Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 01:32
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Surikāts - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Surikāts
Surikāts
007Datums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 00:11 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




..man kautkā neomulīgi ir..kur pazudis mūsu foršais čoms??..neko neraksta,,,,Sandri,,kas ir ,,vai tiešam esi palicis tik vecs,ka nevari ko uzrakstīt?? ciest
 
sancho76Datums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 00:16 | Komentāri # 2
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
neesmu gluži surikāts bet Sandris(i) kad vajag un ir ko - uzrakstīt var! shaut1
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
007Datums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 02:03 | Komentāri # 3
 
Balvu ielāde ...




sancho76,
..vai tad es Tev vecais klaidoni ko prasīju??? trakais
 
007Datums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 02:05 | Komentāri # 4
 
Balvu ielāde ...




..bett Sandris esi patiešām,,,un,,pa retam raksti,,,.. orators
 
sancho76Datums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 02:18 | Komentāri # 5
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
007, tika pieminētis Sandris taka te var dažādi interpretēt doma
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
007Datums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 02:24 | Komentāri # 6
 
Balvu ielāde ...




sancho76,
,,nu ja ,,izskatās,ka kāds nesaprot Letiņu valodu,,paskaties tēmas virsrakstā...par ko iet runa..man interesē Surikāts..a Tu,,nu i čorts ar Tevi...kas Tu tāds,ka man uzmanība būtu Tev jāpievērš..Surukāts,,tas ir liels vīrs,,,kuru daudzi no foruma pazīst..///aber...kas Tu tāds esi??? doma trakais : :D
 
sancho76Datums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 10:02 | Komentāri # 7
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Vells Ikar nez kādas ripas Tu lieto... mēğināšu hronoloğiski visu analizēt...surikāts...izkatās ka vilnis jau ir Tevi pārklājis....Tev paliek neomulīgi jau pirmajā komentārā. Tālāk Tu piemini foršo čomu.... te pat kaimiņa Janai skaidrs ka runa iet par mani....aha.... tad Tu sāc atžilbt un vilnis tomēr nav paņēmis Tevi pilnīgā kontrolē.... Visbeidzot tiek pieminēts Sandris .... ja pat kaimiņu Janai nebija pārliecība par foršo čomu tad nu te ir fakts na ļico! Tātad es. Nez kapēc mēğini mani apsaukāt par vecu.... rādās ka tas vilnis tomēr atgriežas... jūtos gana jauns un pietiekami sprigans savam vecumam. Un te nu ripas rāda savu patieso spēku... Tev rādās kaut kādi veci klaidoņi... čorti uzmācās no visiem pakšiem... atkal pirmā viļņa surikāts ir klāt ....un tad Tev nav kauna prasīt man kas es esmu? Paprasi kaimiņa Janai .... viņa zin! happy
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
KašātajsDatums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 10:51 | Komentāri # 8
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote sancho76 ()
Paprasi kaimiņa Jānim .... viņš zin!

Šitais labs. nirga
 
007Datums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 11:19 | Komentāri # 9
 
Balvu ielāde ...




..zašibis,,,re kā..kaimiņ Janka jāmeklē :D
 
sancho76Datums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 12:25 | Komentāri # 10
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Kašātajs, Tu arī tās pašas ripas ko 007, lieto? izbrins2
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
KašātajsDatums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 12:32 | Komentāri # 11
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Britu kosmobiologs brīdina: 9.martā gaidāmi šaušalīgi notikumi
9. martā vairākās pasaules vietās būs vērojams pilns Saules aptumsums. Britu kosmobiologs un astrologs Pīters Stokingers brīdinājis cilvēkus, ka Zemi šīs dabas parādības ietekmē piemeklēšot dažādas baisas katastrofas un kataklizmas.
Izdevums The Mirror vēsta, ka britu zinātnieks, kurš apgalvo, ka paredzējis arī asiņaino teroraktu Francijas galvaspilsētā Parīzē aizvadītā gada novembrī, ir pārliecināts, ka 9. martā Zemi skars pamatīgas likstas.

Stokingers skaidrojis, ka trešdien gaidāmais Saules aptumsums esot daļa no tā dēvētās Saros 130 aptumsumu sērijas, kas aizsākusies 1096. gadā un turpināsies līdz pat 2394. gadam.
Pīters paredz, ka Saules aptumsums pasaulei nesīs dažādas nelaimes – iznīcību, dabas katastrofas, daudzu cilvēku nāves un slaktiņus. Kosmobiologs apgalvojis, ka pastāvot visai liela iespējamība, ka nomirs kāds izcils cilvēks.

Par karstajiem punktiem astrologs nodēvējis Ēģipti, Itāliju, Spāniju, Turciju, Armēniju, Franciju, Portugāli un Vāciju. Savukārt Ziemeļeiropu, viņaprāt, piemeklēšot postoša dabas katastrofa.

Britu zinātnieks skaidrojis, ka 9. marta Saules aptumsuma laikā planētas un zvaigznes būšot izvietotas nelabvēlīgi, un šī iemesla dēļ cilvēkiem vajadzētu saglabāt modrību un rūpēties par savu drošību.
Jau vēstīts, ka 9. marta pilnais Saules aptumsums būs redzams Indonēzijā un Klusā okeāna centrālajā daļa, sākot no saullēkta virs Sumatras un beidzoties pēc saulrieta Havaju salu ziemeļos. Pilns Saules aptumsums ilgs vairāk nekā 4 minūtes.

Daļējs Saules aptumsums skars Indiju, Nepālu, Indonēziju, Malaiziju, Filipīnas un Papua Jaungvineju, Kambodžu, Mjanmu, Vjetnamu, Taizemi, Ķīnu, Japānu, Aļasku un Austrāliju.

Zemīte aiz nagiem trūkst. bimbat
 
MeilisDatums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 17:12 | Komentāri # 12
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tas britu astrologs nav gadījumā lasījis grāmatiņu par Nostradamusu... trakais
Brīnums ka nav pieminēts kārtējais pasaules gals... Neticu šitajiem pareģotājiem - diedelniekiem...
Bet Ikaram vajadzētu siltu liepziedu tēju iedzert gan... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 17:34 | Komentāri # 13
 
Balvu ielāde ...




Meilis,
..jāa Tev taisnība...iedzēru teju,,,citādi tās tabletes par traku,,veči,,saku kā ir,,ja viagru pārdozē nudien ir trakas lietas trakais
 
KašātajsDatums: Trešdiena, 09.Martā.2016, 19:14 | Komentāri # 14
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
ja viagru pārdozē nudien ir trakas lietas

Nu gan bija jūtams, ka STĀVĒJA uz rakstīšanu, bet nekādi nevarēji BEGT. coolio
 
rusij77Datums: Ceturtdiena, 10.Martā.2016, 15:03 | Komentāri # 15
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kašātajs, varbūt kaut ko esmu no tā tava citētā briesmu stāsta palaidis garām, bet pie mums Liepājā vēl jo projām viss pa vecam (nu jau 10 marts) , nekādu kataklizmu :)
 
KašātajsDatums: Ceturtdiena, 10.Martā.2016, 16:05 | Komentāri # 16
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote rusij77 ()
pie mums Liepājā vēl jo projām viss pa vecam

Esmu pats šokā par rakstu, pie mums arī viss kluss un mierīgs.
 
GollumsDatums: Ceturtdiena, 10.Martā.2016, 19:32 | Komentāri # 17
 
Balvu ielāde ...




Quote rusij77 ()
Kašātajs, varbūt kaut ko esmu no tā tava citētā briesmu stāsta palaidis garām,
- ha - kā Jūs nesaprotat - Kašātājs CERĒJA,ka visiem būs kirdik un viš varēs, neviena netraucēts,kašāties uz nebēdu pa konkurentu zemītēm..........
velns
 
GaraisDatums: Ceturtdiena, 10.Martā.2016, 19:38 | Komentāri # 18
 
Balvu ielāde ...




Vecums nenāk viens. Un pasaules gals laikam arī. :D
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Surikāts
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 18.Aprīlī.2024, 18:29 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 18.Aprīlī.2024, 17:49 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Aprīlī.2024, 05:17 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024