Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 21:00
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Mmans dzintais ciemats,no putna lidojuma. - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Mmans dzintais ciemats,no putna lidojuma.
Mmans dzintais ciemats,no putna lidojuma.
007Datums: Svētdiena, 10.Augustā.2014, 21:17 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




..nu apmēram šādi,,,

 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 11.Augustā.2014, 10:47 | Komentāri # 2
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu pa smuko, tikai žēl, ka Tevi nekur nemanīju... bimbat
Ar Tavu atļauju ielikšu bildes ar savu sētu no putna lidojuma 2010. gadā


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 11.Augustā.2014, 13:41 | Komentāri # 3
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
ielikšu bildes ar savu sētu no putna lidojuma 2010. gadā


Kurš putns tad šito tev bildēja, vai kādu ērgli apgredzenoji ar kameru? Ļoti smuki starp citu. Redzēju nesen vienu trako, kas ar to motoparaplānu lidinājās pašam arī sagribējās, bet nezinu vai dūšas pietiktu tādā kāpt iekšā, laikam bez 0,5 tā lieta neietu.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 11.Augustā.2014, 20:40 | Komentāri # 4
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Kurš putns tad šito tev bildēja, vai kādu ērgli apgredzenoji ar kameru?

Man te viens pazīstams čoms ar deltaplānu niekojas, tad nu lidojām divatā. Sajūtas nebija diez ko omulīgas, bet kāds kaifs, kad atkal vari stāvēt uz zemes... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
GollumsDatums: Otrdiena, 12.Augustā.2014, 09:01 | Komentāri # 5
 
Balvu ielāde ...




Oiii - ieraugot šīs bildes,atcerējos kādu stipri mistisku atgadījumu kasturir no manas jaunības - apmēram 30 gadus apakļām,vēl tad ,kad zāle bija zaļāka un meitenes smukākas dance1 ,dzīvojos un strādāju kolhozā.Tai laikā,naktīs guļot,miegā ļoti bieži lidoju.Pie tam šie sapņi bija fantastiski krāsaini.Lielāko daļu protams neatceros,taču viens - ir kā tikko teļļukā redzēts - lidoju kā putns,izplestām rokām,virs sava ciemata - visi ceļi,alejas,mājas,lauki......... Un tad sekoja pats interesantākais - mums kolhozā darbojās lauku miglošana ar slaveno ,,KUKURUZŅIKU,,.Un tad nu uz ražas novākšanas balli,priekšsēdis bija saorganizējis labāko kolchoznieku vizināšanu ar šo ,,superlaineri,,.Nezinu kā tas tika dabūts cauri,jo ļotene jau nebija paredzēta cilvēkveidīgo vizināšanai,bet viss notikās.Un ,tā kā es biju kolhozā par fotogrāfu,tad nu man ar tika tas gods pabūt tai dārdoņā,kratīklī .Bet,kad bijām gaisā - pārņēma ļoti dīvaina sajūta - es skatījos uz mūsu ciematu un sapratu,ka visu to jau esmu redzējis - SAPNĪ - es virs tā jau biju lidinājies........Kas tas bija,kā to izskaidrot - nezinu,un,acīmredzot arī nekad neuzzināšu.Un kaut arī tām mistikām neticu - fakts no dzīves ....
Bet pats bēdīgākais ir tas,ka juku laikos gāja zudībā viss mans kolhoza laiku foto arhīvs,bet bildes bija tiešām interesantas..... bimbat
 
AigarsDatums: Otrdiena, 12.Augustā.2014, 09:33 | Komentāri # 6
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Gollums - ko Tu tajā laikā pīpēji? ;)
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
AmigoDatums: Otrdiena, 12.Augustā.2014, 10:31 | Komentāri # 7
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Gollums ()
Bet,kad bijām gaisā - pārņēma ļoti dīvaina sajūta - es skatījos uz mūsu ciematu un sapratu,ka visu to jau esmu redzējis - SAPNĪ - es virs tā jau biju lidinājies........Kas tas bija,kā to izskaidrot - nezinu,un,acīmredzot arī nekad neuzzināšu


Uzzināsi , uzzināsi aizej tik uz to raganas saietu un zināsi , un pat nedomā viņas tur kvēpināt . mele2
 
ruketsDatums: Otrdiena, 12.Augustā.2014, 15:43 | Komentāri # 8
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Gollums ()
kaut arī tām mistikām neticu - fakts no dzīves ....


Ļoti interesanti, protams zinātniski to droši vien izskaidrot nevar, bet dīvainas lietas notiek.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Mmans dzintais ciemats,no putna lidojuma.
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024