Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 04:30
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Ak šis trakais ogu laiks... - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Ak šis trakais ogu laiks...
Ak šis trakais ogu laiks...
ruketsDatums: Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 19:35 | Komentāri # 1
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1854
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nu jau kādu nedēļu dzīvoju režīmā mežs-ogas-mājas-gulta-mežs....Melleņu šogad daudz, kā čigāns teiktu - ogas kā bruģis, tik uzpircēju mafija negrib cenas celt, tik cik kādreiz maksāja latos, tagad maksā eiro, nu suma jau nemainās tā teikt. Šis ir tas laiks gadā, kad detektors var atpūsties, jo mīļāka par to nodarbi man ir tikai ogošana.
Tiešraide no meža...


Grozos ogas sen neviens vairs nelasa, šie spaiņi ne vienu vien tonnu jau pa šiem gadiem no meža iznesuši.

Dienas bizness, šogad vidēji ap 50 kg dienā.

Vācu josta izrādījās ideāla spaiņu uzkarināšanai, Gott Mit Uns tā teikt lugt

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 19:39













 
KurmiicDatums: Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 20:25 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Nu baigais monstrs, šitādu pacietību..
Nebij tā,ka ar tiem kombainieriem nedrīkst ? Vai arī kautko jaucu?
 
ruketsDatums: Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 20:37 | Komentāri # 3
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1854
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Krievu laikos nedrîkstēja, tagad plūc kā gribi tik aizsargājamās teritorijās nevar.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
KurmiicDatums: Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 20:47 | Komentāri # 4
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Nu jā, tāpēc arī domāju,ka novecojusi informācija.
Ukrainā visi karpatu kalni kā nosēti ar mellenēm. Vietējie caurām dienām lasa. Šiem tik atbrauc ar mocīti pakaļ pēc ogām un aizved preci.
Kalni apmēram tādi, bildē es. :D
Ogas gatavas jau Jūnija sākumā, Tev un Tavam hobijam būtu ko darīt!


Komentāru rediģēja Kurmiic - Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 20:48













 
007Datums: Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 22:18 | Komentāri # 5
 
Balvu ielāde ...




.super..
..par sevi varu pastāstīt..kad biju jauns un smuks,,ja labas ogas,tad ar kombainu 12L spainis 25 min.....bez meliem..
rukets,
..uzfočē savu kombainīti tuvplānā...
 
ruketsDatums: Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 22:34 | Komentāri # 6
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1854
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..uzfočē savu kombainīti tuvplānā...


Nav jau grūti, te viš ir...

Nopirku tirgū lielāko iespējamo kombainu un mazliet pielāgoju pēc savas gaumes.
12 L spainis pus stundā, bļāviens tad es būtu bagāts, ja labas ogas stunda paiet kamēr pieplūc, ap 7,5kg svars tādam spainim.

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 22:35













 
MeilisDatums: Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 22:34 | Komentāri # 7
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ui! Trakie ogotāji! Man laikam bērnības trauma no laikiem kad senči vilka līdz mežā ogas lasīt. Tagad mani grūti uz to izprovocēt. nene
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 22:46 | Komentāri # 8
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1854
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Trakie ogotāji

Ja ogas pie mums augtu visu gadu, citu darbu nemaz negribētu, kas var būt labāk kā klausīties priežu šalkoņā un svaigā gaisā pelnīt naudu? Kādreiz ir doma skandināviju pamēģināt, tur ogas esot nejēgā, bet pagaidām nevaru saņemties un aizbraukt.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 22:47 | Komentāri # 9
 
Balvu ielāde ...




rukets,
..augustĀ bušu LV..uzfočēšu pareizo kombaini..tā teikt..man tēvs īstens Lubānietis..ogu bizness bij iztikšna senāk viņiem...tad nu man ar ierādija visas fiškas..
 
ruketsDatums: Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 22:53 | Komentāri # 10
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1854
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
uzfočēšu pareizo kombaini

Nešaubos ka ir labs, bet līdzīgi kā ar detektēšanu, lasa jau cilvēks ne kombains, zinu pat cilvēkus kas ar tiem veikala plastmasa s...iem lasa iespaidīgus apjomus, bet cits pat spaini nevar pieplūkt, kad mugura pipec.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
KurmiicDatums: Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 23:04 | Komentāri # 11
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Nu viss, man arī sagribējās...

Starp citu, biju Rīgā nakts tirgū (kur saimnieki ved no laukiem savu produkciju pārpircējiem).
Ja nemaldos, tad mellenes gāja 8eur vai 7eur 1 kg. Par litru ogu 3.50-3.00 eur. Mazāk par 5eur toč nebij.
Pieļauju,ka uzpirkšanas cenas laukos ir zemas.


Komentāru rediģēja Kurmiic - Piektdiena, 24.Jūlijā.2015, 23:08













 
ruketsDatums: Sestdiena, 25.Jūlijā.2015, 06:33 | Komentāri # 12
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1854
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Kurmiic ()
mellenes gāja 8eur vai 7eur 1 kg


Šeit noteikti ir runa par mellenēm, kas lasītas ar rokām, tur pavisam citi izcenojumi. Pagaidām par nētīrītām mellenēm pie mums maksā 1.25 eiro varbūt šodien pacels 1.3, bet tas vienalga ir zemu, jo latu naudiņās 1Ls bij praktiski sākuma cena, kas kāpa uz augšu. Diemžēl neko ietekmēt tur nevar, uzpircēji ar grib vārīties.

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Sestdiena, 25.Jūlijā.2015, 06:34













 
AmigoDatums: Sestdiena, 25.Jūlijā.2015, 10:00 | Komentāri # 13
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Man te kaimiņi arī tagad tikai uz ogām dzīvo , kamēr " Brīvais Vilnis " atpūšas , te uzpircējs uzpērk par 1 joriku kg. cik atceros tad latos bija 1.3-1.5 Ls.
 
KurmiicDatums: Svētdiena, 26.Jūlijā.2015, 13:25 | Komentāri # 14
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Nu jā, pārliecinājos.
Tirgū 3 eur litrā. Un šaubos,ka ar rokām lāsītās. Lapiņas un zariņus mierīgi ar fēnu var izpūst berot.
Tie uzpircēji pamatīgi vārās uz jums :///

Ta cena ir no nakts tirgus, kur jūsu uzpircēji pārdod tālākiem uzpircējiem...
 
ruketsDatums: Svētdiena, 26.Jūlijā.2015, 20:58 | Komentāri # 15
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1854
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Šitie kvantumi jau neiet uz tirgu, tante kurai es vedu stāsta ka viņas ogas uz igauniju ved pārstrādei, tad jau vēl mūsu pašu pūre kādu daļu paņem, bet par to ka vārās es nemaz nešaubos tik nav jau varianti ja negribi nodot uzpircējam ber kaut grāvī cik tad pats apēdīsi.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
AmigoDatums: Svētdiena, 26.Jūlijā.2015, 21:49 | Komentāri # 16
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Cik sapratu ka šitais uzpircējs arī ved uz igauniju dzijas krāsošanai.
 
ruketsDatums: Sestdiena, 01.Augustā.2015, 19:24 | Komentāri # 17
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1854
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Šodien pirmo reizi 100 eiro saplūcu, vēl mazliet pietrūkst un sezonas mērķis 1 tonna ar mellenēm būs salasīts

Pievienots (01.Augusts.2015, 19:24)
---------------------------------------------

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Sestdiena, 01.Augustā.2015, 19:25













 
AigarsDatums: Sestdiena, 01.Augustā.2015, 19:35 | Komentāri # 18
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Baigā pacietība. Es ogas bišk varu palasīt, bet labāk es tomēr tās ēdu un apleju. Sencim manējam baigi patīk lasīt, šis arī mani visu laiku apgādā. Tirgošanai gan nelasa. A tā man sezonas laikā apgādā ij ar meža zemenēm ,avenēm, upenēm, mellenēm, dzērvenēm un šad tad trāpās arī tās melnās avenes(kazenes vai ezenes hvz) :D
Man pietrūkst pacietības tādai nodarbei, pat ja par to maksā :)
Savā laikā pusaudžu gados strādāju vienu vasaru uz zemeņu lauka, toreiz maksāja 35santīmus par nolasīto spaini. Dienā varēja 10salasīt, baigo piķi sapelnīju :D :D

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...

Komentāru rediģēja Aigars - Sestdiena, 01.Augustā.2015, 19:35













 
KašātajsDatums: Sestdiena, 01.Augustā.2015, 21:20 | Komentāri # 19
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Diez cik ilgā laikā rokas tīras var dabūt?? doma1
 
KetuDatums: Sestdiena, 01.Augustā.2015, 23:31 | Komentāri # 20
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Ar citronskābi var mēģināt patīrīt.
...
 
ruketsDatums: Svētdiena, 02.Augustā.2015, 08:20 | Komentāri # 21
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1854
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Ketu ()
Ar citronskābi var mēģināt patīrīt.


Arī pirtī ļoti labi nonāk nost, bet tā ar citronskābi lielumu var noberzēt, tik nav vērts pagaidām, tūlīt atkal būs melnas.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
KašātajsDatums: Svētdiena, 02.Augustā.2015, 08:22 | Komentāri # 22
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Uz tās zilās rokas fona, tie 20 galīgi gandrīz neredzami. nirga
Jāsāk lasīt baravikas. tas brūnais fons būtu daudz simpātiskāks ar 50 eurikiem.
Katrai precei atbilst ražas krāsa.
 
MeilisDatums: Svētdiena, 02.Augustā.2015, 19:17 | Komentāri # 23
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
=Kurmiic;47390]Tie uzpircēji pamatīgi vārās uz jums :///
Interesanti kāda ir, piemēram, starpība starp naftas urbumu strādnieku algas attiecību pret naftas barelu un degvielas cenu benzīntankā...
Es šaubos vai tik maza kā ogotājam ar tirgus vecenīti... :)

Pievienots (02.Augusts.2015, 19:17)
---------------------------------------------
Man jau iekšejā intuīcija saka ka tuvojas baraviku sezona... vot tas jau man ir kā lācim medus... Baravikām toč 50nieki akurāt piestāv... :D


Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
KurmiicDatums: Pirmdiena, 03.Augustā.2015, 11:21 | Komentāri # 24
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Meilis, Nu šo zilo " naftu " var arī pats notirgot bez starpniekiem. Vislabākais kādu patstāvīgo kundi. Bet vienīgais tad jātīra laukā.
Tagad vispār laikam nokrities uz 1.10 Eur. Bet pat tas netraucē Ruketam pelnīt lielo kāpostu. :) Prieks

Cik dzirdēju, tad arī lielajā baraviku karstumā pagājušogad, bija nokritušās līdz 0.50 centiem un tikai maziņās pieņēma.
Nekad nebiju iedomājies, par šīm dabas velšu peļņas perspektīvām, bet te nu viņas ir un svaigā gaisā vēl pie tam.
 
ShteinDatums: Pirmdiena, 03.Augustā.2015, 16:49 | Komentāri # 25
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Vakar ar biju aizlaidis uz Rendas mežiem, bet nu pietika ar 6L ogu... lasīt varu, ātri utt, bet kā jau Rukets minēja ja mugura beigta tad pipec... neko daudz nesalasīsi...
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Ak šis trakais ogu laiks...
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 18.Aprīlī.2024, 18:29 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 18.Aprīlī.2024, 17:49 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Aprīlī.2024, 05:17 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024