Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 17:11
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Filozofu stūrītis - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Filozofu stūrītis (Dzimtenes mīlestība)
Filozofu stūrītis
GaraisDatums: Sestdiena, 24.Janvārī.2015, 21:41 | Komentāri # 26
 
Balvu ielāde ...




Šī ir tēma, kas pret rītu, ir jāpaceļ salidojumā. :D
 
ruketsDatums: Sestdiena, 24.Janvārī.2015, 21:52 | Komentāri # 27
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Garais ()
Šī ir tēma, kas pret rītu, ir jāpaceļ salidojumā.


Vai tad ir bijis salidojums kad šī tēma netiek cilāta :D bet līdz salidojumam jau vēl laiks, jātiek skaidrībā kurš patriots kurš valsts dr...js kikina

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Sestdiena, 24.Janvārī.2015, 22:14 | Komentāri # 28
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Es zinu, ka ne viss šai valstī ir kārtībā, bet arī es pret to ne vienmēr izturos krietni.

Nu re, neviens nav svēts... parasti atzīšanās mīkstina vainu.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
GaraisDatums: Sestdiena, 24.Janvārī.2015, 22:18 | Komentāri # 29
 
Balvu ielāde ...




Quote rukets ()
vai tad ir bijis salidojums kad šī tēma netiek cilāta bet līdz salidojumam jau vēl laiks, jātiek skaidrībā kurš patriots kurš valsts dr...js


Tas, laikam, ir viens no mūžsenajiem jautājumiem. Man atliek iedzert maģisko Jālovīnu ar Somiem un gatavs, apspriežam precīzi tās pašas tēmas...
 
Markomans1Datums: Sestdiena, 24.Janvārī.2015, 23:13 | Komentāri # 30
Kluba filatēlijas eksperts

Komentāri: 268
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote
... parasti atzīšanās mīkstina vainu.


... un palielina sodu.

Zināšanas nav galvā, zināšanas ir grāmatās. Galvā ir jābūt tam, kur tās atrast.
 
MeilisDatums: Sestdiena, 24.Janvārī.2015, 23:33 | Komentāri # 31
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Markomans1 ()
... un palielina sodu.

Tā laikam ir jā... tātad melot arī vajag. :D
Labi, rafinēti meli ir panākumu un labklājības atslēga.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Sestdiena, 24.Janvārī.2015, 23:46 | Komentāri # 32
 
Balvu ielāde ...




...patikami ir palasiit,,,ja nopietni,,tad viss ir patiesiiba ,kas rakstiits,,,tikai,,mani moka jautaajums,,,
...cik piedzeerusham ezim ir gadu,,ja piikis ir trumpjos,,,vot taa ir steelle,,, trakais
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 29.Janvārī.2015, 23:05 | Komentāri # 33
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu ko. Drusciņ saniezējās nagi, paturpināt šo pretrunīgo tēmu. labi
Jau vēsturiski katram kārtīgam dēlietim vecāki mācīja ka pieklājīgi ciemos iet ar kādu cienastu, kādu kūpinātu zivi, siera rituli, vai smaržīgu maizes kukuli... labi
Mājienu saprotiet? Tā ir labā audzināšana. Pareizi jau ir, cilvēki paliek ļoti jauki un pateicīgi saņemot kādus labumus. Gan baznīckungs vieglāk atlaiž grēkus, gan zemes mērnieks ''labāk'' iemēra zemes robežas, arī policists iežēlojas un nesoda tik bargi, ārsts rūpīgāk iedziļinās pacienta sūdzībās, tiesnesis ''piever ausis'' klausoties apsūdzību utt. Arī nodokļu inspektori un VID darbinieki ir parasti cilvēki ar cilvēcīgām vājībām...
Būt godīgam un paklausīgam ir protams labi, bet kam?...
Viss manuprāt atkarīgs kādā valsts pārvaldes sistēmā dzīvo... brīvā demokrātikā sistēma, kā izteicies savā laikā V. Čerčils, ir pati draņķīgākā korumpētākā sistēma no visām, BET labākas nav...
Ja necentīsies pats izmantot un ''apčakarēt'' šo sistēmu, tad tā apčakarēs tevi... Maigi un ''patīkami''... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Piektdiena, 30.Janvārī.2015, 07:49













 
SpikyDatums: Piektdiena, 30.Janvārī.2015, 01:59 | Komentāri # 34
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
HE Lasu un brīnos. Kā es biju palaidis garām šito stūrīti. izbrins
Šito lasot pilnīgi sirds sāka dauzīties ātrāk un elpa maķenīt trūkt .:D

Uzrakstīt visu ir baigi ietilpīgs process, tādēļ labāk patīk diskutēt mutiski, bet kā lai sagaidu salidojumu..... Ilgi doma1

Bļ......
Divas reizes sarakstīju un kaut kā sapinos un izdzēsu. ZB Tādu lugu biju sadzejojis ka maz nelikās. Gribās raudāt.
labi citu dienu sākšu atkal no jauna.

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
MeilisDatums: Piektdiena, 30.Janvārī.2015, 07:58 | Komentāri # 35
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Spiky ()
citu dienu sākšu atkal no jauna.

Ar nepacietību gaidīsim... happy

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
rusij77Datums: Trešdiena, 04.Februārī.2015, 12:24 | Komentāri # 36
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Man reiz Spānijā kad pakritizēju viņu likumdošanu, vienkārši atbildēja - "šeit ir Spānija un to nu viņi paši izlems". Viss jau vienkārši - tas ir tautas pašcieņas jautājums, lai cik mums kas nepatiktu šeit, tā ir mūsu zeme un valsts.
Pēc šī gadījuma man ir nācies vienu otru mūs pamācīt gribošu ārzemnieku nolikt pie vietas, spāņu mācība palikusi man gaišā atmiņā :)
 
MednieksDatums: Piektdiena, 13.Februārī.2015, 10:56 | Komentāri # 37
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Nav pareizi teikt es un valsts

manuprāt jāsāk ar skaidrojumu, kas ir valsts?
man liekas ka valsts, tie ir nodokļu maksātāji (tie, kas reāli maksā) un tie, kas no maksāšanas (vairāk vai mazāk) ir atbrīvoti - bērni, pensionāri, invalīdi utml.
pārējie diemžēl ir blakus valstij
vienkāršojot ja trīs veči sametas šņabim (salīdzinājumam nodokļu maksātāji), tad viņi arī lemj kādu šņabi pirkt (cik tērēt sociālajām lietām, cik aizsardzībai utt.), kāds ceturtais, kurš arī grib dzert, bet nav piemetis (nodokļu nemaksātājs vai vēl ļaunāk izkrāpējs), var dabūt tikai pa šņukuru...

Quote Meilis ()
Jebkurš veiksmīgs uzņēmējs vairāk vai mazāk ir apčakarējis valsti

uzņēmējs, kurš nodarbina darbiniekus un maksā tiem algas (pat ja aploksnēs) jau ir labi.... viņš nodrošina sevi, savu ģimeni un darbiniekus, kuriem nevajag naudu no saociālā budžeta ..... bet vēl labāk būtu ja viņš maksātu visus nodokļus, to viņš parasti nedara vai nu tāpēc ka nevar konkurēt, vai arī neredz saprātīgu naudas izlietošanu valsts pārvaldē....
 
MeilisDatums: Sestdiena, 14.Februārī.2015, 19:15 | Komentāri # 38
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Mednieks ()
pārējie diemžēl ir blakus valstij

Tādu jau nav... jebkurš valsts iedzīvotājs ieejot veikalā un nopērkot kaut baltmaizi jau samaksā PVN nodokli, iekāpjot gan savā gan sabiedriskajā transportā nākas ''izbaudīt'' degvielas akcīzes nodokli, par elektrības cenām runājot tur ir smalks ''apjājiens''.
Tagad maksājam par vienu un to pašu patērēto kilovatu nu jau 2 iestādēm, nopelnīt var uz pusi vairāk, kāpēc ne, ja ir labas aitas ar biezu vilnu. Bet tas tikai laika jautājums un gudri prāti atradīs izeju kā nemaksāt šo dubulttarifu...
Sūdīgi būs tad, kad viss būs sakārtots tā ka visiem būs labi, no tādas garlacības cilvēki sāks tāpat vien ''kasīties'' un būs atkal viss kā vienmēr... pārmaiņas un jaunas iespējas... coolio

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Svētdiena, 15.Februārī.2015, 10:17













 
ruketsDatums: Piektdiena, 06.Martā.2015, 14:05 | Komentāri # 39
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Eh, nāku sirdi izkratīt, negribās jau kasīties ar tām ofisa tantiņām un viņas jau tik dara savu darbu, bet sanāca ar VID darīšanas un kur skaties kur nē paliku bez 50 eirām, nav jau pasaules gals, bet nu garīgais sabojāts.
Īsumā stāsts tāds, ka pasen atpakaļ biju reģistrējies kā individuālā darba veicējs, jo bija tāda štelle, ka bija zāģera darbs valsts mežos un prasība bija šito piereģistrēt. Tas darbiņš izbeidzās un gāju uz VID lai slēgtu to statusu, jo bija klapatas, ka katru gadu deklarācijas jāsniedz. Smaidīga dāmīte mani pārliecināja, ka lai neslēdzu, jo varbūt kādreiz noder un nekas jau par to jāmaksā nav. Ļāvos pierunāties un tas statuss vilkās līdz, bet šogad pildot deklarāciju sagaidīja pārsteigums - minimālais nodoklītis valstij jānoskaita. Protams radās jautājums kas tas par zvēru un gāju skaidroties, tad nu man ar smaidu uz lūpām tika paziņots, ka pagājušajā gadā šāds likumiņš ir pieņemts un kā mēs zinam nezināšana no atbildības neatbrīvo, taisi tik maku vaļā un piķo, bet kaut papīra galiņu atsūtīt nu kaut e pastu, tas protams par grūtu.
Nu tā kaut kā, apzinos protams arī savu vainu, ka iekritu uz smaidīgo VID darbinieces padomu un tā gribot negribot kļuvu par ziedotāju valsts budžetā. Pieņemu ka nebūšu tāds vienīgais un ne viens vien šogad dabūs atdarīt maciņu.
Padoms un brīdinājums, ja jums šādi statusi ir un viņus neizmantojat, tad fiksi uz VID viņus noslēgt.
Tā teikt 1:0 VID labā

Pievienots (06.Marts.2015, 14:05)
---------------------------------------------
izmaiņas tagad es ar esmu gudrs, tik mazliet par vēlu.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
KašātajsDatums: Piektdiena, 06.Martā.2015, 14:11 | Komentāri # 40
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pats esmu pašnodarbinātības statusā ar mikrouzņēmuma sertifikātu. Varu pateikt priekšā, lai nemaksātu. Ik pēc trim mēnešiem sniedziet VID 0 deklarāciju un nekas nebūs jāmaksā.
Tas nozīmē, ka neko nepelnu un nav ko arī maksāt.
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 06.Martā.2015, 14:23 | Komentāri # 41
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Padoms un brīdinājums, ja jums šādi statusi ir un viņus neizmantojat, tad fiksi uz VID viņus noslēgt.

Muitnieka pirksts... velns :D
Tu raudi par 50 eirām, bet man tas "neģēlis" pirms Ziemassvētkiem uzliek konta inkaso par 200 naudiņām. Es godīgi nomaksāju, bet viņam to tik vajag! Viņš, blēdis, redz, ka ir lētticīgs maksātājs, un pēc Jaunāgada uzliek inkaso par 225 naudiņām! Arī to nomaksāju, un tagad ar bažām gaidu kas būs tālāk... ciest

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 06.Martā.2015, 14:23 | Komentāri # 42
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Tas nozīmē, ka neko nepelnu un nav ko arī maksāt.


Ja pareizi saprotu tad no tā 50 tāpat neizmuksi, minimālais nodoklis par gadu un viss.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 06.Martā.2015, 14:25 | Komentāri # 43
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Ja pareizi saprotu tad no tā 50 tāpat neizmuksi, minimālais nodoklis par gadu un viss.

Es Tev saku, priecājies vēl, ka pa lēto esi ticis cauri... ja

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KašātajsDatums: Piektdiena, 06.Martā.2015, 14:30 | Komentāri # 44
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
a pareizi saprotu tad no tā 50 tāpat neizmuksi, minimālais nodoklis par gadu un viss.

Nebūs jāmaksā nekādi 50 eur.
Iesniegumā būs norādīts, ka tev ir 0 eur ienākumi.
Ja nav iesnieguma, tav tu skaidri norādi, ka neoficāli tu piepelnies, bet tā tu ik pa kvartālam atskaities par bezdarbību.


Komentāru rediģēja Kašātajs - Piektdiena, 06.Martā.2015, 14:32













 
ValduhaDatums: Piektdiena, 06.Martā.2015, 14:36 | Komentāri # 45
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Nebūs jāmaksā nekādi 50 eur.

Kā, nebūs jāmaksā? A kas tad deputātus un ierēdņus uzturēs?
dusma2

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 06.Martā.2015, 14:42 | Komentāri # 46
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Es Tev saku, priecājies vēl, ka pa lēto esi ticis cauri...


Esmu priecīgs bez gala, un ticu ka mana naudiņa aizies labiem mērķiem...

Quote Kašātajs ()
Nebūs jāmaksā nekādi 50 eur.


Es tak neesu tik gudrs lai ar Tevi strīdētos, palasi to manu linku, neaktīvie maksā gadā 50 eiro neatkarīgi no ienākumiem, apsurdi jau sanāk ienākumu nav bet nodoklis jāmaksā, 2014 gada novembrī pieņem likumiņu, ieraksta pāris rindiņas kaut kādā mistiskajā likumu portālā un naudiņa tik ripo...

Pievienots (06.Marts.2015, 14:42)
---------------------------------------------
apollo par izmaiņām
Te rakstiņš apollo, ielikts uzminiet kad - vakar.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Piektdiena, 06.Martā.2015, 18:51 | Komentāri # 47
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kaut kā grūti man saprast to ka ja saimnieciskā darbība reģistrēta 2013.gadā tad NAV JĀMAKSĀ tas nodoklis... doma
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 06.Martā.2015, 18:55 | Komentāri # 48
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Kaut kā grūti man saprast to ka ja saimnieciskā darbība reģistrēta 2013.gadā tad NAV JĀMAKSĀ tas nodoklis...


Jā to arī nesapratu, bet man ir ātrāk un tad jau maksā tik ragā.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MuitnieksDatums: Piektdiena, 06.Martā.2015, 19:05 | Komentāri # 49
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Valsti nedrīkst mānīt! Valsts nodokļus iekasē no tiem, kas var maksāt. Lūk Kašātajs likumpaklausīgs pilsonis laikā iesniedza deklarāciju, saimniecisko darbību neveic, ienākumu nav, nav arī nodokļu aprēķina. Bet Valduha, tagad jau skaidri zināms slēpj ienākumus, tātad tiks nozīmēta audita pārbaude un tad būs nodokļu aprēķins, nokavējuma nauda, ka maz neliksies, tāpēc jau sākumā teicu valsti nedrīkst mānīt! Ahoi! Karamba!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 06.Martā.2015, 19:08 | Komentāri # 50
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
saimniecisko darbību neveic, ienākumu nav, nav arī nodokļu aprēķina


redz ka no nekā arī var nodokli aprēķināt dusma3

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Filozofu stūrītis (Dzimtenes mīlestība)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024