Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2024, 20:08
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 50 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11625
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Otrdiena, 16.Martā.2021, 07:27 | Komentāri # 1226
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2133
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Tā. Tagad arī es sākšu lamāt tos *īzējus, kuri tagad Latvijā aptur AZ vakcīnu izmantošanu! Dažu cilvēku bailes no atbildības pakļauj briesmām daudz vairāk cilvēkus! Kur paliek manas izvēles tiesības potēties tad, kad šie iesāktie neizlietotie flakoni tiks iznīcināti? Vai mana mamma gados, kura saņēma pirmo poti, un veiksmīgi izturēja reakciju, kas nebija patīkama, varēs saņemt otro? Tagad tiešām jāsaka, ka tā visa ir sāga! dusma2
 
MeilisDatums: Otrdiena, 16.Martā.2021, 07:53 | Komentāri # 1227
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Tagad tiešām jāsaka, ka tā visa ir sāga!

Nu re, šovs paliek šovs!
Manuprāt tās ir farmāciju kompāniju savstarpējās konkurences sekas. Sākumā mira no Pfaizer... tagad no AZ... gan jau drīzumā sāks mirt arī no Modernas, Sputņika utt.utjp.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Otrdiena, 16.Martā.2021, 12:37 | Komentāri # 1228
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Piekrītu sālītim, tiem kas vēlas potēties ir jābūt iespējai to izdarīt, bet nu neizdarības asmens no valdības puses diemžēl ir abpusēji griezīgs.
Neizprotu arī vakcinēšanās jēgu, ja galvenais mērķis ir pūļa imunitāte, tad ņemot vērā tādus faktorus kā vakcīnu daudzums, imunitātes noturība utt nekādu pūļa imunitāti pat teorētiski nav iespējams panākt, ir tikai iespēja nelielai ļaužu daļai iegūt tik ļoti svarīgo sirdsmieru, ka uz brīdi esi it kā pasargāts un darījis visu ko uzskati par nepieciešamu savas veselības nosargāšanai. Vot muļķis esmu, smadzeņu laikam nepietiek ka nevaru šito apjēgt. Sanāk tāda darīšana darīšanas pēc manuprāt.
Muitnieks bija iebraucis ciemos, aprunājāmies, iedevu čagu no saviem krājumiem, cerams sekas no tā draņķa pāries, galvenais ka izķepurojies ir un rok tā ka es līdzi netiktu aplausi
Visiem veselību!

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Otrdiena, 16.Martā.2021, 12:46 | Komentāri # 1229
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Kur paliek manas izvēles tiesības potēties

...mieru..tikai mieru..izvēle ir vienmēr :D trakais


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 17.Martā.2021, 04:31 | Komentāri # 1230
Stāstnieks

Komentāri: 11625
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Tā. Tagad arī es sākšu lamāt tos *īzējus, kuri tagad Latvijā aptur AZ vakcīnu izmantošanu! Dažu cilvēku bailes no atbildības pakļauj briesmām daudz vairāk cilvēkus! Kur paliek manas izvēles tiesības potēties tad, kad šie iesāktie neizlietotie flakoni tiks iznīcināti? Vai mana mamma gados, kura saņēma pirmo poti, un veiksmīgi izturēja reakciju, kas nebija patīkama, varēs saņemt otro? Tagad tiešām jāsaka, ka tā visa ir sāga!

Jā, Sālītis, galīgā pakaļā! Tādu nepotētu mēs Tevi salidojuma vietai pat tuvumā nelaidīsim. Ka tik Tev neanulē arī kluba biedra statusu. Tādi potenciālie vīrusa izplatītāji mums nav vajadzīgi!
Es Tev ieteiktu izmēģināt pretencefalīta poti. Trombi neveidojas, un, kazi, arī pret Ķīnas vīrusu palīdzēs? Ja tā nav pieejama, pamēģini poti pret stinguma krampjiem. Man bērnībā tādu iedūra, un re, Ķīnas vīruss iet ar līkumu. Sakritība? Nu nezinu.

Quote Meilis ()
Nu re, šovs paliek šovs!
Manuprāt tās ir farmāciju kompāniju savstarpējās konkurences sekas. Sākumā mira no Pfaizer... tagad no AZ... gan jau drīzumā sāks mirt arī no Modernas, Sputņika utt.utjp.

Vēl viens sazvērestības teorijas piekritējs. Tā teikt, Sorosa pirksts!

Quote rukets ()
Piekrītu sālītim, tiem kas vēlas potēties ir jābūt iespējai to izdarīt, bet nu neizdarības asmens no valdības puses diemžēl ir abpusēji griezīgs.

Nesaprotu, kāds sakars valdībai ar Astra Zenek vakcīnas drošību?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 17.Martā.2021, 07:39 | Komentāri # 1231
Stāstnieks

Komentāri: 11625
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Muitnieks bija iebraucis ciemos, aprunājāmies, iedevu čagu no saviem krājumiem, cerams sekas no tā draņķa pāries, galvenais ka izķepurojies ir un rok tā ka es līdzi netiktu

Nu Muitnieks vispār ir Sorosa finansēts tipiņš. Apsaldē kājas, dabūn iesnas, un sociālajos tīklos raksta, ka kļuvis par Ķīnas vīrusa upuri. Nemaz nešaubos, ka to bērza čagu viņš pēc pirmā pagrieziena izmeta pa automašīnas logu. Še tev, Mirttante! :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Trešdiena, 17.Martā.2021, 08:25 | Komentāri # 1232
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nu re, humors dzirkstī, tad jau dzīvosim.
Ne jau ar vakcīnas kvalitāti sakars valdībai, bet ar iegādi un pieejamību.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 17.Martā.2021, 11:33 | Komentāri # 1233
Stāstnieks

Komentāri: 11625
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tātad Tu vēlies potēties, un ņemt dalību šajā kovidšovā?
Es jau minēju, ka ir piejama vakcīna pret ērču encefalītu un stinguma krampjiem. Pārbaudīta. Trombi neveidojas.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 17.Martā.2021, 13:01 | Komentāri # 1234
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
..par tām pieminētajām potēm....man ir..potēts..bakas..stinguma krampji..kad apēvelēju pirkstu,tas birmais ko iedūra..tad difterijas pote..un encefalīta pote..vairāk laikam navvvv..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Trešdiena, 17.Martā.2021, 14:00 | Komentāri # 1235
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Es neko negribu, tikai lai liek mani mierā un es likšu citus mierā.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Trešdiena, 17.Martā.2021, 14:02 | Komentāri # 1236
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
rukets, ..pareizi saki.

Pievienots (17.Martā.2021, 16:12)
---------------------------------------------
..čauu tauta.
..nu negribētu liet darvas pili medus mucā..
..valdības lēmumi neesot sasnieguši visus..ģim,.ārstus..Astras vakcīnu aizliedza..tad man jautājums..kas notiek??..es ZINU,kā ārkārtas situācijā izziņo trauksmi......bet šoreiz..fufelis..
..es nemeklēju kašķi,,bet ir lieta,tādi lēmumi,kā.piemēram obligāta roku dezinfekcija..ok..tas nebūtu nekas,ja tas nesasniedz ārstus,,bet ne par aizliegumu vakcīnas izmantošanai..es neesmu pret vīrusu..ir..ir jā..ir viņš..bet..
..ar šo visu..cik tālu mūs čakarēs??..pieņemtie likumi nedarbojas..tad jau ir pofig visi aizliegumi??..es ar nezināju,ka nedrīks..tā sanāk??
.....nu šī ..valdība..tas ir pizģec visam....

Pievienots (17.Martā.2021, 16:16)
---------------------------------------------
https://www.apollo.lv/7203251....so-poti
..bez maskas veikalā noziedznieks..,,ar aizliegtu poti,potēts..tas pofig..gan jau būs labi..


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Trešdiena, 17.Martā.2021, 16:30 | Komentāri # 1237
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2133
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Te jau tikai par rekomendācijām bija runa. Nekas tik kategorisks, ka būtu masu informācijas līdzekļos pa visiem kanāliem jādublē. Tāpēc arī tikai vienkārši e-pasti ārstiem sūtīti. Būtu es ģimenes ārsta vietā, izpotētu mierīgi visas vakcīnas līdz galam, lai nav jāizlej iesāktās pudelītes. Ārstam galu galā nav pienākums sēdēt e-pastos vai visu laiku nīkt pie radio. Tāpat pēc kādām dienām to Astru turpinās potēt. Cerams, tagad rindas uz poti būs sarukušas, varēs ātrāk tikt klāt. :)
Nu jā, smiles neiet, un ielogoties arī izdodas tikai caur sākumlapu. Smaidiņu izdevās uzlikt rakstot kolu un iekavu.


Komentāru rediģēja sālītis - Trešdiena, 17.Martā.2021, 16:31













 
007Datums: Trešdiena, 17.Martā.2021, 17:18 | Komentāri # 1238
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis, ..nesmaidīsim..
Valduha, ..visu pareizi pateica..
....cerams,ka ja mirs..piederīgie trauksmi necels???

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 18.Martā.2021, 00:08 | Komentāri # 1239
Stāstnieks

Komentāri: 11625
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
Valduha, ..visu pareizi pateica..
....cerams,ka ja mirs..piederīgie trauksmi necels???

Nemaz neceri, Valduha nemirs, jo nezāle neiznīkst!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Ceturtdiena, 18.Martā.2021, 00:40 | Komentāri # 1240
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
...vaii..ellē-ratā..es tak piemirsu..Voloģja vienmēr dzīvs..lab..kumēdiņš..bet..Valdi,,liec mauzolejam pamatus..hehehe..laiks nāk..kamēr uzcelsi.....

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 18.Martā.2021, 17:16 | Komentāri # 1241
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Re kā Dienvidāfrikas zulu karalis aizgāja nupat pa skuju taku... oficiālā informācija, protams, no kovid19...

Nu, vismaz bēres skaistas...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Ceturtdiena, 18.Martā.2021, 17:22 | Komentāri # 1242
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..va vellos..bēres..un tādi pupaini sievišķi.. trakais tada
...mans domā,ka tiem dabas bērniem tāds kovids vispār neķeras klāt..būs ko neriktīgu nelaiķis ieēdis.. doma

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 18.Martā.2021, 18:30 | Komentāri # 1243
Stāstnieks

Komentāri: 11625
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
18+

Manās kovidbērēs būs šāda izvadītāja siekala

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 18.Martā.2021, 18:30 | Komentāri # 1244
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
būs ko neriktīgu nelaiķis ieēdis..

Gan jau nepietiekami apceptas leoparda aknas... trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 18.Martā.2021, 18:46 | Komentāri # 1245
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2133
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nu gan jociņi jums panesušies...
Tikko ziņas teica, ka Astra Zeneca Eiropas Zāļu aģentūrā par labu esam ir atzīta!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 18.Martā.2021, 19:38 | Komentāri # 1246
Stāstnieks

Komentāri: 11625
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Manas izvadītājas vārds arī ir Astra Zeneka. Interesanta sakritība.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KalnietisDatums: Ceturtdiena, 18.Martā.2021, 20:22 | Komentāri # 1247
Darba rūķis
Komentāri: 251
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Šodien dzirdēju jaunu teoriju. Farmācijas kompāmijas, katru gadu no burciņas izlaida gripu, bet tad saprata ka vajag kaut ko jaunu, jo pie gripas visi pieraduši un negrib tērēt lielo piķi, tāpēc tagad izlaida covidu.
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 18.Martā.2021, 20:25 | Komentāri # 1248
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Izdzirdot vārdkopu - ''Tikko ziņās teica'', man asociējas ar ''reiz sen senos laikos dzīvoja...'' trakais
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 18.Martā.2021, 23:21 | Komentāri # 1249
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tieši tā, ziņas jau gadiem neskatos, ja dzirdu fonā ziņas, slikti paliek- fiziski, sākās ar visiem šitiem degpunktiem un bez tabu, skatījos un domāju, kretīni, atrod baigo sensāciju un tik maļ, jums jāiet un personīgi jāpalīdz, ja gribat par cilvēkiem saukties, bet nē- taisa reitingus. Nu tad nākamās bija ziņas. Visās ziņās būtu jāstāsta kādas ir pozitīvās tendences, jāiedrošina cilvēki un jāaicina saprāta robežās ievērot piesardzību, bet šie tikai maļ un maļ savu kroplīgo pasaules redzējumu, kā pareizi Mārtiņš Vilsons nesenā intervijā teica, bez Dieva ziņas nekas nenotiek, un par Dievu visi ir aizmirsuši. Bet loģiski, ka neko nevar jēdzīgu panākt, lai šo vājprātu apturētu, jo milzīgais valsts aparāts, lielākā daļa parazītējoši indivīdi, nekad nekodīs rokā, kas viņus baro, tā ka mokamies vien tālāk, bāžam lupatas priekšā pakaļā un ceram, ka dzīvosim mūžīgi.

Pievienots (19.Martā.2021, 16:40)
---------------------------------------------
Neviena argumenta? miegs man sāks garlaicīgi ar Jums palikt.
Bet nu savā ziņā loģiski, jo nekādu jēdzīgu argumentu nemaz nevar būt, visa šī jezga darbojas tikai tādēļ, ka tajā ir iepītas cilvēka lielākās bailes- bailes nomirt, bet bailes ir sūdīgs arguments. Ja izņem no vienādojuma šo pirmatnējo instinktu, visa šī jezga izjūk pa vīlēm, nepaliek vairs ne vakceri, ne antivakceri un viss uzpūstais briesmonis, izšķīst kā ziepju burbulis. Tāpēc arī Dievu pieminu, ne tāpēc, ka būtu kādā sektā iestājies, bet tāpēc, ka man pamata cēlonis šitai jezgai interesē, kāpēc cilvēki tiek sarīdīti un baidīti, nevis vienoti un iedrošināti. Te vispār netiek ņemts vērā fakts, ka ne pēc savas gribas mēs šai pasaulē esam ieradušies un ne jau mums izlemt, kur pēc šī apciemojuma dosimies, tiek spēlēts tikai uz vārgās dzīvības liesmiņas saglabāšanu un tik primitīvā spēlītē es atsakos piedalīties nerule
Un tagad Valduha iemet lūdzu starpā kādu kaķu joku, jo man pašam smiekli nāk par to cik nopietnu sacerējumu uzrakstīju :)


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 20.Martā.2021, 09:02 | Komentāri # 1250
Stāstnieks

Komentāri: 11625
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
kā pareizi Mārtiņš Vilsons nesenā intervijā teica, bez Dieva ziņas nekas nenotiek, un par Dievu visi ir aizmirsuši.

Interesanti, kādu Dievu viņš domāja? Jahvi, Baalu vai Odinu?

Quote rukets ()
Tāpēc arī Dievu pieminu, ne tāpēc, ka būtu kādā sektā iestājies, bet tāpēc, ka man pamata cēlonis šitai jezgai interesē, kāpēc cilvēki tiek sarīdīti un baidīti, nevis vienoti un iedrošināti.

Man ir loģisks iebildums. Cilvēces vēsture liecina, ka tieši Dieva vārdā cilvēki tiek sarīdīti un baidīti, kauti un nīcināti, spridzināti un dedzināti. Nez kāpēc melnsvārči ziemsvētkos necitē šos ēbreju sludinātāja (plašāk pazīstama kā Jēzus no Nācaretes) vārdus: "Es neesmu nācis mieru nest, bet zobenu!" Tad nu mēs to zobenu arī baudām...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 25.Aprīlī.2024, 17:43 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 25.Aprīlī.2024, 08:26 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024