Pirmdiena, 29.Aprīlī.2024, 16:54
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 51 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11631
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Sestdiena, 20.Martā.2021, 14:09 | Komentāri # 1251
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pilnīgi vienalga Valduha par kādu Dievu iet runa, reliģijas ir pasaku tēli, manā izpratnē Dievs ir viss- tu, es un dators uz kura rakstam pargudrus spriedelējumus, un šajā visā arī vīruss ietilpst, cilvēka veidots vai sikspārņa izdirsts, nekāda starpība.Pēc šādas saprašanas neviens nav jāspridzina un jāsarīda, atkal, nav jēgas. Mums protams ir emocijas, tās arī liekam ārā, katrs pēc savas sapratnes un spējām.

Pievienots (20.Martā.2021, 14:12)
---------------------------------------------
Tāpēc uzspiest kādam savu viedokli ir muļķīgi, bet kovidpielūdzēju tiesības beidzas tur, kur sākas manas tiesības, par to arī šis stāsts. Interesanti cik ilgi ir iespējams baidīties? Būtu viduslaiki es būtu pirmais kandidāts uz sārta prieks

Pievienots (20.Martā.2021, 14:47)
---------------------------------------------
Mairim Briedim šodien labu klipiņu redzēju, par nejēdzīgajiem ierobežojumiem sportā, bet viņš jau ar laikam tikai viens no tiem, kas par sevi tik domā un grib lai visi vecīši apmirst labi


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Sestdiena, 20.Martā.2021, 16:06 | Komentāri # 1252
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Būtu viduslaiki es būtu pirmais kandidāts uz sārta

Es domāju ka Tevi dedzinātu pēc manis... trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Sestdiena, 20.Martā.2021, 17:11 | Komentāri # 1253
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labi, Tev priekšroka, neies jau pie sārta grūstīties kikina
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Sestdiena, 20.Martā.2021, 17:41 | Komentāri # 1254
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
rukets,
..ne pa tukšo es ieliku saiti,ar grāmatu...ir vērts palasīt,kā senāk zombēja cilvēkus..
.saite ir šeit.
http://www.vesturesklubs.lv/forum/19-4699-1

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Sestdiena, 20.Martā.2021, 17:41













 
ValduhaDatums: Sestdiena, 20.Martā.2021, 19:16 | Komentāri # 1255
Stāstnieks

Komentāri: 11631
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Pilnīgi vienalga Valduha par kādu Dievu iet runa, reliģijas ir pasaku tēli, manā izpratnē Dievs ir viss- tu, es un dators uz kura rakstam pargudrus spriedelējumus, un šajā visā arī vīruss ietilpst, cilvēka veidots vai sikspārņa izdirsts, nekāda starpība.

Nu katram sava izpratne...

Quote rukets ()
Tāpēc uzspiest kādam savu viedokli ir muļķīgi, bet kovidpielūdzēju tiesības beidzas tur, kur sākas manas tiesības, par to arī šis stāsts.

Nu gan aizrunājies auzās. Autobraucēju tiesības beidzas tur, kur sākas manas tiesības. Pie vienas vietas man tie jūsu ceļu satiksmes noteikumi. Gribēšu smēķēt kinoteātrī, un smēķēšu. Un pie tā paša piedirsīšu autobusa pieturā. :D

Quote rukets ()
Būtu viduslaiki es būtu pirmais kandidāts uz sārta

Man gan nez kāpēc šķiet, ka Tu būtu tas, kurš dedzinātu.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 20.Martā.2021, 20:41 | Komentāri # 1256
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Lūdzu šodienas jaunākās ziņas - ''Latvijā fiksēts pirmais gadījums, kad covid vakcīna nav iedarbojusies vīrusa mutācijas dēļ. Sasirgušajam atklāts vīrusa variants, par kuru iepriekš jau bija zināms, ka antivielas to nespēj tik labi neitralizēt kā parasto vīrusu. Biomedicīnas pētījumu un studiju centra pētnieki tagad pastiprinātu uzmanību pievērš tieši gadījumiem, kad cilvēks saslimis pēc vakcinācijas.''
Vien vārdu sakot tas ko pirms pāris pusgada Ivars Kalviņš teica - koronvīruss kā RNS grupas vīruss ir līdzīgs gripas vīrusam un tāpēc izgatavot efektīvu vakcīnu joprojām nav nevienam izdevies, jo tas nemitīgi mainās. Drīz arī zirgi sāks smieties par šo kovidšovu. :D
Nu ko, gaidām kad izstrādās jaunu vakcīnu??? :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Sestdiena, 20.Martā.2021, 21:14 | Komentāri # 1257
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Varbūt Valduha, kas zin kā būtu ja būtu, kā jau teicu nevienam savu pārliecību neuzspiežu, kovidpielūdzējiem gan tā ir normāla prakse aplausi

Pievienots (20.Martā.2021, 22:28)
---------------------------------------------
Par diršanu pieturiņā elementārs pretarguments, ne visi likumi ir vienādi, nacistiem bija likums, kas ļāva legāli iznīcināt žīdus, bet tas nenozīmē, ka likums bija morāli pareizs, pēc analoģijas varētu teikt, ka Tu iespējams būtu tas, kas šādus likumus labprāt pildītu shaut racejs

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Sestdiena, 20.Martā.2021, 22:30













 
sālītisDatums: Sestdiena, 20.Martā.2021, 22:29 | Komentāri # 1258
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2135
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Drīz arī zirgi sāks smieties par šo kovidšovu.

Ja nemaldos, tad ši gada pirmajos mēnešos Latvijā ir 37% mirstības palielinājums salīdzinot ar vidējiem vairāku gadu rezultātiem iepriekšējos piecos gados. Es gan neko īpaši smieklīgu šajā faktā neredzu gan. Un diezgan daudzi cilvēki ir izgājuši tai ellei cauri paliekot ar ilgstošām veselības problēmām. Varbūt tas kādam škiet smieklīgi?
 
ruketsDatums: Sestdiena, 20.Martā.2021, 22:39 | Komentāri # 1259
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nē nešķiet smieklīgi, tāpat kā nešķiet smieklīgi izputinātās dzīves, sagrautā ekonomika, morāli sačakarētie bērni un viss pārējais, kas tiek ziedots uz kovid altāra. Cik ilgi baidīsies Sālīškungs, cik ilgi tupēsi alā, nekur tas vīruss nepazudīs, jau sāk spriedelēt, ka būs parasta sezonālā gripa. Nu cik gadus, tā intereses pēc, esi gatavs sēdēt ierakumos?
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Sestdiena, 20.Martā.2021, 22:52 | Komentāri # 1260
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis, ..tak nekas..ja nav ko ēs tad ar mirst..bet tas nekas..,,ja iepotētu kukuli maizes māgā,varbūt nemirtu??..kas zin..nezināma vakcīna..varbūt ar mirtu..hvz svilpo
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 21.Martā.2021, 05:30 | Komentāri # 1261
Stāstnieks

Komentāri: 11631
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
kā jau teicu nevienam savu pārliecību neuzspiežu,

Manuprāt, tieši ar to Tu nodargojies.

Quote rukets ()
nacistiem bija likums, kas ļāva legāli iznīcināt žīdus, bet tas nenozīmē, ka likums bija morāli pareizs

Piedod, bet kur Tu šādu likumu lasīji? Simona Vīzentāla centra rokasgrāmatā? Rukets, vēlreiz saku - domā ko raksti! Sāk jau izskatīties pēc mūsdienu Kremja propogandista.

Quote Meilis ()
Lūdzu šodienas jaunākās ziņas - ''Latvijā fiksēts pirmais gadījums, kad covid vakcīna nav iedarbojusies vīrusa mutācijas dēļ.

Quote Meilis ()
Drīz arī zirgi sāks smieties par šo kovidšovu.

Meili, kad es Tev rudēnī minēju faktu, ka Pēterburgas drauga čomam pēc izslimošanas neuzrādījās antivielas, Tu smējies - "Viena tante teica." Krievijā jau ziemas sākumā parādījās pirmi pacienti, kuri slimoja pa otram lāgam.
Neviens nezin, cik ilgi tās vakcīnas vispār darbosies. Sevišķi, ja runājam par AstraZenek un to krievu vakcīnu (abas ir viena tipa).

Veči, jums neliekas, ka pasaulē ir ļoti daudz cilvēku (nav statistikas, bet manuprāt tas ir vairums), kuri nav ne kovidšovisti, ne koviddisidenti. Kuri netup ierakumos, kā Sālīša k-gs, gaidīdami savu vakcīnas devu. Kuri neplēš kreklu uz krūtīm, kā Meilis un Rukets, un nemēģina apkārt esošajiem iestāstīt, ka viss ir šovs, par kuru samaksājis Soross.
Ir normāli cilvēki, kuri vienkārši dzīvo, kuru psihe nav sagrauta, kuri rēķinās, ka var saslimt un pat nomirt, bet kuri par to neklaigā uz katra stūra.
Ja cilvēks ir gatavs potēties ar jebko, ar savāktu pārpalikumu no 10 pudelītēm - viņam ir mentālas problēmas.
Ja cilvēks man mēģina iestāstīt, ka 50 mirušie ir vairāk kā 1500 mirušie, un kārtējie gripas griesti nav sasniegti - viņš manās acīs ir dumjš.
Ja cilvēks man stāsta, ka tas viss ir kāda apmaksāts šovs - viņš ir klasisks sazvērestības teoriju piekritējs.
Bet es pazīstu ļoti daudz cilvēku, kuri pavīpsnā kā par vieniem, tā par otriem, un mierīgi dzīvo tālāk. happy

P.S. Pavisam aizmirsu. Vēl ir tāds Ikars, kuram vienkārši viss vienmēr ir slikti. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 21.Martā.2021, 06:54 | Komentāri # 1262
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Var jau pavīpsnāt, bet tā tāda strausa taktika, kā teicienā par ziloni istabā, visiem viņš traucē, dirš un mīž kur pagadās un ik pa laikam kādam uzkāpj, bet visi tikai pavīpsnā, sak nu ko tur runāt var tak paciest, tā vietā, lai kopīgiem spēkiem ziloni izmestu no istabas un parādītu viņam īsto vietu.
Protams, ja dzīvē nekādu interešu nav, kam viss šis vājprāts traucē, var sēdēt un vīpsnāt, es nevaru man puņķlupatas liek darbā valkāt un tūlīt bērns sāks skolā iet, kam viņas bāzīs uz ģīmja, piedod Valduha, viedokli neuzspiežu, bet robežas stingri novelku tam kas ir normāli un kas nē, un šis kovidvājprāts vairs sen nav normāli.
Nirnbergas likumi internātā atrodami, kas padarīja daudzus vācijas iedzīvotājus pa otrās klases pilsoņiem ar likumsakarīgu iznākumu, var tur protams par skaitļiem diskutēt, bet tas ka notika masveida iznīcināšana īsti nav noliedzams, un kurš zin kurp mūs aizvedīs šie arvien debīlākie ierobežojumi?

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Svētdiena, 21.Martā.2021, 10:42 | Komentāri # 1263
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
ir tāds Ikars, kuram vienkārši viss vienmēr ir slikti.

..kas man???man viss ir labi..vienīgais,kas slikti Opelim TA vēl neesmu izgājis.. mele2

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Svētdiena, 21.Martā.2021, 11:16 | Komentāri # 1264
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Ja nemaldos, tad ši gada pirmajos mēnešos Latvijā ir 37% mirstības palielinājums salīdzinot ar vidējiem vairāku gadu rezultātiem iepriekšējos piecos gados.

Jā, tie ir cipari kas Tev un Voldiņam šķiet patiesi... bet es tos apšaubu, un man ir pamats tā domāt.
Paskatīsimies labāk gada kopsavilkumu... vai atkal neizrādīsies, ka kopējā mirstība ir zemāka kā citos iepriekšējos gados. coolio

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 21.Martā.2021, 11:51 | Komentāri # 1265
Stāstnieks

Komentāri: 11631
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Nirnbergas likumi internātā atrodami, kas padarīja daudzus vācijas iedzīvotājus pa otrās klases pilsoņiem ar likumsakarīgu iznākumu, var tur protams par skaitļiem diskutēt, bet tas ka notika masveida iznīcināšana īsti nav noliedzams, un kurš zin kurp mūs aizvedīs šie arvien debīlākie ierobežojumi?

Rukets, atgādināšu Tevis citēto:
Quote rukets ()
nacistiem bija likums, kas ļāva legāli iznīcināt žīdus
. Tad bija likums, ka ļāva legāli iznīcināt, vai likums, kas tos padarīja par otrās šķiras cilvēkiem? Atšķirība milzīga. ASV Dienvidu štatos vēl 50.tajos gados nēģeri bija otrās šķiras cilvēki.

Quote rukets ()
piedod Valduha, viedokli neuzspiežu, bet robežas stingri novelku tam kas ir normāli un kas nē, un šis kovidvājprāts vairs sen nav normāli.

Tur nu ar Tevi būs vienisprātis 99% planētas iedzīvotāju. Normāli tas nav. Bet vaimanāšana šeit nepalīdzēs. Gan iemācīsimies ar to sadzīvot, un viss būs labi. ja

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 21.Martā.2021, 12:21 | Komentāri # 1266
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labi, labi pieķēri mani mazliet, juridiski var maniem argumentiem piesieties, bet nepazaudē lūdzu manis teiktā jēgu, ne visi likumi ir morāli pareizi, tā bija galvenā argumenta jēga.
Protams pieradīsim, pie karātavām jau arī pierod, bet paspirināties taču vajag un es tukši nevaimanāju, jau rakstīju, ka uzspiestās puņķlupatas sodu pārsūdzēju tiesā un ja visi tā darītu šis bezjēdzīgais noteikums ātrāk tiktu atcelts, tāpēc cilvēkiem ir mazliet jāatgādina, ka viņi nav kaujami lopi, kurus var skaistā bariņā dzīt uz kautuvi. Mums borē statistiku, par kuru nedodu ne piecas kapeikas, uzspiež "zinātnē balstītus" ierobežojumus, "drošas vakcīnas" un mums tas viss mierīgi jāpieņem, jo kankari, kam būtu jākalpo tautai, bet kas paši zog un ignorē savus izdotos noteikumus mums tā liek? Cik lielam pohujistam tur ir jābūt, lai par to tikai pavīpsnātu?

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Svētdiena, 21.Martā.2021, 12:57 | Komentāri # 1267
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Cik lielam pohujistam tur ir jābūt, lai par to tikai pavīpsnātu?

Zini Ruketakungs, es sākumā arī baigi iecepos par to kovidgemoroju. Es jau no paša sākuma uzticos Ivara Kalviņa un dr.Apiņa viedoklim (tagad nesen pieslēdzās atklātai sarunai arī Dr. Edgars Mednis) un saprotu, ka mūsu valdību vada lielāki kungi. Ar globāli organizētu sistēmu cīnīties ir bezjēdzīgi... labākais risinājums, manuprāt, pieņemt šo ''pandēmiju'' ar humoru un darīt likuma ietvaros to kas pašam patīk... dance1

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 21.Martā.2021, 13:34 | Komentāri # 1268
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Varbūt izliekās ka es cepos, bet tā gluži nav, protams, ka saprotu ko nozīmē teiciens- cīņa ar vējdzirnavām, bet gļēvi klusēt arī negribu, galvenais lai cilvēki kritiski uztvertu visu šo šļuru kuru gāž pār viņu galvām, tai skaitā no kovidnoliedzēju puses, jo saprātīga piesardzība nevienam nekaitē, nu bet ne jau šitas vājprāts man tagad par normu jāpieņem. Paši jau viņi šīs politikas taisītāji necietīs, gaļas mašīnā jau kā parasti tiek malti neaizsargātākie sabiedrības slāņi. Es ar interesi gaidu, kad beigsies tās piemaksas ar kurām tagad medicīnas darbinieki ir aizbāzti, vot tad būs troksnis, pavļuts jau pats atzina, ka viņam nav plāna, ko darīt kad dāsnais kovidkoferis būs izsmelts. Arī birokrātu armija vēl ērti jūtās savās siltajās vietās, tāpēc jau nekas arī nekust pozitīvu pārmaiņu virzienā, ko nākamo pārdosim, lai šo liekēžu armiju uzturētu? Nekā daudz jau nav palicis. Drīz te varētu tikt izveidots rezervāts, kur kungi brauks atpūsties un palūkoties uz iezemiešiem, kas būs vēl palikuši kā brīvdabas muzejā.
Jāteic daži uzlabojumi gaisā jau jūtami, atsāk biedēt ar krieviem, tas nozīmē, ka kovids sāk savas pozīcijas zaudēt.
A tā man viss mierīgi un ceru Jums arī, baudu dzīvi kāda tā ir un uz brīnumiem neceru coolio

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Svētdiena, 21.Martā.2021, 14:18 | Komentāri # 1269
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
pavļuts jau pats atzina, ka viņam nav plāna, ko darīt kad dāsnais kovidkoferis būs izsmelts

Būs vēl interesanti laiki priekšā, jā...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 22.Martā.2021, 06:17 | Komentāri # 1270
Stāstnieks

Komentāri: 11631
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Labi, labi pieķēri mani mazliet, juridiski var maniem argumentiem piesieties, bet nepazaudē lūdzu manis teiktā jēgu, ne visi likumi ir morāli pareizi, tā bija galvenā argumenta jēga.

Demokrātiskās valstīs likumus pieņem tautas vairākuma ievēlētie deputāti. Mazākumam tie var nepatikt, bet ar to jāsamierinās. Domāju, Latvijā ir ne mazums krievu, kuriem likums par obligāto izglītību valsts valodā šķiet amorāls. Un...?

Quote rukets ()
jau rakstīju, ka uzspiestās puņķlupatas sodu pārsūdzēju tiesā un ja visi tā darītu šis bezjēdzīgais noteikums ātrāk tiktu atcelts,

Šis "bezjēdzīgais noteikums" ir ieviests lielākajā daļā pasaules valstu, un visā Eiropā. Kaut kā neticās, ka Sorosam ir tik daudz naudas, lai nopirktu visu šo valstu valdības.

Ja atgriežamies pie vēsturiskā fakta, ka Trešajā Reihā ēbreji tika uzskatīti par otrās šķiras cilvēkiem, tad pēc Tavas loģikas spriežot, tā tas būtībā arī ir. Tie "idiņi" būs paspējuši sapotēt teju visu valsti. Tai tautai tak nav pilns rublis... mele2 Bet par pandēmijas laika ierobežojumiem Izraēlā, Tev labāk nemaz nezināt. :D



P.S. Ceru, ka dēļ šī joka mani neizsauks uz Valsts drošības policiju. ciest

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 22.Martā.2021, 06:21 | Komentāri # 1271
Stāstnieks

Komentāri: 11631
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
un saprotu, ka mūsu valdību vada lielāki kungi. Ar globāli organizētu sistēmu cīnīties ir bezjēdzīgi...


Jā, šie masoni ir viena varena organizācija. Runā, ka tieši viņi apmaksā arī mītu, ka zeme ir apaļa.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 22.Martā.2021, 07:25 | Komentāri # 1272
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Par kādu demokrātiju mēs runājam, par šo īpašo Latvijas paveidu, kur satversmi var mīdīt kājām dēļ safabricētas gripas statistikas, kaķim jāsmejās, diktatūra tā ir ne demokrātija.

Pievienots (22.Martā.2021, 08:48)
---------------------------------------------
Pasaulē tā, pasaulē šitā, pofig man kā pasaulē, ja mums ir sava normāla valsts, tad tai nav jāskatās kā pasaulē pamuļķi jūdzās nost, tai būtu jārūpējas par savu pilsoņu labklājību un to nu gan nevar just. Un to parāda arī valdības darba negatīvais vērtējums. Bet viss jau labi, beigsies dāsnie kovidfinansējumi un cilvēki būs spiesti atkal savas smadzenes sākt izmantot, jo būs jādomā no kā pārtikt sagrautajā ekonomikā sos


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 22.Martā.2021, 08:55 | Komentāri # 1273
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Šis "bezjēdzīgais noteikums" ir ieviests lielākajā daļā pasaules valstu, un visā Eiropā. Kaut kā neticās, ka Sorosam ir tik daudz naudas, lai nopirktu visu šo valstu valdības.

Bet viņš nav viens... ir vēl citi ''labi'' draudziņi..
Papēti Voldiņ kam pieder vācu kompānija Winterhur un kāds tai sakars ar Vuhaņas laboratoriju Kīnā...
Un kāds sakars mūsu Kariņam, Levitam un Pavļutam ar Sorosa fondu, es domāju nav noslēpums.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Pirmdiena, 22.Martā.2021, 16:45 | Komentāri # 1274
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, ..ceru,ka Aģika vārdi ir patiesi,un viņa teiktajam nav nekā krimīnāla trakais
mossad tak nezin kur ir Madona :D

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 22.Martā.2021, 17:47 | Komentāri # 1275
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Aģiks, protams, trāpīgi un aktuāli... :D
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Video 29.Aprīlī.2024, 05:11 Valduha Humors
Lasīt
Mūsdienu K... 28.Aprīlī.2024, 07:54 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Aprīlī.2024, 14:57 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, sālītis, Kalnietis, ernests535


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024