Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 14:40
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Ko darīt ar čaulītem? - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Kara tēma » 1945 - līdz mūsdienām » Ko darīt ar čaulītem?
Ko darīt ar čaulītem?
KurmiicDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 20:03 | Komentāri # 1
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Sveiki.
Tā nu staigājot pa tranšejām un citam WW1 takām, visbiežāk sanāk atrast izšautas, un ne tik izšautas patronas un čaulītes.
Ilgāku laiku staigājot iekrājas ne mazums metāla. Jautajums, ko ar viņiem darīt? Vai pieņem metāla pieņemšanas punktā ?(protams sašķirotus un bez pulvera)
It sevišķi pēc pēdējā pārgājiena, kad uzdūros uz vesela depozīta, beigās sanāk kādi 150 kg.

Pieejams tikai lietotājiem
 
ruketsDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 20:16 | Komentāri # 2
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tā sēnīte kas bildē te dažiem noteikti interesēs, mums te daži gardēži ir kam viņas garšo :D
Ja stiep to munīciju mājās tad viņa jāpadara neejoša citādāk pantu var dabūt, vai tiešām 150 kg, tā jau vesela noliktava.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
nēģisDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 20:25 | Komentāri # 3
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
vai tiešām 150 kg, tā jau vesela noliktava.

Priekš WW1 pie Rīgas rajonā daudz nau jābrīnas.Man paziņa-uzņēmējs kas nodrošina tehniku dažādos objektos stāstija,ka šad tad-sevišķi uz Kalnciema pusi nāk ārā šķūrējot vājprātīgi daudzumi patronas ar kasetēm ja
 
KurmiicDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 20:31 | Komentāri # 4
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Nu mājās tiešām nestiepšu. Nezinu, vai reāli viņas vēl darbojas, bet laikam jebkāda veida mun. glabāšanai jābūt atļauja. MAn tādas nav. :D
Zem šitās čupas sākās jau cilindriska veida abjekti.. netīšām norāvu divus kātiņus ar detonātoriem, raku ciet, negribēju vēl kādu aiz dumības iedarbināt. Joki mazi.
Paies kāds laiks šito visu pataisīt neejošu. :/
 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 20:44 | Komentāri # 5
 
Balvu ielāde ...




Kurmiic, huh izbrins nu ti dod vaļā... man jau skudriņas pa kauliem :) Palasi te
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 20:53 | Komentāri # 6
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Labs materiāls Jāņu ugunskuram! trakais Es pērn mucā, kuru uzcēlu uz kārts, sabēru veselu riekšavu. Visiem patika... velns
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KurmiicDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 20:56 | Komentāri # 7
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Johaidī... vispār es laikam tikai tagad apjautu, cik tā gramstīšanās gar tām lietiņām nopietna. Par skudriņām runājot, man laikam tikai tagad viņas pamodās.
Palasiju. Joki mazi :/
Šad tad biju ko uzgājis, tad gan muku prom, šoreiz gan instinkti nenostrādāja lāgā.
Paldies par info. Turpmāk būšu attapīgāks un turēšos pa gabalu.
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 20:57 | Komentāri # 8
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kurmiic ()
Zem šitās čupas sākās jau cilindriska veida abjekti.. netīšām norāvu divus kātiņus ar detonātoriem, raku ciet, negribēju vēl kādu aiz dumības iedarbināt. Joki mazi.

Nebūtu par skādi paziņot policijai, tie izsauks sapierus. Šodien to uzgāji Tu, bet rīt, varbūt, kāds skolnieks aizstiepj uz māju, lai palielītos draugiem, un paliek bez kājām... bimbat

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KašātajsDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 20:58 | Komentāri # 9
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Tā sēnīte kas bildē te dažiem noteikti interesēs

Es to sēnīti gribu. siekala
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 21:01 | Komentāri # 10
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Es to sēnīti gribu.

Sievasmātei? trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KurmiicDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 21:27 | Komentāri # 11
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Itkā jau drošā dziļumā, ar MD vairs nevar saklausīt.
Tad man sanāk vairākas vietas kur jāsauc šamējos, čaļi spēs tik raut ārā visādus spārnotus objektus un čiekuriņus.
Skuja nedur ja skujā nav gāzies...
 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 21:29 | Komentāri # 12
 
Balvu ielāde ...




Kurmiic, pasaki tās vietas, aizbruksim palūrēsim ok
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 21:31 | Komentāri # 13
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kurmiic ()
Tad man sanāk vairākas vietas kur jāsauc šamējos, čaļi spēs tik raut ārā visādus spārnotus objektus un čiekuriņus.

Tā jau ir. Bet pēčāk ir gandarījums, ka pēc Tevis zemīte tīrāka palikusi... ja

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KašātajsDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 21:31 | Komentāri # 14
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Tottenkopf ()
Kurmiic, pasaki tās vietas, aizbruksim palūrēsim

Es arī piebiedrošos. vechuks
 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 21:33 | Komentāri # 15
 
Balvu ielāde ...




Kašātajs, hren... tai vietais buus sarkanbalta lente riņķī un tuvaak par 200 metriem nepiederošiem būs liegts mele1
 
KašātajsDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 21:36 | Komentāri # 16
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Tottenkopf ()
Kašātajs, hren

Sākās. nosarkst
 
combrioDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 21:47 | Komentāri # 17
Garāmgājējs
Komentāri: 5
 Izgājis
Balvu ielāde ...
Tukšās čaulītes drošu sirdi nes uz met. punktu.
 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 21:49 | Komentāri # 18
 
Balvu ielāde ...




combrio, nu nez nez... ar veselām kapselēm?
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 21:56 | Komentāri # 19
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Tottenkopf ()
combrio, nu nez nez... ar veselām kapselēm?

Es pērnruden lielā bļodā ar lodlampu izsvilināju. Tiesa, viena - otra uztaisīja blīkšķi! Savukārt, pieņemšanas punktā neviens uz kapsulām neskatījās. Tikai ar magnētu pārbaudīja, vai nav melnais metāls.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MuitnieksDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 22:02 | Komentāri # 20
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Kurmiic varam sarunāt nelielu biznesiņu un sadalīt peļņu attiecīgi ieguldītajam darbam ( iet runa par čaulītēm, patronām u.t.t. saucās krāsainais metāls). Tottenkopfam tik iznīcināt a valstij ir vajadzīgs metāls!
 
KašātajsDatums: Otrdiena, 31.Martā.2015, 22:07 | Komentāri # 21
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
nelielu biznesiņu

ar beciņām padalīsies?
 
KetuDatums: Trešdiena, 01.Aprīlī.2015, 09:34 | Komentāri # 22
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Ko ar tām sēnītēm dara? Man bija izrakusies viena, bet atbrīvojos.
...
 
emils92Datums: Trešdiena, 01.Aprīlī.2015, 21:12 | Komentāri # 23
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tad pieņemt pieņem metalomos pilnīgi deaktivizētas čaulītes? Jeb tie ir kādi pagrīdes metalomi par ko Valduha runā? Man ar pa 5 gadiem sakrājusies paprāva čupa ir. Parasti gan baidījos ka nepaņem likuma priekšā ja vedīšu nodot, pat par tādu uz ceļa sabraukātu čaulīšu glabāšanos.
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 01.Aprīlī.2015, 21:23 | Komentāri # 24
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote emils92 ()
Tad pieņemt pieņem metalomos pilnīgi deaktivizētas čaulītes? Jeb tie ir kādi pagrīdes metalomi par ko Valduha runā? Man ar pa 5 gadiem sakrājusies paprāva čupa ir. Parasti gan baidījos ka nepaņem likuma priekšā ja vedīšu nodot, pat par tādu uz ceļa sabraukātu čaulīšu glabāšanos.

Vismaz Madonā abos punktos pieņem. Interesanti, ka nepieņem izsprāgušu mīnu astes. Kāpēc - nezinu.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
emils92Datums: Trešdiena, 01.Aprīlī.2015, 21:36 | Komentāri # 25
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
nepieņem izsprāgušu mīnu astes.


Labi ka man no tādām lietām nekas nelec laukā. :D Būs laikam ar jāuzprasās viņiem, vai arī kā koktēlī jāiemaisa vienkārši pie pārējiem lūžņiem. Salidojumam nauda tač jāvāc. kikina
 
Forums » Kara tēma » 1945 - līdz mūsdienām » Ko darīt ar čaulītem?
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024