Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 13:53
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | ..tvaika nosūcējs virtuvei,bez pieslēguma.. - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ..tvaika nosūcējs virtuvei,bez pieslēguma.. (..ļoti lūdzu padomu,,steidzami..)
..tvaika nosūcējs virtuvei,bez pieslēguma..
007Datums: Otrdiena, 16.Decembrī.2014, 20:12 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




..sveiciens..
..paklau draugi,,un arī tie,kurus nepazīstu..vajag padomu....situācija tāda,virtuve ,el.krāsns,,vajag nosūcēju tvaikiem,,smakām ..utt..
..TRAKĀKAIS..ir tas,ka nav ventilācijas šahtas,kur to visu novadīt...ibio..redz es Munchen tagad...māja ..fīrera laikos būvēta..ja nemakdos 1937 g.
...vajag ieteikumu .kādu nosūcēju pirkt,kuru var lietot ar attiecīgajiem filtriem,lai viss būtu daudzmaz labi..patreiz trakomāja...ir kaukāds sūcējs,,bet nekam neder...visa virtuve taukaina ciest
..reāli butu ieteikumi,,ar konkrētu nosūcēju...
..šodien biju,, kā teikt,, krutākajā friču elektropreču bodē SATURN..hu.iobio.....tur...nav nekā,,pilnīgi nekā..un pārdevēji uz jautājumu tik plecus rausta... hmmm
..lūgums neflūdojiet....iemetat saitu ar konkrētu agregātu,,,tad es pats pa vācu i/net bodēm paskatīšu,kur var nopirkt..
 
GollumsDatums: Otrdiena, 16.Decembrī.2014, 20:54 | Komentāri # 2
 
Balvu ielāde ...




Sveiks vecozēn !!!!!
Jābrīnās,ka Tev ,tuuur ,,sapņu zemē,, mele1 nav tik elementāras mantas - šutka !!!
Bet,ja tā nopietni,tad īsti nezinu kā tagad,bet savā laikā,gadi pieci atpakaļ,iegādājos WIRPŪLA nosūcēju,ko var lietot bez izvada laukā.Bet viņam iekšā ir - vispirms filtra drēbe un tālāk ,speciālā filtra materiālā, melnas granulas - filtra drēbe uztver taukus,bet granulas absorbē smakas.Darbojas ļoti labi.Acīm redzot,Tev jāmeklē kaut ko tamlīdzīgu.Ja vēl tagad kaut ko tādu taisa.Varbūt kāds zina labāku variantu.
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 16.Decembrī.2014, 20:56 | Komentāri # 3
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Savulaik tādu nopirku (parasts Ariston) - viņam atsevišķi bija jāpiepērk speciāls ogles filtrs (padārgs prieks), bet kad tas bija jāmaina, naudas kļuva žēl, un ievadīju ventilācijas lūkā. Tas arī viss.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Otrdiena, 16.Decembrī.2014, 21:39 | Komentāri # 4
 
Balvu ielāde ...




Gollums, Valduha,
..paldies vīri...
..varbut ja ir tas aparāts vēl virtuvē...iedodiet konkrēti nosaukumu ar visiem cipariem???meklēšu tad pa i-netu.. doma vechuks
Quote Gollums ()
Jābrīnās,ka Tev ,tuuur ,,sapņu zemē,, nav tik elementāras mantas - šutka !!!

..nesmejies.mana .sapņu zeme ir Latvija aplausi ,,bet ari vāczemē ne visur ir ordnung...ja precīzi saka,,,gandrīz nekur nav... hmmm svilpo
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 16.Decembrī.2014, 22:10 | Komentāri # 5
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..varbut ja ir tas aparāts vēl virtuvē...iedodiet konkrēti nosaukumu ar visiem cipariem???meklēšu tad pa i-netu..

Virtuvē man viņš ir, bet, manuprāt, tādus sen vairs neražo, Kā nekā pirkts vēl tālajā 1997. gadā. Kārtīgā bodē jau nu pārdevējam vai konsultantam vajadzētu zināt... doma

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 16.Decembrī.2014, 22:35 | Komentāri # 6
 
Balvu ielāde ...




007, paskatie šitos - ceru, ka noderēs ADRESE
 
007Datums: Trešdiena, 17.Decembrī.2014, 00:21 | Komentāri # 7
 
Balvu ielāde ...




Tottenkopf,
,,,naffff skaidrības...manuprāt ,nekas nedder.. bimbat
 
GollumsDatums: Trešdiena, 17.Decembrī.2014, 08:06 | Komentāri # 8
 
Balvu ielāde ...




Quote 007 ()
nekas nedder..
- KĀPĒC NEDER ? visi vajadzīgie komponenti ir iekšā.Ja nu vienīgi nepatīk dizains un cena.
Bet pilnībā no tiem tauku lidojumiem Tu tāpat neizspruksi.Tad Tev jāliek tādu toveri augšā kā kalēju smēdēs un ar lieljaudas nosūcējventilatoru,bet tad Tev ne zupu ne citas ēdmaņas neredzēt - VISU AIZRAUS TRUBĀ
kikina
 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 17.Decembrī.2014, 08:26 | Komentāri # 9
 
Balvu ielāde ...




Quote 007 ()
naffff skaidrības...manuprāt ,nekas nedder


Nu vecīt, ja jau šitais neder, tad ko vēl??? Šitos pat profiki pavāri uzskata par labiem. Ja neder, tad liec kā lielajos restorānos , bet skatos laikam dzimto valodu sāc aizmirst, nu tad ielikšu tev saprotamā valodā mele2 Nosūcēji
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 17.Decembrī.2014, 09:26 | Komentāri # 10
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Tottenkopf ()
nu tad ielikšu tev saprotamā valodā Nosūcēji

Nu re, ar visiem filtriem! okk

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 16.Janvārī.2015, 20:34 | Komentāri # 11
 
Balvu ielāde ...




..palldiess visiem par ieteikumiem alus
..šodien iepirku Siemens LC654WA10
...Esot gona lobs,,tā vismaz bodē sacija..papildus paķēru ogļu filtrus...
,,ja kas es uz dirsas..tas aparāts bij maksājis 560 EU...nezinuu,kas tur ir,,,bet tāda cena bijusi...es nopirku,pa 76 EU..prasijām,,kas par lietu,,,jomajo,,kāpēc???teica tas Fricis kas bodē konsultants...pēdējais palicis,,un neviens nepērk..ceru,ka bus ok..rīt štellēšu pie sienas..tad cepšu karpu..un,,par rezultatiem ziņošu..
//ogles filtri maksāja 65 EU..pie riktīgi kreptīgas lietošanas saka,ka gadā reizi jāmaina,,,ja tā pa mazam,,nu,kā mājā,,tad izturot 2 gadi...

Pieejams tikai lietotājiem
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 16.Janvārī.2015, 20:40 | Komentāri # 12
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
//ogles filtri maksāja 65 EU..pie riktīgi kreptīgas lietošanas saka,ka gadā reizi jāmaina,,,ja tā pa mazam,,nu,kā mājā,,tad izturot 2 gadi...

Tā varētu būt. Manējais arī pēc 2-3 gadiem lika sevi manīt, ka vairs nevelk. Es toreiz nospļāvos, un izveidoju pievadu pie suta lūkas.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 16.Janvārī.2015, 20:45 | Komentāri # 13
 
Balvu ielāde ...




Valduha,
...man ir ideja,,,jums tur LV tak krievu gāzmaskas ir,,,ogle der,,,nomainam, un uz priekšu...tici man,,jāabut ok.
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 17.Janvārī.2015, 09:41 | Komentāri # 14
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
...man ir ideja,,,jums tur LV tak krievu gāzmaskas ir,,,ogle der,,,nomainam, un uz priekšu...tici man,,jāabut ok.

Hmm, laba doma, iznāktu moderna instalācija... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » ..tvaika nosūcējs virtuvei,bez pieslēguma.. (..ļoti lūdzu padomu,,steidzami..)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 05:44 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024