Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 22:16
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | spiky lapa - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » spiky lapa
spiky lapa
007Datums: Svētdiena, 22.Martā.2015, 18:23 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




..nu ko,bus jau ļooti labi..apsveicu pukes
Pieejams tikai lietotājiem
Pieejams tikai lietotājiem
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 22.Martā.2015, 19:40 | Komentāri # 2
 
Balvu ielāde ...




007, skatos, ka tevi būs friči savervējuši uz spiegošanas lietām .... trakais
 
007Datums: Svētdiena, 22.Martā.2015, 20:32 | Komentāri # 3
 
Balvu ielāde ...




Quote Tottenkopf ()
friči savervējuši uz spiegošanas lietām

..nu ja,,hosts tak vācijā pirats
 
SpikyDatums: Pirmdiena, 23.Martā.2015, 00:10 | Komentāri # 4
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
:D:D
Šoreiz būsi atkodis mani. :D
Protams mums daudz vel jačinī, lai būtu ļoti labi.
Bet paldies Tev par reklāmu.

Vērtība 8.90 eur :D
Zbs pašam kaut kā likās labāk. Bet paldies, ka apgaismoji uraa2

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.

Komentāru rediģēja Spiky - Pirmdiena, 23.Martā.2015, 00:20













 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 23.Martā.2015, 08:32 | Komentāri # 5
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu pa smuko! okk Varēs iegādāties siltas ūziņas, kurās pārlaist vēsās salidojuma naktis! ja
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
BalooDatums: Trešdiena, 25.Martā.2015, 21:42 | Komentāri # 6
Tematiķis
Komentāri: 165
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
protams, pa smuko fans

Pieejams tikai lietotājiem
okk
 
GaraisDatums: Trešdiena, 25.Martā.2015, 22:24 | Komentāri # 7
 
Balvu ielāde ...




Ūziņas ir bikses. coolio
 
SpikyDatums: Ceturtdiena, 26.Martā.2015, 13:11 | Komentāri # 8
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Garais ()
Ūziņas ir bikses.


He ja ta padomā tad jā, bikses. Bet pašam automātiski likās, ka zeķes. :D

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
GollumsDatums: Ceturtdiena, 26.Martā.2015, 22:36 | Komentāri # 9
 
Balvu ielāde ...




Quote Valduha ()
siltas ūziņas, kurās pārlaist vēsās salidojuma naktis!
- jā.jā Valduha - naktis ir aukstas,ka nenosalī.....
mele2 Pieejams tikai lietotājiem
 
TottenkopfDatums: Ceturtdiena, 26.Martā.2015, 23:08 | Komentāri # 10
 
Balvu ielāde ...




Gollums, labs nirga
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 27.Martā.2015, 07:25 | Komentāri # 11
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu vella Gollums, šito es Tev pieminēšu... dusma2 dusma3 :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
GaraisDatums: Piektdiena, 27.Martā.2015, 23:32 | Komentāri # 12
 
Balvu ielāde ...




Bet skataties uz to no gaišās puses - pavards ta nosargāts. :D
 
MuitnieksDatums: Sestdiena, 28.Martā.2015, 09:16 | Komentāri # 13
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! (Bet skataties uz to no gaišās puses - pavards ta nosargāts) Pavards! He, Valduha vienkārši ir nogrimis filozofiskā apcerē, laikam saucās "Nirvana".

Pievienots (28.Marts.2015, 09:16)
---------------------------------------------
Labdien! Spiky palasīju līguma noteikumus vai tik nav kļūda, ka paredzēts slēgt līgumus tikai ar fiziskām personām. Domāju darba apģērbu tirgojot varētu būt interese arī juridiskām personām. Juridiskām personām nav izdevīgi pirkt preci, kā fiziskai personai. Vēlu veiksmi šajos sarežģītajos krīzes apstākļos, kad gaidāms karš! Pirmā pazīme, kad viss ir galīgā pakaļā būs, kad mūsu lielie zagļi laidīsies prom uz vietām, kur tie nolikuši naudiņu. Un ja lapa uztaisīta, tad jau vajag padomāt arī par mums, ar ko spēlēties smiltiņās? Lāpstiņas, spolītes, austiņas, somiņas? Un gan jau, kāds no vēstures foruma vēlas pārdot, kādu dārgumu, tad kāpēc neizmantot spiky.lv

 
ruketsDatums: Sestdiena, 28.Martā.2015, 09:39 | Komentāri # 14
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Spiky ()
Šoreiz būsi atkodis mani


Tad tas ir nopietni, domāju ka jūs te vellu dzenat ar to veikalu? Nu lai veicas ar tirgošanos okk

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Sestdiena, 28.Martā.2015, 11:26 | Komentāri # 15
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Gollums ()
- jā.jā Valduha - naktis ir aukstas,ka nenosalī....

Atceros kā pie ugunskura spēlējām šahu un Valduha iegrima domās vai iet ar zirdziņu vai laidni... trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Sestdiena, 28.Martā.2015, 11:39 | Komentāri # 16
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ja Valduha kādreiz ir pazudis, sekojiet cēsu light bundžiņām, tās noteikti aizvedīs pie viņa, kā uzskatāmi redzams šajā bildē... alus
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
AigarsDatums: Sestdiena, 28.Martā.2015, 15:16 | Komentāri # 17
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vērtību gan rāda varenu :D
Vēsturesklubam tāda pati - http://www.yourdomain.lv/www/vesturesklubs.lv

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
SpikyDatums: Pirmdiena, 30.Martā.2015, 09:17 | Komentāri # 18
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
Labdien! Spiky palasīju līguma noteikumus vai tik nav kļūda, ka paredzēts slēgt līgumus tikai ar fiziskām personām. Domāju darba apģērbu tirgojot varētu būt interese arī juridiskām personām. Juridiskām personām nav izdevīgi pirkt preci, kā fiziskai personai. Vēlu veiksmi šajos sarežģītajos krīzes apstākļos, kad gaidāms karš! Pirmā pazīme, kad viss ir galīgā pakaļā būs, kad mūsu lielie zagļi laidīsies prom uz vietām, kur tie nolikuši naudiņu. Un ja lapa uztaisīta, tad jau vajag padomāt arī par mums, ar ko spēlēties smiltiņās? Lāpstiņas, spolītes, austiņas, somiņas? Un gan jau, kāds no vēstures foruma vēlas pārdot, kādu dārgumu, tad kāpēc neizmantot spiky.lv

Quote Muitnieks ()
Labdien! Spiky palasīju līguma noteikumus vai tik nav kļūda, ka paredzēts slēgt līgumus tikai ar fiziskām personām. Domāju darba apģērbu tirgojot varētu būt interese arī juridiskām personām. Juridiskām personām nav izdevīgi pirkt preci, kā fiziskai personai. Vēlu veiksmi šajos sarežģītajos krīzes apstākļos, kad gaidāms karš! Pirmā pazīme, kad viss ir galīgā pakaļā būs, kad mūsu lielie zagļi laidīsies prom uz vietām, kur tie nolikuši naudiņu. Un ja lapa uztaisīta, tad jau vajag padomāt arī par mums, ar ko spēlēties smiltiņās? Lāpstiņas, spolītes, austiņas, somiņas? Un gan jau, kāds no vēstures foruma vēlas pārdot, kādu dārgumu, tad kāpēc neizmantot spiky.lv


Paldies Muitnieka kungam par aizrādījumu un ierosinājumu. Tiks ņemti vērā.
Pa karu nopietni domā??

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 30.Martā.2015, 11:14 | Komentāri # 19
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Domāju vai nē nopietni par karu, bet pagājušo nedēļu viens komersants man nolasīja populārzinātnisku lekciju par šo jautājumu. Pieminēja, kādu amerikāņu globālo procesu analizētāju, kurš 2004.gadā izdevis grāmatu par šo tēmu, uzvārdu neiegaumēju, bet ebreju izcelsmes, tad šajā grāmatā pētnieks jau 2004.gadā paredzējis Ukrainas krīzi un vēl vairākus procesus, kas pašlaik notiek. Piemēram šodienas jaunums ķīnieši gatavojas aizdot Kijevai 15 miljardus dolāru. Grāmatā esot runa par Krievijas ietekmes ierobežošanu un resursu pārdalīšanu, bet Krievija jau to nepieļaus un rezultātā konflikts nebeigsies, bet paplašināsies ar domu uz 2020.gadu atjaunot PSRS robežas. Kā tur bija tas sengrieķu teiciens, gribi mieru gatavojies karam! Vai Latvija ir gatava aizstāvēt savu valstiskumu? Amerikāņi nav karotāji, tie var sabombardēt Drēzdeni un dedzināt ar napalmu džungļus, izmantojot modernās tehnoloģijas un nenormālas izmaksas uzturēties Afganistānā, kuras attīstība būtībā atrodas vēl viduslaikos, bet ne karot. Filmas uzņemt par karu jā.
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 30.Martā.2015, 12:22 | Komentāri # 20
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
Vai Latvija ir gatava aizstāvēt savu valstiskumu? Amerikāņi nav karotāji


Laikam atkārtošos, jo kaut kur jau minēju savas domas šinī jautājumā, nu neesam mēs vieni nekādi karotāji, tikai uz sabiedroto spēku varam paļauties, kaut arī viņiem tikai kā buferis esam vajadzīgi. II pasaules karš bija pēdējais konflikts, kad varējām paspirināties pret lielvalstīm uz savu roku ar ieročiem rokās un to varonīgi manuprāt darīja Nacionālie partizāni, par ko konkrētāk Tottenkopf, varēs noteikti salidojumā pastāstīt, tomēr ir zināms kā tas beidzās. Loģiski domājot nekāda partizānu taktika vairs pie mūsdienu tehnoloģijām un izcirstajiem mežiem nav reāla, būtu vismaz alas kur samukt kā afgāņiem, arī būtu cita štelle, bet mūsdienu sabiedrībai pietiks ja internetu atslēgs un puse būs gatavi padoties nākamajā dienā. Tātad paliek tikai rietumu atbalsts, lai cik liela arī nebūtu škrobe par to, ka uzmeta mūs pēdējo reiz un atdeva staļinam bez viena šāviena, bet citu variantu es neredzu.
Cita lieta kas notiek pēc tam ja esam uzveikti. Te nu man arī nekādu lielo ilūziju nav. Liela daļa pieslietos uzvarētājiem, daļa pamūk un tad pārējie dara ko var, lai nezaudētu pliko dzīvību un saglabātu pretošanās sparu.
Domājams, ka gadījumā ja sūdi būs, tad mums neviens neprasīs, noliks fakta priekšā un sveiki.
Atvainojos, ka komentārs nav par tēmu, bet jūs paši sākāt un man jau patīk ar gudriem cilvēkiem padiskutēt.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 30.Martā.2015, 14:47 | Komentāri # 21
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Mēs esam spiky lapā a šeit var diskutēt viņam tas patīk! Mūsdienu tehnoloģijas var atslēgt Latvijā visus pusvadītājus un neies nekas izņemot, protams, manu 31 gadus veco kasti, kura nav piebāzta ar elektroniku. Bet karot var tik ilgi, cik pietiek ticības par taisno lietu, kā krievi piemēram saka "našo delo pravoe mi pobeģim" un kurš teica, ka pretošanās kustībai vajadzīgi meži? Ar gudriem cilvēkiem padiskutēt, tā ir cita tēma, gudri cilvēki klusē un domā, ka ir gudrāki par tiem, kas izsaka savas domas. Āmen.
 
SpikyDatums: Pirmdiena, 30.Martā.2015, 19:41 | Komentāri # 22
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu vot te atkal panesās. Man jau nu patīk. :) Bet ticu, ka mūs drīz padzēsīs un būs uz salidojumu jātliek. :)

Quote Muitnieks ()
Labdien! Domāju vai nē nopietni par karu, bet pagājušo nedēļu viens komersants man nolasīja populārzinātnisku lekciju par šo jautājumu. Pieminēja, kādu amerikāņu globālo procesu analizētāju, kurš 2004.gadā izdevis grāmatu par šo tēmu, uzvārdu neiegaumēju, bet ebreju izcelsmes, tad šajā grāmatā pētnieks jau 2004.gadā paredzējis Ukrainas krīzi un vēl vairākus procesus, kas pašlaik notiek. Piemēram šodienas jaunums ķīnieši gatavojas aizdot Kijevai 15 miljardus dolāru. Grāmatā esot runa par Krievijas ietekmes ierobežošanu un resursu pārdalīšanu, bet Krievija jau to nepieļaus un rezultātā konflikts nebeigsies, bet paplašināsies ar domu uz 2020.gadu atjaunot PSRS robežas.


Vot šis tev interesants komersants es droši, ka atrastu valodu kopīgu. Es arī interesantu grāmatu palasīju un man arī bieži liekas, ka interesanti ka vēsture atkārtojas, bet tāpat neviens neko nav ņēmis vērā. Es kkad ap ziemassvētkiem iecepos par ātrajiem kredītiem kas mūs vienkārši zudina.
http://cilvekaskats.blogspot.com/
Te mana sazvērestības teorija. He tiko ziņās redzēju, ka Beļģi izgājuši ielās par taupības režumu. :D MAn patīk, ka visas valstis ir parādā :D Un lai kā arī gribētos domāt, ka parādā valstis ir kādām citām valstīm, bet tā nēē.
Bet pa karu nezinu man ir savādāka sajūta. Es pieļauju, ka daudzi man par to nepiekrīt. Bet kā domājat Jūs ?
Vai nav variants, ka es neiešu nevienu šaut. Ja tā nav mana pārliecība, ka tā ir jādara kādēļ man nostāties pret kādu? Es tiešām domāju, ka gribu būt brīvs. Vismaz tādā nozīmē, ka nedomāju iet nevienu galināt, kamēr pats nēsmu pieņēmis lēmumu, ka tā ir jādara. Man nav tā sajūta, ka kāda pusē janostājas. Ja man LIEK iet un es atsakos, kas var būt? Nošaut. Nu labi nošaus. Bet es būšu darījis to ko Es gribēju tas būs bijis mans lēmums. Kādēļ man būtu jaiet kādu galināt pret savu gribu. Patreiz man tā pārliecība ir tāda. Un ja nu Kaut kas mainīsies tad iešu un nostāšos kāda pusē, bet tad tā būs mana griba.
JO citādi interesanti, kad jaieved valstī tanki, jaiepērk militārā tehnika tad man(un citiem valsts iedzīvotājiem neviens neprasa), Bet kad jaiet karot tad man liek iet bez ierunām. Es saprotu, ka vecvecāki cīnijās par Tēvzemi, bet Norvēģu pensijas fonds ir iegādājies ap 200 000 ha. Par to necīnījās mūsu vecvecāki?? Tāpat ar uzturēšanās atļaujām arī man neviens neprasa vai vajag tirgot vai nē. Tautai esot ieņēmumi lieli tada
Pieļauju, ka es kko nesaprotu, bet Pieņemsim mājas vai dzīvokļi kas maksā 500 000 un vairāk taču uz pirkstiem skaitāmi Latvieši kam tādi īpašumi, kas grib viņus tirgot. Jo lielās miljoniem vērtās mājas pieder bankām un te man rodas tas jautājums kur tautai ir tas izdevīgums?? Ka kāds ārzemnieks nopērk no cita ārzemnieka īpašumu un mēs iedodam uzturēšanās atļauju.
Nu jau gan esmu iešāvis kaut kur. :) Toreiz filozofu stūrītī pie Meiļa jautājuma, gribēju skaistāk noformulēt, bet izdzisa.
Tā ka būs jāpaņem siltās ūziņas siltos zābakus un jāmēģina pašnodrošināties. Izaudzēt visu ko vajag. Tur atkal ir teorijas pa pārtiku, medicīnu un sistēmu kā tādu kikina kikina kikina
Bet nevar, nevar tiešām par trakais trakais sāksiet uzskatīt.
Starp citu vienai savai ļoti tuvai radiniecei sāku stāstīt kā liekas man un viņa man pajautāja vai man pie ārsta nevajagot aiziet. :D
Bet nekas gan jau salidojumā atradīšu, kas mani klausās alus alus alus un būs labi. :D

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 21:24 | Komentāri # 23
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Spiky ()
Bet nekas gan jau salidojumā atradīšu, kas mani klausās

Eh, Spiky, būs jau labi! Izdiskutāsim, izkausimies, sabučosimies un šķirsimies kā draugi! ja

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
otomarsDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 23:02 | Komentāri # 24
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
Labdien! Spiky palasīju līguma noteikumus vai tik nav kļūda, ka paredzēts slēgt līgumus tikai ar fiziskām personām. Domāju darba apģērbu tirgojot varētu būt interese arī juridiskām personām. Juridiskām personām nav izdevīgi pirkt preci, kā fiziskai personai. Vēlu veiksmi šajos sarežģītajos krīzes apstākļos, kad gaidāms karš! Pirmā pazīme, kad viss ir galīgā pakaļā būs, kad mūsu lielie zagļi laidīsies prom uz vietām, kur tie nolikuši naudiņu. Un ja lapa uztaisīta, tad jau vajag padomāt arī par mums, ar ko spēlēties smiltiņās? Lāpstiņas, spolītes, austiņas, somiņas? Un gan jau, kāds no vēstures foruma vēlas pārdot, kādu dārgumu, tad kāpēc neizmantot spiky.lv



Un andele ies vaļā! Būs kas līdzīgs AliExpres, tikai ar nosaukumu SpikyExpress.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
otomarsDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 23:10 | Komentāri # 25
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Spiky tavs pēdējais komentārs, ja tu runātu no tribīnes izskatītos šādi
https://www.youtube.com/watch?v=AnpTWKKWQ1o

Šī vīra runas iedvesmo un orators viņš ir nepārspējams.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » spiky lapa
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 16:29 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024