Piektdiena, 29.Martā.2024, 03:30
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Positivus - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Positivus
Positivus
007Datums: Sestdiena, 18.Jūlijā.2015, 14:20 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




..Ralfs jau nu varēja tiešos notikumus salikt...gan jau no mūsu klubiņa pārstāvji iraid šajā pasākumā..
...nu tad varbut Ralfa tētuks var ko sabildēt..interesanti butu pačolēt aplausi
 
KurmiicDatums: Sestdiena, 18.Jūlijā.2015, 20:58 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Varētu būt kautkas līdzīgs šim...
 
AmigoDatums: Svētdiena, 19.Jūlijā.2015, 09:17 | Komentāri # 3
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kurmiic , Nav , nav tik traki , kas tad tas par lietu te bija , pus stundu ja papilināja bišk stiprāk . happy happy happy
 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 20.Jūlijā.2015, 07:18 | Komentāri # 4
 
Balvu ielāde ...




Amigo, a vot tu man pastāsti, ko tu tik bieži pa Zviedrij šivierē sturmanis
 
otomarsDatums: Otrdiena, 21.Jūlijā.2015, 23:47 | Komentāri # 5
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Aha,Ralfam bija laiks ko fočēt. Labi ka jaudāja pazvanīt un pateikt , ka gribas ēst.Tā nu es ar sievu par Obšepita pārstāvjiem kļuvām. Šie kādi četri pārīši+ vēl divas meitenes, bija pārcēlušies uz pārupi pie mana švāģera.Okupējuši šamējā sainiecības ēku,blakus norises vietai. TĀ NU MUMS BIJA JĀGĀDĀ ,LAI BĒRNIŅI NENOŠVAKOJAS +jāatved uz pirti, lai nomazgājas. Es jau uz to ļembastu negāju,pietika paskatīties uz to zombiju un mērglīšu masu, kuri pa pilsētu no rīta līdz vakaram planēja. Teltenes pa visu pilsētu saceltas un pa visu gadu nedabū redzēt tik daudz cilvēku ,cik trijās dienās. Arī pārtiku salacgrīvieši šajā laikā sapērkas laicīgi, jo divos lielveikalos katrā pa četrām kasēm rāvā melnām mutēm, bet rindas vienalga reizēm bija veikalu garumā.
Mēs ar Amigo ,kā jau tas pienākas, paņēmām morālo kompensāciju , pirmdienas pēcpusdienā. Teltis neņēmu, tikai nodrošinājos ar divām dārza nojumēm+metāla trubām vēlvienai nojumei[tents bija, bet trubas nē].Tā pat ar dārza saliekajiem krēsliem, vienam laikam būšu atkal nodrošināts.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
KurmiicDatums: Trešdiena, 22.Jūlijā.2015, 15:38 | Komentāri # 6
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
otomars, Aptuveni tā? :)
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 23.Jūlijā.2015, 01:50 | Komentāri # 7
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
nirga nirga nirga Šitās divas nojumes Amigo apķīkāja,es kad otro reizi atbraucu,savācu nepieciešamās trubas un savienojumus.Atos dārza saliekamos krēslus savācos optom, gan rezerves daļām gan veselus.Viņus baigi vienkārši ir atjaunot.Man viņi tiek salauzti ar diezgan lielu regularitāti-Ralfiņš un viņa kompānija,kad tusē pa vagoniņu, tad patstāvīgi aizmirst ,ka nevar divatā ar meiteni sēsties vienā krēslā..
A bilde izdevusies makten drūma ,lai gan dzīvajā bija maliet labāks paskats. Da tur var satikt uz ražas svētkiem daudzus vietējos-kam nu kas vajadzīgs.Iebrauc ar autiņu teritorijā un savāc nepieciešamo lietu. To varētu pielīdzināt lielveikala, tūrisma sekcijas izpārdošanu ar atlaidēm līdz 100%.
Atas bardaks tiek ātri novākts,tur stādā vesala novācēju brigāde,cik saprotu tāds ir līgums ar festivāla orgkomiteju.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AmigoDatums: Ceturtdiena, 23.Jūlijā.2015, 11:44 | Komentāri # 8
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote otomars ()
Šitās divas nojumes Amigo apķīkāja


Jā paņēmu gaišo pārvalku un vesalos stūrīšus , trubas man nevajadzēja , šogad ja godīgi , tad ļoti kārni atradumi , neskaitot tos krēslus nojumes un teltis un madračus kurus man jau vairs nevajadzēja. :D

Quote Tottenkopf ()
Amigo, a vot tu man pastāsti, ko tu tik bieži pa Zviedrij šivierē


Cienījamais Tottenkopf kungs , laikam esi kādu bildi domājis ielikt tikai neredzu , bet vispār cik nu bieži es tur laižu ? Citam bieži ir divreiz gadā , citam divreiz nedēļā.... Zviedru zemē tak bizness labāk rullē . fans ok svilpo
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Positivus
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024