Piektdiena, 29.Martā.2024, 15:00
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 53 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 25.Martā.2021, 18:08 | Komentāri # 1301
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kas tur ko nesaprast Valduha, tie testi ir neprecīzi un uz šiem neprecīzo testu datiem veido briesmīgo pandēmijas bubuli. Bet uzreiz saku, tas mans viedoklis, lai Tev nav jāatkārtojas. ;)
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 25.Martā.2021, 19:59 | Komentāri # 1302
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Mazliet īlēns no maisa lien ārā

Nesapratu...

Ārkārtīgi atvainojos, bet tas Voldiņ vidējiem prātiem nav saprotams... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 26.Martā.2021, 09:21 | Komentāri # 1303
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ērgļu novads izceļas ar kļūdainiem kovidtestu rezultātiem! Ikar kas par lietu??? trakais
https://www.facebook.com/RamonaPetravicaSaldus/videos/1101249857050922

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 26.Martā.2021, 10:14 | Komentāri # 1304
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Žēl, ka video ir norauts turpinājums ar atbildi. Iespējams, ka tā nebija kādam (-iem) izdevīga.
Ikars, patriots būdams, būs slepus samainījis mēģenītes, lai novads neciestu no nesmukuma. ;)
 
007Datums: Piektdiena, 26.Martā.2021, 10:40 | Komentāri # 1305
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..ko tad es..es neko,,es tik ierēcu par šo cirku.Nupat ziņās lasu..Vakcinācijas punktu rilktēšot Rīgas centrāltirgus gastranomā..
..padomijas laikā bij tāda atbilde,ja ko palūdzi palīgā..eto tolko cerez gastonom trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 28.Martā.2021, 18:06 | Komentāri # 1306
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 30.Martā.2021, 06:33 | Komentāri # 1307
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Sālītis, ķer momentu! Šodien Ventspilī masveida vakcinācija. Ja būsi apķērīgs, saņemsi poti.
Masa Tev ir. Atliek vien stādīties priekšā, kā vienam no pirmajiem Lemberga stipendiātiem, un paziņot, ka, ieslodzījumā sēdošais, Aivars savu poti novēlējis tieši Tev.
Galu, galā, ja nenoticēs, pa galvu jau nesitīs...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Otrdiena, 30.Martā.2021, 10:01 | Komentāri # 1308
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
ķer momentu! Šodien Ventspilī masveida vakcinācija. Ja būsi apķērīgs, saņemsi poti. Masa Tev ir.

Labprāt, tomēr diemžēl tas ir baigi nesasniedzami tālu un diemžēl nav atvērta vēl mana vakcinācijas grupa. Ja runājam par masu, tad, ja visi tievie veiksmīgi tiktu paši ar savām cērmēm galā, arī būtu kā kārtīgi cilvēki normālā apaļumā. mele2
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 30.Martā.2021, 11:11 | Komentāri # 1309
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tas gan. Turklāt, tikai tagad iedomājos, ka variants ar "Lemberga stipendiātu" radītu gluži pretēju efektu. Vakcinētāji taču ir "Sorosa stipendiāti", ar kuriem Lembis nepārtraukti karoja. lecigs
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Ceturtdiena, 01.Aprīlī.2021, 14:33 | Komentāri # 1310
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..un bez pretenzijām...
,,kā tai dziesmā..Kolchozā ,,UZ PRIEKŠU,, viss iet atpakaļ.. trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 01.Aprīlī.2021, 20:01 | Komentāri # 1311
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Eh, Tu! Tas tak 1. aprīļa joks.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Ceturtdiena, 01.Aprīlī.2021, 22:07 | Komentāri # 1312
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, ..a ko ta es??..es neko trakais
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 02.Aprīlī.2021, 04:58 | Komentāri # 1313
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Arvien biežāk redzu autovadītājus, kuri , sēžot pie stures, ir maskās. Pat tad, ja mašīnā viņi atrodas vieni. Interesanti, varbūt kāds arī pa māju staigā maskā?
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 02.Aprīlī.2021, 21:23 | Komentāri # 1314
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Valduha, atceries Enšteinu, bezgalīgs ir tikai visums un cilvēku stulbums, jo ilgāk šis murgs velkas, jo vairāk es saprotu, cik ļoti mums tas bija vajadzīgs, tagad vismaz viegli atšķirt normālos no pilnīgiem debīliķiem labi
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Piektdiena, 02.Aprīlī.2021, 22:03 | Komentāri # 1315
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es pat teiktu, ka sabiedrība sadalās pa 4 kategorijām. Un gudrajos es toč neesmu... trakais Jo zinu ka gudrāk ir vienkārši paklusēt... un darīt savu darāmo. Bet kā tu cilvēks paklusēsi, ja tāds kovid gemorojs apkārt notiek...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 03.Aprīlī.2021, 17:11 | Komentāri # 1316
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
jo ilgāk šis murgs velkas, jo vairāk es saprotu, cik ļoti mums tas bija vajadzīgs, tagad vismaz viegli atšķirt normālos no pilnīgiem debīliķiem

Šaubos, vai mums tas bija vajadzīgs. Bailīgs nenozīmē debīliķis. Pats sevi neuzskatu par bailīgu. Par debīliķi pašam spriest grūti. No vīrusa nebaidos, bet respektēju. Potēties netaisos, bet neironizēju par tiem, kas potējas. Katrs pats zina savu veselības stāvokli. Ja nomiršu ar Ķīnas vīrusu, tad nevainošu ne Kariņu, ne Meili, ne Ruketu (ja vien Meilis, klepodams man virsū, nebūs mani aplipinājis... :D ). Bet viņi ar Kalnieti mani pēdējā laikā ignorē. Pat uz rakšanu neaicina... bimbat

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 03.Aprīlī.2021, 17:40 | Komentāri # 1317
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Bet viņi ar Kalnieti mani pēdējā laikā ignorē. Pat uz rakšanu neaicina...

Baiļe tak Tevi aplipināt... trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Sestdiena, 03.Aprīlī.2021, 21:30 | Komentāri # 1318
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Vari šaubīties Valduha, es nešaubos, Tava piesardzība ir saprotama, bet es pajoliņus katru dienu varu veikalā atskatīties, diez kur tos griķus sabāza, ko pirmajā vilnī sapirka, vēl tagad no griķiem pārtiek, eh pohuj, man tak nav par visiem jokainajiem galva jālauza, katrs pats savas nelaimes kalējs.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Svētdiena, 04.Aprīlī.2021, 08:47 | Komentāri # 1319
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
viņi ar Kalnieti mani pēdējā laikā ignorē. Pat uz rakšanu neaicina...

..redz..Tev maska no pērnā gada ..baidās :D

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 04.Aprīlī.2021, 09:09 | Komentāri # 1320
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Baiļe tak Tevi aplipināt...

Mums, vacajiem boļševikiem, kuri pārdzīvoja 30.to gadu tīrīšanu, un uzvilka sarkano karogu virs Reihstāga, nekādi vīrusi nav bīstami. Mēs paši esam kā vīrusi! :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 04.Aprīlī.2021, 09:12 | Komentāri # 1321
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Tava piesardzība ir saprotama, bet es pajoliņus katru dienu varu veikalā atskatīties

Neesi nu tik kategorisks. Pat Meilis veikalā iet ar masku... ja

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 04.Aprīlī.2021, 10:53 | Komentāri # 1322
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tāds vēl Valduha nav piedzimis, kurš man pateiks kādam man būt vai nebūt. Par maskām - protams jāiet ar viņām veikalā, ne jau tāpēc ka viņas dotu kādu labumu, bet tā ir elementāra cieņa pret tur strādājošajiem, kas padarīti par sargsuņiem pret pašu gribu. Kuldīgas vakcinācijas centrs kā izmiris, bet ziņās gan jau stāstīs ka gāž riņķī, man tiešām nav nekādu iebildumu ja cilvēki, kas uzskata to par sev nepieciešamu vakcinējas, bet šī uzspiešana ir pretīga un nelikumīga un šī nav tā slimība, no kuras tūliņ visi mirīs, tādēļ tāda rīcība ir noziedzīga, bet nu jau labu laiku izskatās, ka noziedznieki vada šo valsti, tā ka nekas vairs neizbrīna.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
KalnietisDatums: Svētdiena, 04.Aprīlī.2021, 14:17 | Komentāri # 1323
Darba rūķis
Komentāri: 251
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Bet viņi ar Kalnieti mani pēdējā laikā ignorē. Pat uz rakšanu neaicina...

Voldiņ, moš rīt uz padodamies Vējavas virzienā?
 
007Datums: Svētdiena, 04.Aprīlī.2021, 18:33 | Komentāri # 1324
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Tāds vēl Valduha nav piedzimis, kurš man pateiks kādam man būt vai nebūt.

..āmen..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 05.Aprīlī.2021, 04:55 | Komentāri # 1325
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kalnietis ()
Voldiņ, moš rīt uz padodamies Vējavas virzienā?

Vot maitas. Tikko es savu detektoru iedodu dēlam līdzi uz Jelgavu, tā aicina rakt. dusma3 :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, Valduha, grosha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024