Janvārī.2014, 13:14













 
MeilisDatums: Sestdiena, 11.Janvārī.2014, 11:18 | Komentāri # 12
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es tak saku ka mēs abi apmierināti izlīdām no tā meža... :D Būtu paņēmis līdz savu veco labo artefaktu lāpstu, kas zin ko būtu vēl pieracis... trakais
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 11.Janvārī.2014, 18:43 | Komentāri # 13
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Būtu paņēmis līdz savu veco labo artefaktu lāpstu, kas zin ko būtu vēl pieracis...

Tas tiesa - man bija pilnīgi jauna lāpsta, un lūk rezultāts - šodien sapieri no mana "depozīta" izcēla 32 gab. 82mm krievu mīnmetēja mīnas (no tām divas ar fosforu) un 20 gab. 76mm artilērijas lādiņus.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
TottenkopfDatums: Sestdiena, 11.Janvārī.2014, 19:40 | Komentāri # 14
 
Balvu ielāde ...




Valduha, cik saprotams, tad munīcijas novietne bijusi.
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 11.Janvārī.2014, 22:04 | Komentāri # 15
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Tottenkopf ()
Valduha, cik saprotams, tad munīcijas novietne bijusi.

Jā, tā izskatījās.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MednieksDatums: Svētdiena, 12.Janvārī.2014, 00:46 | Komentāri # 16
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
smuki radziņi - jauns perspektīvs bullis bijis...
rakumi arī smuki...
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 12.Janvārī.2014, 11:41 | Komentāri # 17
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Mednieks ()
smuki radziņi

Jā, nez kā draudzene vakarā taisnojās... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 12.Janvārī.2014, 19:18 | Komentāri # 18
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Jā, nez kā draudzene vakarā taisnojās.

Tieši tā arī uzsāku vakarā sarunu - nu mīļā, ko tu esi savārījusi? Ko? Ko tu pa dienu darīji, ka man ar ragiem jānāk mājā?... un nesu rādīt tos ragus... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 13.Janvārī.2014, 19:22 | Komentāri # 19
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Par cik ziema tik ātri nesteidzās kā prognozēts, tad lietderīgi arī šodienu izmantojām pastaigājot pa mežiem. Nekādi ragi nerādījās, bet PPŠ patronu nogulumi pamatīgi pārbaudīja mūsu pacietību... kopumā atradumi niecīgi, bet izlīdām abi diezgan apmierināti. Mājās braucot pamanījām ceļa malā neparastu zīmi...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Ritvars02Datums: Pirmdiena, 13.Janvārī.2014, 19:41 | Komentāri # 20
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Par cik ziema tik ātri nesteidzās kā prognozēts, tad lietderīgi arī šodienu izmantojām pastaigājot pa mežiem. Nekādi ragi nerādījās, bet PPŠ patronu nogulumi pamatīgi pārbaudīja mūsu pacietību... kopumā atradumi niecīgi, bet izlīdām abi diezgan apmierināti. Mājās braucot pamanījām ceļa malā neparastu zīmi...


ha!tikai nesaprotu,kāpēc jāpaziņo par atradumiem!un vēl tur ir lielās talkas zīmols, kāpēc???

....EJAM RAKT...
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 13.Janvārī.2014, 19:48 | Komentāri # 21
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
A paziņot vajaga varbūt tāpēc, ka Ipašnieki interesējas par vietas vēsturi UN UZ ATRADUMIEM NEPRETENDĒ. Man ir arī bijušas līdzīgas situācijas
-vienkārši pastāstu kas un kā un visi apmierināti.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
Ritvars02Datums: Pirmdiena, 13.Janvārī.2014, 20:17 | Komentāri # 22
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
man ir bijis ka atbraucot uz vienu vietu-1km vajadzeja iet kajam!atbrauca zemes ipasnieks(policist un mednieks) 3h gaidija kamer atnaksu pie masinas, vienkarsi domaja ka vinja piebarotajas vietas šauju mezacukas!uzzinadams ka mekleju tikai monetas-pastastija kur un kadi vietejie iedzovotaji dzivoja!!!
....EJAM RAKT...
 
MeilisDatums: Otrdiena, 14.Janvārī.2014, 12:33 | Komentāri # 23
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Ritvars02 ()
3h gaidija kamer atnaksu pie masinas, vienkarsi domaja ka vinja piebarotajas vietas šauju mezacukas!

Laikam visprātīgāk tādās reizēs, arī visās pārējās reizēs, kad atstāj kautkur savu autiņu, uz paneļa atstāt lapiņu ar savu mob. tel. numuru... un pārpratumi ātri var atrisināties...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Otrdiena, 14.Janvārī.2014, 18:16 | Komentāri # 24
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Zolīdi noteikumi, man gan nav gadījies ne ar vienu zemes īpašnieku līdz šim satikties, jo cenšos nolīst labi tālu no acīm, bet nu viss kādreiz pirmoreiz, doma par telefona nr. nav slikta, jo man jau ar interesētu kas manā īpašumā noparkojies, mašīnā vajadzētu kādu šokolādi un štengro vadāt līdz, arī varētu izmantot par argumentu, ja saimnieks tāds uzvilcies, bet nu tas pēc situācijas.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
Forums » Kara tēma » WW2 » Dažādi atradumi 2014
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, Valduha, grosha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024