Piektdiena, 29.Martā.2024, 11:31
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 20 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Pirmdiena, 03.Augustā.2020, 14:55 | Komentāri # 476
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis,
..es ar laimu norāvu divi gadi senāk..neteikšu,ka herņa..paldies visvarenajam..viss beidzās labi..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Otrdiena, 04.Augustā.2020, 15:53 | Komentāri # 477
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
V.Krištopāna viedoklis
https://xtv.lv/rigatv2....aitliem

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Otrdiena, 04.Augustā.2020, 17:07 | Komentāri # 478
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Saprotu un uztveru Viļa viedokli. Bet mans jautājums par to, kā interesēs, tad feikā pandēmija būtu, tā arī joprojām nav atbildēts. Masku un piekariņu ražotājus neņemsim vērā, to īpatsvars pasaules ekonomikā arī uzskatāms par tuvinātu nullei. Un kamēr es neredzu iemeslu, ka pandēmija būtu ar patiesu nozīmi un savtīgu jēgu kāda konkrēta grupējuma interesēs, es ticu, ka tā tomēr pasaulē ir, un jādara viss iespējamais, lai to slāpētu.
 
007Datums: Otrdiena, 04.Augustā.2020, 17:14 | Komentāri # 479
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis,
..jebkura katastrofa piebāž kādam kabatas..tikai to mēs tagad vē nezinām,,kam..nāks laiks..cerams uzzināsim..
..tas ir tāpat kā karš..drausmas,bet ir,kas uz to pelna ārprāta summas..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Otrdiena, 04.Augustā.2020, 17:26 | Komentāri # 480
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..tas ir tāpat kā karš..drausmas,bet ir,kas uz to pelna ārprāta summas..

karš ir īsts un arī pandēmija ir īsta. Jā, karš palīdz kādam nopelnīt, bet tās jau tikai ir sekas. Ne jau tas pelnītājs to karu organizēja, lai nopelnītu. Ko nopelnīja Špērs? Laikam desmit gadi tie bija. Es līdzībai no dabas minēšu piemēru. Mežā pēc meža ugunsgrēka lieliski kādu brīdi aug ugunspuķe. Bet vai tad tā var ugunsgrēku izraisīt savās interesēs?
 
007Datums: Otrdiena, 04.Augustā.2020, 17:27 | Komentāri # 481
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis,
..dzīvosim-redzēsim.. alus

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Otrdiena, 04.Augustā.2020, 18:08 | Komentāri # 482
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Un kamēr es neredzu iemeslu, ka pandēmija būtu ar patiesu nozīmi un savtīgu jēgu kāda konkrēta grupējuma interesēs, es ticu, ka tā tomēr pasaulē ir,

Es domāju ka daudziem, arī man, tas nodarbina prātu.
Senlaikos ļoti labi saprotama bija tautu pārvaldīšanas sistēma. Nebija ne TV ne interneta un to saziņu ar tautu veica BAZNĪCAS. Neviena valstiska struktūra nevarēja pastāvēt bez starpnieka - baznīcas. Jebkuras valsts pārvalde tikai caur baznīcu varēja tautai nodot ''svarīgāko informāciju''. To iztēlojos apm. tā - ja nemaksāsiet labprātīgi meslus un nodevas valdībai (neaizmirstot arī 10 tiesu baznīcai), tad nevarēsim Jūs aizstāvēt no agresīvajiem iebrucējiem.
Tagad baznīcu ēra krietni zaudējusi savu varu, bet kas ir TAS kas nāks vietā? Es arī nezinu.
Var labi sajust kā tagad daudzu valstu (izņemot Baltkrieviju, Zviedriju, Brazīliju un varbūt vēl kādu piemirsu) masu mēdiji ''danco pēc kāda stabules'' ... un tā ir liela vara, kas var nopirkt gandrīz visus mēdijus.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 04.Augustā.2020, 18:16 | Komentāri # 483
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Saprotu un uztveru Viļa viedokli. Bet mans jautājums par to, kā interesēs, tad feikā pandēmija būtu, tā arī joprojām nav atbildēts. Masku un piekariņu ražotājus neņemsim vērā, to īpatsvars pasaules ekonomikā arī uzskatāms par tuvinātu nullei. Un kamēr es neredzu iemeslu, ka pandēmija būtu ar patiesu nozīmi un savtīgu jēgu kāda konkrēta grupējuma interesēs, es ticu, ka tā tomēr pasaulē ir, un jādara viss iespējamais, lai to slāpētu.

Sālītis, nelauzi velti galvu. Ir vienkārši virkne cilvēku, kas uzskata, ka zeme ir plakana. Tā vienkārši ir. Ar to jāsamierinās. Zemes ģeometriju viņu viedoklis neietekmēs. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Otrdiena, 04.Augustā.2020, 19:08 | Komentāri # 484
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
r vienkārši virkne cilvēku, kas uzskata, ka zeme ir plakana.

..to ,ka zeme ir apaļa...šaubu nav,,BET..to,ka ir plānā galdiņa urbēji...nu tas ir pa visi 100 procenti kikina

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 05.Augustā.2020, 08:28 | Komentāri # 485
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Var labi sajust kā tagad daudzu valstu (izņemot Baltkrieviju, Zviedriju, Brazīliju un varbūt vēl kādu piemirsu) masu mēdiji ''danco pēc kāda stabules'' ... un tā ir liela vara, kas var nopirkt gandrīz visus mēdijus.

Tu aizmirsi piebilst Ziemeļkoreju... :D
Brazīlija - lai arī novēloti, bet ir pieņemti visai stingri mēri pandēmijas ierobežošanai.
Zviedrija - te ir cits stāsts. Pēc Zviedrijas likumiem, valdība nevar izsludināt ārkārtas stāvokli. Tā var izsludināt tikai un vienīgi kara stāvokli. Šajā situācijā lēmumu pieņem galvenais infektologs. Viņš oficiāli paziņoja, ka, ja būtu zinājis sekas, tad lēmums būtu pavisam savādāks.
Baltkrievija - bez vārdiem. :D Tā ir unikāla tauta, kurai Ķīnas vīruss nekaitē. Bet clvēki pastiprināti mirst no plaušu karsoņa...
Problēma ir tā, ka imunitāte izveidojas vien 8% izslimojušo. Vienīgais izņēmums ir Maskava, kur pēc mēra Sobjaņina paziņojuma, 60% maskaviešu jau esot imunitāte... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 05.Augustā.2020, 08:35 | Komentāri # 486
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..to ,ka zeme ir apaļa...šaubu nav,

Kāpēc? Argumenti Ķīnas vīrusa un apaļās zemes noliedzējiem ir identiski - kādam tas ir izdevīgi.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Trešdiena, 05.Augustā.2020, 08:49 | Komentāri # 487
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Var labi sajust kā tagad daudzu valstu (izņemot Baltkrieviju, Zviedriju, Brazīliju un varbūt vēl kādu piemirsu)

Jā, Baltkrievijā ir ļoti liela preses brīvība. Baķkas pagalma brīvība.
Quote Meilis ()
un tā ir liela vara, kas var nopirkt gandrīz visus mēdijus.

Ja ir liels, tad jābūt manāmam, mazu var nesaskatīt. Liels var slēpties kā grib, bet tomēr lielu nevar nepamanīt, sevišķi, ja to grib saskatīt daudzi. Kas tad tā īsti ir par varu un, galvenais, kādi tad būtu tās ieguvumi no pandēmijas? Čipošana? Ir jau dzrdēts tas, ka analīzes ņemot katram galvā caur degunu tuvu pie smadzenēm iestādot čipu. kikina
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 05.Augustā.2020, 08:53 | Komentāri # 488
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Interesanti, cik Latvijā ir ārstu? Bet tikai divi apgalvo, ka Ķīnas vīruss ir feiks.
Mana meita Gaiļezerā strādā tieši ar Ķīnas vīrusa pacientiem. Nez kāpēc viņas aprindās nevienam nav šaubu par šīs ligas bīstamību? Likam kāds maksā par klusēšanu... ja ...jo zeme tak ir plakana!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 05.Augustā.2020, 08:58 | Komentāri # 489
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Ir jau dzrdēts tas, ka analīzes ņemot katram galvā caur degunu tuvu pie smadzenēm iestādot čipu.

Bet protams, ka iestāda čipu. Lai cilvēce notic, ka zame ir plakana. ja

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 05.Augustā.2020, 09:04 | Komentāri # 490
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Tu aizmirsi piebilst Ziemeļkoreju...
Brazīlija - lai arī novēloti, bet ir pieņemti visai stingri mēri pandēmijas ierobežošanai.
Zviedrija - te ir cits stāsts. Pēc Zviedrijas likumiem, valdība nevar izsludināt ārkārtas stāvokli. Tā var izsludināt tikai un vienīgi kara stāvokli. Šajā situācijā lēmumu pieņem galvenais infektologs. Viņš oficiāli paziņoja, ka, ja būtu zinājis sekas, tad lēmums būtu pavisam savādāks.
Baltkrievija - bez vārdiem. Tā ir unikāla tauta, kurai Ķīnas vīruss nekaitē. Bet clvēki pastiprināti mirst no plaušu karsoņa...
Problēma ir tā, ka imunitāte izveidojas vien 8% izslimojušo. Vienīgais izņēmums ir Maskava, kur pēc mēra Sobjaņina paziņojuma, 60% maskaviešu jau esot imunitāte...

Un Tu vari pamatot, ka tā ir patiesība, ko lasi visiem pieejamās ziņās?? Tad jau jātic arī visam, ko baznīcās sludina.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Trešdiena, 05.Augustā.2020, 09:32 | Komentāri # 491
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Un Tu vari pamatot, ka tā ir patiesība, ko lasi visiem pieejamās ziņās?? Tad jau jātic arī visam, ko baznīcās sludina.

Es domāju, ka visas svarīgās ziņas ir jāvērtē kritiski. Tas nozīmē to, ka jāmēģina lietu saskatīt no visām pusēm. Kā to darīt? Palasīt no dažādiem avotiem par vienu un to pašu tēmu, palasīt komentārus, analizēt argumentus. Un mēģināt saprast iemeslus kāpēc?
Es pandēmijas esamībai vairāk ticu vairāk tāpēc, ka noliedzējvalstīs skaidri iezīmējas un parādās tās sekas. Protams, pats bijis tur neesmu, bet negribētos gan domāt, ka mēdiji visos gadījumos rupji melo. Netieši pierādījumi apstiprina ziņu patiesumu.
Par baznīcu runājot, es domāju, ka tā tomēr cilvēkiem sakārto pamatvērtības, un esmu laimīgs dzīvot sabiedrībā, kur baznīca tiek cienīta. Es pats esmu grēcinieks, jo nepildu daudzas lietas, kas būtu pildāmas, bet savos sirds dziļumos kaut kam augstākam ticu gan kaut vai tāpēc vien, ka viss nekad ar zinātnes līdzekļiem līdz galam izpētīts netiks.


Komentāru rediģēja sālītis - Trešdiena, 05.Augustā.2020, 09:40













 
007Datums: Trešdiena, 05.Augustā.2020, 18:31 | Komentāri # 492
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..kā izrādās coid tests tas ir vienkārši... trakais


..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Trešdiena, 05.Augustā.2020, 18:31













 
MeilisDatums: Trešdiena, 05.Augustā.2020, 18:53 | Komentāri # 493
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
Es domāju, ka visas svarīgās ziņas ir jāvērtē kritiski. Tas nozīmē to, ka jāmēģina lietu saskatīt no visām pusēm. Kā to darīt? Palasīt no dažādiem avotiem par vienu un to pašu tēmu, palasīt komentārus, analizēt argumentus. Un mēģināt saprast iemeslus kāpēc?

Tieši tā! Pieiet visam ar skaidru un loģisku prātu un meklēt likumsakarības, lai rastos objektīvs secinājums.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 05.Augustā.2020, 22:04 | Komentāri # 494
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Un Tu vari pamatot, ka tā ir patiesība, ko lasi visiem pieejamās ziņās?? Tad jau jātic arī visam, ko baznīcās sludina.

Redz, ja visiem pieejamās ziņās, 10 infektologi apgalvo, ka Ķīnas vīruss ir bīstams, bat "godājamais" dakteris Apinis stāsta, ka tā ir figņa, tad manī rodas vēlme ticēt tiem 10 infektologiem. Un kāds ir pamatojums ticēt dakterim Apinim?
Vai tiešām visas pasaules valdības (izņemot Baltkrieviju un Ziemeļkoreju) ir korumpētas no "masku un testu ražotāju mafijas"?
Vai man jātic, ka zeme ir plakana, ja daži, prātu izkūkojuši, īpatņi to sludina?
Kāds tam visam sakars ar baznīcu, nesapratu.

Quote Meilis ()
Tieši tā! Pieiet visam ar skaidru un loģisku prātu un meklēt likumsakarības, lai rastos objektīvs secinājums.

Nu tad tā arī dari. Un Tu sapratīsi, ka zeme nav plakana... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 06.Augustā.2020, 07:59 | Komentāri # 495
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tev Voldiņ joprojām šķiet, ka dr. P.Apinis ir vienīgais, kuram tāds viedoklis?
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 06.Augustā.2020, 18:54 | Komentāri # 496
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nedaudz sāk uztraukt saslimstības tendences pēdējā laikā Eiropas mūsu stūrī.
 
MeilisDatums: Piektdiena, 07.Augustā.2020, 20:30 | Komentāri # 497
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man drīzāk uztrauc slīkoņu tendence - ''No ūdenstilpēm šogad izcelto noslīkušo statistika ir dramatiska – kopš gada sākuma Latvijā noslīkuši jau 80 cilvēki, kas ir vairāk nekā šogad bojāgājušo ceļu satiksmes negadījumos, kur dzīvību zaudējuši 60 cilvēki.''
Corona upuri, manuprāt, jau sāk uz šī fona izskatīties smieklīgi...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Piektdiena, 07.Augustā.2020, 21:47 | Komentāri # 498
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Corona upuri, manuprāt, jau sāk uz šī fona izskatīties smieklīgi...

..tak slīkst tikai ar coronu inficētie trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 09.Augustā.2020, 09:12 | Komentāri # 499
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..tak slīkst tikai ar coronu inficētie

Tā iet, ja pirms peldēšanās nedizenficē rokas. Ķīnas vīruss nesnauž. Tas tevi var pārsteigt pat piemājas dīķī! ciest

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Svētdiena, 09.Augustā.2020, 09:36 | Komentāri # 500
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
..man ir aizdomas,ka Tu to vīrusu biji nupat piektdien saķēris :D trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024