Piektdiena, 29.Martā.2024, 07:45
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 21 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 09.Augustā.2020, 17:52 | Komentāri # 501
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā, tā bija, bet, Tevis dotā, mārrutka lapa mani izārstēja. :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
AigarsDatums: Pirmdiena, 10.Augustā.2020, 09:23 | Komentāri # 502
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu i saspamojuši te par vīrusu. Bet bija interesanti palasīt :)
Personīgi man bailes no vīrusa - 1%, bailes no sekām - 99%.
Pirmā pandēmijas viļņa laikā vienā darbā sēdēju dīkstāvē, vienā pelnīju 5-10eiro pa maiņu(taksis) un vēl zaudēju pastāvīgās haltūras citā darbā. Bija baisi smagi. Otreiz to piedzīvot negribu! :(

Par pašu vīrusu neizteikšos, vien pateikšu, ka mani tas nesatrauc!

Par skaitļiem un statistikām - ne visam var ticēt. Pasniegt var visu, kā vien vajag, tur lielu mākslu nevajag. Un būs cilvēki, kas tam aklī ticēs, bez mazākās šaubu ēnas, jo tā teica pat TV un Radio! Tas nav pārmetums, tā vnk tā ir!

Par to, kam tas ir izdevīgi - nevajag nekādus reptīļus un masonus. Visā šajā figņā nenormālus tempus uzņēma IT nozare. Visi maksājumi notiek attālināti, visu cilvēki pērk internetveikalos, ēdienu sūta internetā, mūziku straumē un pērk internetā, karoče viss notiek internetā no telefona vai datora. Viss, kas saistīts ar IT jomu, piedzīvo ļoti lielu uzplaukumu. Skaidra nauda un pirkšana/pārdošana pa tiešo tiek izskausta. Vai šīs nozares pārstāvji ir "mūzikas pasūtītāji", to es nezinu, bet tā ir gana liela un spēcīga nozare, atšķirībā no masku ražotājiem.

Rezumē. Vīruss dzīvo savu dzīvi, tāpat kā citi vīrusi, bet tas - cik pompozi un kādā stilā (agresīvi zombējot un iebiedējot) tas tiek pasniegts masu medijos, tas liek būt piesardzīgam ne no vīrusa.....
Ja man no Rix trāpās inficēts pasažieris, mani uz 14dienām var noņemt no strīpas. Divas nedēļas nestrādājot(taksī slimības lapas nemaksā), man iestāsies jau mērena žopa. Tāpēc nobeigšu ar to pašu, ar ko iesāku - man bailes no vīrusa - 1%, bailes no sekām - 99%.

Visiem labu veselību! ;)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 10.Augustā.2020, 13:07 | Komentāri # 503
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Redz, Tu neesi izvēlējies pareizo nodarbi. Es pļauju cilvēkiem zāli - mani pandēmija neietekmē. Meilis slaistās pa mežiem - viņu pandēmija neietekmē. Ikars vispār laiž muļķi - arī viņu pandēmija neietekmē. :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Pirmdiena, 10.Augustā.2020, 13:52 | Komentāri # 504
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Ikars vispār laiž muļķi - arī viņu pandēmija neietekmē.

..prātīgāk ar vārdiem..
mans muļķi nelaiž..bet par pusvelti ar nestrādāju..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Otrdiena, 11.Augustā.2020, 10:28 | Komentāri # 505
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Korona vīruss tikko tieši skāra arī mani ar sekām. Uz mēnesi ciemos no Holandes bija atbraucis dēls ar vedeklu. Pagājušajā piektdienā Holande tika pievienota karantīnas valstu sarakstam, bet sestdien viņiem bija paredzēts prom lidot atpakaļ uz Amsterdamu. Liels bija izbrīns, ka līdz ar karantīnas noteikšanu iebraucošajim no noteiktās valsts pilnībā tiek pārtraukta arī aviosatiksme ar šo valsti. Tagad pagaidām dēls dzīvo manā dzīvoklītī, bet es trimdā... sieva kikina
 
007Datums: Otrdiena, 11.Augustā.2020, 18:45 | Komentāri # 506
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
trakais
https://www.apollo.lv/7037424....ku-navi

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 12.Augustā.2020, 13:29 | Komentāri # 507
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Aigars ()
Par to, kam tas ir izdevīgi - nevajag nekādus reptīļus un masonus. Visā šajā figņā nenormālus tempus uzņēma IT nozare. Visi maksājumi notiek attālināti, visu cilvēki pērk internetveikalos, ēdienu sūta internetā, mūziku straumē un pērk internetā, karoče viss notiek internetā no telefona vai datora. Viss, kas saistīts ar IT jomu, piedzīvo ļoti lielu uzplaukumu.

Divas iebildes:
1. Vai aviobizness, tūrisma bizness, naftas bizness, viesnīcu bizness, izklaides bizness, šovbizness utt. būtu tik bezzobaini, lai ļautu IT biznesam ar prastiem meliem iedzīt viņus bankrotā?
2. Man ir personīgi pazīstams viens no populārākā Latvijas i-neta veikala īpašniekiem. Situācija vienubrīd bijusi kritiska. Krājumi noliktavā gāja uz beigām, bet, par cik ražošana daudzās valstīs bija apturēta, tos papildināt nebija iespējams.

Sazvērestību teorijas piekritēji joprojām apgalvo, ka zeme ir plakana, bet, sitiet mani gaļā, es tam neticu...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 12.Augustā.2020, 13:38 | Komentāri # 508
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
..tie visi Tavi pieminētie biznesi,ir pilnībā atkarīgi no IT tehnoloģijām..bez tām tiem ir pipec..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 12.Augustā.2020, 13:43 | Komentāri # 509
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
:D Nu gan sasmīdināji.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
AigarsDatums: Trešdiena, 12.Augustā.2020, 13:57 | Komentāri # 510
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Sazvērestību teorijas piekritēji joprojām apgalvo, ka zeme ir plakana, bet, sitiet mani gaļā, es tam neticu...

Tāpat kā es akli neticu visam, tikai tāpēc vien, ka tā to mēģina pasniegt! Es varu kļūdīties un nebūs problēmu to atzīt, bet saistībā ar šo vīrusu viss kaut kā baltiem diegiem šūts izskatās. Un oficiālā informācija ne vienmēr ir patiesa. Un, jo lielāka valsts, jo lielāka iespēja variēt ar skaitļiem. Kā saka, visu vērte ar savu aci! ;)
Bez masoniem, reptīļiem, plakanās zemes utt. Nezinu kam, ko kāpēc un cik ilgi? Ja zinātu, pelnītu uz to naudu!
Joprojām visiem spiežu roku, un kaut kā vispār ikdienā nedomāju par šo drazu(arī kad bija pandēmija), bet sekas šitam visam man ļoti nepatīk!
Un pandēmijas laikā arī izrādījās, ka manā paziņu lokā ir daži panikotāji, kas bija gatavi sevi apliet ar dezinfekcijas šķidrumu katrreiz, kad viņiem kāds blakus pabijis 5m rādiusā :D
Ar tādiem es izlūkos neietu! ;)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 13.Augustā.2020, 07:25 | Komentāri # 511
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Aigars ()
Es varu kļūdīties un nebūs problēmu to atzīt, bet saistībā ar šo vīrusu viss kaut kā baltiem diegiem šūts izskatās. Un oficiālā informācija ne vienmēr ir patiesa. Un, jo lielāka valsts, jo lielāka iespēja variēt ar skaitļiem. Kā saka, visu vērte ar savu aci!

Ar vīrusu bija tāda problēma, ka neviens nezināja, ko no tā sagaidīt. Pat tagad nav skaidrs, cik noturīga ir imunitāte tiem, kas izslimojuši. Tieši tāda pati problēma ir ar potēm.
Ko tad ar to skaitļu manipulāciju (palielināšanu) iegūsi? Statistikas slēpšana (samazināšana) - Krievija, Baltkrievija - tas jau ir tīri politisks gājiens.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Sestdiena, 22.Augustā.2020, 20:54 | Komentāri # 512
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..jautājums atrisināts...

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
KalnietisDatums: Sestdiena, 22.Augustā.2020, 22:46 | Komentāri # 513
Darba rūķis
Komentāri: 251
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Aha,.. un tad viņi sāks vazāties divatā, vēl corona bērnusus sataisīs. Nez vai tā ir laba ideja.
 
MeilisDatums: Otrdiena, 15.Septembrī.2020, 08:01 | Komentāri # 514
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu re, kā jau bija paredzams - rudens mums atkal sēs corona bailes. Būs daudz upuru, cilvēki mirs kā mušas rudenī...
https://u.to/J8WfGQ
Ja jau Hanss Klūge to saka, tad izdzīvošanas variantu vairs nav... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 15.Septembrī.2020, 12:06 | Komentāri # 515
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Nu re, kā jau bija paredzams - rudens mums atkal sēs corona bailes.

Nu to jau paredzēja pavasarī. Sākoties gripas laikam, letālu gadījumu skaits varētu pieaugt. Es tik brīnos par Latvijas un Slovākijas "brīvības salām" Eiropā.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 16.Septembrī.2020, 17:09 | Komentāri # 516
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es domāju, jo paklausīgāk pilda PVO norādījumus un aktīvāk pilda Covid testus cilvēkiem, jo ''skaistāki'' būs rādītāji. Man pamats domāt, ka tur notiek kaut kāda brīnumaina naudas aprite... Jo loģiska pamatojuma covid testiem nav!
Te būs mirstības tabula Latvijā pēdējos 6 mēnešos

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 16.Septembrī.2020, 19:30 | Komentāri # 517
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Man pamats domāt, ka tur notiek kaut kāda brīnumaina naudas aprite... Jo loģiska pamatojuma covid testiem nav!

Tev ir tiesības tā dpomāt.

Quote Meilis ()
Te būs mirstības tabula Latvijā pēdējos 6 mēnešos

Tas ir sen apspriests jautājums par vidējo ķermeņa temperatūru slimnīcā.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Trešdiena, 16.Septembrī.2020, 20:42 | Komentāri # 518
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Te būs mirstības tabula Latvijā pēdējos 6 mēnešos

hmm... kur tad tajā tabulā ierakstās visas tās pasakas it kā mediķi pie da jebkura nāves gadījuma piedāvājot rakstīt cēlonī kovid?
Vai Tu tajā tabulā gribēji redzēt kovidu ar tiešām augstiem mirstības rādītājiem? Varbūt arī ieraudzīsi, ja mums sāksies kārtīgs uzliesmojums.
Kovids nav izdomājums, man attālos rados ir upuris (par mani jaunāks un nezinu par blakus slimībām), un tagad Lielbritānijā arī paziņa tieši slimo (tests pozitīvs), izskatās, ka izspruks cauri ar vieglo formu, uz divām nedēļām pilnīgi zaudētas garšas un ožas sajūtas.
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 17.Septembrī.2020, 07:06 | Komentāri # 519
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Papētīju vīrusa izplatības karti - ja nekļūdos, tad Eiropā mēs esam, vismazāk skartā valsts, rēķinot uz iedzīvotāju skaitu. Latvija rullē! fans
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 18.Septembrī.2020, 11:02 | Komentāri # 520
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..tā lūk..


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 18.Septembrī.2020, 11:14 | Komentāri # 521
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ko lai saka, normāla, es pat teiktu, saprotoša, bērna reakcija. Visu cieņu bērna vecākiem!
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 18.Septembrī.2020, 19:40 | Komentāri # 522
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
ASV miljardieru bagātības Covid-19 pandēmijas laikā pieaugušas par vairāk nekā 800 miljardiem dolāru
https://www.apollo.lv/7066037....-dolaru

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Piektdiena, 18.Septembrī.2020, 21:41 | Komentāri # 523
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Protams, ka krīze dod iespēju attīstīties IT un internetveikalu tīkliem. Skaidrs, ka viņi ar saviem miljardiem ir ieguvēji. Tomēr nesalīdzināmi daudz vairāk miljardus zaudē aviopārvadātāji, tūrisma industrija, naftas bizness utt.
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 19.Septembrī.2020, 08:34 | Komentāri # 524
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tieši tā! Katrā krīzē ir savi ieguvēji. Kam bija izdevīgs Otrais Pasaules Karš? Vislielākā ieguvēja bija Zviedrija, kas līdz pat kapitulācijai apgādāja Vāciju ar dzelzs rūdu un citām izejvielām. Zviedrija reāli pelnīja. Vai kāds ir apvainojis Zviedriju slepenā sazvērestībā, kuras rezultātā karš izcēlās? Nē!
Un tomēr mūsdienu Zviedrijas labklājība ir uzcelta uz divu Pasaules karu, holokausta un miljoniem kritušo kauliem. Un šai valstij nebija nekādu morālu problēmu izdot, tās atbalstītās valsts karotājus (latviešu leģionārus) Staļina nāves nometnēm. Ikreiz, kad kāds politiķis piemin Zviedrijas sociālās politikas piemēru, man prātā nāk viens vārds - prostitūcija.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Sestdiena, 19.Septembrī.2020, 14:22 | Komentāri # 525
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Šodien Latvijai 17, leišiem gandrīz 100, igauņiem arī daudz jaunie gadījumi. Atbalstu pilnīgu lokdaunu, negribas, ļoti negribas redzēt, kas būs, ja panesīsies mums tā sērga kopā ar sezonālajām kaitēm! nene1
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024